Zawartość:

3 l

Najważniejsze informacje w skrócie

  • Dzięki pojemności 3 litrów bez problemu wyczyścisz wiele przedmiotów.
  • Ciesz się wydajną technologią 40 kHz, która usuwa brud bez uszkodzeń.
  • Masz pełną kontrolę dzięki wbudowanej grzałce i timerowi, dla optymalnych efektów.
  • Bezpieczny kosz ze stali nierdzewnej ochroni Twoje delikatne przedmioty.
  • Zapewnia trwała konstrukcja ze stali nierdzewnej 304, odporna na korozję.
  • To wszechstronne urządzenie idealne do biżuterii, okularów, narzędzi i wielu innych!
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 3L, cyfrowa kawitacja dźwiękowa 120 W z grzałką, timerem i koszem do zegarków, okularów, monet, części metalowych, narzędzi

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
3%zniżki
Kupon jest już aktywny
75%
Tylko do 30 września
Kupon jest już aktywnyTylko do 30 września
75%
Rabat udzielony przez SucceBuy-Official-Store-EU
Rabat udzielony przez SucceBuy-Official-Store-EU
234,99 zł
Cena bez zniżki: 234,99 zł

227,94 zł-3%

78,33 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Myjki ultradźwiękowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 30 L myjka ultradźwiękowa, profesjonalna maszyna czyszcząca z koszem i wyświetlaczem cyfrowym, 480 W stal nierdzewna 40 kHz do części, gaźników i instrumentów
SucceBuy 30 L myjka ultradźwiękowa, profesjonalna maszyna czyszcząca z koszem i wyświetlaczem cyfrowym, 480 W stal nierdzewna 40 kHz do części, gaźników i instrumentów
20,37 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
779,99 zł
-169,00 zł
610,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa VEVOR 1 5L, cyfrowa myjka ultradźwiękowa 360 W z trybem delikatnym, przemysłowa myjka ultradźwiękowa 40 kHz z grzałką i timerem do uchwytów, biżuterii, narzędzi
Myjka ultradźwiękowa VEVOR 1 5L, cyfrowa myjka ultradźwiękowa 360 W z trybem delikatnym, przemysłowa myjka ultradźwiękowa 40 kHz z grzałką i timerem do uchwytów, biżuterii, narzędzi
38,00 zł/1l
569,99 zł
3% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 2.85L Profesjonalna myjka ultradźwiękowa, cyfrowy timer i grzałka, stal nierdzewna, myjka soniczna 40kHz do biżuterii, okularów, zegarków, pierścionków, małych części, srebrna
SucceBuy 2.85L Profesjonalna myjka ultradźwiękowa, cyfrowy timer i grzałka, stal nierdzewna, myjka soniczna 40kHz do biżuterii, okularów, zegarków, pierścionków, małych części, srebrna
48,77 zł/1l
216,99 zł
-78,00 zł
138,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy, 30 l, wydajna myjka ultradźwiękowa do dokładnych części, biżuterii, okularów
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy, 30 l, wydajna myjka ultradźwiękowa do dokładnych części, biżuterii, okularów
25,73 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
771,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
A digital ultrasonic cleaner with its accessories.
Ulepszona myjka ultradźwiękowa SucceBuy, profesjonalna cyfrowa myjka laboratoryjna o pojemności 3 litrów z timerem, ogrzewaniem 200 W, mocą ultradźwięków 120 W, do dokładnego czyszczenia biżuterii
77,89 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
221,99 zł
3% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor 3L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Cyfrowa Z Timerem I Grzałką
Vevor 3L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Cyfrowa Z Timerem I Grzałką
77,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
230,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 1,7 l myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej Cyfrowy podgrzewacz Zegar Czyszczenie biżuterii Komercyjne Użytek osobisty Użytek domowy
SucceBuy 1,7 l myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej Cyfrowy podgrzewacz Zegar Czyszczenie biżuterii Komercyjne Użytek osobisty Użytek domowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
183,99 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla 6l Cyfrowa myjka ultradźwiękowa Myjka ultradźwiękowa 0-80°C Z grzałką
6l Cyfrowa myjka ultradźwiękowa Myjka ultradźwiękowa 0-80°C Z grzałką
56,83 zł/1l
340,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zerbaco
Zdjęcie produktu dla VEVOR myjka ultradźwiękowa 3L myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa z grzałką cyfrowy timer
VEVOR myjka ultradźwiękowa 3L myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa z grzałką cyfrowy timer
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 81
293,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Ulepszona myjka ultradźwiękowa SucceBuy, profesjonalna cyfrowa myjka laboratoryjna o pojemności 2 litrów z timerem do dokładnego czyszczenia biżuterii i części, grzałka 100 W, moc ultradźwięków 60 W
Ulepszona myjka ultradźwiękowa SucceBuy, profesjonalna cyfrowa myjka laboratoryjna o pojemności 2 litrów z timerem do dokładnego czyszczenia biżuterii i części, grzałka 100 W, moc ultradźwięków 60 W
89,93 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
179,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 3L z cyfrowym zegarem i ogrzewaniem, profesjonalna myjka do biżuterii i małych części, stal nierdzewna, do okularów, zegarków, pierścionków, płytek drukowanych
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 3L z cyfrowym zegarem i ogrzewaniem, profesjonalna myjka do biżuterii i małych części, stal nierdzewna, do okularów, zegarków, pierścionków, płytek drukowanych
76,66 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
234,99 zł
-5,00 zł
229,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa 0.3L do czyszczenia biżuterii Cyfrowy timer Grzałka ze stali nierdzewnej 40kHz do okularów Zegarki Pierścionki Małe części
SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa 0.3L do czyszczenia biżuterii Cyfrowy timer Grzałka ze stali nierdzewnej 40kHz do okularów Zegarki Pierścionki Małe części
609,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
182,99 zł
3% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor 2L Ultradźwiękowa Myjka Profesjonalna Z Timerem I Koszem 60W Stal
Vevor 2L Ultradźwiękowa Myjka Profesjonalna Z Timerem I Koszem 60W Stal
84,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
167,99 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy myjka ultradźwiękowa 60W z grzałką i timerem, urządzenie do czyszczenia biżuterii
SucceBuy myjka ultradźwiękowa 60W z grzałką i timerem, urządzenie do czyszczenia biżuterii
129,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
168,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy myjka ultradźwiękowa z cyfrowym zegarem i grzałką, 2 l profesjonalna ultradźwiękowa myjka do biżuterii ze stali nierdzewnej do okularów, zegarków, pierścionków, małych części, płytek drukowanych
SucceBuy myjka ultradźwiękowa z cyfrowym zegarem i grzałką, 2 l profesjonalna ultradźwiękowa myjka do biżuterii ze stali nierdzewnej do okularów, zegarków, pierścionków, małych części, płytek drukowanych
85,00 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
169,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa JPS-30A Myjka ultradźwiękowa 6L Myjka ultradźwiękowa Myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej z cyfrowym wyświetlaczem do biżuterii
Myjka ultradźwiękowa JPS-30A Myjka ultradźwiękowa 6L Myjka ultradźwiękowa Myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej z cyfrowym wyświetlaczem do biżuterii
61,17 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
366,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zerbaco
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 9.5L Profesjonalna myjka ultradźwiękowa, cyfrowy timer i grzałka, myjka soniczna ze stali nierdzewnej 40kHz do okularów, zegarków, pierścionków, małych części
SucceBuy 9.5L Profesjonalna myjka ultradźwiękowa, cyfrowy timer i grzałka, myjka soniczna ze stali nierdzewnej 40kHz do okularów, zegarków, pierścionków, małych części
36,95 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
449,99 zł
-99,00 zł
350,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa 3L z grzałką i timerem - Cyfrowa myjka ultradźwiękowa z koszem - Idealna do biżuterii, okularów i małych części
Myjka ultradźwiękowa 3L z grzałką i timerem - Cyfrowa myjka ultradźwiękowa z koszem - Idealna do biżuterii, okularów i małych części
161,53 zł/1l
484,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bancros
Zdjęcie produktu dla SucceBuy myjka ultradźwiękowa 15 l o mocy 360 W, z timerem i funkcją podgrzewania, cyfrowa myjka 40 kHz z koszem do okularów, biżuterii, części przemysłowych, narzędzi i srebra
SucceBuy myjka ultradźwiękowa 15 l o mocy 360 W, z timerem i funkcją podgrzewania, cyfrowa myjka 40 kHz z koszem do okularów, biżuterii, części przemysłowych, narzędzi i srebra
533,99 zł
-131,00 zł
402,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa 30L 600W 40kHz z grzałką i timerem do narzędzi
Myjka ultradźwiękowa 30L 600W 40kHz z grzałką i timerem do narzędzi
1 999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: InshopStore

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Bezpieczne czyszczenie dzięki koszykowi ze stali nierdzewnej

Odkurzacz jest wyposażony w solidny kosz ze stali nierdzewnej, który zapewnia, że delikatne przedmioty, takie jak biżuteria, pierścionki, zegarki i diamenty, pozostaną stabilne i bezpieczne podczas procesu czyszczenia. Taka konstrukcja zapewnia dodatkową warstwę ochrony i zapobiega uszkodzeniom podczas pracy.

Wszechstronne czyszczenie dla szerokiego zakresu zastosowań

Niezależnie od tego, czy chodzi o zastosowania komercyjne, przemysłowe czy domowe, ta myjka ultradźwiękowa poradzi sobie z różnymi zadaniami czyszczenia. Idealnie nadaje się do użytku z takimi przedmiotami, jak instrumenty dentystyczne, gaźniki, płytki drukowane, biżuteria, okulary, zegarki i inne, dzięki czemu jest wszechstronnym narzędziem zarówno dla profesjonalistów, jak i użytkowników domowych.

Proste i precyzyjne sterowanie pokrętłem

Dzięki przyjaznemu dla użytkownika pokrętłu można łatwo dostosować czas i temperaturę czyszczenia do wymagań różnych przedmiotów. Funkcja ta umożliwia dostosowanie każdego procesu czyszczenia w celu osiągnięcia optymalnych wyników przy jednoczesnej maksymalizacji ogólnej skuteczności środka czyszczącego.

Trwała konstrukcja wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304

Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304, ten oczyszczacz jest trwały i zapewnia stałą wydajność. Jest odporny na korozję, dzięki czemu pozostaje trwały i niezawodny nawet przy intensywnym użytkowaniu, zapewniając ten sam doskonały poziom czyszczenia za każdym razem.

Wysoce wydajna technologia przetwornika 40 kHz

Dzięki potężnemu przetwornikowi 40 kHz, myjka generuje miliony mikroskopijnych bąbelków, które wnikają głęboko w powierzchnie i ukryte szczeliny. Bąbelki usuwają brud i zanieczyszczenia bez uszkadzania powierzchni przedmiotu, zapewniając dokładne, ale bezpieczne czyszczenie.

Skuteczne czyszczenie ultradźwiękowe zapewniające doskonałe rezultaty

Ta myjka ultradźwiękowa wykorzystuje zaawansowaną technologię czyszczenia, aby delikatnie i skutecznie przywrócić czystość różnych przedmiotów, zapewniając, że pozostaną one w doskonałym stanie bez uszczerbku dla ich jakości. Rezultatem jest nieskazitelne wykończenie za każdym razem.

Specyfikacja

  • Pojemność: 3 litry
  • Częstotliwość: 40 kHz
  • Moc ultradźwięków: 120 W
  • Moc grzewcza: 150 W
  • Zakres temperatur: 0°C110°C
  • Czas kontroli: 0°C30 minut
  • Poziom hałasu: ponad 75 dB
  • Przetwornik ultradźwiękowy: 2 sztuki
  • Wymiary wewnętrznego zbiornika ze stali nierdzewnej: 240 x 135 x 100 mm (grubość ścianki: 1,0 mm)
  • Wymiary produktu: 265 x 165 x 225 mm
  • Długość przewodu zasilającego: 1,5 m
  • Waga produktu: 2,95 kg
  • Model: KZ-S3/li&gt

