Acido Muriatico Profumato 1L od Amacasa to innowacyjna wersja tradycyjnego kwasu muriatowego (kwasu solnego), wzbogacona o przyjemną dla zmysłów nutę zapachową - aromat migdałowy. Dzięki temu ulepszonemu produktowi, użytkownicy mogą cieszyć się nie tylko efektywnością w usuwaniu kamienia i osadów mineralnych, ale także miłym aromatem podczas sprzątania. Ta 1-litrowa butelka zawiera skoncentrowany odkamieniacz, który jest idealny do zastosowania w domach, jak również w przestrzeniach komercyjnych. Jest to nic innego jak rozcieńczony kwas solny o silnych właściwościach czyszczących. Używaj ostrożnie, w rękawiczkach.
Ta substancja to nic innego jak 11% procentowy kwas chlorowodorowy, znany też pod nazwą kwas solny z dodatkiem substancji zapachowej.
Jeżeli produkt chcesz rozcieńczyć rób to z głową, w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, a najlepiej na zewnątrz. Kwas wlewa się do wody, nie wodę do kwasu. To bardzo ważne.
Perfumowany Acido Mu...
Odkamieniacz perfumowany kwas solny 1L Amacasa
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
11,97 zł
11,97 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
wt. 29 – śr. 30 września
Złóż zamówienie w ciągu
5h 06m 21s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Odkamieniacze i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
SCANPART DC0157, 1000 ml, Płynny
48,65 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
48,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics
Więcej informacji o reklamie
Philips LatteGo Filtr do ekspresu + Philips Odkamieniacz CA6700 250ml
576,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
144,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Więcej informacji o reklamie
Wessper Proszek do odkamieniania uniwersalny 3 kg - Do pralki, czajnika, zmywarki
0,05 zł/1l
137,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Więcej informacji o reklamie
Kwas octowy 5L ESENCJA OCTOWA 80% 5l NUVIO
14,59 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
Acido Muriatico Profumato 1L od Amacasa to innowacyjna wersja tradycyjnego kwasu muriatowego (kwasu solnego), wzbogacona o przyjemną dla zmysłów nutę zapachową - aromat migdałowy. Dzięki temu ulepszonemu produktowi, użytkownicy mogą cieszyć się nie tylko efektywnością w usuwaniu kamienia i osadów mineralnych, ale także miłym aromatem podczas sprzątania. Ta 1-litrowa butelka zawiera skoncentrowany odkamieniacz, który jest idealny do zastosowania w domach, jak również w przestrzeniach komercyjnych. Jest to nic innego jak rozcieńczony kwas solny o silnych właściwościach czyszczących. Używaj ostrożnie, w rękawiczkach.
Ta substancja to nic innego jak 11% procentowy kwas chlorowodorowy, znany też pod nazwą kwas solny z dodatkiem substancji zapachowej.
Jeżeli produkt chcesz rozcieńczyć rób to z głową, w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, a najlepiej na zewnątrz. Kwas wlewa się do wody, nie wodę do kwasu. To bardzo ważne.
Perfumowany Acido Muriatico jest skutecznym rozwiązaniem na trudne do usunięcia osady, plamy z rdzy, i inne zabrudzenia mineralne, znajdujące swoje zastosowanie zarówno w łazienkach, kuchniach, jak i na zewnątrz, na przykład przy czyszczeniu basenów czy terakoty. Oprócz swoich właściwości oczyszczających, produkt ten pomaga w neutralizacji nieprzyjemnych zapachów, zostawiając po sobie świeżość.
Dzięki dodatkowi perfum, prace związane z czyszczeniem stają się bardziej przyjemne, co jest znaczącą innowacją w stosunku do tradycyjnych, często nieprzyjemnie pachnących środków chemicznych. Użytkowanie wymaga jednak zachowania środków ostrożności, takich jak stosowanie rękawic ochronnych i unikanie bezpośredniego kontaktu ze skórą czy oczami, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania.
Acido Muriatico Profumato 1L marki Amacasa stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących efektywnego odkamieniacza, który jednocześnie ulepsza atmosferę pracy dzięki swoim właściwościom zapachowym. Jest to produkt, który łączy skuteczność z przyjemnością użytkowania, idealnie wpisując się w potrzeby nowoczesnych gospodarstw domowych i przestrzeni użytkowych.
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 099,00 zł
Sprzedawca: UlweHome
Gorenje R619EES5, 398 l, SN-ST, 38 dB, E, Szary, Metaliczny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(133)Liczba wystawionych ocen: 133
2 858,68 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Katomix
Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(380)Liczba wystawionych ocen: 380
319,00 zł
Sprzedawca: homerci
Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(522)Liczba wystawionych ocen: 522
99,89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-20,00 zł
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo
VidaXL 272247, Poliester, 420 mm, 515 mm, 950 mm, 42 cm, 45 cm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
1 708,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(987)Liczba wystawionych ocen: 987
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Wkrętarka akumulatorowa | Zestaw wiertarko-wkrętarek akumulatorowych 21V | z 2 akumulatorami 2000mAh | Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa | Moment obrotowy 35Nm | 2 prędkości | Oświetlenie LED | Poziomica
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(59)Liczba wystawionych ocen: 59
109,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion
Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(54)Liczba wystawionych ocen: 54
135,53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-6,78 zł
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(215)Liczba wystawionych ocen: 215
179,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
1 746,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Laminat samoprzylepny typu „szkło do powierzchni” 01 srebrno-biały
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
852,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
CDGlobal szafa, szafa 69 x 136 x 50 cm (szer. x wys. x gł.), łatwy montaż, składana szafa wielofunkcyjna z drzwiami magnetycznymi, szafa do salonu, sypialni, biała
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
504,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnboxGermany
ULWEHOME Meble kuchenne Zestaw mebli kuchennych Kuchnia Milan 260cm | szafka • regał • blat • aneks kuchenny | Biały Mat 2,6 m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 399,00 zł
Sprzedawca: UlweHome
Szafka pod umywalkę VASAGLE na nóżkach, 3 duże szuflady, 2 półki za drzwiami, 30 x 70 x 64 cm, biała
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(122)Liczba wystawionych ocen: 122
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
79,95 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
19,99 zł/1l
Wkład do perlatora do kranu, usuwający kamień, 2 sztuki, obrotowy o 360°, z 8 filtrami, do kuchni i łazienki
238,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
Kwas octowy 5L ESENCJA OCTOWA 80% 5l NUVIO
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
72,95 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
14,59 zł/1l
AquaFloow Odkamieniacz do ekspresów do kawy w płynie 0,5L Wydajny środek czyszczący do usuwania kamienia kompatybilny z Delonghi Jura, Saeco, Bosch, Siemens
57,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
114,06 zł/1l
Naturewater Siliphos Filter 790 g, wkład Siliphos, filtr do zmywarki Filtr do pralki Filtr do zmiękczania/odkamieniania wody
112,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
100,88 zł/1kg
GUT&GÜNSTIG 6328761001 GUT&GÜNSTIG Waschmaschinen-Entkalker, 60 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,15 zł/1kg
Odkamieniacz w spayu perfumowany Fresco Profumo 470ml - Viakal
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,62 zł/1l
Odkamieniacz Classico Spray 470ml - Viakal
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1