4,9



Na podstawie 12 opinii
Versace Versense Żel pod prysznic, 200ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
85,90 zł
343,60 zł / 1kg
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
10h 39m 26s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Żele pod prysznic i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Żel pod prysznic i do mycia Linola, 500 ml168,81 zł/1kg
95,38 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml1 004,85 zł/1l
200,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Floris Cefiro Nawilżający żel do kąpieli i pod prysznic 250ml709,76 zł/1l
177,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Versace Bright Crystal perfumowany Żel pod prysznic, 200ml452,40 zł/1l
90,48 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Versace Pour Homme Żel pod prysznic, 250ml
431,76 zł/1l
107,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Żel pod prysznic MONOI 1000 ml
66,50 zł
Sprzedawca: somnia24

Dior Eau Sauvage, Żel pod prysznic, 200ml
783,12 zł/1kg
195,78 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Sisley Izia Żel Pod Prysznic 250Ml
974,20 zł/1l
243,55 zł
Sprzedawca: VISO

Ziaja Mirabelka Żel pod prysznic, 160 ml
121,15 zł/1kg
24,23 zł
Sprzedawca: MANADA

Versace - Eros EdT 50 ml + Żel pod prysznic 50 ml + Balsam po goleniu 50 ml
4 842,00 zł/1l
242,10 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Żel pod prysznic UreaRepair (żel pod prysznic), 400 ml
226,12 zł/1l
90,45 zł
Sprzedawca: apohealth

VERSACE Eros Energy SHOWER GEL 250ml
365,68 zł/1l
91,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Żel pod prysznic Versace Crystal Emerald (200 ml)
459,00 zł/1l
91,80 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Żel pod prysznic Tonicita 750ml - Dermomed
12,36 zł/1l
9,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lactovit LactoUrea, żel pod prysznic ujędrniający
0,05 zł/1l
24,45 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Dermolaval Żel pod prysznic + szampon, 200 ml
65,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Żel pod prysznic L'Occitane Verveine
273,64 zł/1l
136,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Sulfoderm M Balsam pod prysznic 200 ml
234,30 zł/1l
46,86 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Sebamed Frische Dusche 50 ml
50,95 zł/1kg
6,42 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zapach Versace Versense to połączenie dwóch światów: soczystej świeżości i aktywnej energii. Versense to zapach nowoczesny, który kusi aromatem śródziemnomorskich kwiatów i pobudza wszystkie zmysły. Kompozycja składa się z naturalnych nut, przywodzących na myśl uczucie wolności i harmonii z naturą… Versense jest jak spacer po pachnącym ogrodzie, daje uczucie świeżości, witalności i przywołuje pozytywne uczucia… Kompozycję rozpoczynają śródziemnomorskie owoce: bergamotka, zielona mandarynka i figa. Nuta serca to aromaty lilii, jaśminu i kardamonu. Nutę bazy rozwijają sandałowiec, cedr, drzewo oliwkowe i zmysłowe piżmo.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: bergamotka, cytrusy, zielona mandarynka, figa, gruszka
Nuta serca: kardamon, lilia, jaśmin, narcyz
Nuta bazy: cedr virginia, drzewo oliwne, piżmo, drzewo sandałowe
jpg VERSACE Versense Shower Gel 200ml Versace 8011003997046
Producent: Versace
Rodzaj: żel pod prysznic
Pojemność: 200ml
Zapach Versace Versense to połączenie soczystej świeżości i aktywnej energii. Versense to zapach nowoczesny, dla każdej kobiety.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: bergamotka, cytrusy, gruszka, mandarynka, zielona figa
Nuta serca: jaśmin, kardamon, lilia, narcyz
Nuta bazy: cedr virginia, drzewo oliwne, drzewo sandałowe, piżmo
VERSACE VERSENSE ŻEL DO KĄPIELI I POD PRYSZNIC 200ML
Żel pod prysznic Versense marki Versace został stworzony wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 200 ml wybranego zapachu.
Żel pod prysznic Versense marki Versace została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 200 ml.
Versace od tradycyjnej marki Versace to wyrafinowany kobiecy zapach, który łączy kobiecą elegancję z pulchnym pięknem. Zabawna lekkość i śródziemnomorskie akordy pięknie łączą się w tym zapachu. Delikatne aromaty białych kwiatów łączą się z bergamotką i zieloną mandarynką, a następnie nabierają imponującej osobowości dzięki figlarnym, romantycznym nutom lilii morskiej i jaśminu. Delikatnie korzenny zapach wysokiej jakości drewna umiejętnie dopełnia doznania zapachowe. Żel pod prysznic pachnący Twoimi ulubionymi zapachami Dzięki żelowi pod prysznic Versense możesz nieskazitelnie rozpocząć dzień pod prysznicem. Delikatnie kremowa piana oczyszcza skórę i pozostawia ją aksamitnie miękką. Zmysłowy zapach tego damskiego zapachu pozostaje z Tobą długo po kąpieli i otula Cię kobiecym, uwodzicielskim uściskiem. Płyn do mycia ciała Versense może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z wodą toaletową. Ten elegancki zapach dla kobiet od Versace jest również jako zestaw upominkowy.
Odświeżająca kąpiel . Żel pod prysznic Versace Versense
Wykwintny,
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Versace Versense Żel pod prysznic, 200ml
- Producent
- EAN
- 8011003997046
- Numer producenta
- 780048
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Versace Versense Żel pod prysznic, 200ml
- Producent
- EAN
- 8011003997046
- Numer producenta
- 780048
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Versace Versense Woda toaletowa, 100ml
2 900,00 zł/1l
290,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Versace Bright Crystal perfumowany Żel pod prysznic, 200ml
452,40 zł/1l
90,48 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Versace Versense Woda toaletowa, 50ml
5 696,00 zł/1l
284,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 90 ml
5 225,00 zł/1l
470,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace Bright Crystal Woda toaletowa, 90 ml + Żel pod prysznic, 100 ml + Balsam do ciała, 100 ml + torba kosmetyczna
1 721,62 zł/1l
499,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Clementoni 39458, 1000 szt., Budynki, 14 lat(a)
27,53 zł
Sprzedawca: MATFEL

Guerlain Aqua Allegoria Bergamot, Żel pod prysznic, 200 ml, Dorośli, Unisex, Ciało, Bergamotka
1 234,50 zł/1l
246,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Patelnia uniwersalna Tefal Hard Titanium+ Ø 28 cm, odpowiednia do kuchenek indukcyjnych, aluminium
863,66 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Bvlgari Omnia by Mary Katrantzou Eau De Parfum 65 ml (kobieta)
6 794,62 zł/1l
441,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lacoste Woda toaletowa spray dla kobiet
1 894,44 zł/1l
170,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

BVLGARI Omnia Crystalline, Kobiety, 100 ml, Liście bambusa, Kwiat lotosu, White peony, Piżmo, Spray
4 210,40 zł/1l
421,04 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

BVLGARI Splendida Tubereuse Mistique, Kobiety, 100 ml, Spray, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Benzyl Alcohol; Ethylhexyl...
2 773,50 zł/1l
277,35 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Karl Krüger G3808F, 7 l, Czarny, Stal, Emalia, 380 mm, Pudełko
121,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trussardi Donna, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Cytryna, Yuzu, Kwiatowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Lilia wodna, Drewniany
2 725,00 zł/1l
272,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Śnieżynka wisząca biała ciepła Led ICY 16 cm na baterie
52,19 zł
Sprzedawca: AmledPL

Guerlain Aqua Allegoria, Balsam, Unisex, Orzeźwiający, Zmiękczający, Uniwersalne, 200 ml, Bergamotka, Cytryna
1 002,00 zł/1l
200,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Versace, Crystal Noir, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
4 983,80 zł/1l
249,19 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Dior Miss Dior dezodorant spray 100 ml dla kobiet
2 431,90 zł/1l
261,68 zł
-18,49 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
243,19 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tefal Duetto+ G719S735, Zestaw do gotowania, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Bez powłoki, Stal nierdzewna, 250 °C
375,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce & Gabbana The One 75 ml EDP spray
4 098,00 zł/1l
307,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Versace Versense Dezodorant w sprayu, 50ml
2 535,60 zł/1l
126,78 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Versace Bright Crystal Woda toaletowa, 200ml
1 946,05 zł/1l
389,21 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Cavalli Roberto - Just Cavalli EDT 50ml
2 094,20 zł/1l
104,71 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Versace Yellow Diamond Woda toaletowa, 90ml
2 676,67 zł/1l
240,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Versace Yellow Diamond balsam do ciała 200ml
1 061,95 zł/1l
212,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Versace Versense Woda toaletowa, 30ml
5 946,67 zł/1l
178,40 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
187,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny żel pod prysznic
Kupiłam go kiedyś w perfumerii i tak mi się spodobał, że kupiłam go ponownie, aby podarować komuś w prezencie!
Oceniono dnia 26 sierpnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Żel pod prysznic od Versace
Zamówiony towar dotarł bardzo szybko, byłam bardzo zaskoczona. Jestem bardzo zadowolona i uważam, że zapach żelu pod prysznic jest przyjemny.
Oceniono dnia 29 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy zapach w historii
Mężczyzna nie może pachnieć lepiej
Oceniono dnia 24 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Idealny
Dziękuję!!!!!!!
Oceniono dnia 24 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super zapach
Jeden z moich ulubionych zapachów na lato
Oceniono dnia 18 marca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Po prostu polecam
Oceniono dnia 5 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
79,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
105,33 zł/1l

Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
200,34 zł/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
91,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
365,52 zł/1l

Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
534,47 zł/1l

5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l

Naturalne masło CEYLON MANGO
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
222,70 zł/1l

Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
44,54 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,19 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 687,60 zł/1l

3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
143,33 zł/1l

Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
286,34 zł
-7,87 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
278,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 227,76 zł/1l

Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,78 zł/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 227,15 zł/1l

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
243,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
810,70 zł/1kg

Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
200,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 004,85 zł/1l

Molton Brown Gel Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bodywash Refill 400ml
198,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
495,57 zł/1l

Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
209,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
930,98 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic M.Brown Coastal Cypress & Sea Fennel
164,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
411,57 zł/1l