3,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Hugo Boss, Boss Ma Vie, Cleansing, Shower Gel, 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
22,30 zł
446,00 zł / 1l
+ 21,49 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Żele pod prysznic i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml1 112,20 zł/1l
222,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Żel pod prysznic Hugo Boss Bottled Beyond (200 ml)669,70 zł/1l
133,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Cantabria, Biretix, Soothing, Gel, For Face, 50 ml201,98 zł/1kg
100,99 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
VERSACE Eros Energy SHOWER GEL 250ml365,80 zł/1l
91,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss, Hugo, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 50 ml
739,00 zł/1l
36,95 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Rituals Homme Shower Foam 50 ml M
982,20 zł/1l
49,11 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Thierry Mugler, Alien, Shower Gel & Shampoo 2-In-1, 200 ml
1 747,90 zł/1l
349,58 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

HUGO BOSS The Scent Żel pod prysznic 150ml
820,53 zł/1l
123,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Versace Eros Pour Homme Shower Gel
356,36 zł/1l
89,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss butelkowany żel pod prysznic 150ml
415,00 zł/1l
83,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

4711 Original sprchový gel unisex 200 ml
134,10 zł/1l
26,82 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Sebamed Fresh Shower 200 ml
117,60 zł/1l
23,52 zł
Sprzedawca: apohealth

Instituto Español Gel Coco 1250 ml
20,00 zł/1l
25,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Nuxe - Very Rose Soothing Shower Gel - Sprchový gel 750ml
166,17 zł/1l
124,63 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Nivea - Nivea Men Energy Shower Gel 250ml
326,40 zł/1kg
16,32 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Sebamed Wellness Shower 50 ml
53,60 zł/1kg
6,11 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

EXOMEGA CONTROL Softening Showerö l 1000 ml
158 629,99 zł/1l
158,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Givenchy Gel Givenchy Gentleman Society żel pod prysznic 200ml
864,30 zł/1l
172,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Hugo Boss butelkowany żel pod prysznic 150 ml
557,27 zł/1l
83,59 zł
Sprzedawca: somnia24

Molton Brown, Tobacco, Shower Gel, 100 ml
213,40 zł/1l
30,78 zł
-30%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,34 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Hugo Boss, Boss Ma Vie, Cleansing, Shower Gel, 50 ml
- Wymiary
- 50 ml
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Aqua (woda), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum (kompozycja zapachowa), Gliceryna, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Chlorek sodu, Laureth-2, Kwas cytrynowy, Benzoesan sodu, Sorbinian potasu, Tetrasodowa sól EDTA, Linalol, Limonen, Alpha-izometyl jonon, Cytronellol, Geraniol, Heksylowanil, Benzylowy salicylan, Hydroksycytronellal, Butylfenyl metylopropional, CI 17200 (czerwony 33), CI 19140 (żółty 5)
- Producent
- EAN
- 0737052802992737052802992
- Wymiary
- 50 ml
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Aqua (woda), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum (kompozycja zapachowa), Gliceryna, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Chlorek sodu, Laureth-2, Kwas cytrynowy, Benzoesan sodu, Sorbinian potasu, Tetrasodowa sól EDTA, Linalol, Limonen, Alpha-izometyl jonon, Cytronellol, Geraniol, Heksylowanil, Benzylowy salicylan, Hydroksycytronellal, Butylfenyl metylopropional, CI 17200 (czerwony 33), CI 19140 (żółty 5)
- Producent
- EAN
- 0737052802992737052802992
Pasuje również do tego

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 249,07 zł/1l
168,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Hugo Boss, The Scent, Cleansing, Shower Gel, 50 ml
37,88 zł/1kg
18,94 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Hugo Boss Alive mleczko do ciała dla kobiet 200 ml
359,80 zł/1l
77,28 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,96 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Woda perfumowana, 30 ml
4 098,33 zł/1l
122,95 zł
Sprzedawca: Tersorte

Hugo Boss, Hugo, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 50 ml
739,00 zł/1l
36,95 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Oryginalny kabel do ładowania danych Apple 2m Lightning USB MD819ZM/A do iPhone iPod iPad
81,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
4 099,50 zł/1l
245,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Wózek do grillowania na węgiel drzewny Tepro "Toronto Click", powierzchnia grillowania: 56x42cm
885,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

InnovaGoods Magla, Zielony, Srebrny, Przezroczysty, Aluminium, Szkło, Uniwersalne, Nowoczesny, Dorosły/Dziecko, Chłopak, dziewczyna
95,59 zł
-3,59 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Morelenet

pokrowiec tepro Uniwersalny pokrowiec na grill gazowy duży, beżowy (70 x 150 x 110 cm)
191,30 zł/1m²
214,24 zł
-13,38 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
200,86 zł
Sprzedawca: Eoshop

25x Fluorecare BIO-TECH COVID-19 i zestaw testów na grypę A/B i antygen RSV Zestaw szybkiego testu na antygen | CE 2934 | 25 zestawów do samodzielnego wykonania testu na grypę
312,18 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
496,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Krups F30908, Przelewowy ekspres do kawy, 1,25 l, 1150 W, Czarny
294,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestDealsPL

Natalia Spzoo - Materac Składany 200x120x10 cm dla spokojnego snu - Składany materac z zagłówkiem i zdejmowanym pokrowcem - Szary 1008
367,99 zł
Sprzedawca: NataliaSpzoo

Hugo Boss, Boss Orange, Eau De Toilette, For Women, 75 ml
1 888,40 zł/1l
141,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Blaupunkt CR5WH, Zegar, FM, PLL, Czarny, Biały, AA, 1,5 V, 50 Hz
88,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Krzesło Saranda tkanina czarna
442,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

VASAGLE Półka pływająca, półka ścienna, 80 x 20 x 3,8 cm brązowa
107,32 zł
Sprzedawca: Houseland

Kosz na pranie Curly 300346, bambusowy, z pokrywą i uchwytami, zdejmowany i nadający się do prania, 100 litrów, 52 x 32 x 63 cm
111,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
380,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: AREBOS

Kobolo półka ścienna 59x20x66 cm gałąź gałąź- 3 półki wykonane z metalu żelaza i drewna półka wisząca półka na książki czarna półki ścienne półki pływające półki na wino półki półki
519,26 zł
Sprzedawca: Kobolo-Deutschland

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Lacoste Woda toaletowa spray dla kobiet
1 894,44 zł/1l
170,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Meble ogrodowe Mucola Polirattanowy fotel wypoczynkowy Sofa Ławka Stół Podnóżek Składany rattanowy zestaw ogrodowy do siedzenia na zewnątrz - czarny
838,90 zł
-22,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
816,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
50%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mam nadzieję, że nie zostanie wycofany z programu
Żel pod prysznic jest bardzo dobry, używam go od lat, niestety bardzo ciężko go dostać.
Oceniono dnia 28 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt jest dobry, ale reklama wprowadza w błąd, przez co cena jest zdecydowanie zawyżona
Ponieważ znam ten produkt, jestem jego absolutnym miłośnikiem. Jednak sposób, w jaki jest on reklamowany przez Kaufland w Internecie, jest całkowicie wprowadzający w błąd i powoduje zawyżenie ceny, ponieważ mieszane są opakowania o pojemnościach 50 ml i 150 ml.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
79,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
105,33 zł/1l

Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
200,40 zł/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
91,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
365,60 zł/1l

Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
534,47 zł/1l

Naturalne masło CEYLON MANGO
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
222,70 zł/1l

Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l

Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
44,54 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,19 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 687,60 zł/1l

3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
143,33 zł/1l

Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
286,34 zł
-7,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
278,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 228,40 zł/1l

Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
222,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 112,20 zł/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 227,50 zł/1l

Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,78 zł/1l

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
243,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
810,90 zł/1kg

Molton Brown Gel Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bodywash Refill 400ml
198,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
495,72 zł/1l

Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
209,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
931,20 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic M.Brown Coastal Cypress & Sea Fennel
164,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
411,57 zł/1l

Air-Val Paw Patrol Żel + Szampon 2in1, 400 ml
38,52 zł
Sprzedawca: Bambule
96,30 zł/1l