Najważniejsze informacje w skrócie

  • Zapewnij sobie profesjonalne czyszczenie ultradźwiękowe z odgazowywaniem, zwiększające wydajność o 30%.
  • Usuwaj brud skutecznie i bezpiecznie dzięki falom 40 kHz, bez uszkadzania przedmiotów.
  • Wykorzystaj dużą pojemność 10 litrów i szeroki zakres zastosowań – od biżuterii po części przemysłowe.
  • Ciesz się łatwą obsługą i trwałością dzięki ergonomicznemu uchwytowi, intuicyjnemu panelowi i zbiornikowi SUS304.
  • Uzyskaj precyzyjną regulację częstotliwości, czasu i temperatury dla idealnych wyników.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

VEVOR myjka ultradźwiękowa profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem 10 L, urządzenie czyszczące z koszem i kulką czyszczącą, urządzenie ultradźwiękowe do zegarków maszynki do golenia biżuteria monety

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
10%zniżki
Kupon jest już aktywny
85%
Tylko do 30 września
Kupon jest już aktywnyTylko do 30 września
85%
Rabat udzielony przez VEVOR-Official-Store-EU
Rabat udzielony przez VEVOR-Official-Store-EU
546,99 zł
Cena bez zniżki: 546,99 zł

492,29 zł-10%

54,70 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Myjki ultradźwiękowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultradźwiękowe Urządzenie Czyszczące 22L Stal Nierdzewna Cyfrowy
Vevor Ultradźwiękowe Urządzenie Czyszczące 22L Stal Nierdzewna Cyfrowy
23,18 zł/1l
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
703,99 zł
-194,00 zł
509,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor 15L Ultradźwiękowa Maszyna Do Czyszczenia Stal Nierdzewna Cyfrowy
Vevor 15L Ultradźwiękowa Maszyna Do Czyszczenia Stal Nierdzewna Cyfrowy
25,13 zł/1l
396,99 zł
-20,00 zł
376,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla VEVOR Sterowanie pokrętłem Myjka ultradźwiękowa 6,5 l, Myjka ultradźwiękowa 220 V, Myjka ultradźwiękowa z ogrzewaniem, Myjka ultradźwiękowa do biżuterii 40 kHz, Cyfrowa myjka ultradźwiękowa 300 W
VEVOR Sterowanie pokrętłem Myjka ultradźwiękowa 6,5 l, Myjka ultradźwiękowa 220 V, Myjka ultradźwiękowa z ogrzewaniem, Myjka ultradźwiękowa do biżuterii 40 kHz, Cyfrowa myjka ultradźwiękowa 300 W
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
320,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor 22L Myjka Ultradźwiękowa Profesjonalna 480W Timer Grzanie Kosz
Vevor 22L Myjka Ultradźwiękowa Profesjonalna 480W Timer Grzanie Kosz
30,36 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
667,99 zł
3% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultradźwiękowa Maszyna Do Czyszczenia Biżuterii 30L Profesjonalna
Vevor Ultradźwiękowa Maszyna Do Czyszczenia Biżuterii 30L Profesjonalna
26,17 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
784,99 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem 6 L, urządzenie czyszczące z koszem i kulką czyszczącą, odpowiednie do zegarków, maszynek do golenia, biżuterii i monet
SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem 6 L, urządzenie czyszczące z koszem i kulką czyszczącą, odpowiednie do zegarków, maszynek do golenia, biżuterii i monet
80,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
494,99 zł
-13,00 zł
481,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa - Myjka ultradźwiękowa 6 L - Sterowanie pokrętłem - Z koszem czyszczącym i kulką czyszczącą - Do biżuterii, zegarków, maszynek do golenia, monet
Myjka ultradźwiękowa - Myjka ultradźwiękowa 6 L - Sterowanie pokrętłem - Z koszem czyszczącym i kulką czyszczącą - Do biżuterii, zegarków, maszynek do golenia, monet
995,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bancros
Zdjęcie produktu dla VEVOR myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa 6 L do okularów zegarki biżuteria kolczyki pierścionki naszyjniki maszynki do golenia protezy narzędzia, czyszczenie biżuterii ultradźwiękowe 36 ~ -40 KHz
VEVOR myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa 6 L do okularów zegarki biżuteria kolczyki pierścionki naszyjniki maszynki do golenia protezy narzędzia, czyszczenie biżuterii ultradźwiękowe 36 ~ -40 KHz
206,45 zł/1l
1 411,31 zł
-172,59 zł
1 238,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KLKCommerce
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa VEVOR 6 L, profesjonalna myjka ultradźwiękowa z koszem czyszczącym i wyświetlaczem cyfrowym, przemysłowa myjka 120 W ze stali nierdzewnej 40 kHz do zegarków i biżuterii
Myjka ultradźwiękowa VEVOR 6 L, profesjonalna myjka ultradźwiękowa z koszem czyszczącym i wyświetlaczem cyfrowym, przemysłowa myjka 120 W ze stali nierdzewnej 40 kHz do zegarków i biżuterii
47,17 zł/1l
328,99 zł
-46,00 zł
282,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla VEVOR Myjka ultradźwiękowa 1,7 l Łaźnia ultradźwiękowa Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego + kosz
VEVOR Myjka ultradźwiękowa 1,7 l Łaźnia ultradźwiękowa Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego + kosz
108,23 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
183,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Czyszczarka ultradźwiękowa - Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego - Czyszczarka do biżuterii - Czyszczarka do okularów - Czyszczarka do zegarków
Czyszczarka ultradźwiękowa - Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego - Czyszczarka do biżuterii - Czyszczarka do okularów - Czyszczarka do zegarków
1 076,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Astrens
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 6 L, wydajna maszyna czyszcząca z koszem i wyświetlaczem cyfrowym, urządzenie ze stali nierdzewnej o mocy 120 W i częstotliwości 40 kHz do zegarków i biżuterii
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 6 L, wydajna maszyna czyszcząca z koszem i wyświetlaczem cyfrowym, urządzenie ze stali nierdzewnej o mocy 120 W i częstotliwości 40 kHz do zegarków i biżuterii
46,83 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
328,99 zł
-48,00 zł
280,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Czyszczarka ultradźwiękowa - Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego - Czyszczarka do biżuterii - Czyszczarka do okularów - Czyszczarka do zegarków
Czyszczarka ultradźwiękowa - Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego - Czyszczarka do biżuterii - Czyszczarka do okularów - Czyszczarka do zegarków
1 115,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Astrens
Zdjęcie produktu dla Czyszczarka ultradźwiękowa - Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego - Czyszczarka do okularów - Czyszczarka do biżuterii - Czyszczarka do zegarków
Czyszczarka ultradźwiękowa - Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego - Czyszczarka do okularów - Czyszczarka do biżuterii - Czyszczarka do zegarków
1 154,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Astrens
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa VEVOR 10 l – skuteczne czyszczenie biżuterii i nie tylko
Myjka ultradźwiękowa VEVOR 10 l – skuteczne czyszczenie biżuterii i nie tylko
816,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Czyszczarka ultradźwiękowa - Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego - Myjka do okularów - Czyszczarka do biżuterii - Urządzenie do czyszczenia
Czyszczarka ultradźwiękowa - Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego - Myjka do okularów - Czyszczarka do biżuterii - Urządzenie do czyszczenia
1 303,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Astrens
Zdjęcie produktu dla Czyszczarka ultradźwiękowa - Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego - Czyszczarka do biżuterii - Czyszczarka do okularów - Czyszczarka do zegarków
Czyszczarka ultradźwiękowa - Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego - Czyszczarka do biżuterii - Czyszczarka do okularów - Czyszczarka do zegarków
897,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Astrens
Zdjęcie produktu dla Czyszczarka ultradźwiękowa - Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego - Myjka do okularów - Czyszczarka do biżuterii - Czyszczarka do protez
Czyszczarka ultradźwiękowa - Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego - Myjka do okularów - Czyszczarka do biżuterii - Czyszczarka do protez
2 392,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Astrens
Zdjęcie produktu dla Czyszczarka ultradźwiękowa - Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego - Myjka do okularów - Czyszczarka do biżuterii - Czyszczarka do zegarków
Czyszczarka ultradźwiękowa - Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego - Myjka do okularów - Czyszczarka do biżuterii - Czyszczarka do zegarków
197,11 zł/1l
1 281,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Astrens
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa - 30 l pojemności - 40 kHz - 600 W - Cyfrowa - Czyszczenie biżuterii
Myjka ultradźwiękowa - 30 l pojemności - 40 kHz - 600 W - Cyfrowa - Czyszczenie biżuterii
53,65 zł/1l
1 609,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bancros

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Profesjonalne czyszczenie ultradźwiękowe

Nasza myjka ultradźwiękowa wykorzystuje zaawansowaną technologię ultradźwiękową z trybem odgazowywania, aby zredukować pęcherzyki powietrza i wniknąć głęboko w otwory i szczeliny, aby zapewnić dokładne czyszczenie. Zwiększa to wydajność o 30%.

Zaawansowana technologia przetworników

fale ultradźwiękowe o częstotliwości 40 kHz wytwarzają miliony drobnych pęcherzyków, które wnikają głęboko w powierzchnie i szczeliny, usuwając brud bez wpływu na wygląd lub jakość przedmiotu.

Lepsze wrażenia użytkownika

Ulepszony uchwyt myjki ultradźwiękowej z pokrętłem umożliwia łatwe podnoszenie, nawet gdy zbiornik jest pełny. Zbiornik ze stali nierdzewnej SUS304 jest odporny na korozję, a uproszczone opróżnianie i panel sterowania ułatwiają czyszczenie.

Szybkie usuwanie uporczywego smaru

Wyposażona w wiele przetworników i system grzewczy zapewniający równomierne przenoszenie ciepła, ta ultradźwiękowa myjka do części jest idealna do usuwania uporczywego smaru i brudu z części przemysłowych.

Wydajne czyszczenie

Ta myjka ultradźwiękowa umożliwia łatwą regulację częstotliwości, czasu i temperatury za pomocą pokrętła w celu precyzyjnego czyszczenia. Skutecznie usuwa brud z płytek drukowanych, czyści probówki bez pozostawiania śladów i zapewnia wyraźne wyniki przed i po czyszczeniu mocno zabrudzonych części, takich jak gaźniki i łańcuchy.

Szeroki zakres zastosowań

Nadaje się do użytku w obiektach komercyjnych, laboratoriach i do czyszczenia przedmiotów takich jak gaźniki, płytki drukowane, sprzęt dentystyczny, biżuteria, okulary, zegarki i naczynia.

Specyfikacja

  • Pojemność: 10 litrów (maks. 9 litrów, poziom wody 7,65 litra)
  • Częstotliwość: 40 kHz
  • Timer: 0-90 min.
  • Zakres temperatury: 32-176 °F / 0-80 °C
  • Przetwornik: 4 sztuki
  • Waga produktu: 6,5 kg
  • Wymiary produktu: 370 x 300 x 320 mm

Zawartość opakowania

  • 1 x instrukcja obsługi
  • 1 x kosz do czyszczenia
  • 1 x kabel zasilający
  • 1 x pokrywa
  • 1 x kulka jubilerska
  • 1 x złącze węża
  • 1 x wąż
Zawartość
10 l
Kolor
Srebrny
Producent
Maksymalna temperatura
80 °C
Waga
6.5 kg
EAN
0197988173908
197988173908
Numer producenta
3299

Zawartość
10 l
Kolor
Srebrny
Producent
Maksymalna temperatura
80 °C
Waga
6.5 kg
EAN
0197988173908
197988173908
Numer producenta
3299
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultrasonic Cleaner 3L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
Vevor Ultrasonic Cleaner 3L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
106,66 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
319,99 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultrasonic Cleaner 6L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
Vevor Ultrasonic Cleaner 6L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
64,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
387,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultradźwiękowa Maszyna Do Czyszczenia Biżuterii 30L Profesjonalna
Vevor Ultradźwiękowa Maszyna Do Czyszczenia Biżuterii 30L Profesjonalna
26,17 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
784,99 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultrasonic Cleaner 30L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
Vevor Ultrasonic Cleaner 30L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
39,73 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
966,99 zł
-77,00 zł
889,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla VEVOR Myjka ultradźwiękowa 0,8 l Myjka ultradźwiękowa do biżuterii z wyświetlaczem LED Myjka ultradźwiękowa do okularów
VEVOR Myjka ultradźwiękowa 0,8 l Myjka ultradźwiękowa do biżuterii z wyświetlaczem LED Myjka ultradźwiękowa do okularów
132,49 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
105,99 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor 10L Myjka Ultradźwiękowa Profesjonalna Maszyna Do Czyszczenia 120W
Vevor 10L Myjka Ultradźwiękowa Profesjonalna Maszyna Do Czyszczenia 120W
33,20 zł/1l
407,99 zł
-76,00 zł
331,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy Ulepszona myjka ultradźwiękowa 10L Profesjonalna cyfrowa myjka laboratoryjna z timerem do dokładnego czyszczenia części i instrumentów, grzałka 400W, moc ultradźwięków 240W
SucceBuy Ulepszona myjka ultradźwiękowa 10L Profesjonalna cyfrowa myjka laboratoryjna z timerem do dokładnego czyszczenia części i instrumentów, grzałka 400W, moc ultradźwięków 240W
38,80 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
387,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem 30 L, urządzenie czyszczące z koszem i kulką czyszczącą, odpowiednie do zegarków, maszynek do golenia, biżuterii i monet
SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem 30 L, urządzenie czyszczące z koszem i kulką czyszczącą, odpowiednie do zegarków, maszynek do golenia, biżuterii i monet
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
917,99 zł
-30,00 zł
887,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem 6 L, urządzenie czyszczące z koszem i kulką czyszczącą, odpowiednie do zegarków, maszynek do golenia, biżuterii i monet
SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem 6 L, urządzenie czyszczące z koszem i kulką czyszczącą, odpowiednie do zegarków, maszynek do golenia, biżuterii i monet
80,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
494,99 zł
-13,00 zł
481,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa o pojemności 600 ml i częstotliwości 40 kHz Myjka ultradźwiękowa z uchwytem na zegarek Kosz do czyszczenia pierścionków Biżuteria Okulary Retoo
Myjka ultradźwiękowa o pojemności 600 ml i częstotliwości 40 kHz Myjka ultradźwiękowa z uchwytem na zegarek Kosz do czyszczenia pierścionków Biżuteria Okulary Retoo
216,48 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
129,89 zł
Sprzedawca: Retoo
A digital ultrasonic cleaner with its accessories.
Ulepszona myjka ultradźwiękowa SucceBuy, profesjonalna cyfrowa myjka laboratoryjna o pojemności 3 litrów z timerem, ogrzewaniem 200 W, mocą ultradźwięków 120 W, do dokładnego czyszczenia biżuterii
80,35 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
228,99 zł
3% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 0,8 l z cyfrowym ogrzewaniem i timerem do czyszczenia biżuterii i okularów, stal nierdzewna 35 W, do użytku komercyjnego i prywatnego
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 0,8 l z cyfrowym ogrzewaniem i timerem do czyszczenia biżuterii i okularów, stal nierdzewna 35 W, do użytku komercyjnego i prywatnego
104,99 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
87,99 zł
-4,00 zł
83,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla VEVOR Sterowanie pokrętłem Myjka ultradźwiękowa 10L, myjka ultradźwiękowa, myjka do biżuterii ultradźwiękowa cyfrowa myjka ultradźwiękowa, myjka ultradźwiękowa do czyszczenia biżuterii okularów
VEVOR Sterowanie pokrętłem Myjka ultradźwiękowa 10L, myjka ultradźwiękowa, myjka do biżuterii ultradźwiękowa cyfrowa myjka ultradźwiękowa, myjka ultradźwiękowa do czyszczenia biżuterii okularów
31,60 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
429,99 zł
-114,00 zł
315,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
A digital ultrasonic cleaner with accessories displayed below it.
SucceBuy Ulepszona myjka ultradźwiękowa, 15 l, profesjonalna cyfrowa myjka laboratoryjna z timerem, ogrzewanie 600 W, moc ultradźwięków 360 W, do dokładnego czyszczenia części, szkła
32,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
479,99 zł
3% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Kompresor powietrza VEVOR, stalowy zbiornik o pojemności 20 galonów, moc 4 KM, 14,6 CFM przy 90 PSI, bezolejowy kompresor powietrza i maksymalne ciśnienie 125 PSI, bardzo cichy przenośny kompresor 78 dB, do naprawy samochodów, pompowania opon
Kompresor powietrza VEVOR, stalowy zbiornik o pojemności 20 galonów, moc 4 KM, 14,6 CFM przy 90 PSI, bezolejowy kompresor powietrza i maksymalne ciśnienie 125 PSI, bardzo cichy przenośny kompresor 78 dB, do naprawy samochodów, pompowania opon
4 838,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HORIZON-STORE
Zdjęcie produktu dla VEVOR Myjka ultradźwiękowa 1,7 l Łaźnia ultradźwiękowa Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego + kosz
VEVOR Myjka ultradźwiękowa 1,7 l Łaźnia ultradźwiękowa Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego + kosz
108,23 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
183,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa VEVOR 30L Cyfrowa myjka ultradźwiękowa do płyt ze stali nierdzewnej Myjka ultradźwiękowa 600W
Myjka ultradźwiękowa VEVOR 30L Cyfrowa myjka ultradźwiękowa do płyt ze stali nierdzewnej Myjka ultradźwiękowa 600W
27,37 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
858,99 zł
-38,00 zł
820,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem sterującym, o pojemności 3 l, z koszem i kulką czyszczącą - idealna do zegarków, maszynek do golenia, biżuterii i monet
SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem sterującym, o pojemności 3 l, z koszem i kulką czyszczącą - idealna do zegarków, maszynek do golenia, biżuterii i monet
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
317,99 zł
-7,00 zł
310,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla zestaw 2 zasłon zewnętrznych Zasłona zaciemniająca, nieprzezroczysta, ogrodowa Patio Balkon Wodoodporna ochrona przed słońcem i prywatność Zasłona zewnętrzna (132 * 213 cm, ciemnoszara)
zestaw 2 zasłon zewnętrznych Zasłona zaciemniająca, nieprzezroczysta, ogrodowa Patio Balkon Wodoodporna ochrona przed słońcem i prywatność Zasłona zewnętrzna (132 * 213 cm, ciemnoszara)
78,71 zł/1m
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 245
167,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla Grundig UC6620, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, 1,13 kg, 175 mm, 235 mm, 165 mm
Grundig UC6620, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, 1,13 kg, 175 mm, 235 mm, 165 mm
626,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 91
344,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa do płyt gramofonowych SucceBuy, 6 l, 40 kHz, sterowanie przyciskami, myjka ultradźwiękowa, myjka dźwiękowa, zbiornik ze stali nierdzewnej
Myjka ultradźwiękowa do płyt gramofonowych SucceBuy, 6 l, 40 kHz, sterowanie przyciskami, myjka ultradźwiękowa, myjka dźwiękowa, zbiornik ze stali nierdzewnej
69,67 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
417,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla VEVOR myjka ultradźwiękowa 3L myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa z grzałką cyfrowy timer
VEVOR myjka ultradźwiękowa 3L myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa z grzałką cyfrowy timer
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 83
293,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla VEVOR Elektryczna wciągarka linowa Wciągarka linowa Wciągarka linowa 1000 kg Zdalne sterowanie
VEVOR Elektryczna wciągarka linowa Wciągarka linowa Wciągarka linowa 1000 kg Zdalne sterowanie
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 89
624,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultradźwiękowa Myjka 2L 158W Stal Nierdzewna Cyfrowy Timer Premium
Vevor Ultradźwiękowa Myjka 2L 158W Stal Nierdzewna Cyfrowy Timer Premium
85,50 zł/1l
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
201,99 zł
-31,00 zł
170,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultrasonic Cleaner 600W Cyfrowy Myjka Ultradźwiękowa 30L
Vevor Ultrasonic Cleaner 600W Cyfrowy Myjka Ultradźwiękowa 30L
35,56 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 066,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ExtraShop
Zdjęcie produktu dla I3 PRO dron z kamerą HD 1080P, FPV WiFi transmisja na żywo dron dla dzieci początkujących, szary
I3 PRO dron z kamerą HD 1080P, FPV WiFi transmisja na żywo dron dla dzieci początkujących, szary
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
247,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla Vevor Komercyjna Maszyna Do Lodu Kruszonego 12L X 3 Potrójna Mocna
Vevor Komercyjna Maszyna Do Lodu Kruszonego 12L X 3 Potrójna Mocna
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
5 074,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka Ultradźwiękowa Vevor 6L Stal Nierdzewna 304 Profesjonalna Regulacja
Myjka Ultradźwiękowa Vevor 6L Stal Nierdzewna 304 Profesjonalna Regulacja
60,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
359,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 6L ultradźwiękowa myjka do płyt, kompletny zestaw z suszarką do dokładnego i wydajnego czyszczenia
SucceBuy 6L ultradźwiękowa myjka do płyt, kompletny zestaw z suszarką do dokładnego i wydajnego czyszczenia
87,67 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
525,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla VEVOR JPS-80A Myjka ultradźwiękowa 22L Myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej z wyświetlaczem cyfrowym
VEVOR JPS-80A Myjka ultradźwiękowa 22L Myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej z wyświetlaczem cyfrowym
43,14 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 113
948,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 12 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultrasonic Cleaner 30L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
Vevor Ultrasonic Cleaner 30L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
966,99 zł
-77,00 zł
889,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
39,73 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa VEVOR 50 L, profesjonalna myjka ultradźwiękowa z koszem czyszczącym i wyświetlaczem cyfrowym, myjka 840 W ze stali nierdzewnej 40 kHz z kółkami do części przyrządów gaźnikowych
Myjka ultradźwiękowa VEVOR 50 L, profesjonalna myjka ultradźwiękowa z koszem czyszczącym i wyświetlaczem cyfrowym, myjka 840 W ze stali nierdzewnej 40 kHz z kółkami do części przyrządów gaźnikowych
2 062,99 zł
-138,00 zł
1 924,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
38,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Urządzenie do diagnostycznej czyszczenia wtryskiwaczy z 8 trybami czyszczenia impulsowego, urządzenie do testowania wtryskiwaczy 12V - INJECHECK
Urządzenie do diagnostycznej czyszczenia wtryskiwaczy z 8 trybami czyszczenia impulsowego, urządzenie do testowania wtryskiwaczy 12V - INJECHECK
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
119,00 zł
-5,95 zł
113,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa VEVOR Myjka ultradźwiękowa do stali nierdzewnej 351 W, 10 L Myjka ultradźwiękowa z cyfrowym wyświetlaczem 0-30 min, ultradźwiękowe czyszczenie biżuterii, okularów, zegarków itp.
Myjka ultradźwiękowa VEVOR Myjka ultradźwiękowa do stali nierdzewnej 351 W, 10 L Myjka ultradźwiękowa z cyfrowym wyświetlaczem 0-30 min, ultradźwiękowe czyszczenie biżuterii, okularów, zegarków itp.
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
425,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
42,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultrasonic Cleaner 6L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
Vevor Ultrasonic Cleaner 6L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
387,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
64,67 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 50 L, profesjonalna maszyna czyszcząca z koszem i wyświetlaczem cyfrowym, urządzenie ze stali nierdzewnej o mocy 840 W i częstotliwości 40 kHz z kółkami do części, gaźników i instrumentów
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 50 L, profesjonalna maszyna czyszcząca z koszem i wyświetlaczem cyfrowym, urządzenie ze stali nierdzewnej o mocy 840 W i częstotliwości 40 kHz z kółkami do części, gaźników i instrumentów
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
2 032,99 zł
-110,00 zł
1 922,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
38,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa T-Mech - 30L
Myjka ultradźwiękowa T-Mech - 30L
1 376,48 zł
Sprzedawca: MonsterShop
