Mop parowy 2 w 1 Kerch Aqua, 2000 W, 4 programy, pojemność 400 ml, płyn do czyszczenia podłóg + akcesoria

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

374,15 zł

Darmowa wysyłka

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – pt. 2 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Myjki parowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Myjka Parowa Parownica Czyścik Odkurzacz Mop Parowy Do Podłogi Okien Zestaw
Myjka Parowa Parownica Czyścik Odkurzacz Mop Parowy Do Podłogi Okien Zestaw
166,58 zł/1l
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
199,90 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NUVIO
Zdjęcie produktu dla Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
444,75 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
177,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Zdjęcie produktu dla MalTec myjka-czyścik parowy HDS3550W-PRO
MalTec myjka-czyścik parowy HDS3550W-PRO
250,73 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
137,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Zdjęcie produktu dla 350 ml Uniwersalny, przenośny odkurzacz parowy, ręczny odkurzacz parowy bez użycia chemikaliów
350 ml Uniwersalny, przenośny odkurzacz parowy, ręczny odkurzacz parowy bez użycia chemikaliów
404,43 zł/1l
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
149,00 zł
-7,45 zł
141,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla Koncentrat czyszczący do robotów mopujących 500 ml Scanpart
Koncentrat czyszczący do robotów mopujących 500 ml Scanpart
88,20 zł/1l
44,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy Maltec: 2000W, 4 bary, mop, zestaw akcesoriów, pojemność 1,6L
Odkurzacz parowy Maltec: 2000W, 4 bary, mop, zestaw akcesoriów, pojemność 1,6L
770,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QualiFind
Zdjęcie produktu dla Vileda mop parowy 3.0 trójkątny VILE000972
Vileda mop parowy 3.0 trójkątny VILE000972
674,97 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 153
279,99 zł
-10,00 zł
269,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Achaté odplamiacz z parą i gorącą wodą
Achaté odplamiacz z parą i gorącą wodą
768,20 zł
-125,44 zł
642,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Achateshop
Zdjęcie produktu dla Pralka parowa BISSELL SteamShot
Pralka parowa BISSELL SteamShot
975,25 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
351,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Myjka Parowa 900-1500 W, 10 Akcesoriów
Myjka Parowa 900-1500 W, 10 Akcesoriów
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 63
99,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy Leifheit CleanTenso
Odkurzacz parowy Leifheit CleanTenso
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 186
406,45 zł
-43,00 zł
363,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla avenido myjka parowa AV7080, czyszczenie, 2000W, 3.5 bar, 0.45L, 13 akcesoriów
avenido myjka parowa AV7080, czyszczenie, 2000W, 3.5 bar, 0.45L, 13 akcesoriów
186,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: avenido
Zdjęcie produktu dla Bissell 1946219, Mop parowy, 0,4 l, Niebieski, Szary, 7,6 m, 1600 W
Bissell 1946219, Mop parowy, 0,4 l, Niebieski, Szary, 7,6 m, 1600 W
863,84 zł
Sprzedawca: GaladorEU
Zdjęcie produktu dla Ariete AT5175514300 Szczotka do odkurzacza parowego Steam Mop 4164
Ariete AT5175514300 Szczotka do odkurzacza parowego Steam Mop 4164
12,90 zł
Sprzedawca: PG-Service
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy 2 w 1, 1500 W, do czyszczenia podłóg, okien i tapicerki bez użycia chemii
Odkurzacz parowy 2 w 1, 1500 W, do czyszczenia podłóg, okien i tapicerki bez użycia chemii
1 039,30 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
415,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QualiFind
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy Yoer 2100 W 2w1 z pojemnikiem na środki czyszczące, czas nagrzewania: 15 sekund
Odkurzacz parowy Yoer 2100 W 2w1 z pojemnikiem na środki czyszczące, czas nagrzewania: 15 sekund
2 290,77 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
916,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QualiFind
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy Achaté - Odkurzacz do dywanów - Zabija 99,9% wszystkich bakterii
Odkurzacz parowy Achaté - Odkurzacz do dywanów - Zabija 99,9% wszystkich bakterii
767,86 zł/1l
465,97 zł
-82,04 zł
383,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Achateshop
Zdjęcie produktu dla Stacja parowa TESLA PowerWash & Steam TQS600 - wielofunkcyjny odkurzacz z funkcją pary
Stacja parowa TESLA PowerWash & Steam TQS600 - wielofunkcyjny odkurzacz z funkcją pary
599,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TESLA
Zdjęcie produktu dla Rowenta RY8561, Mop parowy, 0,4 l, Biały, Niebieski, Przyciski, 8 m, 0,4 l
Rowenta RY8561, Mop parowy, 0,4 l, Biały, Niebieski, Przyciski, 8 m, 0,4 l
3 403,92 zł/1l
1 361,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy Dirt Devil DD7002, 1300 W, 330 ml, 3 akcesoria, 3 poziomy
Odkurzacz parowy Dirt Devil DD7002, 1300 W, 330 ml, 3 akcesoria, 3 poziomy
727,00 zł/1l
239,91 zł
Sprzedawca: CMC_Online_Mall

