5,0



Na podstawie 1 opinii
Zapach do pokoju FREPRO HANG TAG : Zapach: Kwiat bawełny
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
23,13 zł
578,25 zł / 1kg
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Odświeżacze powietrza i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Woreczek zapachowy Lawenda243,74 zł/1l
28,03 zł
Sprzedawca: Arthome

Więcej informacji o reklamie
Zapachy samochodowe California Scents - Fresh Linen254,00 zł/1kg
15,24 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

Więcej informacji o reklamie
Zapach do pokoju Greenleaf pomarańcza i miód141,42 zł
Sprzedawca: Arthome

Więcej informacji o reklamie
Odświeżacz Powietrza Xversion Wiosenny Bukiet69,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Lawendowy zapach do pokoju Greenleaf - relaksujący zapach lawendy
141,42 zł
Sprzedawca: Arthome

AIRWICK Wkład do odświeżacza powietrza Kwiat Bawełny 228ml
242,81 zł/1l
55,36 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

ipuro IFC2101 ipuro Raumduft Lovely Flowers blumig
493,70 zł/1l
49,37 zł
Sprzedawca: LBD

febreze 8001090576781 febreze Car KFZ-Lufterfrischer "Lenor Aprilfrisch"
9 620,00 zł/1l
19,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

febreze 8700216657143 febreze Bad Lufterfrischer "Lenor Amethyst", 8 ml
6 403,75 zł/1l
51,23 zł
Sprzedawca: somnia24

Logevy - Zapach do pokoju - Kwitnąca piwonia - 1 L - Kwiatowe nuty jaśminu i róży
594,61 zł/1l
594,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS

febreze 8700216834018 febreze Car KFZ-Lufterfrischer "Neuwagenduft"
50,64 zł
Sprzedawca: somnia24

ipuro ESSENTIALS zapach do pokoju Bawełna Fields
577,70 zł/1l
57,77 zł
Sprzedawca: LBD

ipuro IFC2041 Raumduft lovely flowers blumig
943,80 zł/1l
94,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Logevy - Zapach do pokoju - Peonia In Fiore - 3 l - Kwiatowe nuty jaśminu i róży
526,17 zł/1l
1 578,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS

Febreze Odświeżacz do tkanin Lenor Amethyst
103,24 zł/1l
51,62 zł
Sprzedawca: somnia24

febreze 8700216657075 febreze Bad Lufterfrischer "Lenor Aprilfrisch", 8 ml
3 896,00 zł/1l
29,22 zł
Sprzedawca: M_plus_L

glade Duftspender RELAXING ZEN blumig
3 513,33 zł/1l
63,24 zł
Sprzedawca: somnia24

ipuro IFC2030 Raumduft Bawełna fields blumig
519,50 zł/1l
51,95 zł
Sprzedawca: LBD

Odświeżacz w sprayu Miléne - lawenda
21,87 zł/1l
6,56 zł
Sprzedawca: LAVONIO

ipuro IFC1296 wkład zapachowy do pokoju biała lilia kwiatowa
453,78 zł/1l
226,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Hang Tag - świeżość i zapach dla każdego wnętrza
Hang Tag od Fre-Pro to idealne rozwiązanie do tworzenia przyjemnej atmosfery zapachowej w pomieszczeniach. Ten wszechstronny odświeżacz powietrza jest łatwy do zawieszenia w różnych miejscach i zapewnia ciągłe uwalnianie zapachu. Idealny do stosowania w biurach, domach, pojazdach i obiektach użyteczności publicznej.
Łatwy w użyciu i wszechstronny w zastosowaniu
Hang Tag można łatwo przymocować do klamek drzwi, haczyków, otworów wentylacyjnych i wielu innych miejsc. Jego elastyczna konstrukcja umożliwia łatwą instalację bez użycia narzędzi. Hang Tag dyskretnie wtapia się w każde otoczenie i zapewnia długotrwałą świeżość.
Długotrwały zapach
Zapach nadaje pomieszczeniom przyjemną, tropikalną atmosferę. Zapach utrzymuje się do 30 dni i skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Dzięki temu wnętrze pozostaje świeże i przyjemnie pachnące przez cały czas, nawet przy intensywnym użytkowaniu.
Higieniczny i bezpieczny
Hang Tag jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych. Jest bezpieczna w użyciu i przyczynia się do utrzymania higienicznego środowiska. Zawieszka pozostaje na swoim miejscu i można ją łatwo zdjąć i wymienić.
zrównoważony
Fre-Pro preferuje produkty przyjazne dla środowiska. Hang Tag jest wykonany z materiałów nadających się do recyklingu i przyczynia się do zmniejszenia śladu ekologicznego. Dzięki temu odświeżaczowi powietrza przyczyniasz się do ochrony środowiska bez poświęcania świeżości i zapachu.
Idealny do różnych środowisk
W biurze, w samochodzie, w domu lub w obiektach publicznych - Hang Tag jest idealny do każdego środowiska. Zapewnia, że pomieszczenia pachną świeżością i pozostają zachęcające przez cały czas, co znacznie zwiększa zadowolenie użytkowników.
Szczegóły techniczne i instrukcje użytkowania
Hang Tag ma kompaktowe wymiary i pasuje do wielu różnych powierzchni. Aby uzyskać optymalne rezultaty i długotrwałą świeżość, należy wymieniać zawieszkę co 30 dni. Dzięki długotrwałemu efektowi zapachowemu jest to opłacalne rozwiązanie do pomieszczeń.
Podsumowanie: Hang Tag - rozwiązanie dla świeżych i pachnących pomieszczeń
Wybierz Hang Tag od Fre-Pro, aby nadać swoim pomieszczeniom przyjemną i świeżą atmosferę zapachową. Łatwa instalacja, długotrwały zapach i przyjazne dla środowiska materiały sprawiają, że jest to idealny wybór dla każdego środowiska. Poznaj zalety tego innowacyjnego odświeżacza powietrza i stwórz przyjazną i higieniczną atmosferę w swoich pomieszczeniach.
Hang Tag to wielofunkcyjna kurtyna zapachowa, która sprawdzi się naprawdę wszędzie. Świetnie nadaje się do aromatyzowania stref wejściowych w większych wnętrzach, ale równie dobrze sprawdza się w toaletach, szatniach, magazynach, schowkach, a nawet w maszynach próżniowych czy samochodach.
Charakterystyka zapachu: delikatna kompozycja złożona z zapachu wiosennych kwiatów bawełny i lnu rozwijających się nad sercem złożonym z fiołków, tuberozy, róż, nektarynek i melonów. Bazę zapachu tworzą naturalne nuty drzewa sandałowego, jedwabiu i piżma. Budzi uczucie pewności siebie i sprzyja aktywnemu podejściu do życia, wyjątkowość kompozycji sprawia, że nie sposób jej przeoczyć. Nadaje się do h wnętrz.
Wymiary/sztuka: 13,5 x 6 x 1,5 cm, waga/sztuka: 35 g.
- Producent
- FrePro
- Waga
- 40 g
- EAN
- 8594194890629
- Numer producenta
- EHT72CBF
- Producent
- FrePro
- Waga
- 40 g
- EAN
- 8594194890629
- Numer producenta
- EHT72CBF
Pasuje również do tego

FREPRO HANG TAG zapach do pokoju: Cucumber Melon Zapach: Cucumber Melon
903,33 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: VISO

Zapach do pokoju FREPRO HANG TAG : Zapach: Spiced Apple
25,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO

FREPRO HANG TAG zapach do pokoju: Mango Zapach: Mango
578,25 zł/1kg
23,13 zł
Sprzedawca: VISO

Medisana MCN, Czarny, 48 W, 50 - 60 Hz, 220 - 240 V, 6,5 kg, 400 x 90 x 1180 mm
489,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

FREPRO HANG TAG Raumduft: Honeysuckle Duft: Honeysuckle
655,75 zł/1kg
26,23 zł
Sprzedawca: VISO

Odkurzacz piorący do dywanów Olvy 17 000 PA - Wydajny odkurzacz na mokro do sof, samochodów i dywanów z akcesoriami i środkiem czyszczącym
269,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

UISEBRT Ekran prywatności mata PVC ogrodzenie prywatności antracyt Wiatrochron do ogrodu balkon i taras 90x300cm Stabilny kształt litery W
57,40 zł/1m²
154,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

karpal Hoverboard Seat, Hoverboard Kart Attachment, Self-balancing Scooter Compatible for 6.5 -10" Rozmiar regulowany dla dzieci i dorosłych
220,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Zaciskana roleta zaciemniająca bez wiercenia Roleta okienna Roleta termiczna Roleta wenecka, Kolor:Czarny, Szerokość:40 cm, Długość:160 cm
17,09 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5

HOROW Inteligentna deska sedesowa z funkcją prysznica Podgrzewana deska sedesowa Lampka nocna Suszenie ciepłym powietrzem Regulowana temperatura i ciśnienie wody
899,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HOROWbathseller

FLEXISPOT Elektryczne fotele relaksacyjne z funkcją leżenia, regulowany fotel do oglądania telewizji, zakres regulacji oparcia i podnóżka: 105°–155° (jasnoszary)
799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ErgonomicHome

Zestaw 12 ręczników chłodzących, ręczniki chłodzące, sportowe ręczniki chłodzące, ręczniki chłodzące do jogi
110,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Rockstar Games Grand Theft Auto V : Édition Premium Online, PlayStation 4, Tryb multiplayer, od 17 lat
96,29 zł
Sprzedawca: ak-trade

Felce Azzurra 8001280409578, 1 szt.
15,59 zł/1l
24,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Zdalnie sterowany pojazd X-Monster dla dzieci i młodzieży
542,84 zł
Sprzedawca: TR8

Amazon Echo Dot Kids (5.Gen), Amazon Alexa, Sferyczny, Wielobarwny, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Francuska, Włoski, Android, Fire OS, 4,4 cm
234,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

EXIT Basen Zadaszenie ECO ø366cm, Basen Dome, Uniwersalny, Odporny na Warunki
143,85 zł/1m²
1 519,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EXIT_Toys

Osvěžovač vzduchu Frepro Easy Fresh 2.0, náhradní náplň, mango
782,17 zł/1kg
46,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Felce Azzurra 8001280034008, Płynny, 2000 ml, Różowy, Pomarańczowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
6,88 zł/1l
14,69 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

WISFOR legowisko ortopedyczne dla psa poduszka dla psa puszysta i stabilna wymiarowo - pokrowiec zdejmowany i nadający się do prania, lekki dla stawów, XXL:120x90x30cm
311,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Osvěžovač vzduchu Frepro Easy Fresh 2.0, náhradní náplň, meloun a okurka
49,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

De’Longhi PAC ES72 Classic, Przenośny klimatyzator powietrza, Chłodzenie, Osuszanie, Wentylator, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Używany
1 543,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: ScorpionElektro

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
552,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

tillvex markiza balkonowa 300 cm szara markiza ze składanym ramieniem markiza zacisk markiza przeciwsłoneczna markiza balkonowa bez wiercenia
539,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Materac 90x200 25 cm Zintegrowany topper Materac 7-strefowy materac sprężynowy H3/H4
469,99 zł
Sprzedawca: hatservice

Flexot® F-2045 | Walizka 20 cali, rozmiar M, bagaż podręczny, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
152,29 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24

Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
554,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
1 831,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Acqua di Parma Luce di Colonia, Czołg, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
254,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 412,56 zł/1l

6x Air Wick Freshmatic White Flower Air Freshener Refill | Odświeżający wkład o zapachu lilii, białej róży, jaśminu i odrobiny lilii



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,46 zł
Sprzedawca: CSVK
76,31 zł/1kg

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
114,46 zł
Sprzedawca: CSVK
76,31 zł/1l

Acqua di Bolgheri - Indaco wkład zapachowy do pokoju 500 ml IN-2505
209,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic
418,76 zł/1l

Acqua di Bolgheri - Vinum Raumduft Nachfüller 500 ml VI-2608



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
209,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic
418,76 zł/1l

Automatyczny rozpylacz zapachów, sterowana czasowo percepcja światła, naścienny dozownik zapachów do domu, łazienki, toalety, biura



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,00 zł
Sprzedawca: Zanjo24
287,07 zł/1kg

5 sztuk zapachu samochodowego VIP-MIX, odświeżacz powietrza do mieszkania, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz do wnętrza samochodu, wieszak zapachowy do samochodu, odświeżacz powietrza do mieszkania, akcesoria samochodowe do wnętrza



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
75,99 zł
Sprzedawca: LittleFarm

ICY BOX IB-5251, Plastik, Czarny, Chiny, 147 mm, 175 mm, 40 mm



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
139,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
1 208,70 zł/1kg

Stroiki aromatyczne M.Brown Rhubarb & Rose
233,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 553,87 zł/1l

Acqua Di Parma Signatures of the Sun Osmanthus Dyfuzor 180ml
303,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 686,28 zł/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
287,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 599,50 zł/1l

Acqua Di Parma Signatures of the Sun Yuzu Diffusor 180ml
270,48 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 352,40 zł/1kg

Acqua di Parma Insieme, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
240,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 337,28 zł/1l

Orphea Salvalana, duże emanatory do szafy, chronią wełnę i ubrania przez cały sezon, działają przez 3 miesiące, 6 opakowań po 2 emanatory, zapach drzewa sandałowego
139,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU

Orphea Salvalana, Emanator do szuflad i szafek, do wełny i ubrań przez cały sezon, 6 opakowań po 12 sztuk, zapach drzewa sandałowego i bergamotki
129,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU

Arbre Magique Car Perfumer, świeży i delikatny zapach, utrzymuje się do 7 tygodni, wyprodukowano we Włoszech, opakowanie 6 sztuk, koktajl owocowy
69,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
1 166,50 zł/1kg

Arbre Magique Mono, perfumy samochodowe, wyrafinowany i aksamitny zapach, trwałość do 7 tygodni, Włochy, opakowanie 6 sztuk, Black Rose
69,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU

Automatyczny odświeżacz powietrza Glade Sense & Spray + wkład o zapachu jaśminu i drzewa sandałowego
32,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
1 832,78 zł/1l

Kadzidełko Lotus Uchwyt na kadzidełka Biały dym Ceramiczny palnik na kadzidełka Refluks Dyfuzory do aromaterapii



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
100,22 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021
1 002 200,03 zł/1l

Bakhoor Yara
64,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 612,50 zł/1l