5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
22,65 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Cillit Bang Power Cleaner Czystosc i polysk w lazience, 900 ml
26,66 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: Metler
Frosch, Odplamiacz cytrusowy, 75 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
140,90 zł/1kg
15,43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-8%
14,09 zł
Sprzedawca: Katomix
Odtłuszczacz z wybielaczem 650ml - Smac
15,37 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Odtłuszczacz do Łazienki spray 650ml - SMAC
23,06 zł/1l
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Tytan kamień i rdza, żel do mycia łazienek, 500 ml
26,10 zł/1l
13,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Dr. Schnell 913987 Sanitär-Reiniger Milizid 1l
64,16 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
64,16 zł
Sprzedawca: somnia24
Savo Razant, Srodek do czyszczenia rur, 1.2 l
18,39 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,91 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
 /
Opis:
Spray odkamieniający Cif Perfect Finish usuwa w 100% osadzony, uporczywy kamień z powierzchni prysznica, zlewu, kranów i płytek. Rezultatem jest doskonała czystość w łazience i kuchni.
- Odkamieniacz w sprayu
- Do powierzchni łazienkowych
- Do pryszniców, zlewów, kranów, płytek
- Dla lśniącej czystości
Gdy tylko skończysz sprzątać łazienkę, życie toczy się dalej, a plamy z wody i osad z mydła natychmiast pojawiają się ponownie. Opracowaliśmy specjalny spray, który usuwa kamień bez smug, dzięki czemu łazienka może być nieskazitelnie czysta. Spray może być stosowany jako środek do czyszczenia prysznica, płytek i zlewu. W Cif wierzymy, że życie w lśniąco czystym domu jest naprawdę przyjemne. Chcemy pokazać i zachować piękno powierzchni w naszych domach każdego dnia. Dlatego od 25 lat Cif opracowuje innowacyjne produkty czyszczące, które usuwają brud bez uszkadzania go i zapewniają imponujące rezultaty. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci odkryć prawdziwe piękno Twojego domu.
Zawartość
0.435 l
Składniki
Cif Perfect Finish Spray czyszczący do kamienia, 435 ml