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Odkurzacz parowy Kerch Aqua

Wielofunkcyjny, odkurzacz parowy, ręczny odkurzacz, najwyższa moc 2000W, temperatura pary 90-100 stopni C, 4 automatyczne programy, szybkie nagrzewanie, wyświetlacz LED, zbiornik 400 ml, możliwość gięcia pod różnymi kątami, odpowiedni do różnych powierzchni, zestaw akcesoriów, kabel zasilający 7m.


Główne cechy

  • 2 w 1 - odkurzacz parowy i myjka wysokociśnieniowa
  • Temperatura pary 90-100 stopni C
  • Moc znamionowa: 1500 W
  • Moc maksymalna: 2000 W
  • Szybkie nagrzewanie
  • Ruchoma głowica czyszcząca
  • Regulowany strumień pary
  • Możliwość gięcia pod różnymi kątami
  • Wyświetlacz LED
  • Zbiornik na wodę 400 ml
  • Odpowiedni do różnych rodzajów powierzchni
  • Skuteczne czyszczenie bez użycia detergentów
  • Szybki i łatwy montaż wymiennych nakładek
  • Lekki i łatwy w transporcie
  • Długi kabel zasilający
  • Uchwyty na kabel
  • Szybka zmiana na urządzenie do czyszczenia ręcznego
  • 4 programy ustawień pary: LOW - niska emisja pary, MEDIUM - średnia emisja pary, HIGH - intensywna emisja pary, Hot Spray - maksymalna moc pary

Zestaw nakładek w zestawie z odkurzaczem parowym - najwyższa skuteczność

Odkurzacz parowy to idealne, wielofunkcyjne urządzenie do utrzymania czystości, przydatne w każdym gospodarstwie domowym. Kerch AQUA jest wydajny, trwały i energooszczędny. Charakteryzuje się niesamowitą skutecznością i trwałością. Urządzenie jest wyposażone w wysoce wydajny silnik. Gorąca para usuwa brud, zabija bakterie i roztocza, pozostawiając idealną, sterylną czystość.


Wielofunkcyjny

Urządzenie jest przeznaczone do czyszczenia różnych rodzajów powierzchni, od podłóg, takich jak panele, płytki, dywany, po ubrania, tkaniny i zasłony, elementy szklane, szyby, lustra, armaturę kuchenną i łazienkową. W zestawie z odkurzaczem parowym znajduje się szereg akcesoriów.


Funkcja jako odkurzacz ręczny

Urządzenie można szybko przekształcić z funkcji odkurzacza parowego w urządzenie do czyszczenia ręcznego.


Praktyczne rozwiązania

Odkurzacz parowy ma ruchomą głowicę czyszczącą, regulowany strumień pary, szybkie nagrzewanie, wyświetlacz LED i możliwość gięcia pod różnymi kątami.

Ergonomiczny uchwyt zapewnia komfort użytkowania. Jego wyjątkowa długość pozwala na dotarcie do trudno ch miejsc, a dzięki specjalnym nakładkom, czyszczenie takich miejsc jest łatwe.

Kabel zasilający przymocowany do uchwytu, o wyjątkowej długości 700 cm, zapewnia komfort użytkowania bez konieczności wielokrotnego podłączania kabla.

W odkurzaczach parowych marki Kerch stosowane są łatwe do czyszczenia, zmywalne pokrowce z mikrofibry. Pokrowce są wielokrotnego użytku, wystarczy je wyczyścić, a są gotowe do ponownego użycia.


W zestawie

  • AQUA Mop
  • Zbiornik na wodę o pojemności 400 ml
  • Rączka
  • Aluminiowa rura rączki
  • Głowica
  • Nasadka do czyszczenia z mikrofibry
  • Nasadka do zbierania kurzu z frędzlami
  • Nasadka z frędzlami do czyszczenia szyb i luster
  • Nasadka do czyszczenia szyb, luster i odświeżania tkanin
  • Nasadka z metalową szczotką do usuwania trudnych zabrudzeń
  • Nasadka do czyszczenia tłustych powierzchni
  • Nasadka do czyszczenia rolet, żaluzji i zasłon
  • Średnia okrągła szczotka do czyszczenia
  • Mała okrągła szczotka do czyszczenia
  • Adapter - wąska końcówka
  • Węża z dyszą kątową
  • Specjalna szczotka do czyszczenia fug
  • Szczotka skrobak
  • Nasadka do czyszczenia tkanin, zasłon i ubrań
  • Nasadka do czyszczenia dywanów
  • Przewód zasilający
  • Pojemnik z podziałką do odmierzania wody

Dane techniczne

  • Marka: KERCH
  • Temperatura pary: 100°C
  • Moc nominalna: 1500 W
  • Moc szczytowa: 2000 W
  • Zasilanie: 220-240 V, 1500 W, 50/60 Hz
  • Pojemność zbiornika na wodę: 400 ml
  • Długość przewodu zasilającego: 700 cm
  • Funkcja parkowania: TAK
  • Instrukcja obsługi: TAK
  • Waga produktu: 2,4 kg
  • Wymiary kartonu: 51 x 25 cm x 13,5 cm
  • Waga kartonu: 2,6 kg
Kolor
Czarny
Producent
Kerch
Moc
2000 W
Waga
2.4 kg
EAN
5906846158828

Kolor
Czarny
Producent
Kerch
Moc
2000 W
Waga
2.4 kg
EAN
5906846158828
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów
Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów
759,98 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 378
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
Zdjęcie produktu dla Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
444,75 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
177,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Zdjęcie produktu dla COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Vileda mop parowy 3.0 trójkątny VILE000972
Vileda mop parowy 3.0 trójkątny VILE000972
674,97 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 153
279,99 zł
-10,00 zł
269,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Kärcher SV 7, Cylindryczna myjka parowa, 0,5 l, Czarny, Szary, Biały, Przyciski, Stały, 50 cm
Kärcher SV 7, Cylindryczna myjka parowa, 0,5 l, Czarny, Szary, Biały, Przyciski, Stały, 50 cm
5 240,60 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
2 620,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
548,44 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 117
137,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy Leifheit CleanTenso Power
Odkurzacz parowy Leifheit CleanTenso Power
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 186
530,39 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy 6 w 1: mop parowy i szorowarka parowa o mocy 1580 W, generująca parę o temperaturze 110 °C, czas nagrzewania 15 sekund, ręczny odkurzacz parowy z obrotową szczotką do czyszczenia podłóg
Odkurzacz parowy 6 w 1: mop parowy i szorowarka parowa o mocy 1580 W, generująca parę o temperaturze 110 °C, czas nagrzewania 15 sekund, ręczny odkurzacz parowy z obrotową szczotką do czyszczenia podłóg
723,98 zł/1l
361,99 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lubluelu-DE
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy 900 W 450ml zbiornik na wodę | przeciw tłuszczowi, brudowi i zanieczyszczeniom | do czyszczenia tapicerki samochodowej, kuchennej, łazienkowej Retoo
Odkurzacz parowy 900 W 450ml zbiornik na wodę | przeciw tłuszczowi, brudowi i zanieczyszczeniom | do czyszczenia tapicerki samochodowej, kuchennej, łazienkowej Retoo
166,42 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 137
78,89 zł
-5%
74,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy do tapicerki Uwant Y100, odkurzacz parowy 3 w 1 do sof, dywanów i samochodów, z ciśnieniem 18 kPa, gorącą parą o mocy 1750 W, gorącą wodą o temperaturze 65°C oraz zimną wodą
Odkurzacz parowy do tapicerki Uwant Y100, odkurzacz parowy 3 w 1 do sof, dywanów i samochodów, z ciśnieniem 18 kPa, gorącą parą o mocy 1750 W, gorącą wodą o temperaturze 65°C oraz zimną wodą
529,17 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
769,70 zł
-134,70 zł
635,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder
Zdjęcie produktu dla 1600 W odkurzacz parowy do czyszczenia bez użycia środków chemicznych, przenośny odkurzacz wysokociśnieniowy, ręczny odkurzacz parowy 3 BAR z zbiornikiem o pojemności 1 l – STEAMAX
1600 W odkurzacz parowy do czyszczenia bez użycia środków chemicznych, przenośny odkurzacz wysokociśnieniowy, ręczny odkurzacz parowy 3 BAR z zbiornikiem o pojemności 1 l – STEAMAX
189,05 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 55
189,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla Myjka parowa ręczna 1,1 l 15 s z rurą do podłóg tapicerki auta okien, Obraz wygenerowany przez AI
Myjka parowa ręczna 1,1 l 15 s z rurą do podłóg tapicerki auta okien
152,73 zł/1l
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
168,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: raum-blick
Zdjęcie produktu dla Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 228
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Myjka parowa wysokociśnieniowa, 2000 W, zbiornik 1,8 l, 160°C
Myjka parowa wysokociśnieniowa, 2000 W, zbiornik 1,8 l, 160°C
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
540,99 zł
Sprzedawca: Netsilla
Zdjęcie produktu dla Fakir PR 7020, Przenośna myjka parowa, 0,35 l, Czarny, 5 m, 350 ml, 1,6 m
Fakir PR 7020, Przenośna myjka parowa, 0,35 l, Czarny, 5 m, 350 ml, 1,6 m
901,93 zł
Sprzedawca: NESATEC
Zdjęcie produktu dla Stacja parowa TESLA PowerWash & Steam TQS600 - wielofunkcyjny odkurzacz z funkcją pary
Stacja parowa TESLA PowerWash & Steam TQS600 - wielofunkcyjny odkurzacz z funkcją pary
599,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TESLA
Zdjęcie produktu dla Rowenta RY8544, Biały, Niebieski, 8 m, Prąd przemienny, 1700 W, Goła podłoga, Dywan, Podłoga, Stopnie schodowe, 84 dB
Rowenta RY8544, Biały, Niebieski, 8 m, Prąd przemienny, 1700 W, Goła podłoga, Dywan, Podłoga, Stopnie schodowe, 84 dB
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
1 159,87 zł
Sprzedawca: Landema
Zdjęcie produktu dla Hoover Steam Capsule 2w1 Odkurzacz parowy 2w1 0,35 l 1700 W Niebieski, Zielony
Hoover Steam Capsule 2w1 Odkurzacz parowy 2w1 0,35 l 1700 W Niebieski, Zielony
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
1 121,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop
Zdjęcie produktu dla Sharkclean S8201EU, Elektryczna miotła, Czarny, Szary, Biały, 0,35 l, Mokry, 150 RPM, 8 m
Sharkclean S8201EU, Elektryczna miotła, Czarny, Szary, Biały, 0,35 l, Mokry, 150 RPM, 8 m
2 485,40 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
869,89 zł
Sprzedawca: evomag
Zdjęcie produktu dla Pralka parowa BISSELL SteamShot
Pralka parowa BISSELL SteamShot
975,25 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
351,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Mocna Myjka Parowa Mop Parowy Czyścik 2500W 4Bar Do Domu Okien Łazienki Fug
Mocna Myjka Parowa Mop Parowy Czyścik 2500W 4Bar Do Domu Okien Łazienki Fug
280,39 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NUVIO
Zdjęcie produktu dla Polti Vaporetto Smart 110 Eco, Cylindryczna myjka parowa, Czarny, Zielony, Biały, Przyciski, Obrotowy, Stal nierdzewna, 1500 W, Prąd przemienny
Polti Vaporetto Smart 110 Eco, Cylindryczna myjka parowa, Czarny, Zielony, Biały, Przyciski, Obrotowy, Stal nierdzewna, 1500 W, Prąd przemienny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
942,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart
Zdjęcie produktu dla KRUMAD ręczny odkurzacz parowy 1000 W - 13-częściowy zestaw ze szczotką, kompaktowy odkurzacz parowy do kuchni, łazienki, okien, fug i tapicerki
KRUMAD ręczny odkurzacz parowy 1000 W - 13-częściowy zestaw ze szczotką, kompaktowy odkurzacz parowy do kuchni, łazienki, okien, fug i tapicerki
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
111,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EBRAN_EUROPE
Zdjęcie produktu dla Adler | Ad 7038 | Odkurzacz Parowy | Moc 1200 W | Ciśnienie Pary 3,5 Bar | Pojemność Zbiornika Na Wodę 0,45 L | Biały/Czarny
Adler | Ad 7038 | Odkurzacz Parowy | Moc 1200 W | Ciśnienie Pary 3,5 Bar | Pojemność Zbiornika Na Wodę 0,45 L | Biały/Czarny
357,78 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 41
161,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: avenido
Zdjęcie produktu dla Black & Decker 9IN1 Steam-mop, Mop parowy, 0,5 l, Turkusowy, Biały, 6 m, 1300 W, Podłoga
Black & Decker 9IN1 Steam-mop, Mop parowy, 0,5 l, Turkusowy, Biały, 6 m, 1300 W, Podłoga
910,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
455,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Deerma - ZQ610 - Dampfer
Deerma - ZQ610 - Dampfer
1 330,48 zł/1l
306,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla ZELURXX 1500 W – odkurzacz parowy z zbiornikiem na wodę o pojemności 1200 ml, 6 stopni ciśnienia pary, wielofunkcyjny ręczny odkurzacz parowy do kuchni, łazienki i samochodu
ZELURXX 1500 W – odkurzacz parowy z zbiornikiem na wodę o pojemności 1200 ml, 6 stopni ciśnienia pary, wielofunkcyjny ręczny odkurzacz parowy do kuchni, łazienki i samochodu
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
233,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zelurxx
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy Yoer 2100 W 2w1 z pojemnikiem na środki czyszczące, czas nagrzewania: 15 sekund
Odkurzacz parowy Yoer 2100 W 2w1 z pojemnikiem na środki czyszczące, czas nagrzewania: 15 sekund
2 290,77 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
916,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QualiFind
Zdjęcie produktu dla Dirt Devil Mop do podłóg i odkurzacz parowy ręczny DD7004 - Odkurzacz parowy 1300 W - nagrzewa się w 30 sekund - system mopujący z 4 nasadkami
Dirt Devil Mop do podłóg i odkurzacz parowy ręczny DD7004 - Odkurzacz parowy 1300 W - nagrzewa się w 30 sekund - system mopujący z 4 nasadkami
1 087,88 zł/1l
2,8Średnia ocena: 2,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
359,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo
Zdjęcie produktu dla MYJKA PAROWA Czyścik do Okien PAROWNICA 1000W Ręczna Myjka 3bary STEAM CLEANER Kalorik SFC1005
MYJKA PAROWA Czyścik do Okien PAROWNICA 1000W Ręczna Myjka 3bary STEAM CLEANER Kalorik SFC1005
425,71 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KDX-GROUP

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Parownica Karcher SC 5 EF Iron Select Bath Edition 1.512-666.0
Parownica Karcher SC 5 EF Iron Select Bath Edition 1.512-666.0
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
1 917,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Karcher_PL
1 278,66 zł/1l
Zdjęcie produktu dla COSTWAY Odkurzacz parowy 2000 W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m Biały
COSTWAY Odkurzacz parowy 2000 W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m Biały
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
419,95 zł
-10,00 zł
409,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
227,75 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami Fioletowy
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami Fioletowy
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
335,00 zł
-16,75 zł
318,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Parownica Karcher SC 5 Deluxe Signature Line 1.513-491.0
Parownica Karcher SC 5 Deluxe Signature Line 1.513-491.0
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
2 095,10 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m, żółty
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m, żółty
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
449,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
249,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Karcher AG SG 4/2 Classic, Przenośna myjka parowa, 0,5 l, Antracyt, Czarny, Żółty, 5 m, 2,5 m, 1,5 l
Karcher AG SG 4/2 Classic, Przenośna myjka parowa, 0,5 l, Antracyt, Czarny, Żółty, 5 m, 2,5 m, 1,5 l
2 725,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Karcher_PL
1 817,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
439,95 zł
-10,00 zł
429,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, maks. ciśnienie pary 4 bar, z 19 akcesoriami, 5 min. czas nagrzewania, do 108 ℃, zbiornik 1,5 l, lampka ostrzegawcza LED, pomarańczowy
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, maks. ciśnienie pary 4 bar, z 19 akcesoriami, 5 min. czas nagrzewania, do 108 ℃, zbiornik 1,5 l, lampka ostrzegawcza LED, pomarańczowy
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
346,75 zł
-11,29 zł
335,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
216,64 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów
Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 378
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
759,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla giętarka do plastiku 60cm akryl PVC giętarka na gorąco grzałka giętarka na gorąco 800W 220V EU
giętarka do plastiku 60cm akryl PVC giętarka na gorąco grzałka giętarka na gorąco 800W 220V EU
469,39 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami, czerwony
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami, czerwony
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
318,00 zł
-18,85 zł
299,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy 6 w 1: mop parowy i szorowarka parowa o mocy 1580 W, generująca parę o temperaturze 110 °C, czas nagrzewania 15 sekund, ręczny odkurzacz parowy z obrotową szczotką do czyszczenia podłóg
Odkurzacz parowy 6 w 1: mop parowy i szorowarka parowa o mocy 1580 W, generująca parę o temperaturze 110 °C, czas nagrzewania 15 sekund, ręczny odkurzacz parowy z obrotową szczotką do czyszczenia podłóg
361,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Lubluelu-DE
723,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Szara
Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Szara
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
239,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Niebieski
Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Niebieski
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
239,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy Olvy 14 w 1 z funkcją mycia i ekranem dotykowym – para o temperaturze 125°C – ręczny odkurzacz parowy do dywanów, sof i twardych podłóg – kabel o długości 5 m
Odkurzacz parowy Olvy 14 w 1 z funkcją mycia i ekranem dotykowym – para o temperaturze 125°C – ręczny odkurzacz parowy do dywanów, sof i twardych podłóg – kabel o długości 5 m
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
345,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
Zdjęcie produktu dla Black & Decker BHSM166DSM, Mop parowy, 0,5 l, Kolor Aqua, Biały, Przyciski, Obrotowy, Stały, 6 m
Black & Decker BHSM166DSM, Mop parowy, 0,5 l, Kolor Aqua, Biały, Przyciski, Obrotowy, Stały, 6 m
893,95 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
1 787,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Zielona
Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Zielona
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
239,95 zł
-15,77 zł
224,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Przenośny odparowywacz Olvy 12-w-1 z ekranem dotykowym – idealny do czyszczenia łazienki, kuchni, sof i mebli
Przenośny odparowywacz Olvy 12-w-1 z ekranem dotykowym – idealny do czyszczenia łazienki, kuchni, sof i mebli
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
195,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy