NutriBullet MBR04B, Blender stołowy, 0,56 l, 200 W, Czarny

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
231,99 zł

226,99 zł-5zł

Darmowa wysyłka

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Blendery kielichowe i nie tylko
Podobne oferty
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Mr Magic srebrno-czarny, mikser stojący, obudowa z tworzywa sztucznego, 400 W, pojemnik 0,5 l, uniwersalne akcesoria do rozdrabniania, 4389
Mr Magic srebrno-czarny, mikser stojący, obudowa z tworzywa sztucznego, 400 W, pojemnik 0,5 l, uniwersalne akcesoria do rozdrabniania, 4389
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 123
145,04 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 471
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla GOURMETmaxx Smoothie Maker 18-częściowy zestaw z mikserem stojącym, w tym 4 kubki na wynos z pokrywką 2 nasadki z ostrzami Akcesoria do blendera można myć w zmywarce szczelne
GOURMETmaxx Smoothie Maker 18-częściowy zestaw z mikserem stojącym, w tym 4 kubki na wynos z pokrywką 2 nasadki z ostrzami Akcesoria do blendera można myć w zmywarce szczelne
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 268
218,13 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla Zestaw 2 butelek o pojemności 380 ml do świeżych soków, blender USB
Zestaw 2 butelek o pojemności 380 ml do świeżych soków, blender USB
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
77,67 zł
-4%
73,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla NutriBullet NB606DG, Blender stołowy, 0,7 l, Rozgniatacz do lodu, 600 W, Srebrny
NutriBullet NB606DG, Blender stołowy, 0,7 l, Rozgniatacz do lodu, 600 W, Srebrny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
297,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla NutriBullet NB907MAJD, Blender sportowy, 0,9 l, Rozgniatacz do lodu, 900 W, Zielony
NutriBullet NB907MAJD, Blender sportowy, 0,9 l, Rozgniatacz do lodu, 900 W, Zielony
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
458,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Mikser stojący Blender Mini Blender 470ml 250W Blender do napojów Smoothie Blender Przenośny Smoothie Maker Blender Milkshaker Watt Bez BPA Lód Owoce Warzywa Retoo
Mikser stojący Blender Mini Blender 470ml 250W Blender do napojów Smoothie Blender Przenośny Smoothie Maker Blender Milkshaker Watt Bez BPA Lód Owoce Warzywa Retoo
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 278
89,89 zł
-12%
78,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla NutriBullet NB907CP, Blender z funkcją gotowania, 0,946 l, 900 W, Czarny, Złoto
NutriBullet NB907CP, Blender z funkcją gotowania, 0,946 l, 900 W, Czarny, Złoto
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
326,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Mikser stojący Zeegma Vitamine Base 300W, 2 butelki, kruszarka do lodu, czarny
Mikser stojący Zeegma Vitamine Base 300W, 2 butelki, kruszarka do lodu, czarny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
428,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 296
179,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic
Zdjęcie produktu dla NutriBullet Magic Bullet MBR06B, Blender stołowy, 0,5 l, 200 W, Czarny
NutriBullet Magic Bullet MBR06B, Blender stołowy, 0,5 l, 200 W, Czarny
255,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Breros_
Zdjęcie produktu dla NutriBullet NBP003MA, Przenośny mikser, 0,475 l, Funkcja pulse, 0,5 m, Purpurowy, Fioletowy
NutriBullet NBP003MA, Przenośny mikser, 0,475 l, Funkcja pulse, 0,5 m, Purpurowy, Fioletowy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
168,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL
Zdjęcie produktu dla MAGIC BULLETT Smoothiemixer MBR03 200Watt silber
MAGIC BULLETT Smoothiemixer MBR03 200Watt silber
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
278,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestDealsPL
Zdjęcie produktu dla NutriBullet NB505DG 0,71 L Blender sportowy 500 W czarny, srebrny, przezroczysty
NutriBullet NB505DG 0,71 L Blender sportowy 500 W czarny, srebrny, przezroczysty
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
244,21 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy
Zdjęcie produktu dla GOURMETmaxx blender Mr. Magic 18 szt. 400W szary/czarny certyfikat GS
GOURMETmaxx blender Mr. Magic 18 szt. 400W szary/czarny certyfikat GS
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
511,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Przenośny blender USB, elektryczny shaker o pojemności 350 ml, urządzenie do smoothie - JUCIFY White
Przenośny blender USB, elektryczny shaker o pojemności 350 ml, urządzenie do smoothie - JUCIFY White
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
56,08 zł
-4%
53,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla NutriBullet NBF580B, Czarny, Przyciski, 1,8 l, 0,75 m, 1,6 l, Plastik, Stal nierdzewna
NutriBullet NBF580B, Czarny, Przyciski, 1,8 l, 0,75 m, 1,6 l, Plastik, Stal nierdzewna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
812,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Tristar BL-4485, Przenośny mikser, 0,5 l, 1,15 m, 250 W, Czarny, Przezroczysty
Tristar BL-4485, Przenośny mikser, 0,5 l, 1,15 m, 250 W, Czarny, Przezroczysty
141,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla MMOBIEL 2 pary wymiennych tarcz podstawy / tarcz ostrzy do blendera Magic Bullet MB1001 250 W.
MMOBIEL 2 pary wymiennych tarcz podstawy / tarcz ostrzy do blendera Magic Bullet MB1001 250 W.
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
167,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Blender ręczny Zeegma Vitamine Ferro 200 W, 2 butelki z zakrętką 300 ml, technologia napędu magnetycznego, wodoodporna podstawa
Blender ręczny Zeegma Vitamine Ferro 200 W, 2 butelki z zakrętką 300 ml, technologia napędu magnetycznego, wodoodporna podstawa
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
380,00 zł
-55,01 zł
324,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Model:
Blender stołowy
Kolor produktu:
Czarny
Zdejmowana pokrywa:
Tak
Pojemność miski:
0,56 l
Prędkości:
1
Funkcja pulse:
Nie
Rozgniatacz do lodu:
Nie
Materiał miski do mieszania:
Tritan
Materiał ostrza:
Stal nierdzewna
Moc:
200 W
Źródło zasilania:
Prąd przemienny
Szerokość produktu:
114 mm
Głębokość produktu:
170 mm
Wysokość produktu:
300 mm
Szerokość opakowania:
130 mm
Głębokość opakowania:
120 mm
Wysokość opakowania:
335 mm
Waga wraz z opakowaniem:
1,54 kg
Podręcznik użytkownika:
Tak
Nie zawiera:
Bisfenol A (BPA)




  • Typ: Blender ze zlewką
  • Produkt z wtyczką: Tak




  • Typ: Blender kielichowy
  • Produkt z wtyczką: Tak


Informacje dotyczące ogólnych przepisów bezpieczeństwa produktów:
Nutribullet LLC
1st Floor, 16 Great Queen Street, Covent Garden, Londyn, Wielka Brytania, WC2B 5AH
WC2B 5AH - Londyn
+442030519662
[email protected]

Pojemność
560 ml
Kolor
Czarny
Producent
Moc
0.2 kW
Poziomy prędkości
1
Waga
1.54 kg
EAN
8006447001602
Numer producenta
0C22300069

Pojemność
560 ml
Kolor
Czarny
Producent
Moc
0.2 kW
Poziomy prędkości
1
Waga
1.54 kg
EAN
8006447001602
Numer producenta
0C22300069
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 471
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
173,98 zł/100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
86,99 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics
OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Profesjonalna Lampa Uv Led Do Paznokci Hybrydy Żeli Mocna 24/48W
Profesjonalna Lampa Uv Led Do Paznokci Hybrydy Żeli Mocna 24/48W
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
42,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Memfis
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Mr Magic srebrno-czarny, mikser stojący, obudowa z tworzywa sztucznego, 400 W, pojemnik 0,5 l, uniwersalne akcesoria do rozdrabniania, 4389
Mr Magic srebrno-czarny, mikser stojący, obudowa z tworzywa sztucznego, 400 W, pojemnik 0,5 l, uniwersalne akcesoria do rozdrabniania, 4389
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 123
145,04 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla Zestaw hantli SONGMICS, hantle 2 w 1, 2x10 kg, do użytku domowego, 1 para
Zestaw hantli SONGMICS, hantle 2 w 1, 2x10 kg, do użytku domowego, 1 para
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 698
280,99 zł
-70,25 zł
210,74 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 820
144,99 zł
-14,36 zł
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Łóżko tapicerowane Flieks 180x200 cm ze stelażem z listew, łóżko na sprężynach hydraulicznych z podstawą łóżka i schowkiem, aksamitne łóżko podwójne do przechowywania, funkcjonalne łóżko, szare, Obraz wygenerowany przez AI
Łóżko tapicerowane Flieks 180x200 cm ze stelażem z listew, łóżko na sprężynach hydraulicznych z podstawą łóżka i schowkiem, aksamitne łóżko podwójne do przechowywania, funkcjonalne łóżko, szare
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 282
1 495,96 zł
-53,38 zł
1 442,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop
Zdjęcie produktu dla Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 211
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings
Zdjęcie produktu dla Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 1955
422,72 zł
-35,32 zł
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2412
99,55 zł
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 870
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla NutriBullet NB606DG, Blender stołowy, 0,7 l, Rozgniatacz do lodu, 600 W, Srebrny
NutriBullet NB606DG, Blender stołowy, 0,7 l, Rozgniatacz do lodu, 600 W, Srebrny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
297,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla GOURMETmaxx Smoothie Maker 18-częściowy zestaw z mikserem stojącym, w tym 4 kubki na wynos z pokrywką 2 nasadki z ostrzami Akcesoria do blendera można myć w zmywarce szczelne
GOURMETmaxx Smoothie Maker 18-częściowy zestaw z mikserem stojącym, w tym 4 kubki na wynos z pokrywką 2 nasadki z ostrzami Akcesoria do blendera można myć w zmywarce szczelne
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 268
218,13 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla NutriBullet NB907MAJD, Blender sportowy, 0,9 l, Rozgniatacz do lodu, 900 W, Zielony
NutriBullet NB907MAJD, Blender sportowy, 0,9 l, Rozgniatacz do lodu, 900 W, Zielony
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
458,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Mikser stojący Blender Mini Blender 470ml 250W Blender do napojów Smoothie Blender Przenośny Smoothie Maker Blender Milkshaker Watt Bez BPA Lód Owoce Warzywa Retoo
Mikser stojący Blender Mini Blender 470ml 250W Blender do napojów Smoothie Blender Przenośny Smoothie Maker Blender Milkshaker Watt Bez BPA Lód Owoce Warzywa Retoo
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 278
89,89 zł
-12%
78,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Gourmetmaxx Mr. Magic, Blender stołowy, 0,75 l, Rozgniatacz do lodu, 1,2 m, 400 W, Czerwony, Srebrny
Gourmetmaxx Mr. Magic, Blender stołowy, 0,75 l, Rozgniatacz do lodu, 1,2 m, 400 W, Czerwony, Srebrny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 268
207,22 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 296
179,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic
Zdjęcie produktu dla NutriBullet Pro 900, Blender stołowy, 0,9 l, Funkcja pulse, Rozgniatacz do lodu, 0,6 m, 900 W
NutriBullet Pro 900, Blender stołowy, 0,9 l, Funkcja pulse, Rozgniatacz do lodu, 0,6 m, 900 W
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
441,90 zł
Sprzedawca: egenta-shop
Zdjęcie produktu dla Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 789
124,90 zł
-5,90 zł
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 452
65,00 zł
-23%
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise
Zdjęcie produktu dla Zestaw 2 butelek o pojemności 380 ml do świeżych soków, blender USB
Zestaw 2 butelek o pojemności 380 ml do świeżych soków, blender USB
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
77,67 zł
-4%
73,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 523
99,89 zł
-20,00 zł
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
4 138,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime
Zdjęcie produktu dla Mikser stojący Zeegma Vitamine Base 300W, 2 butelki, kruszarka do lodu, czarny
Mikser stojący Zeegma Vitamine Base 300W, 2 butelki, kruszarka do lodu, czarny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
428,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Philips 3000 series HR2041/41, Blender stołowy, 1 l, Funkcja pulse, 0,85 m, 450 W, Czarny
Philips 3000 series HR2041/41, Blender stołowy, 1 l, Funkcja pulse, 0,85 m, 450 W, Czarny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 63
187,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla ProfiCook PC-KM 1063, 1,75 l, Czarny, Stal nierdzewna, 1200 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, 260 mm
ProfiCook PC-KM 1063, 1,75 l, Czarny, Stal nierdzewna, 1200 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, 260 mm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 94
307,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 121
1 183,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: mbosmart
Zdjęcie produktu dla wielofunkcyjna sofa rozkładana 6 w 1 150 cm, rozkładane podwójne łóżko ze zdejmowanym oparciem, schowkami i 2 poduszkami, nowoczesny lniany futon
wielofunkcyjna sofa rozkładana 6 w 1 150 cm, rozkładane podwójne łóżko ze zdejmowanym oparciem, schowkami i 2 poduszkami, nowoczesny lniany futon
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 46
1 399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Recenzje klientów

Na podstawie 4 opinii
Oceniono dnia 5 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Top
Oceniono dnia 30 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Praktyczny rozmiar
Oceniono dnia 26 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy Olvy 1000W, dzbanek szklany 1,5L, kubek Tritan 600ml, 9 prędkości, Pulse, kruszenie lodu Funkcja smoothie i koktajli mlecznych
Blender kielichowy Olvy 1000W, dzbanek szklany 1,5L, kubek Tritan 600ml, 9 prędkości, Pulse, kruszenie lodu Funkcja smoothie i koktajli mlecznych
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
254,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
Zdjęcie produktu dla Elektryczne mieszadło do ciasta ze stalową misą o pojemności 7 litrów, wolnostojąca mieszarka
Elektryczne mieszadło do ciasta ze stalową misą o pojemności 7 litrów, wolnostojąca mieszarka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
676,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla Mocny Blender Kielichowy Lehmann Senso 2000W Szklany 1,7L | Mikser Smoothie Koktajli Lodu | 2x Bidon Cup Młynek do Kawy | Stal Nierdzewna Złote ostrza
Mocny Blender Kielichowy Lehmann Senso 2000W Szklany 1,7L | Mikser Smoothie Koktajli Lodu | 2x Bidon Cup Młynek do Kawy | Stal Nierdzewna Złote ostrza
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Blender NutriMax PRO, 1000, srebrny – 2 w 1: idealny również do przygotowywania napojów w podróży
Blender NutriMax PRO, 1000, srebrny – 2 w 1: idealny również do przygotowywania napojów w podróży
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
425,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitapurliving
Zdjęcie produktu dla Bosch MMB6172S, Blender stołowy, 1,5 l, Funkcja pulse, Rozgniatacz do lodu, 1 m, 1200 W
Bosch MMB6172S, Blender stołowy, 1,5 l, Funkcja pulse, Rozgniatacz do lodu, 1 m, 1200 W
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
555,06 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla Blender Arendo 2000 W, blender z dzbankiem o pojemności 2 l, panel dotykowy, 24 000 obr
Blender Arendo 2000 W, blender z dzbankiem o pojemności 2 l, panel dotykowy, 24 000 obr
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
489,95 zł
-42,00 zł
447,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla Ninja DB351EUST, Przenośny mikser, 0,71 l, Funkcja pulse, Rozgniatacz do lodu, 0,9 m, 1100 W
Ninja DB351EUST, Przenośny mikser, 0,71 l, Funkcja pulse, Rozgniatacz do lodu, 0,9 m, 1100 W
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
603,02 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla Blender Arendo 2000 W, blender z dzbankiem 2 l, smoothie maker, panel dotykowy, 24 000 obr/min, timer, 5 programów
Blender Arendo 2000 W, blender z dzbankiem 2 l, smoothie maker, panel dotykowy, 24 000 obr/min, timer, 5 programów
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
447,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla GASTRONOMA 18180001 Profesjonalny blender o mocy 2000 W, pojemności 3,0 litrów i 32 000 obrotów na minutę - blenduj jak profesjonalista!
GASTRONOMA 18180001 Profesjonalny blender o mocy 2000 W, pojemności 3,0 litrów i 32 000 obrotów na minutę - blenduj jak profesjonalista!
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
645,82 zł
Sprzedawca: FANEO
Zdjęcie produktu dla Blender stojący Arendo 2000 W, blender o dużej mocy z panelem dotykowym, maks. 24 000 obr./min, pojemnik 2 l, 2000 W, blender z funkcją pulsacyjną, 5 programów, timer, blender z wyświetlaczem
Blender stojący Arendo 2000 W, blender o dużej mocy z panelem dotykowym, maks. 24 000 obr./min, pojemnik 2 l, 2000 W, blender z funkcją pulsacyjną, 5 programów, timer, blender z wyświetlaczem
399,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla Mikser stojący Arendo, 1400 W, mikser ze stali nierdzewnej, mikser o wysokiej wydajności, szklany dzbanek 1,75 l, blender, srebrny
Mikser stojący Arendo, 1400 W, mikser ze stali nierdzewnej, mikser o wysokiej wydajności, szklany dzbanek 1,75 l, blender, srebrny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
399,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla Mikser stojący Arendo, stal nierdzewna, 1400 W, szklany blender / mikser do smoothie, funkcja kruszenia lodu, shaker do mleka, szklany pojemnik 1,75 l, srebrny/czarny
Mikser stojący Arendo, stal nierdzewna, 1400 W, szklany blender / mikser do smoothie, funkcja kruszenia lodu, shaker do mleka, szklany pojemnik 1,75 l, srebrny/czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
399,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla Mikser stojący Arendo, szklany pojemnik 1,75 l, stal nierdzewna, 1400 W, szklany ekspres do smoothie / mikser z funkcją kruszenia lodu, shaker do mleka, szary/czarny
Mikser stojący Arendo, szklany pojemnik 1,75 l, stal nierdzewna, 1400 W, szklany ekspres do smoothie / mikser z funkcją kruszenia lodu, shaker do mleka, szary/czarny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
399,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla Xblitz iRon – Bezprzewodowy blender stacjonarny o pojemności 700 ml
Xblitz iRon – Bezprzewodowy blender stacjonarny o pojemności 700 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
249,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Neno_Official
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 471
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla vidaXL Mikser do mięsa z przekładnią srebrny stal nierdzewna
vidaXL Mikser do mięsa z przekładnią srebrny stal nierdzewna
1 200,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Zdjęcie produktu dla Blender Arendo 700 W, blender i rozdrabniacz ze stali nierdzewnej 1,2 l 2IN1, w tym 2x dzbanek do blendera 0,57 l każdy
Blender Arendo 700 W, blender i rozdrabniacz ze stali nierdzewnej 1,2 l 2IN1, w tym 2x dzbanek do blendera 0,57 l każdy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
312,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Elektryczny mikser do napojów Arendo, 500 ml, 100 W, 2 ustawienia prędkości, do napojów proteinowych, koktajli z białek jaj, srebrny
Elektryczny mikser do napojów Arendo, 500 ml, 100 W, 2 ustawienia prędkości, do napojów proteinowych, koktajli z białek jaj, srebrny
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
222,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla Elektryczne mieszadło do ciasta ze stalową misą o pojemności 5 litrów, wolnostojąca mieszarka
Elektryczne mieszadło do ciasta ze stalową misą o pojemności 5 litrów, wolnostojąca mieszarka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
417,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE