Już tylko 4 sztuki w tej cenie
Cernit Polymer Clay Kit Glinka polimerowa Basic 12 x 25 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
2%zniżki
Kupon jest już aktywny
Tylko do 20 października
Kupon jest już aktywnyTylko do 20 października
Rabat udzielony przez MATFEL
Rabat udzielony przez MATFEL
76,81 zł
Cena bez zniżki: 76,81 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,27 zł-2%
232,76 zł / 1kg
+ 14,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Masy modelarskie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Staedtler FIMO 8023 C, Glinka do modelowania, Różne kolory, Dorosły, 24 szt., 110 °C, 30 min182,68 zł/1kg
109,61 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
Staedtler FIMO 8023 C, Glinka do modelowania, Różne kolory, Dorosły, 12 szt., 110 °C, 30 min194,33 zł/1kg
58,30 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
Staedtler FIMO 8021, Glinka do modelowania, Biały, 1 szt., 1 kol., 110 °C, 30 min157,03 zł/1kg
71,29 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
Cernit Metallic Glinka polimerowa Pearl White 250 g279,60 zł/1kg
69,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

GRAINE CREATIVE 261402, 8 lat(a), Plastik, Biały, 1 szt.
332,86 zł/1kg
18,64 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Creativ Company 79143, Zestaw artystyczny/rękodzielniczy dla dzieci, Beżowy, Czarny, Niebieski, Brązowy, Szary, Fioletowy, Czerwony, Turkusowy, Biały, Żółty, CE, Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36. miesiąca życia, 40 g, Pudełko
1 257,50 zł/1l
125,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Staedtler FIMO 8013 C, Glinka do modelowania, Czarny, Niebieski, Miedziany, Złoto, Zielony, Szary, Perłowy, Różowy, Fioletowy, Czerwony,..., 24 szt., 24 kol., 110 °C, 30 min
126,02 zł/1kg
75,61 zł
Sprzedawca: VISO

Staedtler FIMO 8023 C, Glinka do modelowania, Różne kolory, Dorosły, 12 szt., 110 °C, 30 min
140,30 zł/1kg
42,09 zł
Sprzedawca: VISO

Staedtler FIMO soft 8023, 9 szt.
66,02 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Cernit Polymer Clay N°1 Glinka polimerowa Grey 56 g
299,64 zł/1kg
16,78 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Cernit Polymer Clay N°1 Glinka polimerowa Black 56 g
299,64 zł/1kg
18,65 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,78 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Cernit Polymer Clay Doll Glinka polimerowa White 500 g
238,00 zł/1kg
119,00 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Cernit Polymer Clay N°1 Glinka polimerowa Red 56 g
299,64 zł/1kg
18,65 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,78 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Cernit Polymer Clay Pearl Glinka polimerowa Blue 56 g
276,61 zł/1kg
15,49 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Cernit Polymer Clay N°1 Glinka polimerowa White Opaque 500 g
183,80 zł/1kg
91,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Cernit Polymer Clay N°1 Glinka polimerowa Yellow Ochre 56 g
299,64 zł/1kg
16,78 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Cernit Polymer Clay Opaline Glinka polimerowa Pink 56 g
299,64 zł/1kg
16,78 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Cernit Polymer Clay Opaline Glinka polimerowa Sand 56 g
299,64 zł/1kg
16,78 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Cernit Polymer Clay Opaline Glinka polimerowa White 500 g
183,80 zł/1kg
91,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Cernit Polymer Clay Nature Glinka polimerowa Granite 56 g
307,50 zł/1kg
17,22 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Zestaw 12 modeli modeli polimerowych. 12 różnych kolorów w małych sztyftach po 25 g. Opakowanie jest odpowiednie dla początkujących lub do małych projektów, które wymagają wielu różnych kolorów i efektów. Polimerowa glina modelarska wypalana w piekarniku. Polimeryzacja zachodzi podczas pieczenia. Glina twardnieje. Chętnie wykorzystuje się go do wykonywania przedmiotów dekoracyjnych, takich jak biżuteria (kolczyki, bransoletki, wisiorki), figurek, akcesoriów, miniatur, a nawet do personalizacji i renowacji mebli. Z tej glinki polimerowej korzystają zarówno dzieci, jak i dorośli, profesjonalni rzemieślnicy lub twórcy biżuterii. Glinkę polimerową Cernit można stosować od 8 lat. Duża gama kolorów pozwala początkującym i bardziej doświadczonym użytkownikom na zmianę odcieni bez konieczności mieszania kolorów. Po rozpakowaniu glinę przed przystąpieniem do modelowania należy ugniatać w dłoni, aby stała się bardziej miękka i łatwiejsza w obróbce. Glinkę należy stosować czystymi rękami na czystej powierzchni, aby zapobiec przedostawaniu się brudu i kurzu do gliny. Cernit można formować, rzeźbić, z narzędziami lub bez, drukować lub mieszać z kamieniami, perłami, piórami, proszkami, farbami. Glinka Cernit polimeryzuje w temperaturze od 110 do 130°C (230-266°F) w nagrzanym piekarniku. Czas pieczenia wynosi 30 minut. Należy przestrzegać temperatury, chyba że mogą wydzielać się szkodliwe gazy i zmieniać kolor. Uwaga, tej gliny nie można piec w kuchence mikrofalowej! Po wypieczeniu glina jest wodoodporna. Można go także upiec kilka razy, jeśli chcesz dodać kawałki do swojej pracy. Po zakończeniu pieczenia glinę można nadal obrabiać. Można go szlifować, wiercić, lakierować według własnego uznania. Polerowanie zacznij od delikatnego przeszlifowania gliny drobnoziarnistym papierem ściernym. Wykończyć polerką dla uzyskania maksymalnego efektu połysku. Po pewnym czasie, jeśli pociera ubranie, glina może stracić część połysku. Następnie należy go ponownie wypolerować. Wynik będzie taki sam jak w przypadku lakieru. Jednakże lakier jest odporny na ścieranie i nie wymaga ponownego nakładania. Gdy tylko kawałek gliny zostanie wypieczony i być może wypolerowany, możesz nadal nad nim pracować, dodając farby akrylowe, farby olejne, proszki mikowe lub lakier. Po otwarciu opakowania Cernit można przechowywać w tym samym opakowaniu lub w folii, w temperaturze otoczenia. Można tak przechowywać do 3 miesięcy. Cernit nie zawiera ftalanów. Podczas korzystania z gliny nie należy pozostawiać dzieci bez zegarka. Produktu nie należy wkładać do ust, zalecamy mycie rąk po każdym użyciu. W pomieszczeniu przeznaczonym do modelowania Cernitu nie należy jeść, pić i palić. Po wypieczeniu i przeszlifowaniu kreacje posiadają błyszczące wykończenie Pieczony Cernit zachowuje pewną elastyczność, nie pęka łatwo. Jest to duży atut przy jakiejś konkretnej pracy. Glina jest odporna, choć absolutnie nie chrupiąca. Dzięki tej niesamowitej elastyczności Cernit wyróżnia się na tle konkurencji. Jest to idealne rozwiązanie do tworzenia kwiatów, bransoletek bez zapięcia lub innej eleganckiej biżuterii, która musi zachować pewną elastyczność. Szeroka gama kolorystyczna pozwala początkującym mieć duży wybór. Dla doświadczonych polimerystów mieszalne kolory umożliwiają jeszcze więcej kolorów i efektów. Kolory podstawowe dostępne są również w większych opakowaniach (500g), co pozwala na stworzenie własnej mieszanki kolorów. Cernit nie plami rąk ani narzędzi Nawet podczas pieczenia Cernit jest bezwonny Cernit jest bardziej elastyczny niż konkurencja Glinka Cernit produkowana jest w Belgii.
- Producent
- Cernit
- Waga
- 330 g
- EAN
- 5411711463148
- Numer producenta
- CEASS001C
- Producent
- Cernit
- Waga
- 330 g
- EAN
- 5411711463148
- Numer producenta
- CEASS001C
Pasuje również do tego

FIMO, modelina, modelina czarna miękka normalna
202,50 zł/1kg
11,34 zł
Sprzedawca: M_plus_L

GRAINE CREATIVE 261402, 8 lat(a), Plastik, Biały, 1 szt.
332,86 zł/1kg
18,64 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

FIMO, modelina, modelina wiśniowa czerwona miękka normalna
567,32 zł/1kg
31,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staedtler FIMO 8023 C, Glinka do modelowania, Różne kolory, Dorosły, 24 szt., 110 °C, 30 min
182,68 zł/1kg
109,61 zł
Sprzedawca: MATFEL

Cernit Polymer Clay Kit Glinka polimerowa Pastel 12 x 25 g
232,76 zł/1kg
76,81 zł
Sprzedawca: MATFEL

Cernit Polymer Clay Kit Glinka polimerowa Nature 12 x 25 g
232,79 zł/1kg
76,82 zł
Sprzedawca: MATFEL

Sculpey PREMO Polimerowa masa plastyczna Olive 57 g, utwardzana w piekarniku, łatwa w obróbce
1 065,96 zł/1kg
60,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

WISFOR wytrzymały wieszak na ubrania przemysłowy wieszak na ubrania do montażu na ścianie 90/135/180cm regulowany z 3 haczykami
108,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

FIMO, modelina, modelina mandarynkowa miękka normalna
308,39 zł/1kg
17,27 zł
Sprzedawca: VISO

ZEEGMA GEWIT, Elektroniczna waga osobista, 200 kg, 100 g, Biały, kg, lb, ST, Kwadrat
228,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

GRAINE CREATIVE 261453, 8 lat(a), Plastik, Zielony, 1 szt.
446,25 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet

HI Klapptritt (Verkaufseinheit: 8) faltbar 31x22x22 cm farbig sortiert 101671 4034127404058
404,21 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Staedtler FIMO 8021, Glinka do modelowania, Biały, 1 szt., 1 kol., 110 °C, 30 min
157,03 zł/1kg
71,29 zł
Sprzedawca: MATFEL

Staedtler FIMO professional 8041, 1 szt.
145,90 zł/1kg
66,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

GRAINE CREATIVE 261437, 8 lat(a), Plastik, Niebieski, 1 szt.
446,25 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet

GRAINE CREATIVE 263106, Purpurowy, 1 szt., 14 lat(a), 99 lat(a), Chłopak, dziewczyna, Niemcy
368,82 zł/1kg
31,35 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Cernit Polymer Clay Kit Glinka polimerowa Effects 12 x 25 g
230,70 zł/1kg
76,13 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Zestaw Sculpey PREMO & SOUFFLÉ 649g 24 kolory - 1 zestaw
266,18 zł/1kg
172,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Staedtler FIMO 8704, 1 szt.
1 078,86 zł/1l
37,76 zł
Sprzedawca: MATFEL

VASAGLE półka na książki z 10 kostkami Przegroda do pokoju Półka na schody Półka stojąca biała
355,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Staedtler FIMO 8020-T41, Modelina dla dzieci, Glina, Pomarańczowy
281,93 zł/1kg
16,07 zł
Sprzedawca: Shan

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
34,52 zł/1m
34,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Komora Fresh zone, Szary, Metaliczny
1 499,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Lonheo wysokociśnieniowa czarna bateria kuchenna Wyciągana bateria kuchenna z 2 rodzajami natrysku Obracana o 360° bateria zlewozmywakowa z natryskiem
4 521,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Granitan

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Staedtler FIMO 8013 C, Glinka do modelowania, Czarny, Niebieski, Miedziany, Złoto, Zielony, Szary, Perłowy, Różowy, Fioletowy, Czerwony,..., 24 szt., 24 kol., 110 °C, 30 min
126,02 zł/1kg
75,61 zł
Sprzedawca: VISO

Staedtler FIMO 8023 C, Glinka do modelowania, Różne kolory, Dorosły, 12 szt., 110 °C, 30 min
140,30 zł/1kg
42,09 zł
Sprzedawca: VISO

Staedtler FIMO Color Pack Sparkle Colours, Glinka do modelowania, Wielobarwny, Dorosły/dziecko, 12 szt., 110 °C, 30 min
140,30 zł/1kg
42,09 zł
Sprzedawca: VISO
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw glinki polimerowej Shuttle Art, 60 kolorów, modelina utwardzana w piecu, 1,65 kg
383,19 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
232,24 zł/1l

Zestaw do modelowania z polimerowej gliny, 64 kolory, z akcesoriami. Masa modelująca z foremkami i narzędziami, nietoksyczna
375,08 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
214,33 zł/1kg

Masa modelująca, schnąca na powietrzu, 64 kolory, zestaw do modelowania, zestaw kreatywny dla dzieci, glina, miękka, elastyczna, nietoksyczna
254,67 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
565,93 zł/1kg

Formy do modelowania gliny, noże do modelowania gliny, zestaw do modelowania gliny, zabawki do modelowania gliny, narzędzia do modelowania gliny, akcesoria do modelowania gliny
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
1 324,00 zł/1kg

Elektryczny zamek magnetyczny do pojedynczych drzwi Siła trzymania 180 kg Tryb DC12V NC Zamek elektromagnetyczny ze stopu aluminium do drzwi przeciwpożarowych ze szkła, drewna i metalu
182,10 zł
Sprzedawca: Zanjo24
199,23 zł/1kg

Plastik Max 216 Rollen 1174
107,56 zł
Sprzedawca: MATFEL

Staedtler FIMO air basic 8101, Glinka do modelowania, Biały, 1 szt., 1 kol., 24 h, 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
38,82 zł
Sprzedawca: MATFEL
38,82 zł/1kg

Staedtler FIMO 8021, Glinka do modelowania, Biały, 1 szt., 1 kol., 110 °C, 30 min



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
71,29 zł
Sprzedawca: MATFEL
157,03 zł/1kg

Staedtler FIMO 8042-9, Glina garncarska, Czarny, 8 szt., 110 °C, 30 min, Niemcy
39,45 zł
Sprzedawca: MATFEL
174,56 zł/1kg

DAS F387600, Glinka do modelowania, Terakota, Dorosły, 1 szt., Saszetka, 1 kol.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,75 zł
Sprzedawca: MATFEL
33,75 zł/1kg

Staedtler FIMO 8023 C, Glinka do modelowania, Różne kolory, Dorosły, 12 szt., 110 °C, 30 min



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
58,30 zł
Sprzedawca: MATFEL
194,33 zł/1kg

Cernit Polymer Clay Translucent Glinka polimerowa Glitter White 56 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
29,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
533,75 zł/1kg

Alabaster Modellgips 1x 1,5kg



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
17,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
5,78 zł/1kg

Creativ Company 78033, Zestaw do zabawy z modeliny, Półprzezroczysty, 1 szt., 130 °C, 56 g, 1 szt.
20,84 zł
Sprzedawca: MATFEL
372,14 zł/1kg

Jovi 85O Glina samoutwardzalna Ochre 500 g 1 szt.
17,56 zł
Sprzedawca: MATFEL
35,12 zł/1kg

Cernit Polymer Clay Metallic Glinka polimerowa Pearl White 56 g
11,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
212,50 zł/1kg

Staedtler FIMO 8043 C6-1, Glinka do modelowania, Wielobarwny, Dorosły, 6 szt., Chłopak, dziewczyna, 6 kol.
70,66 zł
Sprzedawca: MATFEL
206,61 zł/1kg

Cernit Metallic Glinka polimerowa Pearl White 250 g
69,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
279,60 zł/1kg

Cernit Metallic Glinka polimerowa Silver 250 g
48,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
195,60 zł/1kg

Cernit Polymer Clay Kit Glinka polimerowa Basic 12 x 25 g
76,81 zł
Sprzedawca: MATFEL
232,76 zł/1kg