Drops Big Merino Uni Colour 25 Pistachio Ice Cream Przędza dziewiarska
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
32,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,90 zł-3%
0,43 zł / 1m
+ 27,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wełna i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Himalaya Dolphin Baby 80301 Przędza dziewiarska0,24 zł/1m
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Więcej informacji o reklamie
DROPS BIG MERINO 06 morglemmegei638,00 zł/1kg
31,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Yarn Art Jeans 05 Cream Przędza dziewiarska
5 077,00 zł/1kg
253,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

DMC 100% Baby 3, Dziecko, Niebieski, Wełna, 225 m, 100% merino, D-3
568,00 zł/1kg
28,40 zł
Sprzedawca: marussia

Włóczka Himalaya Ultra Kasmir 808 / krem
111,25 zł/1kg
8,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Lana Grossa COOL WOOL PRINT 50 g łatwa w pielęgnacji przędza dziewiarska z bardzo cienkiej wełny merynosów 160 m kolor 749 - czerwone wino/różowy/żółta zieleń/niebieski fiolet
1 512,00 zł/1kg
75,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lana Grossa Cool Wool Big 50 g łatwa w pielęgnacji przędza dziewiarska z bardzo cienkiej wełny merynosów 120 m kolor 946 - błękitny
1 403,00 zł/1kg
70,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lana Grossa COOL WOOL 50 g łatwa w pielęgnacji przędza dziewiarska z bardzo cienkiej wełny merynosów 95 kolorów Kolor 2054 - karmelowy
1 516,00 zł/1kg
75,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

DMC Baby 3, Dziecko, Zielony, Wełna, 225 m, 100% Baby Aquarelle, 50 g
568,00 zł/1kg
28,40 zł
Sprzedawca: marussia

DMC 100% wełna Baby-3 – czysta wełna merynosowa (kolor 133)
568,00 zł/1kg
28,40 zł
Sprzedawca: marussia

DROPS Baby Merino 20 dunkelgrau
658,00 zł/1kg
32,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Drops Daisy Uni Colour 08 Pistachio Ice Cream Przędza dziewiarska
5 177,00 zł/1kg
258,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 33 Pistachio Ice Cream Przędza dziewiarska
0,10 zł/1m
13,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,30 zł
Sprzedawca: Assarion

Drops Merino Extra Fine Uni Colour 26 Pistachio Przędza dziewiarska
2,46 zł/1m
257,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Drops Bawełna Merino Uni Colour 10 Pistachio Przędza dziewiarska
2,34 zł/1m
256,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Drops Safran Uni Colour 65 Pistachio Przędza dziewiarska
1,60 zł/1m
255,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Drops Belle Uni Colour 23 Mint Cream Przędza dziewiarska
0,22 zł/1m
26,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Drops Alpaca Uni Colour 100 Off White Przędza dziewiarska
1,58 zł/1m
263,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Drops Karisma Uni Colour 88 Sage Green Przędza dziewiarska
2,58 zł/1m
257,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zanurz się w świecie ręcznie wykonanych arcydzieł dzięki naszej włóczce Drops Big Merino w fascynującym kolorze Lody Pistacjowe! Ta wysokiej jakości włóczka składa się w 100% z miękkiej wełny merynosowej, pochodzącej od dziko żyjących owiec merynosowych z Ameryki Południowej. Dzięki swojej wyjątkowej miękkości, objętości i elastyczności idealnie nadaje się do wzorów strukturalnych, takich jak warkocze, zapewniając jednolity efekt.
- Wysokiej jakości wełna merynosowa: 100% wełna merynosowa superwash zapewniająca maksymalną miękkość i komfort.
- Łatwa w praniu: dzięki technologii Superwash wełnę można bez problemu prać w pralce, wystarczy użyć programu do delikatnego prania.
- Bezpieczna do codziennego użytku: certyfikat Oeko-Tex® (STANDARD 100 by OEKO-TEX® 25.3.0110 Innovatext Textile Engineering and Testing Institute CO) gwarantuje bezpieczeństwo i .
- Optymalne druty: zalecana grubość drutów to 5 mm, idealna do uzyskania równomiernego splotu.
- Wszechstronne zastosowanie: Nadaje się do wielu projektów, od modnych ubrań po przytulne dodatki.
- Włóczkę należy prać w temperaturze do 40°C w delikatnym cyklu prania.
- Prać oddzielnie w dużej ilości wody, aby zachować jakość.
- Unikaj zmiękczaczy, ponieważ mogą one rozciągać wełnę.
- Rozłóż na płasko do wyschnięcia, nie wieszaj.
- Zrealizuj swoje kreatywne pomysły w pięknych projektach dziewiarskich dzięki tej doskonałej włóczce Drospin.
To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Przędza z wełny merynosów poddana obróbce Superwash Extra Fine. Przędza z wielu cienkich pasm 100% wełny merynosów Extra Fine, które nadają włóczce elastyczność - główne cechy DROPS Big Merino to miękkość, objętość, elastyczność i równomierny efekt, co czyni ją idealną do dziergania wzorów strukturalnych, takich jak warkocze. To właśnie ta specjalna konstrukcja przędzy sprawia, że szczególnie ważne jest użycie odpowiedniego naprężenia w projekcie, dlatego używaj naprężenia ścisłego, a nie luźnego. DROPS Big Merino jest również poddana obróbce superwash, a zatem nadaje się do prania w pralce i codziennego użytku; ale podczas prania odzieży należy zachować szczególną ostrożność i ściśle przestrzegać instrukcji pielęgnacji. DROPS Big Merino powstaje z włókien pochodzących od zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu w Ameryce Południowej i posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Skład: 100% wełna Długość: 75 m Waga: 50 g Grupa włóczek: 10-nitkowa / aran / worsted / 4 średnie Zalecany rozmiar igły: 5 mm Próbka: 10 x 10 cm - 17 oczek x 22 rzędy Pielęgnacja: Prać w pralce w delikatnym cyklu w temperaturze 40°C / 104F. Nie używać płynu zmiękczającego do tkanin. Suszyć na płasko Superwash: tak Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100, Klasa I - włóczka nadaje się na artykuły dla niemowląt (wiek 0-3 lata).
- Długość
- 75 m
- Kolor
- Zielony
- Rodzaj materiału
- Wełna
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 50 g
- EAN
- 7071723019443
- Numer producenta
- 102025
- Długość
- 75 m
- Kolor
- Zielony
- Rodzaj materiału
- Wełna
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 50 g
- EAN
- 7071723019443
- Numer producenta
- 102025
Pasuje również do tego

Lana Grossa SILKHAIR 25 g cienka przędza koronkowa wykonana z super koźlęcego moheru i jedwabiu w 64 kolorach 210 m kolor 173 - liliowy
3 408,00 zł/1kg
85,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 05 Cream Przędza dziewiarska
5 077,00 zł/1kg
253,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

DMC 100% Baby 3, Dziecko, Niebieski, Wełna, 225 m, 100% merino, D-3
568,00 zł/1kg
28,40 zł
Sprzedawca: marussia

Włóczka Himalaya Ultra Kasmir 808 / krem
111,25 zł/1kg
8,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Himalaya Dolphin Baby 80301 Przędza dziewiarska
0,24 zł/1m
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Lana Grossa COOL WOOL PRINT 50 g łatwa w pielęgnacji przędza dziewiarska z bardzo cienkiej wełny merynosów 160 m kolor 749 - czerwone wino/różowy/żółta zieleń/niebieski fiolet
1 512,00 zł/1kg
75,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Schachenmayr Bravo Originals 8028 Goldmarie Przędza dziewiarska
547,06 zł/1kg
27,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Lana Grossa Cool Wool Big 50 g łatwa w pielęgnacji przędza dziewiarska z bardzo cienkiej wełny merynosów 120 m kolor 946 - błękitny
1 403,00 zł/1kg
70,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lana Grossa COOL WOOL 50 g łatwa w pielęgnacji przędza dziewiarska z bardzo cienkiej wełny merynosów 95 kolorów Kolor 2054 - karmelowy
1 516,00 zł/1kg
75,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Przędza dziewiarska
488,04 zł/1kg
24,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Yarn Art Jeans 40 Light Brown Przędza dziewiarska
1,64 zł/1m
262,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 69 waldgrün
5 056,00 zł/1kg
252,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Schachenmayr Mohair Dream Silence Przędza dziewiarska
387,50 zł/1kg
58,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Włóczka Schachenmayr Bravo Color (02124)
409,41 zł/1kg
20,88 zł
Sprzedawca: QIKtech

Yarn Art Linen Soft 7302 Przędza dziewiarska
2 609,00 zł/1kg
260,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Schachenmayr Merino Extrafine 120 00154 Przędza dziewiarska
0,38 zł/1m
45,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Lana Grossa ALTA MODA Cashmere 16 50 g super miękka dzianina osnowowa z bardzo cienkiej wełny merynosów z dodatkiem kaszmiru 110 m kolor 016 - surowa biel
1 635,00 zł/1kg
81,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sznurek poliestrowy YarnArt Macrame XL 3mm 154 / biel
0,18 zł/1m
22,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Przędza dziewiarska Bravo jasnoszara
488,04 zł/1kg
24,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Lana Grossa - Silkhair 0074 palisander
3 408,00 zł/1kg
85,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lana Grossa ALTA MODA ALPACA 50 g cienka przędza z pajęczej baby alpaki 140 m kolor 020 - jeżyna/szary cętkowany
1 645,00 zł/1kg
82,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

DROPS Baby Merino 20 dunkelgrau
658,00 zł/1kg
32,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Creativ Company 16824084, Rękodzieło, Czarny, Akrylowy, 50 g
3 395,00 zł/1kg
169,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bobbiny Premium 5 mm 100 m Natural Sznurek
139,80 zł/1kg
69,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

DMC 100% Baby-3 Wool – czysta wełna merynosowa (kolor 138)
568,00 zł/1kg
28,40 zł
Sprzedawca: marussia

Włóczka Gazzal Super Kid Mohair 64420
1 319,60 zł/1kg
32,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Lana Grossa ALTA MODA Cashmere 16 50 g super miękka dzianina osnowowa z bardzo cienkiej wełny merynosów z dodatkiem kaszmiru 110 m kolor 011 - nocny niebieski
1 654,00 zł/1kg
82,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Forza Forever 2708 Przędza dziewiarska
0,64 zł/1m
270,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Grundig VCC 3850 A, 800 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Worek na kurz, 2,1 l, HEPA
363,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Żółta



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,26 zł
Sprzedawca: DDP-Fashion
282,52 zł/1kg

500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg

500g DIY aksamitnej miękkiej przędzy dziewiarskiej przędza dziewiarska ręczna rowing wełna szydełkowa gruba wełna dziewiarska, zielona



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (851)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g Diva Fine – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Wisteria – 158)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine Wełna, jednolita, szydełkowanie, dzierganie (Soft Cream - 450)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (158)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (346)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 211
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 217
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg

Alize 5 x 100 g Happy Kids – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Ebony – 1060)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Honey Cream – 310)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Oatmeal – 599)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (oliwkowa zieleń – 485)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (niebieski królewski – 141)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowa – 185)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowy – 28)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (czerwony – 56)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg