5,0



Na podstawie 1 opinii
Bruno Banani - Made for Men Shower Gel 250ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
16,73 zł
66,92 zł / 1l
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Żele pod prysznic i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
VERSACE Eros Energy SHOWER GEL 250ml365,80 zł/1l
91,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Juliette Has A Gun Not A Shower Gel żel pod prysznic 250ml453,24 zł/1l
113,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Linola Radioderm Shower Care 200 ml375,40 zł/1l
75,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Versace Eros Pour Homme Shower Gel356,36 zł/1l
89,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bruno Banani - Bruno Banani Man Shower Gel 250ml
37,53 zł/1kg
37,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bruno Banani - Magic Man large shower gel 250ml
227,50 zł/1kg
68,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

bruno banani Made for Men Duschgel
80,36 zł/1l
20,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bruno Banani Made for Men Prysznic do włosów i ciała (250 ml)
251,44 zł/1l
62,86 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Bruno Banani Absolute Man żel pod prysznic 250ml
171,84 zł/1l
42,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nivea - Nivea Men Energy Shower Gel 250ml
326,40 zł/1kg
16,32 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Bruno Banani Absolute Man Żel pod prysznic, 250 ml
65,28 zł/1l
16,32 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Bruno Banani, Loyal Man, Żel pod prysznic, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
77 400,00 zł/1kg
23,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sebamed Fresh Shower 200 ml
117,60 zł/1l
23,52 zł
Sprzedawca: apohealth

Palmolive Men, Zel, Energizing, 500 ml
29,38 zł/1l
14,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Hugo Boss, The Scent, Cleansing, Shower Gel, 50 ml
616,60 zł/1l
30,83 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Tabac - Tabac Original Shower Gel 400ml
112,05 zł/1l
44,82 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Denim Tribe Shower Gel - żel pod prysznic 250ml
31,68 zł/1l
7,92 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Weleda for Men Active Fresh Żel pod prysznic 3 w 1 20 ml
329,50 zł/1l
6,59 zł
Sprzedawca: taleoo

Thierry Mugler, Alien, Shower Gel & Shampoo 2-In-1, 200 ml
1 747,90 zł/1l
349,58 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Palmolive Men Refreshing Zel pod prysznic, 750 ml
32,48 zł/1l
24,36 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Bruno Banani Made For Men to połączenie owoców, ziół oraz aromatycznych nut wody i drzewa. Piżmowy aromat dodatkowo podkreśla swobodny styl bycia zmyślnego uwodziciela. Daje efekt, któremu żadna napotkana kobieta się nie oprze. /Perfumowany żel pod prysznic oczyści skórę i ukoi zmysły ostrym aromatem.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: bergamotka, zielone jabłko, rozmaryn
Nuta serca: geranium, nuty wodne
Nuta bazy: piżmo, fasolka tonka, mech, cedr
BB Made for Men Shower Gel - Żel pod prysznic - Producent: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295 Darmstadt 1er Pack
Made For Men to broń wyważonego uwodziciela, niezbędna część arsenału wojownika w uwodzeniu. Podobnie jak mężczyzna, dla którego zostały stworzone, perfumy Made For Men są nasycone męskością, ironią i trzeźwością. Świetny, lżejszy zapach, który zaskakuje. Zapach został wprowadzony na rynek w 2010 roku.
Bruno Banani - Made for Men Shower Gel 250ml Shower gel. For men.
BRUNO BANANI Made For Men żel pod prysznic 250ml
- Model
- Made for Men
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Bruno Banani Made For Men Żel pod prysznic, 250 ml
- Producent
- EAN
- 3614228349062
- Numer producenta
- 2024885
- Model
- Made for Men
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Bruno Banani Made For Men Żel pod prysznic, 250 ml
- Producent
- EAN
- 3614228349062
- Numer producenta
- 2024885
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Bruno banani, Made for Men, dezodorant w sprayu, 150 ml
179 999,99 zł/1kg
27,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Bruno Banani - Bruno Banani Man Shower Gel 250ml
37,53 zł/1kg
37,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bruno Banani - Man's Best Shower Gel 250ml
83,08 zł/1l
20,77 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

bruno banani Made for Men Duschgel
80,36 zł/1l
20,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bruno Banani - Magic Man large shower gel 250ml
227,50 zł/1kg
68,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
105,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Akumulatorowa podkaszarka do trawy Einhell Power X-Change GC-CT 18/24 Li-Solo
242,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Akumulatorowa podkaszarka do trawy Einhell Power X-Change GE-CT 18 Li-Solo
253,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
179,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Materac worek GINASO 140x200 cm z COCONUT 22cm
1 370,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MebleTkaninyPL

Clatronic HL3761WH, Wentylator elektryczny ogrzewacza pomieszczeń, Wewnętrzna, Podłoga, Stół, Biały, 2000 W, 220 - 240 V
72,00 zł
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

Durex, Gefuhls.Classic, Prezerwatywy, 20 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
107,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Łóżko tapicerowane Flieks 180x200cm z funkcją ładowania (USB i Type-C), podwójne łóżko młodzieżowe z Led, łóżko z pojemnikiem na pościel, lniane, szare
1 953,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Bruno Banani Man Woda toaletowa, 50ml
3 018,40 zł/1l
150,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Yato YT-09101, Skrzynka na narzędzia, Metal, Czarny, Czerwony, 45 kg, 520 mm, 320 mm
530,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Philips OneBlade Pro 360 QP6551/15 Twarz + Ciało, Golarka foliowa, Chrom, Contour-following technology, Dual protection system, 360 Blade, Przyciski, LED, QP210, QP220, QP230, QP610, QP620, QP410, QP420, QP410, QP420, QP430
773,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Wiltec bateria prysznicowa z kwadratową deszczownicą System prysznicowy z główką prysznicową Kompletny zestaw do montażu ściennego
222,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

De’Longhi Eletta Explore, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny, Srebrny
3 932,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Lampy solarne ogrodowe 8 sztuk Latarki ogrodowe LED z realistycznym efektem płomienia IP65 Lampy solarne do ogrodu zewnętrznego Retoo
48,89 zł
Sprzedawca: Retoo

De’Longhi Citiz EN267.WAE, Przelewowy ekspres do kawy, 1 l, Kapsułka kawy, 1710 W, Biały
732,36 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

HOME DELUXE - Parawan balkonowy - ORELIA - Wymiary 80 x 40 x 171 cm I Ławka ogrodowa Parawan ogrodowy Skrzynia ogrodowa
519,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Odkurzacz automatyczny Roborock QV 35A z funkcją mopowania i mopem podnoszonym, 8000 Pa (aktualizacja z Qrevo/Qrevo S/Qrevo plus), szczotka zapobiegająca matowieniu, uniwersalna stacja dokująca
1 644,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Pompa fontannowa / stawowa solarna plastikowa zewnętrzna 16x3,5cm
113,53 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Einhell GP-ST 36/53 Li E BL-Solo, 20 kg, 24,2 kg, Bateria, 4 Ah, 36 V
2 992,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Mucola kurnik dla drobiu kurnik dla małych zwierząt kurnik z 6 rogami pawilon dla kur niosek gniazda na zewnątrz wybieg - brązowy/zielony
881,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

Allocacoc PowerCube Original, Wewnętrzna, Typu F, Czerwony, Biały, CE, 5 x gniazdo sieciowe, 16 A
95,01 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Wentylator grzewczy Trotec TFH 22 E
190,95 zł
-6,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
184,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
79,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
105,33 zł/1l

Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
200,40 zł/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
91,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
365,60 zł/1l

Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
534,47 zł/1l

Naturalne masło CEYLON MANGO
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
222,70 zł/1l

Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l

Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
44,54 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,19 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 687,60 zł/1l

3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
143,33 zł/1l

Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
286,34 zł
-7,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
278,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 228,40 zł/1l

Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
222,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 112,20 zł/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 227,50 zł/1l

Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,78 zł/1l

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
243,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
810,90 zł/1kg

Molton Brown Gel Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bodywash Refill 400ml
198,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
495,72 zł/1l

Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
209,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
931,20 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic M.Brown Coastal Cypress & Sea Fennel
164,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
411,67 zł/1l

Air-Val Paw Patrol Żel + Szampon 2in1, 400 ml
38,52 zł
Sprzedawca: Bambule
96,30 zł/1l