Kolor:

Drops Air Mix 40 Lemonade Przędza dziewiarska

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

22,80 zł

0,15 zł / 1m

+ 15,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

czw. 1 – pt. 2 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Wełna i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla DROPS Baby Merino 10 helltürkis
DROPS Baby Merino 10 helltürkis
638,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
31,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Drops Air Mix 41 Sweet Orchid Przędza dziewiarska
Drops Air Mix 41 Sweet Orchid Przędza dziewiarska
817,80 zł/1kg
40,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Drops Air Mix 37 Bluebird Przędza dziewiarska
Drops Air Mix 37 Bluebird Przędza dziewiarska
0,28 zł/1m
41,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Włóczka Drops Air 36 / jasnoniebieski / mix
Włóczka Drops Air 36 / jasnoniebieski / mix
456,00 zł/1kg
22,80 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Drops Air Mix 15 Purple Haze Przędza dziewiarska
Drops Air Mix 15 Purple Haze Przędza dziewiarska
1,85 zł/1m
277,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Drops Air Mix 43 Parrot Green Przędza dziewiarska
Drops Air Mix 43 Parrot Green Przędza dziewiarska
0,24 zł/1m
35,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Drops Sky Mix 05 Black Przędza dziewiarska
Drops Sky Mix 05 Black Przędza dziewiarska
1,37 zł/1m
260,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Drops Karisma Mix 73 Petrol Przędza dziewiarska
Drops Karisma Mix 73 Petrol Przędza dziewiarska
5 266,00 zł/1kg
263,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Włóczka Drops Air 08 / jasny róż / mix
Włóczka Drops Air 08 / jasny róż / mix
456,00 zł/1kg
22,80 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Drops Nord Mix 10 Lemongrass Przędza dziewiarska
Drops Nord Mix 10 Lemongrass Przędza dziewiarska
0,08 zł/1m
12,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Drops Sky Mix 12 Jeans Blue Przędza dziewiarska
Drops Sky Mix 12 Jeans Blue Przędza dziewiarska
1,40 zł/1m
266,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Drops Alpaca Mix 4434 Amethyst Przędza dziewiarska
Drops Alpaca Mix 4434 Amethyst Przędza dziewiarska
1,51 zł/1m
252,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Drops Nord Mix 20 Blush Przędza dziewiarska
Drops Nord Mix 20 Blush Przędza dziewiarska
0,08 zł/1m
12,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Drops Nord Mix 05 Grey Przędza dziewiarska
Drops Nord Mix 05 Grey Przędza dziewiarska
0,19 zł/1m
31,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla DROPS Air mix (50g/150m) 03 perlgrau
DROPS Air mix (50g/150m) 03 perlgrau
0,26 zł/1m
38,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Drops Lima Mix 0701 Petrol Przędza dziewiarska
Drops Lima Mix 0701 Petrol Przędza dziewiarska
0,29 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
28,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Drops Karisma Mix 56 Dark Brown Przędza dziewiarska
Drops Karisma Mix 56 Dark Brown Przędza dziewiarska
2,63 zł/1m
263,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Drops Flora Mix 17 Yellow Przędza dziewiarska
Drops Flora Mix 17 Yellow Przędza dziewiarska
1,20 zł/1m
252,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Włóczka Drops Alpaca 9026 / blush / mix
Włóczka Drops Alpaca 9026 / blush / mix
332,00 zł/1kg
16,99 zł
-2%
16,60 zł
Sprzedawca: Assarion

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Włóczka średniej grubości, mieszanka baby alpaca i wełny merynosów

Nowa fascynująca włóczka „blow yarn”, mieszanka mięciutkiej baby alpaca oraz ciepłej wełny merynosów. Jej produkcja jest wyjątkowa, oparta na całkiem nowej technologii: zamiast przędzenia, włókna baby alpaca i wełny merynosów są dmuchane (pompowane). Ubrania z tej włóczki są o ok. 30-35 % lżejsze od tych wykonywanych z wełny o takiej samej grubości, przędzionej w konwencjonalny sposób.

DROPS Air, jak sama nazwa wskazuje, jest włóczką bardzo przewiewną, przyjemną w kontakcie ze skórą. Jest doskonała na dodatki, szale, swetry we wzory strukturalne i warkocze. Ubrania z tej włóczki nie drapią, co oznacza, że wszyscy mogą je nosić!

 

Prać ręcznie w temperaturze 30ºC / suszyć rozłożone na płasko

Zobacz dostępne, DARMOWE wzory DROPS DESIGN



To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Przędza dziewiarska. Średnio gruba przędza dmuchana z baby alpaki i wełny merynosów. Ekscytująca „włóczka dmuchana” z miękkiej baby alpaki i przytulnej wełny merynosów — ta jakość ma unikalną konstrukcję, w której zamiast przędzenia włókna baby alpaki i wełny merynosów są dmuchane razem w rurkę. Ubrania wykonane z tej przędzy są o około 30-35% lżejsze niż te wykonane z konwencjonalnych przędz przędzonych o tej samej grubości. DROPS Air to lekka, przewiewna włóczka, która jest przyjemna w dotyku, co czyni ją idealną na swetry, kurtki i akcesoria, zarówno o fakturze, jak i o wzorach warkoczowych. Ubrania wykonane z DROPS Air są całkowicie bezswędzące, co oznacza, że każdy może je nosić. Skład: 65% alpaki, 28% poliamidu, 7% wełny Długość: 150 m Waga: 50 g Grupa włóczek: 10-nitkowa / aran / worsted / 4 średnie Zalecany rozmiar igły: 5 Próbka: 10 x 10 cm - 17 oczek x 22 rzędy Pielęgnacja: Prać ręcznie w zimnej wodzie w temperaturze maks. 30°C. Suszyć na płasko. Filcowalny Superwash: nie
Długość
150 m
Producent
Liczba sztuk
1
Waga
50 g
EAN
7071723018552
Numer producenta
109940

Długość
150 m
Producent
Liczba sztuk
1
Waga
50 g
EAN
7071723018552
Numer producenta
109940
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Gründl przędza szenilowa Funny uni, 100g/120m, wełna dziecięca, 100% poliester, przędza szydełkowa i dziewiarska Beige (19)
Gründl przędza szenilowa Funny uni, 100g/120m, wełna dziecięca, 100% poliester, przędza szydełkowa i dziewiarska Beige (19)
738,80 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
73,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Włóczka Gabo Wool Mohsilko 4305 / gorzka czekolada
Włóczka Gabo Wool Mohsilko 4305 / gorzka czekolada
1 516,00 zł/1kg
37,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Himalaya Dolphin Baby 80301 Przędza dziewiarska
Himalaya Dolphin Baby 80301 Przędza dziewiarska
0,24 zł/1m
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 173
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Bobbiny Premium 5 mm 100 m Jeans Sznurek
Bobbiny Premium 5 mm 100 m Jeans Sznurek
93,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
46,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby 502 Light Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby 502 Light Przędza dziewiarska
1,66 zł/1m
248,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
A ball of white yarn with a label.
Alize Velluto 55 Przędza dziewiarska
2 623,50 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
262,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Zestaw Szydełek Prym 218441 7-12 Mm 5 Sztuk
Zestaw Szydełek Prym 218441 7-12 Mm 5 Sztuk
824,95 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
164,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Przędza LENJA SOFT - 25 g / 85 m - Niebieska
Przędza LENJA SOFT - 25 g / 85 m - Niebieska
812,69 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
21,13 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla DROPS Lima 0100 natur
DROPS Lima 0100 natur
577,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
28,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Schachenmayr Merino Extrafine 120, 50 g, kolor przędzy do ręcznego dziergania
Schachenmayr Merino Extrafine 120, 50 g, kolor przędzy do ręcznego dziergania
821,37 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
41,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Leonora by Permin – Luksusowa włóczka z jedwabiu, wełny i kid moheru (41 nebelwald)
Leonora by Permin – Luksusowa włóczka z jedwabiu, wełny i kid moheru (41 nebelwald)
943,60 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,59 zł
Sprzedawca: marussia
Zdjęcie produktu dla Włóczka Gazzal Baby Bawełna XL 3424 / beż
Włóczka Gazzal Baby Bawełna XL 3424 / beż
0,08 zł/1m
7,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Lana Grossa COOL WOOL PRINT 50 g łatwa w pielęgnacji przędza dziewiarska z bardzo cienkiej wełny merynosów 160 m kolor 749 - czerwone wino/różowy/żółta zieleń/niebieski fiolet
Lana Grossa COOL WOOL PRINT 50 g łatwa w pielęgnacji przędza dziewiarska z bardzo cienkiej wełny merynosów 160 m kolor 749 - czerwone wino/różowy/żółta zieleń/niebieski fiolet
1 512,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
75,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Włóczka Jeans ( 73 )
Włóczka Jeans ( 73 )
0,11 zł/1m
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 126
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Bestseller
Zdjęcie produktu dla DMC Eco Vita Raffia, Rękodzieło, Czarny, Włókno drzewne, 100 m, 100% wood fibers, 50 g
DMC Eco Vita Raffia, Rękodzieło, Czarny, Włókno drzewne, 100 m, 100% wood fibers, 50 g
611,80 zł/1kg
30,59 zł
Sprzedawca: marussia
Zdjęcie produktu dla Włóczka Scheepjes Catona 130 / 25 g - stara koronka
Włóczka Scheepjes Catona 130 / 25 g - stara koronka
0,13 zł/1m
7,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Zestaw włóczek bawełnianych Alison & Mae - 8x25m - Wysokiej jakości włóczki do szydełkowania i robienia na drutach - Idealne do majsterkowania, amigurumi i rękodzieła
Zestaw włóczek bawełnianych Alison & Mae - 8x25m - Wysokiej jakości włóczki do szydełkowania i robienia na drutach - Idealne do majsterkowania, amigurumi i rękodzieła
0,13 zł/1m
25,23 zł
Sprzedawca: Dionizos
Zdjęcie produktu dla Nici Anchor Freccia 6 – przędza bawełniana merceryzowana do szydełkowania (kolor 00218)
Nici Anchor Freccia 6 – przędza bawełniana merceryzowana do szydełkowania (kolor 00218)
375,60 zł/1kg
18,78 zł
Sprzedawca: marussia
Zdjęcie produktu dla Creativ Company 16824054, Rękodzieło, Niebieski, Akrylowy, 50 g
Creativ Company 16824054, Rękodzieło, Niebieski, Akrylowy, 50 g
1 139,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
56,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
A ball of neon green yarn with a label.
Włóczka Baby YarnArt 8232
1,68 zł/1m
252,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Merino Soft Art'is Yarn 100% wełna, bez mulesingu i z wykończeniem Superwash (50 g / 120 m) (12 kremowy)
Merino Soft Art'is Yarn 100% wełna, bez mulesingu i z wykończeniem Superwash (50 g / 120 m) (12 kremowy)
445,60 zł/1kg
22,28 zł
Sprzedawca: marussia
Zdjęcie produktu dla 500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa
500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa
209,88 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
Zdjęcie produktu dla Rosários 4 Meia 14 Baby Blue Przędza dziewiarska
Rosários 4 Meia 14 Baby Blue Przędza dziewiarska
0,11 zł/1m
20,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Materiał rzemieślniczy, wełna, włóczka do rękodzieła JASNY BEŻOWY Nice Life, 100%.poliakryl , motek 50g
Materiał rzemieślniczy, wełna, włóczka do rękodzieła JASNY BEŻOWY Nice Life, 100%.poliakryl , motek 50g
16,97 zł
Sprzedawca: PIKOLEO
Zdjęcie produktu dla Gründl Lisa – włóczka, 133 metrów, 50 gramów. Idealna do szydełkowania i robienia na drutach. Miękka, wysokiej jakości
Gründl Lisa – włóczka, 133 metrów, 50 gramów. Idealna do szydełkowania i robienia na drutach. Miękka, wysokiej jakości
2 911,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
145,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Bobbiny Premium 5 mm 100 m Aloe Sznurek
Bobbiny Premium 5 mm 100 m Aloe Sznurek
175,78 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
87,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla 500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Żółta
500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Żółta
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
141,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
282,52 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa
500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 500g DIY aksamitnej miękkiej przędzy dziewiarskiej przędza dziewiarska ręczna rowing wełna szydełkowa gruba wełna dziewiarska, zielona
500g DIY aksamitnej miękkiej przędzy dziewiarskiej przędza dziewiarska ręczna rowing wełna szydełkowa gruba wełna dziewiarska, zielona
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (851)
Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (851)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g Diva Fine – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Wisteria – 158)
Alize 5 x 100 g Diva Fine – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Wisteria – 158)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5x 100 g Diva Fine Wełna, jednolita, szydełkowanie, dzierganie (Soft Cream - 450)
Alize 5x 100 g Diva Fine Wełna, jednolita, szydełkowanie, dzierganie (Soft Cream - 450)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (158)
Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (158)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (346)
Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (346)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 211
Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 211
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 217
Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 217
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g Happy Kids – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
Alize 5 x 100 g Happy Kids – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Ebony – 1060)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Ebony – 1060)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Honey Cream – 310)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Honey Cream – 310)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Oatmeal – 599)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Oatmeal – 599)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (oliwkowa zieleń – 485)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (oliwkowa zieleń – 485)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (niebieski królewski – 141)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (niebieski królewski – 141)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowa – 185)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowa – 185)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowy – 28)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowy – 28)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (czerwony – 56)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (czerwony – 56)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg