4,6



Na podstawie 64 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
22x lawendowe saszetki zapachowe - lawenda jako ochrona przed molami w szafie - lawenda do spania i relaksu
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
447,99 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Odświeżacze powietrza i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Acqua di Parma Buongiorno, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l1 465,78 zł/1l
263,84 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Więcej informacji o reklamie
Vinfer kwiatowy odświeżacz powietrza butelka 5 litrów16,84 zł/1l
84,18 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Więcej informacji o reklamie
Air Wick Freshmatic Max Zestaw startowy zapachów w sprayu Summer Pleasure 250 ml190,00 zł/1l
47,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kuschelweich, Saszetki zapachowe Sommer Wind, 3 sztuki
1 222,00 zł/1kg
24,44 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Lattafa Khamrah Air Freshener 300 ml
65,40 zł/1l
19,62 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

belund.®bawełniane saszetki lawendowe o zapachu mieszanki lawendy prowansalskiej, drzewa cedrowego i mięty, przeciw molom odzieżowym i pająkom, garderoba
921,98 zł/1l
460,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pajoma 91603, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,1 l
4 149,90 zł/1l
414,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Wkład do odświeżacza powietrza Fresh & More (pakiet mieszany, 12 sztuk) 250 ml
168,00 zł/1l
503,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw 10 olejków zapachowych do lamp zapachowych, odświeżaczy powietrza i innych produktów, m.in. o zapachu wanilii i cytryny
4 359,90 zł/1l
435,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Odświeżacz Ayurveda 250 ml Tesori d'Oriente
120,40 zł/1l
30,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Air Wick Freshmatic Max Navulling Paarse Lavendel, Wewnętrzna, 250 ml, Fioletowy, 1 szt.
46,92 zł/1l
11,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,73 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Jardin de Fragonard Zapach do pokoju Gingembre Vetiver
1 034,00 zł/1l
206,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Odświeżacz powietrza do pomieszczeń zapach w sprayu zapach w sprayu wkład 250ml lawenda
87,20 zł/1l
21,80 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Sillar 4x woreczki zapachowe lawendowe do szafy 30 g – naturalna ochrona przed molami woreczki zapachowe lawenda
348,21 zł/1kg
39,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

BRIDGEWATER saszetka zapachowa LAVENDER FIELDS fioletowo-liliowa papierowa torebka z zapachem
279,10 zł/1kg
27,91 zł
Sprzedawca: Arthome

Rituals Homme Life Is A Journey Car Perfume Refill 2x3g 6 g
17 191,67 zł/1kg
103,15 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Jardin de Fragonard – zapach do pomieszczeń: mięta i bazylia
967,95 zł/1l
193,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Zestaw do aromaterapii ShangriLa
629,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Davidea - odświeżacz powietrza Pomme (zapach przez 72 godziny) 500 ml
55,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: cleaning-shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
22 x saszetki lawendowe o świeżym zapachu lawendy - kwiaty lawendy jako saszetki zapachowe / saszetki lawendowe od Quertee
Naturalna ochrona przed molami: Użyj lawendy jako skutecznego, naturalnego rozwiązania przeciwko molom odzieżowym. Umieść nasze saszetki z lawendą w szafie, aby odstraszyć mole i cieszyć się świeżym zapachem lawendy.
Kompleksowy zestaw: Zawiera 22 saszetki z lawendą, idealne jako naturalny dozownik zapachu i środek odstraszający mole w szafie. Każda saszetka ma wymiary ok. 7 x 9 cm i jest wypełniona 6 g naturalnych kwiatów lawendy.
Wspomaga spokojny sen i relaks: uspokajający zapach lawendy ma działanie relaksujące i może działać jako naturalny środek wspomagający spokojny sen. Idealny do zmniejszenia stresu i stworzenia relaksującej atmosfery w sypialni.
Wypełnione miłością w Niemczech: Każda saszetka jest starannie wypełniona wyselekcjonowanymi, intensywnie pachnącymi kwiatami lawendy w Niemczech. Nasze saszetki z lawendą są starannie pakowane w woreczki z organzy, które są nie tylko ochronne, ale także dekoracyjne.
Wszechstronna dekoracja i odświeżacz zapachowy: nie tylko praktyczny, ale także estetyczny. Użyj saszetek jako odświeżaczy powietrza w szufladach, szafkach lub jako elementów dekoracyjnych w misach. Aby zapewnić ciągłe uwalnianie zapachu, wystarczy delikatnie ugniatać saszetki, aby odnowić zapach lawendy.
- Wymiary
- 7 x 9 cm
- Producent
- tee-markt24
- Waga
- 132 g
- EAN
- 4260647571608
- Numer producenta
- Lav-S-22
- Rodzaj zapachu
- Lawenda
- Wymiary
- 7 x 9 cm
- Producent
- tee-markt24
- Waga
- 132 g
- EAN
- 4260647571608
- Numer producenta
- Lav-S-22
- Rodzaj zapachu
- Lawenda
Pasuje również do tego

Acqua di Parma Buongiorno, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
1 465,78 zł/1l
263,84 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Felce Azzurra Spina Casa Ricarica Classico 20 ml
1 094,50 zł/1l
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

236070 Neutralizator zapachów do odświeżaczy, 75 ml, TORK
1 365,20 zł/1l
102,39 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Millefiori Milano SANDALO BERGAMOTTO - Wkład do elektrycznego dyfuzora ARIA 20ml
407,67 zł/1kg
36,69 zł
Sprzedawca: Apollo_store

SCHOTT ZWIESEL 112412, Kieliszek do wina białego, Kieliszek w kształcie fleta, Szkło, Przezroczysty, Wino typu Sauvignon, 408 ml
226,94 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Dyfuzor zapachowy Yankee Candle Clean Bawełna 200 ml
302,10 zł/1l
60,42 zł
Sprzedawca: VISO

Dyfuzor zapachowy Ayurveda 200 ml Tesori
148,35 zł/1l
29,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Elzusha - Preparat do usuwania sierści ze zwierząt domowych do pralki, opakowanie 6 x 100g - Usuwa sierść i neutralizuje nieprzyjemne zapachy
191,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LawnCommerce

6x Air Wick Freshmatic Mulled Wine Refill 250ml | Zapach grzanego wina z dodatkiem skórki pomarańczowej oraz korzennego aromatu goździków i cynamonu
76,31 zł/1l
114,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Riiffs Hulm czyste perfumy dla kobiet 100 ml
1 109,90 zł/1l
110,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

5 sztuk zapachu samochodowego VIP-MIX, odświeżacz powietrza do mieszkania, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz do wnętrza samochodu, wieszak zapachowy do samochodu, odświeżacz powietrza do mieszkania, akcesoria samochodowe do wnętrza
75,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LittleFarm

Olejek eteryczny do dyfuzora zapachowego Aromatherapy Cool Mist Calm Mind 17,4 ml
91,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Saszetka zapachowa Chante Clair Muschino Bianco
416,75 zł/1l
16,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

California Scents x 12 Odświeżaczy powietrza do samochodu, taksówki, biura, domu, zapach wiśniowy (Cherry), 12 sztuk
9 885,71 zł/1l
415,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

febreze 8700216498142 febreze Raumspray Alpen Apfelstrudel fruchtig 185 ml, 1 St.
176,92 zł/1l
50,07 zł
-34%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,73 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Zamsz w Sprayu Food Colours New Velvet 100ml Czerwony - Barwnik Spożywczy do Tortów i Deserów
405,90 zł/1l
46,23 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,59 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

HOMLA Dyfuzor elektryczny NARAVE falowany biały 19,5x12 cm
325,00 zł/1kg
169,00 zł
Sprzedawca: HelloHomla

Vinfer kwiatowy odświeżacz powietrza butelka 5 litrów
16,84 zł/1l
84,18 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Lattafa Khamrah Air Freshener 300 ml
65,40 zł/1l
19,62 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Zapach Lucky Top, Red Fruits
7,10 zł/1kg
7,10 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

L'Occitane Relaxing Pillow Mist, 100 ml, Geranium, Lawenda, Pomarańczowy
979,70 zł/1l
97,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Air Wick Freshmatic Białe Kwiaty/White Flowers 250 ml Komplet
38,90 zł
Sprzedawca: PAKOGROUP

Zestaw olejków eterycznych Janolia - naturalne olejki zapachowe do dyfuzora i nawilżacza, zestaw upominkowy z czystymi olejkami aromatycznymi do domu, biura i spa, motyw popołudniowy
831,67 zł/1l
54,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

Saszetka o zapachu słodkiej magnolii
242,70 zł/1l
27,91 zł
Sprzedawca: Arthome

EYFEL Zapach Domowy 120 ml - Anioł
58 764,71 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Eyfel

Yodeyma Success Pour Homme Woda Perfumowana Dla Mężczyzn 100ml
911,50 zł/1l
91,15 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mon Amour Blu Mare, Płynny, 650 ml, Niebieski, Ciemny Niebieski, Butelka
15,54 zł/1l
10,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Torebka zapachowa - najlepszy prezent
242,70 zł/1l
27,91 zł
Sprzedawca: Arthome

PERFUMY NG Ciemność 100 ml
341,80 zł/1l
45,03 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,18 zł
Sprzedawca: TradeConcept

Odświeżacz powietrza do domu, zapach drzewa sandałowego, wkład uzupełniający 500ml
162,00 zł/1l
111,14 zł
-30,14 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
81,00 zł
Sprzedawca: taleoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 81% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
81%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
9%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
5%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
5%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo przyjemne i skuteczne w walce z molami
Jestem bardzo zadowolona z woreczków lawendowych. Zapach jest przyjemny i nie jest zbyt intensywny. Umieściłam je w szafie i między ubraniami. Saszetki wyglądają schludnie i są łatwe w użyciu. Szczególnie praktyczne jest to, że nie trzeba stosować sprayów ani innych środków chemicznych. To zdecydowanie dobre i proste rozwiązanie do szafy. Kupiłabym je ponownie.
Oceniono dnia 7 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gorąco polecam
Jestem bardzo zaskoczony tym, jak bardzo i jak dobrze pachną te saszetki. Naprawdę świetnie. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak długo pachną.
Oceniono dnia 6 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pachnie cudownie! Zawsze chętnie.
Następne saszetki na pewno znów kupię u was!
Oceniono dnia 24 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Saszetki z lawendą
naprawdę świetne
Oceniono dnia 31 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Saszetka zapachowa do szafy
Jestem zadowolony
Oceniono dnia 6 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wszystko w porządku
Wszystko w porządku
Oceniono dnia 25 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękny dodatek do prezentów
Używam torebek jako dodatku do prezentów dla przyjaciół.
Oceniono dnia 27 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pakiet lawendowy
Bardzo dobra jakość i przyjemny zapach. Dziękuję, kupię ponownie
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

HOMLA Dyfuzor zapachowy WOODY BLEND Night Willow Herb 500 ml
149,00 zł
Sprzedawca: HelloHomla
298,00 zł/1l

HOMLA Dyfuzor elektryczny NARAVE z solą himalajską 19x13 cm
249,00 zł
Sprzedawca: HelloHomla
185,82 zł/1kg

HOMLA Dyfuzor elektryczny NARAVE falowany biały 19,5x12 cm
169,00 zł
Sprzedawca: HelloHomla
325,00 zł/1kg

Acqua di Bolgheri - Indaco wkład zapachowy do pokoju 500 ml IN-2505
209,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic
418,76 zł/1l

Acqua di Bolgheri - Vinum Raumduft Nachfüller 500 ml VI-2608



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
209,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic
418,76 zł/1l

6x Air Wick Freshmatic White Flower Air Freshener Refill | Odświeżający wkład o zapachu lilii, białej róży, jaśminu i odrobiny lilii



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,46 zł
Sprzedawca: CSVK
76,31 zł/1kg

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
114,46 zł
Sprzedawca: CSVK
76,31 zł/1l

Automatyczny rozpylacz zapachów, sterowana czasowo percepcja światła, naścienny dozownik zapachów do domu, łazienki, toalety, biura



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,00 zł
Sprzedawca: Zanjo24
287,07 zł/1kg

HOMLA Dyfuzor zapachowy ZEN RITUAL Soothing 500 ml
129,00 zł
Sprzedawca: HelloHomla
0,11 zł/1kg

HOMLA Dyfuzor zapachowy VELUMA Golden Amber 500 ml
129,00 zł
Sprzedawca: HelloHomla
112,17 zł/1kg

Dyfuzor zapachowy HOMLA AURA Jaśmin Bergamotka 500 ml
129,00 zł
Sprzedawca: HelloHomla
258,00 zł/1l

ICY BOX IB-5251, Plastik, Czarny, Chiny, 147 mm, 175 mm, 40 mm



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
139,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
1 208,70 zł/1kg

5 sztuk zapachu samochodowego VIP-MIX, odświeżacz powietrza do mieszkania, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz do wnętrza samochodu, wieszak zapachowy do samochodu, odświeżacz powietrza do mieszkania, akcesoria samochodowe do wnętrza



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
75,99 zł
Sprzedawca: LittleFarm

Acqua Di Parma Signatures of the Sun Osmanthus Dyfuzor 180ml
298,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 658,72 zł/1l

HOMLA Dyfuzor zapachowy WOODY BLEND Sandalwood White Tea 200 ml
79,00 zł
Sprzedawca: HelloHomla
395,00 zł/1l

Acqua Di Parma Signatures of the Sun Yuzu Diffusor 180ml
270,48 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 352,40 zł/1kg

Acqua di Parma Luce di Colonia, Czołg, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
246,26 zł
-6,39 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
239,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 332,61 zł/1l

Acqua di Parma Insieme, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
240,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 336,44 zł/1l

Stroiki aromatyczne M.Brown Rhubarb & Rose
228,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 524,07 zł/1l

Pluszowa tulipanowa zabawka, dobra wytrzymałość, bezwonna, urocza, miękka, puszysta, ozdoba roślinna do domu, biura, samochodu, dekoracja, prezenty,
97,00 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
95,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
730,77 zł/1kg