45,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SucceBuy DC 12 V automatyczne urządzenie do płukania oleju przekładniowego, zmieniacz oleju przekładniowego 0-60 PSI, urządzenie płuczące do wymiany i czyszczenia oleju przekładniowego, odpowiednie do pojazdów z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi
SucceBuy DC 12 V automatyczne urządzenie do płukania oleju przekładniowego, zmieniacz oleju przekładniowego 0-60 PSI, urządzenie płuczące do wymiany i czyszczenia oleju przekładniowego, odpowiednie do pojazdów z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi
1 789,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa EMMI 35 HCQ, 3500 ml, stal nierdzewna, prywatny warsztat laboratoryjny
Myjka ultradźwiękowa EMMI 35 HCQ, 3500 ml, stal nierdzewna, prywatny warsztat laboratoryjny
3 929,28 zł
Sprzedawca: ClinicCare
1 122,65 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VEVOR Sterowanie pokrętłem Myjka ultradźwiękowa 6,5 l, Myjka ultradźwiękowa 220 V, Myjka ultradźwiękowa z ogrzewaniem, Myjka ultradźwiękowa do biżuterii 40 kHz, Cyfrowa myjka ultradźwiękowa 300 W
VEVOR Sterowanie pokrętłem Myjka ultradźwiękowa 6,5 l, Myjka ultradźwiękowa 220 V, Myjka ultradźwiękowa z ogrzewaniem, Myjka ultradźwiękowa do biżuterii 40 kHz, Cyfrowa myjka ultradźwiękowa 300 W
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
320,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 6L ultradźwiękowa myjka do płyt, kompletny zestaw z suszarką do dokładnego i wydajnego czyszczenia
SucceBuy 6L ultradźwiękowa myjka do płyt, kompletny zestaw z suszarką do dokładnego i wydajnego czyszczenia
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
525,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
87,67 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa i myjka do płyt T-Mech 6L
Myjka ultradźwiękowa i myjka do płyt T-Mech 6L
917,64 zł
Sprzedawca: MonsterShop
152,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem 30 L, urządzenie czyszczące z koszem i kulką czyszczącą, odpowiednie do zegarków, maszynek do golenia, biżuterii i monet
SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem 30 L, urządzenie czyszczące z koszem i kulką czyszczącą, odpowiednie do zegarków, maszynek do golenia, biżuterii i monet
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
917,99 zł
-30,00 zł
887,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 30L, cyfrowa maszyna czyszcząca 600W, myjka ultradźwiękowa 40kHz z timerem, podgrzewaniem, odgazowywaniem i trybem delikatnym do biżuterii, narzędzi, uchwytów
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 30L, cyfrowa maszyna czyszcząca 600W, myjka ultradźwiękowa 40kHz z timerem, podgrzewaniem, odgazowywaniem i trybem delikatnym do biżuterii, narzędzi, uchwytów
1 177,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
39,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka Ultradźwiękowa Vevor 30L 600W Timer Nagrzewania Kosz Stal 304
Myjka Ultradźwiękowa Vevor 30L 600W Timer Nagrzewania Kosz Stal 304
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
781,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
26,07 zł/1l
A digital ultrasonic cleaner with accessories on a white background.
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 30L, podwójna częstotliwość, z grzałką, do części, biżuterii, okularów, pierścionków, protez, płyt, płytek drukowanych, 28/40KHz, stal nierdzewna, srebro
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
883,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
29,47 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy, 30 l, wydajna myjka ultradźwiękowa do dokładnych części, biżuterii, okularów
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy, 30 l, wydajna myjka ultradźwiękowa do dokładnych części, biżuterii, okularów
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
771,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
25,73 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Vevor 22L Myjka Ultradźwiękowa Profesjonalna 480W Timer Grzanie Kosz
Vevor 22L Myjka Ultradźwiękowa Profesjonalna 480W Timer Grzanie Kosz
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
667,99 zł
Darmowa wysyłka3% zniżki
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
30,36 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 2.85L Profesjonalna myjka ultradźwiękowa, cyfrowy timer i grzałka, stal nierdzewna, myjka soniczna 40kHz do biżuterii, okularów, zegarków, pierścionków, małych części, srebrna
SucceBuy 2.85L Profesjonalna myjka ultradźwiękowa, cyfrowy timer i grzałka, stal nierdzewna, myjka soniczna 40kHz do biżuterii, okularów, zegarków, pierścionków, małych części, srebrna
223,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
78,59 zł/1l