4,9



Na podstawie 125 opinii
Oryginalny środek do czyszczenia podłóg Roborock dla Dyad Pro/S7 Max Ultra/S8/Qrevo Pro i innych urządzeń do czyszczenia twardych podłóg (1000 ml)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
121,76 zł
121,76 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe środki czyszczące i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Płyn uniwersalny odtłuszczacz i dezynfekcja Sgrassatore 600ml - Chante Clair22,45 zł/1l
13,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
SODA KAUSTYCZNA wodorotlenek sodu do rur syfonu 5kg NUVIO67,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Więcej informacji o reklamie
Chante Clair Odtłuszczacz uniwersalny 600 ml21,48 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Chante Clair Marsiglia odtłuszczacz 600 ml20,48 zł/1l
12,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Izopropanol 5L, czysty technicznie, 99,9%. Środek czyszczący i odtłuszczający do zastosowań przemysłowych, GiDeli
16,00 zł/1l
93,17 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Roborock Floor Cleaning Fluid Płyn do czyszczenia podłóg 200 ml
51,56 zł/1kg
51,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Auronix

Bissell 1084N, Środek do czyszczenia dywanów, Płynny, Dywan, Tkanina, 1000 ml, 120 mm, 70 mm
112,63 zł/1l
112,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

E-COLL biały spirytus 500ml butelka
596,13 zł
Sprzedawca: doenges1903

Silicone Remover Special Cleaner działa niezależnie 250ml
438,04 zł/1l
109,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Bref Odkamieniacz Power 750 ml
24,65 zł/1l
18,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dan Klorix Środek do czyszczenia,1,5 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
31,73 zł/1l
47,59 zł
Sprzedawca: somnia24

Neutralizator Zapachów Do Czyszczenia Podłóg Dla Mova V50 U, Z60 P 1L
108,00 zł/1l
108,00 zł
Sprzedawca: MULTICLEANERS

Heitmann, Oxygen, Wybielacz, 350g (PRODUKT Z NIEMIEC)
38,54 zł/1kg
15,00 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,26 zł
Sprzedawca: Katomix

Dr Beckmann, Płyn do czyszczenia pralek, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
72,64 zł/1l
18,16 zł
Sprzedawca: Katomix

Sidolux, Uniwersalny plyn, Mydlo marsylskie, 1l
11,14 zł/1l
11,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Nabłyszczanie i pielęgnacja opon 500ml
84,00 zł/1l
58,72 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,00 zł
Sprzedawca: KOKA

Heitmann kwas cytrynowy 1008288 płyn 500ml
101,26 zł/1l
50,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Voigt VC120, Aktywna piana do mycia urządzeń i powierzchni w łazienkach i toaletach, 600 ml
32,61 zł/1kg
20,22 zł
Sprzedawca: Kams

Savo, Środek czyszczący do podłóg, oceanowy zapach, 750 ml
28,11 zł/1kg
22,49 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
[Opracowane dla robotów odkurzających/odkurzaczy na mokro i sucho] Ten środek do czyszczenia podłóg jest oficjalnym produktem czyszczącym dla robotów odkurzających i odkurzaczy na mokro/sucho, zapewniającym silniejszą wydajność czyszczenia. Formuła jest bezpieczna i przyjazna dla środowiska, idealna dla rodzin z dziećmi i zwierzętami domowymi, dzięki czemu można go używać bez obaw.
[Jeszcze silniejsze czyszczenie] Ten środek czyszczący jest specjalnie zaprojektowany do użytku z robotem odkurzającym Roborock. Dzięki niemu można łatwiej usunąć kurz, plamy, lepkie substancje i wiele więcej z podłóg. Szybko schnący i o niskim poziomie pienienia, zapewnia przyjemne wrażenia użytkowe.
[Prawidłowe rozcieńczenie] Proporcja rozcieńczenia 1:200. Na przykład, wlej 20 ml roztoku czyszczącego do 4 litrów wody. Ułatwia usuwanie kurzu, plam, lepkich substancji i innych zanieczyszczeń z podłóg. Szybko schnący i o niskim poziomie pienienia, zapewnia przyjemne wrażenia użytkowe. Uwaga: Nie używaj koncentratu nierozcieńczonego!
Naturalny i bez piany: Ten nowy roztok czyszczący jest naturalny i pochodzenia roślinnego, bez metali ciężkich, fosforanów lub barwników. Możesz go używać bez obaw o szkody dla środowiska.
- Zawartość
- 1 l
- Producent
- EAN
- 7582268664110758226866411
- Biocyd
- Nie
- Zawartość
- 1 l
- Producent
- EAN
- 7582268664110758226866411
- Biocyd
- Nie
Brak hasła ostrzegawczego
P102: Chronić przed dziećmi.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
EUH 206: Uwaga! Nie stosować razem z innymi produktami. Może wydzielać niebezpieczne gazy (chlor).
Pasuje również do tego
Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(190)Liczba wystawionych ocen: 190




