Air Wick 3110795, Odświeżacz powietrza w płynie, Biały, Świeży, Wewnętrzna, 1 szt.
551,20 zł/1l
137,80 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
AIRWICK 3236565 AIRWICK Duftspender Freshmatic Max blumig 250 ml, 1 Set
259,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
64,95 zł
Sprzedawca: somnia24
Glade by Brise Sense & Spray Sensual Sandalwood & Jasmine, Wewnętrzna, 18 ml, Biały
3 335,00 zł/1l
60,03 zł
Sprzedawca: somnia24
Air Wick Active Fresh automatyczny spray zapachowy bez aerozolu 4 x 228 ml
239,20 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(43)Liczba wystawionych ocen: 43
218,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
AIR WICK Freshmatic Białe Kwiaty/White Flowers 250 ml Wkład
25,90 zł
2% zniżki
Sprzedawca: PAKOGROUP
Air Wick Freshmatic Białe Kwiaty/White Flowers 250 ml Wkład
122,28 zł/1l
30,57 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Air Wick Patyczki zapachowe, Białe kwiaty, 25 ml
763,60 zł/1kg
38,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zestaw Freshmatic Air Wick Magnolia 250 Ml
363,80 zł/1kg
90,95 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Air Wick Freshmatic Bawełna & White Lilac, 250 ml
233,40 zł/1l
13,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-13%
11,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Air Wick Aromatyczna Mgielka Mist Dyfuzor zapachu Szczescie Komplet 20 ml
6 843,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
136,87 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Air Wick Freshmatic Magnolia, 250 ml
119,28 zł/1l
29,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Air Wick 5900627070279, 250 ml, Biały
373,52 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,38 zł
Sprzedawca: somnia24
Freshmatic Air Wick Zestaw Frezja I Jaśmin 250 Ml
363,12 zł/1kg
90,78 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Air Wick Freshmatic Białe Kwiaty/White Flowers 250 ml Komplet
Air Wick Kwiaty/White Flowers 250 ml
Poczuj harmonijną świeżość białych kwiatów w swoim domu dzięki Air Wick Freshmatic.
Zapach inspirowany świeżo ściętymi liliami, białymi różami i jaśminem, z subtelną nutą zielonego jabłka, wypełni Twoją przestrzeń delikatnym, a zarazem długotrwałym aromatem.
Air Wick Freshmatic eliminuje nieprzyjemne zapachy, zapewniając uczucie świeżości nawet przez 70 dni.
Automatyczne uwalnianie zapachu pozwala cieszyć się przyjemną atmosferą bez wysiłku.
Specyfikacja
Zapach świeżo ściętych białych kwiatów: lilii, białych róż i jaśminu
️Neutralizuje nieprzyjemne zapachy
Uwalnia nawet 2400 dawek zapachu
️Zapach wystarcza nawet na 70 dni
3 poziomy intensywności zapachu do wyboru
️Wygodny i prosty w obsłudze
Nowoczesny i designerski wygląd
️Przechowywać w temperaturze otoczenia
Marka - Air Wick
️Opakowanie zawiera 250 ml zapachu
Waga z opakowaniem - 563 g
Wymiary
️Wysokość - 206 mm
️Szerokość - 152 mm
️Głębokość - 89 mm
Wyczaruj najpiękniejszy nastrój
Wybierz, który Freshmatic najbardziej pasuje do Ciebie, wyczaruj najpiękniejszy nastrój, przenieś się w daleką podróż lub przywołaj wspomnienia.
️Zapach Air Wick Freshmatic Białe Kwiaty należy do kolekcji Essential Oils, której kompozycje zapachowe zostały zainspirowane naturalnymi esencjami pochodzącymi z owoców, kwiatów i roślin, aby stworzyć wyjątkowy nastrój w Twoim domu.
Sposób użycia:
️Umieść wkład w urządzeniu, ustaw preferowany poziom intensywności zapachu i ciesz się wyjątkową atmosferą w swoim domu.
️Urządzenie można postawić w dowolnym miejscu lub zawiesić na ścianie dla większej wygody.
Uwagi:
Wydajność zapachu oparta na najniższym poziomie intensywności i standardowych warunkach środowiskowych.
Produkt stworzony przez RB, lidera w branży higieny i zdrowia.
Stwórz przytulny klimat w swoim domu dzięki Air Wick Freshmatic i ciesz się trwałą świeżością białych kwiatów!
Zastosowanie:
️Air Wick Freshmatic odświeżacz Białe Kwiaty idealnie sprawdzi się w:
Sypialni
️Łazience
Kuchni
️Przy drzwiach wejściowych do domu
Zawartość
0.25 l
Wysokość
0.085 m
Model
AIR WICK FRESHMATIC O ZAPACHU KWIATÓW 250 ML
Producent
Reckitt Benckiser Deutschland
Wersja
AIR WICK FRESHMATIC O ZAPACHU KWIATÓW 250 ML
Waga
480 g
EAN
5906142945030
Numer producenta
5900627073133
Rodzaj zapachu
Białe Kwiaty
Zawartość
0.25 l
Wysokość
0.085 m
Model
AIR WICK FRESHMATIC O ZAPACHU KWIATÓW 250 ML
Producent
Reckitt Benckiser Deutschland
Wersja
AIR WICK FRESHMATIC O ZAPACHU KWIATÓW 250 ML
Waga
480 g
EAN
5906142945030
Numer producenta
5900627073133
Rodzaj zapachu
Białe Kwiaty
Uwaga!
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
EUH401: W celu uniknięcia zagrożeń dla zdrowia ludzi i środowiska, należy postępować zgodnie z instrukcją użycia.
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(556)Liczba wystawionych ocen: 556
251,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Yaheetech – biurko komputerowe, meble biurowe, stolik pod komputer, biurko robocze z drewna i stali, z półką i szufladą, 79 x 56 x 51 cm, kolor czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(85)Liczba wystawionych ocen: 85
239,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech
Air Wick Active Fresh - zestaw startowy - automatyczny odświeżacz powietrza bez aerozoli - zapach do pomieszczeń kwiat jaśminu - 2 x wkład 228 ml + urządzenie
309,96 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(43)Liczba wystawionych ocen: 43
309,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Philips 2200 series Series 2200 EP2230/10 Automatyczny ekspres do kawy, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(179)Liczba wystawionych ocen: 179
1 696,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePC
Bestseller
RCA Roku Smart TV | 50 cali/127 cm | Ultra HD 4K LED | Telewizor z WLAN | HDR10 HLG | Potrójny tuner | HDMI i USB | RK50UN1
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
969,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: KTD-Slovakia
WENKO Zasłona drzwiowa, zasłona z nitek, parawan, zasłona w paski, moskitiera, 90 x 200 cm
43,50 zł/1m
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
86,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 512 GB, 200 MP, Czarny, Tytan
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(550)Liczba wystawionych ocen: 550
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
287,07 zł/1kg
5 sztuk zapachu samochodowego VIP-MIX, odświeżacz powietrza do mieszkania, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz do wnętrza samochodu, wieszak zapachowy do samochodu, odświeżacz powietrza do mieszkania, akcesoria samochodowe do wnętrza
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
75,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LittleFarm
ICY BOX IB-5251, Plastik, Czarny, Chiny, 147 mm, 175 mm, 40 mm
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
139,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
1 208,70 zł/1kg
Stroiki aromatyczne M.Brown Rhubarb & Rose
233,14 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 554,27 zł/1l
Acqua Di Parma Signatures of the Sun Osmanthus Dyfuzor 180ml
303,62 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 686,78 zł/1l
Acqua Di Parma Signatures of the Sun Yuzu Diffusor 180ml
270,48 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 352,40 zł/1kg
Acqua di Parma Insieme, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
240,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 337,67 zł/1l
Orphea Salvalana, duże emanatory do szafy, chronią wełnę i ubrania przez cały sezon, działają przez 3 miesiące, 6 opakowań po 2 emanatory, zapach drzewa sandałowego
139,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
Orphea Salvalana, Emanator do szuflad i szafek, do wełny i ubrań przez cały sezon, 6 opakowań po 12 sztuk, zapach drzewa sandałowego i bergamotki
129,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
Arbre Magique Car Perfumer, świeży i delikatny zapach, utrzymuje się do 7 tygodni, wyprodukowano we Włoszech, opakowanie 6 sztuk, koktajl owocowy
69,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
1 166,50 zł/1kg
Arbre Magique Mono, perfumy samochodowe, wyrafinowany i aksamitny zapach, trwałość do 7 tygodni, Włochy, opakowanie 6 sztuk, Black Rose
69,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
Automatyczny odświeżacz powietrza Glade Sense & Spray + wkład o zapachu jaśminu i drzewa sandałowego
32,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
1 832,78 zł/1l
Kadzidełko Lotus Uchwyt na kadzidełka Biały dym Ceramiczny palnik na kadzidełka Refluks Dyfuzory do aromaterapii
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1