5,0



Na podstawie 4 opinii
Marabu 1730000000202, Niebieski, Fioletowy, Malina, Farby do ubrań, Płynny, 80 ml, 3 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
2%zniżki
Kupon jest już aktywny
Tylko do 20 października
Kupon jest już aktywnyTylko do 20 października
Rabat udzielony przez MATFEL
Rabat udzielony przez MATFEL
51,81 zł
660,88 zł / 1l
+ 14,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Farby do tkanin i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Princess 132502, Maszyna do produkcji babeczek, 7 ciast., Różowy, 700 W, 220-240 V202,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Więcej informacji o reklamie
Pluszowe ubrania dla kaczek, pluszowe ubrania dla zabawek, ubrania dla kaczek, urocze ubrania dla kaczek, pluszowe ubrania dla zabawek, pluszowe akcesoria dla kaczek1 034,37 zł/1kg
66,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24

Więcej informacji o reklamie
Textilspray Fashion Set 3tlg.232,90 zł/1l
69,87 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
Elektryczna maszynka do robienia bułek Gofrownica do lodów dla domu314,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24

Marabu Tie Dye Ink, Ciemny Niebieski, 80 ml, 1 szt., Tkanina
495,75 zł/1l
39,66 zł
Sprzedawca: M_plus_L

7 Artists Textile Paint Set - 18x20 ml Farby akrylowe Cat do malowania tkanin, odzieży, toreb, butów - Genialne farby do tkanin odporne na zmywanie
667,08 zł/1l
252,21 zł
-12,06 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
240,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Marabu 173522098, Turkusowy, 1 szt.
842,00 zł/1kg
21,05 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

KREUL 98528, Fioletowy, Farby do ubrań, Proszek, 1 szt.
441,29 zł/1kg
34,06 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

KREUL 98529, Niebieski, Farby do ubrań, Proszek, 1 szt.
591,43 zł/1kg
41,40 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL 98522, Żółty, Farby do ubrań, Proszek, 1 szt.
445,86 zł/1kg
31,21 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 17350022068, Zielony, Farby do ubrań, Twardy, 1 szt.
1 144,80 zł/1kg
28,62 zł
Sprzedawca: VISO

KREUL 95156, Biały, Płynny wosk, Płynny, 250 ml, 1 szt.
247,56 zł/1l
61,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Kreul Javana Farba do tkanin Pink 20 ml 1 szt.
744,50 zł/1l
14,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

barwnik do tkanin batik 100 ml zielony
1 395,70 zł/1kg
153,96 zł
-14,39 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

18 szt. ZESTAW BARWNIKÓW TEKSTYLNYCH | DIY, RĘKODZIEŁO, UBRANIA | 18X60ML
247,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TRS-Shop

Pedag Magic Clean+care - Pianka czyszcząca
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glemo

CIRON TRAVEL SILIKONOWE BUTELKI pojemniki na kosmetyki do samolotu 4 sztuki
17,00 zł
Sprzedawca: Aktro

Książka Friends BFF Dilly Dally | 6 sztuk
245,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Goldbuch 43 155, Obraz, Wielobarwny, A5, 88 ark., Dziecko
73,58 zł
Sprzedawca: Fotoalben-Discount

Con-Hon
49,53 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Model:
- Farby do ubrań
- Kolor farby:
- Niebieski, Fioletowy, Malina
- Materiał:
- Płynny
- Kolor produktu:
- Wielobarwny
- Sugerowana płeć:
- Chłopak, dziewczyna
- Zmywalny:
- Tak
- Pojemność:
- 80 ml
- Rodzaj opakowania:
- Zawieszane pudełko
- Ilość na paczkę:
- 3 szt.
Marabu Tie Dye Ink – 80 ml
Intensywny barwnik do tkanin, zapewniający modne efekty batikowe i tie-dye
Farba Marabu Tie Dye Ink o pojemności 80 ml jest idealna do kreatywnych projektów batikowych i tie-dye na tekstyliach. Dzięki wysokiej intensywności koloru zapewnia jasne, indywidualne wzory i nowoczesne przejścia kolorów.
Gotowa do użycia farba do tkanin może być nakładana bezpośrednio z butelki i doskonale nadaje się do bawełny i innych jasnych włókien naturalnych. Niezależnie od tego, czy stosujesz technikę spiralną, shibori czy klasyczny batik – dzięki tej farbie stworzysz niepowtarzalne wzory.
Szczegóły produktu:
- Zawartość: 80 ml
- Gotowa do użycia farba do tkanin Tie-Dye
- Nadaje się do jasnych tkanin z naturalnych włókien
- Idealna do technik batik, shibori i gradientu kolorów
Cechy szczególne:
- Jasne, intensywne kolory
- Łatwa aplikacja bezpośrednio z butelki
- Idealny do kreatywnych projektów DIY
- Idealny do koszulek, toreb materiałowych, poszewek na poduszki i nie tylko
Dzięki Marabu Tie Dye Ink 80 ml można tworzyć modne wzory batikowe i indywidualne projekty tekstylne – idealne do kreatywnych pomysłów na modę i dekoracje.
gotowy barwnik batikowy z butelki, bez kąpieli barwiącej, bez długiego czasu oczekiwania, można prać w temperaturze do 40 stopni, asortyment w kolorach malinowym, śliwkowym i karaibskim, dostawa wraz z 10 gumowymi pierścieniami i instrukcją, -1730000000202
- Zawartość
- 80 ml
- Kolor
- Kolorowy
- Producent
- Marabu
- Liczba sztuk
- 3
- EAN
- 4068247013517
- Numer producenta
- 1730000000202
- Zawartość
- 80 ml
- Kolor
- Kolorowy
- Producent
- Marabu
- Liczba sztuk
- 3
- EAN
- 4068247013517
- Numer producenta
- 1730000000202
Uwaga!
Specyfikacja nie jest wymagana.
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Marabu 1730000000201, Niebieski, Różowy, Żółty, Farby do ubrań, Płynny, 80 ml, 3 szt.
1 092,88 zł/1l
87,43 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu Tie Dye Ink, Ciemny Niebieski, 80 ml, 1 szt., Tkanina
495,75 zł/1l
39,66 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu Tie Dye Ink, Jasnozielony, 80 ml, 1 szt., Tkanina
498,38 zł/1l
39,87 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu Tie Dye Ink, Pomarańczowy, 80 ml, 1 szt., Tkanina
343,63 zł/1l
27,49 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL 98529, Niebieski, Farby do ubrań, Proszek, 1 szt.
591,43 zł/1kg
41,40 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu Tie Dye Ink, Czarny, 80 ml, 1 szt., Tkanina
343,63 zł/1l
27,49 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu Tie Dye Ink, Jasnoróżowy, 80 ml, 1 szt., Tkanina
495,75 zł/1l
39,66 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu Tie Dye Ink, Czerwony, 80 ml, 1 szt., Tkanina
347,38 zł/1l
27,79 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu Tie Dye Ink, Niebieski, 80 ml, 1 szt., Tkanina
495,75 zł/1l
39,66 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu Tie Dye Ink, Ciemny Zielony, 80 ml, 1 szt., Tkanina
499,50 zł/1l
39,96 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu Tie Dye Ink, Żółty, 80 ml, 1 szt., Tkanina
475,13 zł/1l
38,01 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu Tie Dye Ink, Jagoda, 80 ml, 1 szt., Tkanina
347,38 zł/1l
27,79 zł
Sprzedawca: M_plus_L

KREUL 98528, Fioletowy, Farby do ubrań, Proszek, 1 szt.
441,29 zł/1kg
34,06 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Marabu Tie Dye Ink, Jasny Niebieski, 80 ml, 1 szt., Tkanina
497,25 zł/1l
39,78 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 17300004218 Farba do batiku Marabu TIE DYE INK, 80 ml, 218 pastelowy żółty
497,25 zł/1l
39,78 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Textilspray Fashion Set 3tlg.
232,90 zł/1l
69,87 zł
Sprzedawca: MATFEL

Marabu 173722000, 1 szt.
842,00 zł/1kg
21,05 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

7 Artists Textile Paint Set - 18x20 ml Farby akrylowe Cat do malowania tkanin, odzieży, toreb, butów - Genialne farby do tkanin odporne na zmywanie
667,08 zł/1l
252,21 zł
-12,06 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
240,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Marabu Tie Dye Ink, Śliwkowy, 80 ml, 1 szt., Tkanina
495,75 zł/1l
39,66 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 0314000000002, Beżowy, Czarny, Niebieski, Brązowy, Zielony, Pomarańczowy, Różowy, Fioletowy, Czerwony, Żółty, Farby do ubrań, 10 szt.
1 793,33 zł/1l
53,80 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 1703000000081, Czarny, Purpurowy, Żółty, Farby do ubrań, 3 szt.
98,14 zł
Sprzedawca: MATFEL

ROCKBROS pełnotwarzowy kask rowerowy Kask dziecięcy Odpinany kask 54-57 CM fioletowy
294,99 zł
Sprzedawca: RockBros_Europe

KREUL 98530, Niebieski, Farby do ubrań, Proszek, 1 szt.
985,57 zł/1kg
68,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

JBL CLIP 4, 1.0 kan., 3,81 cm (1.5"), 4 cm, 3,81 cm (1.5"), 4,7 cm, 5 W
226,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

KOTARBAU® Duża Piaskownica Drewniana Zamykana z Ławkami 120 x 120 cm Piaskownica dla Dzieci Drewno Sosnowe Szara
356,29 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Simplicol 1701, Żółty, 1 szt., 150 g, Tkanina, Pudełko, Niemcy
96 823,53 zł/1kg
16,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Drewniany stolik edukacyjny 7w1, muzyczny, sensoryczny
223,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion

Marabu Textil 070, 50 ml, Biały, Zmywalny, 1 szt.
553,00 zł/1l
27,65 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Stacja pogodowa z 2 diodami LED grundig
82,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw do tworzenia figurek "Squishy" z płynnego silikonu, banan, 3D, powolne odkształcanie, zestaw DIY z pastą do barwienia
301,90 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
30 190,00 zł/1kg

Markery akrylowe, 80 kolorów, farba w płynie, idealne do tkanin, płótna, szkła, drewna, papieru, do rękodzieła i projektów DIY
791,84 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
468,54 zł/1kg

GUANGNA Markery akrylowe 60 kolorów – Dual-Tip, cienki hrot & pędzel, DIY i prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
85,00 zł
Sprzedawca: Nordatech

Duża ilość wełny do ręcznego dziergania i robienia na drutach, 2 motki, 500g, kolor: biały (odcień: marshmallow)
261,14 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
522,28 zł/1kg

Zestaw 2 sztuk markerów do tkanin, kolor biały, odporne na pranie. Podwójna końcówka, idealne do malowania na tkaninach i innych materiałach
212,05 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Ciekła Farba Tekstylna, Czarna Simplicol



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
29,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
195,80 zł/1l

Simplicol 1701, Żółty, 1 szt., 150 g, Tkanina, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
16,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96 823,53 zł/1kg

Simplicol 1708, Niebieski, 1 szt., 150 g, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
16,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96 000,00 zł/1kg

Simplicol - Intensywny Barwnik Do Tkanin, Oliwkowa Zieleń, 559G



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
30,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
53,87 zł/1kg

Intensywny barwnik do tekstyliów Simplicol all in 1 w płynie w kolorze leśnej zieleni



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
33,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
222,00 zł/1l

Płynna Farba Do Bawelny, Lenu I Wiskozy, Szara



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
30,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
200,07 zł/1l

Simplicol intensywny barwnik do tekstyliów all in 1 w płynie w kolorze opal petrol



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
30,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
201,87 zł/1l

Simplicol 1716, Brązowy, 1 szt., 150 g, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
14,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
93,87 zł/1l

Kreul Javana Farba do tkanin Vanille 50 ml 1 szt.
14,89 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
277,80 zł/1l

Barwnik do tkanin Motylek (Wrzosowy)
13,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
1 399,00 zł/1kg

Barwnik do tkanin Motylek (Bordowy)
13,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
1 399,00 zł/1kg

Czarna farba plakatowa 250 ml (Artykuły szkolne i papiernicze, Kolory)
19,63 zł
Sprzedawca: MATFEL
78,52 zł/1l

Simplicol, Barwnik do tkanin czarny, 400g (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
24,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,07 zł/1kg

Farba do Ubrań Tkanin Jasnych i Ciemnych Phoenix 59 ml Gold 130
11,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
201,69 zł/1l

Farba do Ubrań Tkanin Jasnych i Ciemnych Phoenix 59 ml White 102
11,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
201,69 zł/1l