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(55)Liczba wystawionych ocen: 55




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(181)Liczba wystawionych ocen: 181




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(190)Liczba wystawionych ocen: 190




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(181)Liczba wystawionych ocen: 181




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12






4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(335)Liczba wystawionych ocen: 335




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(87)Liczba wystawionych ocen: 87




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(115)Liczba wystawionych ocen: 115




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(190)Liczba wystawionych ocen: 190





4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(64)Liczba wystawionych ocen: 64Rabat 5% od 2 szt.




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(181)Liczba wystawionych ocen: 181




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 815% zniżki




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(181)Liczba wystawionych ocen: 181




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16

Odkurzacz automatyczny Roborock QV 35A z funkcją mopowania i mopem podnoszonym, 8000 Pa (aktualizacja z Qrevo/Qrevo S/Qrevo plus), szczotka zapobiegająca matowieniu, uniwersalna stacja dokująca
1 644,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Robot odkurzający Ecovacs WINBOT W2S Omni Window Vacuum Cleaner, technologia WIN-SLAM 4.0, 8000 Pa, szorowarka TruEdge, bateria 3000 mAh, kolor biały
29 781,88 zł/1l
2 382,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ecovacs W-CC02-0009, Ściereczka czyszcząca, Ecovacs, W2, Mikrofibra, 2 szt.
109,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

BiOHY płyn do mycia podłóg dla robotów mopujących, pielęgnacja podłóg, 1l BY01022001
83,16 zł/1l
83,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BiOHY

Ściereczki do mopowania VibraRise, kompatybilne z robotami Roborock S7, S7 Plus, S7 Max Ultra, S7 MaxV i S7 MaxV Ultra (2 sztuki)
45,00 zł
Sprzedawca: MULTICLEANERS

ECOVACS WINBOT W3 OMNI Robot do mycia okien z wielofunkcyjną stacją, automatyczne czyszczenie ściereczek, inteligentne czyszczenie wzdłuż krawędzi
11 329,57 zł/1l
2 605,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ecovacs WINBOT W2 PRO OMNI, Ssanie, Uniwersalne, Biały, 63 dB, 30 x 40 cm, Bateria
29 989,17 zł/1l
1 799,35 zł
Sprzedawca: Digiexpert

Roborock Saros 10, Combi, Czarny, Okrągły, Worek na kurz, 0,27 l, 64 dB
5 533,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez

Roborock Qrevo Curv Odkurzacz automatyczny z funkcją mycia + stacja odkurzająca, sterowanie za pomocą aplikacji
4 726,90 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Roborock Vacuum Cleaner Priedas ROBOROCK Accessories Kit Juodas For S8 Baltas/S8 Juodas/S8 Baltas+/S8 Juodas+ 8.02.0300
169,00 zł
-35,28 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
133,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

INF Akcesoria do odkurzacza robota Roborock Qrevo S/Qrevo Pro
215,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop

INF Zestaw akcesoriów zamiennych do Ecovacs Deebot X1 Pro/X11 OMNI Cyclone
183,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop

Wkłady do odkurzacza Roborock Qrevo Curv 2 Pro (pakiet 6 sztuk, Plus.Parts®)
128,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlusParts

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

25 Roborock S8 MaxV Ultra Części zamienne Szczotka boczna Worek Filtr Mop
127,50 zł
Sprzedawca: CoolGadget

Bissell CrossWave Pet Pro, Odkurzacz pionowy, Bez worka, Czarny, Niebieski, Srebrny, 0,82 l, 0,62 l, Suchy i Mokry
2 283,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

ECOVACS DEEBOT X8 OMNI Odkurzacz automatyczny z funkcją mopowania, 18 000 Pa, rolka mopująca OZMO ROLLER/pranie mopa w gorącej wodzie 75°C Odkurzacz automatyczny biały
2 644,50 zł
Sprzedawca: evomag

Dreame DRAC0647, Płyn (gotowy do użycia), 1 l, Płytki ceramiczne, Linoleum, Marmur, Drewno, Kanister, Dreame W10/W10 Pro/L10s Ultra/L10 Ultra/L10 Prime/L10s Pro Ultra, 1 szt.
69,00 zł
Sprzedawca: EVELATUS

Roborock 6970995788198, Roztwór czyszczący, Odkurzacz robot, Niebieski, 1000 ml, Pudełko, 1 szt.
95,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Auronix

Ecovacs WINBOT MINI, Ssanie, Uniwersalne, Szary, Biały, 63 dB, 22 x 25 cm, Bateria
15 035,00 zł/1l
951,57 zł
-49,47 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
902,10 zł
Sprzedawca: Digiexpert

Ecovacs WG852-11EDR, Ssanie, Uniwersalne, Biały, 63 dB, 30 x 40 cm, Bateria
23 099,83 zł/1l
1 385,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

NATEC Husky, 4,63 W/m·K, Szary, -30 - 280 °C, 1,6 ml, 4 g, 1 szt.
21,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lubluelu CHYW201, Ssanie, Uniwersalne, Biały, 6500 Pa, Automatyczna, Automatyczny
6 937,50 zł/1l
555,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lubluelu-DE

ECOVACS Deebot X11 Omni Cyclone Robot odkurzający z funkcją wycierania, robot odkurzający z Blast + 19 500 Pa, PureCyclone 2.0 Automatyczne opróżnianie
3 474,97 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Roborock 8.02.0061, Szczotka boczna, Odkurzacz robot, Czarny, Pudełko, 2 szt.
50,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Odkurzacz robot Roborock Qrevo Edge S5A, 18 500 Pa (ulepszona wersja S8 Pro Ultra), mycie podłóg gorącą wodą (75°C), podwójna ochrona przed splątaniem włosów, konstrukcja FlexiArm™, kolor: czarny
2 292,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

INF Akcesoria zamienne do Ecovacs Deebot T50 Pro Omni
155,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop

Roborock 8.02.0129 akcesoria do odkurzaczy/zaopatrzenie Ściereczka do wycierania odkurzacza robota
77,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Roborock Saros 10R, Bez worka, Czarny, Okrągły, Worek na kurz, 0,27 l, 65 dB
3 736,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 93% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
93%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
1%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
2%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Robot odkurzająco-myjący
Funkcja odkurzania i mycia jest świetna. Trzeba się trochę przyzwyczaić do działania ramienia robota, które potrzebuje bardzo dużo czasu, aby wykonać swoje zadanie. Mam nadzieję, że wraz z kolejnymi aktualizacjami pojawią się dodatkowe scenariusze rozpoznawania. Poza tym zdecydowanie polecam ten produkt.
Oceniono dnia 27 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybka dostawa
Szczerze mówiąc, nie mogę jeszcze nic powiedzieć o samym produkcie, ale jest to oryginalny produkt firmy Roborock. Dostawa była na najwyższym poziomie i bardzo szybka.
Oceniono dnia 6 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Naprawdę dobry
Roborok jest łatwy w instalacji i programowaniu. Prawie wszystko jest zrozumiałe. Robot odkurzający/mopujący działa świetnie. Dobrze dociera do narożników podczas mopowania, ale niestety nie podczas odkurzania.
Oceniono dnia 27 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Czyszczenie buteleczek
Jestem bardzo zadowolony i na pewno kupiłbym ten produkt ponownie
Oceniono dnia 25 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zdecydowanie polecam
Jestem bardzo zadowolony z jakości i dostawy
Oceniono dnia 21 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo zadowolony
Dostawa była szybka, a towar w pełni zgodny z opisem.
Oceniono dnia 12 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Środek czyszczący działa
Instrukcje dotyczące dawkowania nie są tak jasne, ale udało mi się to rozgryźć
Oceniono dnia 5 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Roborock
Byłem mega zadowolony, opakowanie było naprawdę najlepsze
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Płyn uniwersalny odtłuszczacz i dezynfekcja Sgrassatore 600ml - Chante Clair



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,45 zł/1l

Szczotka do dywanów Glissimo do rozczesywania włókien odpowiednia dla zwierząt domowych do naprawy spłaszczonych dywanów ergonomiczna konstrukcja
116,60 zł
Sprzedawca: Glissimo
116,60 zł/1l

SODA KAUSTYCZNA wodorotlenek sodu do rur syfonu 5x1kg NUVIO



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(50)Liczba wystawionych ocen: 50
69,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp

Rowenta XD5310F0, Detergent, Odkurzacz kanałowy, Biały, 1000 ml, Rowenta, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
68,20 zł
Sprzedawca: PG-Service
68,20 zł/1l

SODA KAUSTYCZNA wodorotlenek sodu do rur syfonu 5kg NUVIO



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(50)Liczba wystawionych ocen: 50
67,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp

Zestaw do czyszczenia grilla Elbow Grease | - 500 ml - W zestawie rękawice i torba - Skuteczne głębokie czyszczenie
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
39,98 zł/1l

Astonish Odświeżacz do dywanów w proszku o zapachu cytrusowym 350G
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
37,47 zł/1l

3 x Stardrops The Pink Stuff Miracle Multi Purpose Cleaner 750ml każdy Cruelty Free



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
59,87 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
26,61 zł/1l

Kwas Octowy 4L Esencja Octowa 80% Nuvio



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
52,49 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
13,12 zł/1l

Pure Chemical | Witamina C - 1 Kg - Proszek - 100% Zawartości - Doypak
43,53 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
43,53 zł/1l

Glade Electric Oil Refill Sensual 20ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
31,09 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 452,50 zł/1l

Nuvio Nadwęglan Sodu 5 kg Aktywny Tlen Odplamiacz Tlenowy Do Prania



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
69,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
13,99 zł/1kg

Chante Clair Sgrassatore Lawenda 600 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,32 zł/1l

Chante Clair Odtłuszczacz uniwersalny 600 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,48 zł/1l

Chante Clair Marsiglia odtłuszczacz 600 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
12,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
20,48 zł/1l

Chante Clair Odtłuszczacz Limone 600 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
11,15 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,58 zł/1l

Chante Clair Odtłuszczacz Lavanda 600 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,10 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,15 zł/1l

Odtłuszczacz Chante Clair Candeggina 625 ml
10,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,43 zł/1l

Duzzit | Środek do czyszczenia pralek - 250 ml - Zapach cytrynowy - Skuteczne czyszczenie i pielęgnacja



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
39,56 zł/1l

Mikrofibra Do Czyszczenia Lodówek Greenshine A70



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
89 900,00 zł/1kg