5,0



Na podstawie 2 opinii
VERSACE Eros Energy SHOWER GEL 250ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
91,42 zł
365,68 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
10h 10m 11s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Żele pod prysznic i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml1 004,85 zł/1l
200,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Żel pod prysznic Hugo Boss Bottled Beyond (200 ml)669,50 zł/1l
133,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Versace Eros Flame Żel pod prysznic, 250ml370,40 zł/1l
92,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
HUGO BOSS The Scent Żel pod prysznic 150ml820,53 zł/1l
123,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Versace Eros Pour Homme Shower Gel
358,52 zł/1l
89,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Versace Pour Homme Żel pod prysznic, 250ml
431,76 zł/1l
107,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Nivea - Nivea Men Energy Shower Gel 250ml
326,40 zł/1kg
16,32 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Hugo Boss, The Scent, Cleansing, Shower Gel, 50 ml
616,60 zł/1l
30,83 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Żel pod prysznic Chopard Casmir Shower Gel
373,40 zł/1l
56,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Thierry Mugler, Alien, Shower Gel & Shampoo 2-In-1, 200 ml
1 749,25 zł/1l
349,85 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Żel pod prysznic Versace Crystal Emerald (200 ml)
459,00 zł/1l
91,80 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Givenchy Gel Givenchy Gentleman Society żel pod prysznic 200ml
828,25 zł/1l
165,65 zł
Sprzedawca: somnia24

Bruno Banani - Bruno Banani Man Shower Gel 250ml
37,52 zł/1kg
37,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Baldessarini Shower Gel Żel pod Prysznic dla Mężczyzn 150 ml
354,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Gold - żel pod prysznic, 250 ml
31,68 zł/1l
7,92 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Żel pod prysznic MONOI 1000 ml
66,50 zł
Sprzedawca: somnia24

Tabac - Tabac Original Shower Gel 400ml
112,05 zł/1l
44,82 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Sebamed Fresh Shower 200 ml
117,60 zł/1l
23,52 zł
Sprzedawca: apohealth

Laura Biagiotti Laura Żel pod prysznic 150 ml
692,40 zł/1l
103,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Juliette Has A Gun Not A Shower Gel żel pod prysznic 250ml
453,12 zł/1l
113,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
png VERSACE Eros Energy SHOWER GEL 250ml Versace 8011003901449
Producent: Versace
Rodzaj: Żel pod prysznic
Pojemność: 250 ml
Premiera zapachu : 2024
Eros Energy marki Versace to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn.
Nuty zapachowe:
nuta głowy : Cytryna, Czerwona pomarańcza, Grejpfrut, Lima, Sycylijska bergamotka i Mandarynka;
nuta serca : Różowy pieprz, Biała ambra i Czarna porzeczka;
nuta bazy : Mech dębowy, Piżmo i Paczula.
Żel pod prysznic Versace Eros Energy
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- AQUA (WODA), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, GLYCERIN, PHENOXYETHANOL, CITRUS LIMON OIL, LIMONENE, PARFUM (ZAPACH), BETAINE, TETRAMETYLOACETYLOOKTAHYDRONAFTALEN, HEKSAMETYLINDANOPIRAN, OCTAN LINALILU, ACETYL CEDREN, PINEN, OLEJEK ZE SKÓRKI OWOCÓW CYTRUSOWYCH AURANTIUM, ETYLOHEKSYLOGLICERYNA, ALANTOINA, WERSENIAN DISODOWY, CHLOREK SODU, OLEJEK POGOSTEMON CABLIN, KWAS CYTRYNOWY, CYTRAL, LINALOL
- Producent
- EAN
- 8011003901449
- Numer producenta
- VE742027
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- AQUA (WODA), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, GLYCERIN, PHENOXYETHANOL, CITRUS LIMON OIL, LIMONENE, PARFUM (ZAPACH), BETAINE, TETRAMETYLOACETYLOOKTAHYDRONAFTALEN, HEKSAMETYLINDANOPIRAN, OCTAN LINALILU, ACETYL CEDREN, PINEN, OLEJEK ZE SKÓRKI OWOCÓW CYTRUSOWYCH AURANTIUM, ETYLOHEKSYLOGLICERYNA, ALANTOINA, WERSENIAN DISODOWY, CHLOREK SODU, OLEJEK POGOSTEMON CABLIN, KWAS CYTRYNOWY, CYTRAL, LINALOL
- Producent
- EAN
- 8011003901449
- Numer producenta
- VE742027
Pasuje również do tego

Versace Eros Energy Deo Stick
1 619,73 zł/1l
121,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Versace - Eros Energy EDP 100ml
2 659,90 zł/1l
265,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Versace Eros Energy woda perfumowana dla mężczyzn 200 ml
1 834,75 zł/1l
386,65 zł
-19,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
366,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
251,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Versace Eros Energy woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
4 546,60 zł/1l
227,33 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Versace Eros Energy Pour Homme Eau De Parfum Spray 100ml Zestaw 3 szt
3 596,10 zł/1l
359,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Versace - Eros Flame EDP 100ml
2 299,90 zł/1l
229,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Versace Eros Woda toaletowa, 100ml
2 256,80 zł/1l
225,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
1 924,95 zł/1l
384,99 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Versace Eros Flame Żel pod prysznic, 250ml
370,40 zł/1l
92,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

VERSACE Eros Najim Pour Homme Parfum 100ml
3 729,00 zł/1l
372,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Versace Eros Pour Homme Shower Gel
358,52 zł/1l
89,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Versace Pour Femme Dylan Purple woda perfumowana dla kobiet 100 ml
3 150,00 zł/1l
315,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

VERSACE Eros Najim Pour Homme Parfum 50ml
5 478,00 zł/1l
287,21 zł
-13,31 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
273,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Joop! Homme Woda toaletowa, 200ml
549,25 zł/1l
109,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
1 747,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Balsam po goleniu Versace Eros Energy
1 314,00 zł/1l
131,40 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Versace Pour Homme Żel pod prysznic, 250ml
431,76 zł/1l
107,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Versace Eros czyste perfumy dla mężczyzn 200 ml
2 380,55 zł/1l
476,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Żel pod prysznic Versace Eros Energy
Zapach jest świetny, powiedziałbym, że sportowy i świeży Bardzo atrakcyjne opakowanie. Idealny na prezent
Oceniono dnia 19 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
79,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
105,33 zł/1l

Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
200,34 zł/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
91,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
365,52 zł/1l

Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
534,47 zł/1l

5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l

Naturalne masło CEYLON MANGO
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
222,70 zł/1l

Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
44,54 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,19 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 687,60 zł/1l

3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
143,33 zł/1l

Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
286,34 zł
-7,87 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
278,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 227,76 zł/1l

Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,78 zł/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 227,15 zł/1l

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
243,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
810,70 zł/1kg

Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
200,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 004,85 zł/1l

Molton Brown Gel Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bodywash Refill 400ml
198,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
495,57 zł/1l

Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
209,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
930,98 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic M.Brown Coastal Cypress & Sea Fennel
164,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
411,57 zł/1l