Zawartość opakowania w zestawie

  • 1 x kabel zasilający
  • 1 x mała metalowa kulka
  • 1 x instrukcja obsługi
  • 1 x kosz do czyszczenia
Zawartość
3 l
Model
KZ-S3
Producent
SucceBuy
Waga
2.95 kg
EAN
8721334079655
Numer producenta
KZ-S3

Zawartość
3 l
Model
KZ-S3
Producent
SucceBuy
Waga
2.95 kg
EAN
8721334079655
Numer producenta
KZ-S3
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Vevor 3L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Cyfrowa Z Timerem I Grzałką
Vevor 3L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Cyfrowa Z Timerem I Grzałką
77,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
230,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sterylizator gorącym powietrzem | Sterylizator | Sterylizator dezynfekujący | Stal nierdzewna, timer 300W | Do narzędzi do paznokci, kosmetyków, pedicure, tatuażu Retoo
Sterylizator gorącym powietrzem | Sterylizator | Sterylizator dezynfekujący | Stal nierdzewna, timer 300W | Do narzędzi do paznokci, kosmetyków, pedicure, tatuażu Retoo
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
94,89 zł
-16,00 zł
78,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 2.85L Profesjonalna myjka ultradźwiękowa, cyfrowy timer i grzałka, stal nierdzewna, myjka soniczna 40kHz do biżuterii, okularów, zegarków, pierścionków, małych części, srebrna
SucceBuy 2.85L Profesjonalna myjka ultradźwiękowa, cyfrowy timer i grzałka, stal nierdzewna, myjka soniczna 40kHz do biżuterii, okularów, zegarków, pierścionków, małych części, srebrna
48,77 zł/1l
216,99 zł
-78,00 zł
138,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla VEVOR Myjka ultradźwiękowa 0,8 l Myjka ultradźwiękowa do biżuterii z wyświetlaczem LED Myjka ultradźwiękowa do okularów
VEVOR Myjka ultradźwiękowa 0,8 l Myjka ultradźwiękowa do biżuterii z wyświetlaczem LED Myjka ultradźwiękowa do okularów
132,49 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
105,99 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 6L, kawitacyjna maszyna soniczna 180 W z grzałką i timerem, cyfrowa maszyna czyszcząca do instrumentów zegarkowych, okularów, monet, części metalowych
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 6L, kawitacyjna maszyna soniczna 180 W z grzałką i timerem, cyfrowa maszyna czyszcząca do instrumentów zegarkowych, okularów, monet, części metalowych
91,33 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
547,99 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
A digital ultrasonic cleaner with its accessories.
Ulepszona myjka ultradźwiękowa SucceBuy, profesjonalna cyfrowa myjka laboratoryjna o pojemności 3 litrów z timerem, ogrzewaniem 200 W, mocą ultradźwięków 120 W, do dokładnego czyszczenia biżuterii
77,89 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
221,99 zł
3% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 2L, cyfrowa kawitacja dźwiękowa 60 W z grzałką, timerem i koszem do zegarków, okularów, monet, części metalowych, narzędzi
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 2L, cyfrowa kawitacja dźwiękowa 60 W z grzałką, timerem i koszem do zegarków, okularów, monet, części metalowych, narzędzi
88,50 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
176,99 zł
3% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 30L, cyfrowa kawitacja dźwiękowa 360 W z grzałką, timerem i koszem do narzędzi laboratoryjnych, części metalowych, gaźników, części samochodowych
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 30L, cyfrowa kawitacja dźwiękowa 360 W z grzałką, timerem i koszem do narzędzi laboratoryjnych, części metalowych, gaźników, części samochodowych
18,97 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
771,16 zł
-202,17 zł
568,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 15L, cyfrowa kawitacja dźwiękowa 360 W z grzałką i timerem, do narzędzi laboratoryjnych, części samochodowych, gaźników, części metalowych, mosiądzu
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 15L, cyfrowa kawitacja dźwiękowa 360 W z grzałką i timerem, do narzędzi laboratoryjnych, części samochodowych, gaźników, części metalowych, mosiądzu
32,13 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
481,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 1,7 l myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej Cyfrowy podgrzewacz Zegar Czyszczenie biżuterii Komercyjne Użytek osobisty Użytek domowy
SucceBuy 1,7 l myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej Cyfrowy podgrzewacz Zegar Czyszczenie biżuterii Komercyjne Użytek osobisty Użytek domowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
183,99 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
A digital ultrasonic cleaner with its accessories.
Ulepszona myjka ultradźwiękowa SucceBuy, profesjonalna cyfrowa myjka laboratoryjna 6L z timerem, grzałką 400W, mocą ultradźwięków 180W, do dokładnego czyszczenia biżuterii i instrumentów
55,67 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
333,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla 6l Cyfrowa myjka ultradźwiękowa Myjka ultradźwiękowa 0-80°C Z grzałką
6l Cyfrowa myjka ultradźwiękowa Myjka ultradźwiękowa 0-80°C Z grzałką
56,83 zł/1l
340,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zerbaco
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 10L, kawitacyjna maszyna soniczna 240W z grzałką i timerem, cyfrowa maszyna czyszcząca do narzędzi laboratoryjnych, części metalowych, gaźników, części samochodowych
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 10L, kawitacyjna maszyna soniczna 240W z grzałką i timerem, cyfrowa maszyna czyszcząca do narzędzi laboratoryjnych, części metalowych, gaźników, części samochodowych
42,00 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
443,16 zł
-23,17 zł
419,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla VEVOR myjka ultradźwiękowa 3L myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa z grzałką cyfrowy timer
VEVOR myjka ultradźwiękowa 3L myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa z grzałką cyfrowy timer
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 81
293,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor 3L Ultradźwiękowa Myjka Profesjonalna 120W Z Timerem I Koszem Stal
Vevor 3L Ultradźwiękowa Myjka Profesjonalna 120W Z Timerem I Koszem Stal
78,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
234,99 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla VEVOR 6L Ulepszona myjka ultradźwiękowa (ogrzewanie 200 W, ultradźwięki 180 W) Profesjonalna cyfrowa laboratoryjna myjka ultradźwiękowa do części z zegarem grzewczym do czyszczenia biżuterii, okularów i instrumentów
VEVOR 6L Ulepszona myjka ultradźwiękowa (ogrzewanie 200 W, ultradźwięki 180 W) Profesjonalna cyfrowa laboratoryjna myjka ultradźwiękowa do części z zegarem grzewczym do czyszczenia biżuterii, okularów i instrumentów
57,83 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
346,99 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 0,8 l z cyfrowym ogrzewaniem i timerem do czyszczenia biżuterii i okularów, stal nierdzewna 35 W, do użytku komercyjnego i prywatnego
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 0,8 l z cyfrowym ogrzewaniem i timerem do czyszczenia biżuterii i okularów, stal nierdzewna 35 W, do użytku komercyjnego i prywatnego
104,99 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
87,99 zł
-4,00 zł
83,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Ulepszona myjka ultradźwiękowa SucceBuy, profesjonalna cyfrowa myjka laboratoryjna o pojemności 2 litrów z timerem do dokładnego czyszczenia biżuterii i części, grzałka 100 W, moc ultradźwięków 60 W
Ulepszona myjka ultradźwiękowa SucceBuy, profesjonalna cyfrowa myjka laboratoryjna o pojemności 2 litrów z timerem do dokładnego czyszczenia biżuterii i części, grzałka 100 W, moc ultradźwięków 60 W
89,93 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
179,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy Ulepszona myjka ultradźwiękowa 10L Profesjonalna cyfrowa myjka laboratoryjna z timerem do dokładnego czyszczenia części i instrumentów, grzałka 400W, moc ultradźwięków 240W
SucceBuy Ulepszona myjka ultradźwiękowa 10L Profesjonalna cyfrowa myjka laboratoryjna z timerem do dokładnego czyszczenia części i instrumentów, grzałka 400W, moc ultradźwięków 240W
38,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
384,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
414,34 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 91
207,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 3L z cyfrowym zegarem i ogrzewaniem, profesjonalna myjka do biżuterii i małych części, stal nierdzewna, do okularów, zegarków, pierścionków, płytek drukowanych
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 3L z cyfrowym zegarem i ogrzewaniem, profesjonalna myjka do biżuterii i małych części, stal nierdzewna, do okularów, zegarków, pierścionków, płytek drukowanych
76,66 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
234,99 zł
-5,00 zł
229,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor Myjka Ultradźwiękowa 3L 40Khz Stal Nierdzewna Pokrętło Timer Grzałka
Vevor Myjka Ultradźwiękowa 3L 40Khz Stal Nierdzewna Pokrętło Timer Grzałka
69,33 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
287,99 zł
-80,00 zł
207,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor 2L Ultradźwiękowa Myjka Profesjonalna Z Timerem I Koszem 60W Stal
Vevor 2L Ultradźwiękowa Myjka Profesjonalna Z Timerem I Koszem 60W Stal
84,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
167,99 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa ze sterowaniem przyciskowym Myjka ultradźwiękowa 6,5 l Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego 220 V Myjka ultradźwiękowa z grzałką Myjka do biżuterii
Myjka ultradźwiękowa ze sterowaniem przyciskowym Myjka ultradźwiękowa 6,5 l Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego 220 V Myjka ultradźwiękowa z grzałką Myjka do biżuterii
52,31 zł/1l
339,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zerbaco
Zdjęcie produktu dla VEVOR Sterowanie pokrętłem Myjka ultradźwiękowa 6,5 l, Myjka ultradźwiękowa 220 V, Myjka ultradźwiękowa z ogrzewaniem, Myjka ultradźwiękowa do biżuterii 40 kHz, Cyfrowa myjka ultradźwiękowa 300 W
VEVOR Sterowanie pokrętłem Myjka ultradźwiękowa 6,5 l, Myjka ultradźwiękowa 220 V, Myjka ultradźwiękowa z ogrzewaniem, Myjka ultradźwiękowa do biżuterii 40 kHz, Cyfrowa myjka ultradźwiękowa 300 W
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
268,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa 10L, myjka ultradźwiękowa 260W, myjka ultradźwiękowa o podwójnej częstotliwości, myjka ultradźwiękowa do biżuterii myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa z ekranem LED
Myjka ultradźwiękowa 10L, myjka ultradźwiękowa 260W, myjka ultradźwiękowa o podwójnej częstotliwości, myjka ultradźwiękowa do biżuterii myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa z ekranem LED
41,60 zł/1l
415,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zerbaco
Zdjęcie produktu dla SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa 0.3L do czyszczenia biżuterii Cyfrowy timer Grzałka ze stali nierdzewnej 40kHz do okularów Zegarki Pierścionki Małe części
SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa 0.3L do czyszczenia biżuterii Cyfrowy timer Grzałka ze stali nierdzewnej 40kHz do okularów Zegarki Pierścionki Małe części
609,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
182,99 zł
3% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 9.5L Profesjonalna myjka ultradźwiękowa, cyfrowy timer i grzałka, myjka soniczna ze stali nierdzewnej 40kHz do okularów, zegarków, pierścionków, małych części
SucceBuy 9.5L Profesjonalna myjka ultradźwiękowa, cyfrowy timer i grzałka, myjka soniczna ze stali nierdzewnej 40kHz do okularów, zegarków, pierścionków, małych części
36,95 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
449,99 zł
-99,00 zł
350,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor 2L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Cyfrowa Z Timerem I Grzałką
Vevor 2L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Cyfrowa Z Timerem I Grzałką
88,76 zł/1l
165,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU

Recenzje klientów

Na podstawie 6 opinii
Oceniono dnia 18 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Myjka ultradźwiękowa o dobrym stosunku ceny do wydajności
Zawartość 3 l
Oceniono dnia 4 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wysokiej jakości urządzenie, szybka dostawa.
Zawartość 3 l
Oceniono dnia 11 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
5 gwiazdek
Zawartość 10 l
Oceniono dnia 23 grudnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Brud wydostaje się z narożników ...
Zawartość 10 l
Oceniono dnia 17 listopada 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wanna ultradźwiękowa
Zawartość 2 l
Oceniono dnia 25 sierpnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Nie polecam
Zawartość 30 l
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa VEVOR Myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej 752 W, 30 L Myjka ultradźwiękowa z cyfrowym wyświetlaczem 0-30 min, ultradźwiękowe czyszczenie biżuterii, okularów, zegarków itp.
Myjka ultradźwiękowa VEVOR Myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej 752 W, 30 L Myjka ultradźwiękowa z cyfrowym wyświetlaczem 0-30 min, ultradźwiękowe czyszczenie biżuterii, okularów, zegarków itp.
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
819,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
27,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Urządzenie do diagnostycznej czyszczenia wtryskiwaczy z 8 trybami czyszczenia impulsowego, urządzenie do testowania wtryskiwaczy 12V - INJECHECK
Urządzenie do diagnostycznej czyszczenia wtryskiwaczy z 8 trybami czyszczenia impulsowego, urządzenie do testowania wtryskiwaczy 12V - INJECHECK
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
119,00 zł
-5,95 zł
113,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultrasonic Cleaner 30L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
Vevor Ultrasonic Cleaner 30L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
966,99 zł
-77,00 zł
889,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
39,73 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa VEVOR 50 L, profesjonalna myjka ultradźwiękowa z koszem czyszczącym i wyświetlaczem cyfrowym, myjka 840 W ze stali nierdzewnej 40 kHz z kółkami do części przyrządów gaźnikowych
Myjka ultradźwiękowa VEVOR 50 L, profesjonalna myjka ultradźwiękowa z koszem czyszczącym i wyświetlaczem cyfrowym, myjka 840 W ze stali nierdzewnej 40 kHz z kółkami do części przyrządów gaźnikowych
2 062,99 zł
-138,00 zł
1 924,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
38,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa VEVOR Myjka ultradźwiękowa do stali nierdzewnej 351 W, 10 L Myjka ultradźwiękowa z cyfrowym wyświetlaczem 0-30 min, ultradźwiękowe czyszczenie biżuterii, okularów, zegarków itp.
Myjka ultradźwiękowa VEVOR Myjka ultradźwiękowa do stali nierdzewnej 351 W, 10 L Myjka ultradźwiękowa z cyfrowym wyświetlaczem 0-30 min, ultradźwiękowe czyszczenie biżuterii, okularów, zegarków itp.
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
421,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
42,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultrasonic Cleaner 6L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
Vevor Ultrasonic Cleaner 6L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
387,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
64,67 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 50 L, profesjonalna maszyna czyszcząca z koszem i wyświetlaczem cyfrowym, urządzenie ze stali nierdzewnej o mocy 840 W i częstotliwości 40 kHz z kółkami do części, gaźników i instrumentów
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 50 L, profesjonalna maszyna czyszcząca z koszem i wyświetlaczem cyfrowym, urządzenie ze stali nierdzewnej o mocy 840 W i częstotliwości 40 kHz z kółkami do części, gaźników i instrumentów
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
2 032,99 zł
-110,00 zł
1 922,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
38,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SucceBuy DC 12 V automatyczne urządzenie do płukania oleju przekładniowego, zmieniacz oleju przekładniowego 0-60 PSI, urządzenie płuczące do wymiany i czyszczenia oleju przekładniowego, odpowiednie do pojazdów z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi
SucceBuy DC 12 V automatyczne urządzenie do płukania oleju przekładniowego, zmieniacz oleju przekładniowego 0-60 PSI, urządzenie płuczące do wymiany i czyszczenia oleju przekładniowego, odpowiednie do pojazdów z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi
1 789,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa EMMI 35 HCQ, 3500 ml, stal nierdzewna, prywatny warsztat laboratoryjny
Myjka ultradźwiękowa EMMI 35 HCQ, 3500 ml, stal nierdzewna, prywatny warsztat laboratoryjny
3 929,28 zł
Sprzedawca: ClinicCare
1 122,65 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultrasonic Cleaner 600W Cyfrowy Myjka Ultradźwiękowa 30L
Vevor Ultrasonic Cleaner 600W Cyfrowy Myjka Ultradźwiękowa 30L
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 065,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
35,53 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VEVOR Sterowanie pokrętłem Myjka ultradźwiękowa 6,5 l, Myjka ultradźwiękowa 220 V, Myjka ultradźwiękowa z ogrzewaniem, Myjka ultradźwiękowa do biżuterii 40 kHz, Cyfrowa myjka ultradźwiękowa 300 W
VEVOR Sterowanie pokrętłem Myjka ultradźwiękowa 6,5 l, Myjka ultradźwiękowa 220 V, Myjka ultradźwiękowa z ogrzewaniem, Myjka ultradźwiękowa do biżuterii 40 kHz, Cyfrowa myjka ultradźwiękowa 300 W
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
268,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa i myjka do płyt T-Mech 6L
Myjka ultradźwiękowa i myjka do płyt T-Mech 6L
917,64 zł
Sprzedawca: MonsterShop
152,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa do płyt gramofonowych SucceBuy, 6 l, 40 kHz, sterowanie przyciskami, myjka ultradźwiękowa, myjka dźwiękowa, zbiornik ze stali nierdzewnej
Myjka ultradźwiękowa do płyt gramofonowych SucceBuy, 6 l, 40 kHz, sterowanie przyciskami, myjka ultradźwiękowa, myjka dźwiękowa, zbiornik ze stali nierdzewnej
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
383,99 zł
-51,00 zł
332,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
55,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 6L ultradźwiękowa myjka do płyt, kompletny zestaw z suszarką do dokładnego i wydajnego czyszczenia
SucceBuy 6L ultradźwiękowa myjka do płyt, kompletny zestaw z suszarką do dokładnego i wydajnego czyszczenia
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
488,99 zł
-92,00 zł
396,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
66,17 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka Ultradźwiękowa Vevor 30L 600W Timer Nagrzewania Kosz Stal 304
Myjka Ultradźwiękowa Vevor 30L 600W Timer Nagrzewania Kosz Stal 304
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
781,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
26,07 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 30L, cyfrowa maszyna czyszcząca 600W, myjka ultradźwiękowa 40kHz z timerem, podgrzewaniem, odgazowywaniem i trybem delikatnym do biżuterii, narzędzi, uchwytów
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 30L, cyfrowa maszyna czyszcząca 600W, myjka ultradźwiękowa 40kHz z timerem, podgrzewaniem, odgazowywaniem i trybem delikatnym do biżuterii, narzędzi, uchwytów
999,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
33,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem 30 L, urządzenie czyszczące z koszem i kulką czyszczącą, odpowiednie do zegarków, maszynek do golenia, biżuterii i monet
SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem 30 L, urządzenie czyszczące z koszem i kulką czyszczącą, odpowiednie do zegarków, maszynek do golenia, biżuterii i monet
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
917,99 zł
-30,00 zł
887,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
A digital ultrasonic cleaner with accessories on a white background.
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 30L, podwójna częstotliwość, z grzałką, do części, biżuterii, okularów, pierścionków, protez, płyt, płytek drukowanych, 28/40KHz, stal nierdzewna, srebro
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
860,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
28,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Vevor 22L Myjka Ultradźwiękowa Profesjonalna 480W Timer Grzanie Kosz
Vevor 22L Myjka Ultradźwiękowa Profesjonalna 480W Timer Grzanie Kosz
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
667,99 zł
Darmowa wysyłka3% zniżki
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
30,36 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy, 30 l, wydajna myjka ultradźwiękowa do dokładnych części, biżuterii, okularów
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy, 30 l, wydajna myjka ultradźwiękowa do dokładnych części, biżuterii, okularów
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
771,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
25,73 zł/1l