Najważniejsze informacje w skrócie

  • Skutecznie usuwa nawet trudne plamy z Twoich ubrań.
  • Jest uniwersalny – idealny do prania białych i kolorowych tkanin, ręcznie i w pralce.
  • Zapewnia długotrwałą świeżość i chroni kolory Twoich ubrań.
  • Jest niezwykle wydajny – opakowanie 6 kg wystarcza aż na 100 prań!
  • Działa skutecznie już w niskich temperaturach, zapewniając doskonałe rezultaty.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Gama Uniwersalny proszek do prania, 6 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

83,71 zł

11,96 zł / 1kg

+ 14,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września
Nasze najlepszeoferty
Proszki do prania i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Proszek do prania białego i koloru uniwersalny Persil Deep Clean 9 kg
Proszek do prania białego i koloru uniwersalny Persil Deep Clean 9 kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
67,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Zdjęcie produktu dla Persil proszek do prania kolorowych tkanin Deep Clean Professional 10 kg
Persil proszek do prania kolorowych tkanin Deep Clean Professional 10 kg
7,00 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
69,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Zdjęcie produktu dla Persil Colour Powder Heavy Duty Detergent Deep Clean 75 wsadów prania 4500g
Persil Colour Powder Heavy Duty Detergent Deep Clean 75 wsadów prania 4500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
193,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Proszek do prania Marsiglia 92 prań 4,14 kg
Proszek do prania Marsiglia 92 prań 4,14 kg
18,33 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
75,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Gama, Uniwersalny proszek do prania, 1,08 kg
Gama, Uniwersalny proszek do prania, 1,08 kg
10,25 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,30 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Vizir Szybkie rozpuszczanie Alpejska świeżość Proszek do prania 20 prań 1,1 kg
Vizir Szybkie rozpuszczanie Alpejska świeżość Proszek do prania 20 prań 1,1 kg
34,89 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
39,08 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Dash powder Alpen Frische 100WL
Dash powder Alpen Frische 100WL
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
94,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Vizir Szybkie rozpuszczanie Do kolorów Proszek do prania 20 prań 1,1 kg
Vizir Szybkie rozpuszczanie Do kolorów Proszek do prania 20 prań 1,1 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
32,73 zł
-11%
29,00 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Ariel Touch Of Lenor Fresh Air Proszek do prania uniwersalny, 5,5 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
Ariel Touch Of Lenor Fresh Air Proszek do prania uniwersalny, 5,5 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
25,46 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
177,78 zł
-25,01 zł
152,77 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Wasche Meister Proszek do prania uniwersalny, 6 kg
Wasche Meister Proszek do prania uniwersalny, 6 kg
7,52 zł/1kg
45,11 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA
Zdjęcie produktu dla Bryza proszek do prania kolorowych ubrań kolor 4w1 8,45 kg/ 130 prań
Bryza proszek do prania kolorowych ubrań kolor 4w1 8,45 kg/ 130 prań
10,59 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: Metler
Zdjęcie produktu dla Lavandera Uniwersalny proszek do prania Zapach Marsyli, 4,675 kg
Lavandera Uniwersalny proszek do prania Zapach Marsyli, 4,675 kg
24,15 zł/1kg
113,49 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Proszek do prania W.Riese Universal Megaperls 1,02 kg
Proszek do prania W.Riese Universal Megaperls 1,02 kg
29,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Burti, Proszek, 22 prania (PRODUKT Z NIEMIEC)
Burti, Proszek, 22 prania (PRODUKT Z NIEMIEC)
258,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Waschkonig Proszek do prania uniwersalny, 6,5 kg
Waschkonig Proszek do prania uniwersalny, 6,5 kg
9,98 zł/1kg
155,83 zł
-85,99 zł
69,84 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Purox Uniwersalny proszek do prania, 5 kg
Purox Uniwersalny proszek do prania, 5 kg
27,84 zł/1kg
144,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Proszek do prania Gama Universal 3w1 - 100 wsadów prania dla świeżego i przyjaznego dla skóry prania bez plam

Poznaj innowacyjną skuteczność proszku do prania Gama Universal 3w1 - najlepsze rozwiązanie dla czystego i świeżego prania! Ten silny detergent został specjalnie opracowany, aby zapewnić trzy kluczowe korzyści w jednym produkcie: skuteczne usuwanie plam, długotrwały świeży zapach i składniki przyjazne dla skóry. Dzięki swoim wielofunkcyjnym właściwościom, proszek do prania Gama Universal 3w1 sprosta każdemu wyzwaniu, przed którym stoi Twoje pranie.

Skuteczniejsza walka z plamami: Proszek do prania Gama Universal 3w1 został opracowany, aby zwalczać nawet najbardziej uporczywe plamy. Jego zaawansowana formuła wnika głęboko we włókna i skutecznie rozpuszcza plamy - czy to z trawy, tłuszczu czy czekolady. Możesz mieć pewność, że Twoje ubrania będą wyglądać jak nowe, nawet po częstym noszeniu. Koniec z żmudnym namaczaniem i wstępną obróbką poszczególnych elementów prania - Gama zrobi to za Ciebie!

Świeży zapach: dzięki uniwersalnemu proszkowi do prania 3w1 Gama Twoje pranie jest nie tylko czyste, ale także emanuje cudownie świeżym zapachem. Każdy cykl prania pozostawia na ubraniach przyjemny, długotrwały aromat, który pozostaje z Tobą przez cały dzień. Ta długotrwała świeżość sprawia, że czujesz się całkowicie komfortowo i pewnie w swoich ubraniach.

Przyjazny dla skóry: Gama przywiązuje dużą wagę do dobrego samopoczucia. Dlatego proszek do prania Gama Universal 3w1 jest przyjazny dla skóry. Delikatna formuła jest korzystna dla wrażliwych typów skóry.

3w1: Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki temu wielofunkcyjnemu rozwiązaniu. Ten uniwersalny proszek do prania zaspokaja wszystkie potrzeby bez konieczności stosowania dodatkowych produktów. Oznacza to, że możesz używać jednego produktu do różnych rodzajów tkanin i poziomów zabrudzenia. Delikatne, kolorowe czy białe - z proszkiem do prania Gama Universal 3w1 jesteś zawsze dobrze wyposażony.

Uniwersalny detergent: Proszek do prania Gama Universal 3w1 jest naprawdę wszechstronny i nadaje się do wszystkich zakresów temperatur i typów pralek. Nie ma znaczenia, czy pierzesz w 30°C, 60°C czy 90°C - ten proszek do prania zawsze zapewnia doskonałe rezultaty. Nadaje się również do prania ręcznego i zapewnia proste i skuteczne czyszczenie tkanin.

Skuteczne usuwanie plam, długotrwały świeży zapach i kompatybilność ze skórą w jednym produkcie

Dzięki proszkowi do prania Gama Universal 3w1 kupujesz produkt, który nie tylko optymalnie traktuje Twoje pranie, ale także przekracza Twoje oczekiwania. Zaufaj jakości i poczuj różnicę z każdym praniem. Twoje ubrania będą Ci wdzięczne - lśniącą czystością i kuszącą świeżością.

W zestawie:
Proszek do prania Gama Uniwersalny 3w1 na 100 WL

Proszek do prania GAMA 3in1 uniwersalny 100 prań 6 kg

Cechy produktu:

  • Uniwersalny i wydajny proszek
  • Znakomicie usuwa wszelkiego rodzaju plamy
  • Do białych i kolorowych tkanin
  • Skuteczny już w temperaturze 20°C
  • Zmiękcza wodę
  • Skuteczny w Krótkich Cyklach

Proszek do prania Gama Universal to uniwersalny, mocno skoncentrowany proszek do tkanin kolorowych i białych. Zmiękcza wodę, dzięki czemu kamień nie osadza się w pralce.

Proszek do prania GAMA 3in1 to kompleksowe rozwiązanie dla tych, którzy poszukują skutecznego detergentu zapewniającego doskonałe czyszczenie, długotrwałą świeżość i ochronę tkanin.

Dodatkowe informacje:

  • Waga netto: 6 kg
  • Ilość prań: 100
  • Kraj pochodzenia: Niemcy

Świeży zapach pozostaje na ubraniach przez długi czas po praniu, zapewniając uczucie czystości i świeżości przez wiele dni Proszek Gama posiada również unikalną formułę do prania ręcznego i w automacie.

Specjalnie opracowana formuła proszku GAMA 3in1 doskonale radzi sobie z usuwaniem plam i zabrudzeń nawet w niskich temperaturach, zapewniając doskonałe rezultaty prania.

Formuła łączy w sobie trzy kluczowe funkcje: 

  • skuteczne usuwanie plam i zabrudzeń
  • świeży zapach na długi czas
  • ochronę tkanin przed uszkodzeniami

Marka Gama to niemiecki odpowiednik znanej w Polsce marki.

Produkty Gama są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje niezawodność i wydajność przez długi czas.

Gama to marka, na której możesz polegać. 



Proszek do prania Pulver Universal 6kg 100 prań - Gama

Odkryj moc czystości z proszkiem do prania Pulver Universal Gama. To niezwykle wydajny produkt o pojemności 6 kg, który wystarczy na aż 100 prań. Dzięki zaawansowanej formule, Pulver Universal zapewnia skuteczne usuwanie plam nawet w niskich temperaturach, pozwalając oszczędzać energię i dbając o Twoje ubrania przez dłuższy czas.

Powiedz stop uporczywym zabrudzeniom! Pulver Universal to idealny wybór dla rodzin, gdzie liczy się jakość i wydajność. Nasz proszek został wzbogacony o unikalne składniki, które:

  • dogłębnie czyszczą włókna tkanin
  • zapewniają długotrwały świeży zapach
  • dzięki specjalnej formule chronią kolory, zapobiegając ich blaknięciu

Postaw na ekologię i ekonomiczność z Gama Pulver Universal. Opakowanie 6 kg to nie tylko większe oszczędności na zakupach, ale także mniejsza ilość odpadów. Wybierając nasz produkt, przyczyniasz się do ochrony środowiska, jednocześnie zyskując czyste i zadbane ubrania na co dzień.



Proszek do prania Gama zapewnia skuteczna i kompleksowa pielegnacje Twoich ubran. Dzieki zaawansowanej formule, delikatnej dla tkanin, proszek usuwa nawet najtrudniejsze plamy i zabrudzenia, jednoczesnie chroniac kolor i strukture tkanin. Swiezy zapach proszku pozostaje na ubraniach przez dlugi czas, dodajac im przyjemnosci i swiezosci.

Gama Uniwersal to skuteczny proszek do prania ubrań białych i kolorowych. Usuwa trudne plamy i zabrudzenia, zapewniając świeżość i czystość. Doskonale rozpuszcza się w wodzie, nie pozostawiając śladów. Wydajny – wystarcza na 100 prań.
Składniki produktu
5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% środki wybielające na bazie tlenu, niejonowe środki powierzchniowo czynne, fosfoniany, polikarboksylany, zeolity, rozjaśniacze optyczne, enzymy, substancje zapachowe, linalol.
Składniki
Gama Uniwersalny proszek do prania, 6 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
Producent
Bluesun Consumer Brands
Liczba sztuk
1
Waga
7000 g
EAN
8435495837756
Numer producenta
50002894

Składniki produktu
5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% środki wybielające na bazie tlenu, niejonowe środki powierzchniowo czynne, fosfoniany, polikarboksylany, zeolity, rozjaśniacze optyczne, enzymy, substancje zapachowe, linalol.
Składniki
Gama Uniwersalny proszek do prania, 6 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
Producent
Bluesun Consumer Brands
Liczba sztuk
1
Waga
7000 g
EAN
8435495837756
Numer producenta
50002894
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Gama Uniwersalny Żel do prania, 2,5 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
Gama Uniwersalny Żel do prania, 2,5 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
26,28 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Gama, Proszek do prania, 50 pran (PRODUKT Z NIEMIEC)
Gama, Proszek do prania, 50 pran (PRODUKT Z NIEMIEC)
33,12 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
38,28 zł
-13%
33,12 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Gama, Uniwersalny proszek do prania, 1,08 kg
Gama, Uniwersalny proszek do prania, 1,08 kg
10,25 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,30 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Ariel Touch Of Lenor Fresh Air Proszek do prania uniwersalny, 5,5 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
Ariel Touch Of Lenor Fresh Air Proszek do prania uniwersalny, 5,5 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
25,46 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
177,78 zł
-25,01 zł
152,77 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Persil proszek do prania kolorowych tkanin Deep Clean Professional 10 kg
Persil proszek do prania kolorowych tkanin Deep Clean Professional 10 kg
7,00 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
69,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Zdjęcie produktu dla Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
64,90 zł
-9%
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Zdjęcie produktu dla Vizir Szybkie rozpuszczanie Alpejska świeżość Proszek do prania 20 prań 1,1 kg
Vizir Szybkie rozpuszczanie Alpejska świeżość Proszek do prania 20 prań 1,1 kg
34,89 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
39,08 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Chanteclair 8015194530730
Chanteclair 8015194530730
14,28 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Gama, Uniwersalny proszek do prania, 7,8 kg
Gama, Uniwersalny proszek do prania, 7,8 kg
12,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
209,84 zł
-106,69 zł
103,15 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Dash powder Alpen Frische 100WL
Dash powder Alpen Frische 100WL
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
94,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L
Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Zdjęcie produktu dla Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
37,71 zł/1l
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 448
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla 3-częściowa uszczelka drzwiowa uszczelka podłogowa drzwi izolacja drzwi stoper wiatru, kolor: czarny
3-częściowa uszczelka drzwiowa uszczelka podłogowa drzwi izolacja drzwi stoper wiatru, kolor: czarny
916,24 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
85,21 zł
Sprzedawca: Koenig-Design
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Jaśmin gwiaździsty 30-50 cm - zimozielony, pachnący i odporny Trachelospermum jasminoides
Jaśmin gwiaździsty 30-50 cm - zimozielony, pachnący i odporny Trachelospermum jasminoides
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 106
20,11 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf
Zdjęcie produktu dla Lenovo V15 82QY00NDGE - 39,6cm/15,6" FHD, Intel Celeron N4500, 4GB RAM, 128GB
Lenovo V15 82QY00NDGE - 39,6cm/15,6" FHD, Intel Celeron N4500, 4GB RAM, 128GB
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
Używany
1 099,55 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Zdjęcie produktu dla Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
6,56 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
64,90 zł
-9%
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 988
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 2034
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2413
99,55 zł
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Odświeżacz koloru w proszku Dash 100WL
Odświeżacz koloru w proszku Dash 100WL
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
94,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Vizir Szybkie rozpuszczanie Do kolorów Proszek do prania 20 prań 1,1 kg
Vizir Szybkie rozpuszczanie Do kolorów Proszek do prania 20 prań 1,1 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
32,73 zł
-11%
29,00 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Gama, Kapsulki do prania koloru, 60 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
Gama, Kapsulki do prania koloru, 60 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
41,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
62,85 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Proszek do prania białego i koloru uniwersalny Persil Deep Clean 9 kg
Proszek do prania białego i koloru uniwersalny Persil Deep Clean 9 kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
67,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Zdjęcie produktu dla Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 65
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Lavandera Uniwersalny proszek do prania Zapach Marsyli, 4,675 kg
Lavandera Uniwersalny proszek do prania Zapach Marsyli, 4,675 kg
24,15 zł/1kg
113,49 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Proszek do prania W.Riese Universal Megaperls 1,02 kg
Proszek do prania W.Riese Universal Megaperls 1,02 kg
29,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kapsułki do prania Lavatrice Ecodosi Power Colore&Fibre 19szt - Dash
Kapsułki do prania Lavatrice Ecodosi Power Colore&Fibre 19szt - Dash
40,49 zł
-10%
36,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Vizir Alpine Fresh Proszek do prania, 275g
Vizir Alpine Fresh Proszek do prania, 275g
17,93 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,92 zł
-9%
5,38 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
4 138,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Recenzje klientów

Na podstawie 2 opinii
Oceniono dnia 28 września 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko jest w porządku
Oceniono dnia 28 listopada 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Persil proszek do prania tkanin białych i kolorowych uniwersalny zapachowy 10 kg
Persil proszek do prania tkanin białych i kolorowych uniwersalny zapachowy 10 kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
69,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
7,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Proszek do prania białego i koloru uniwersalny Persil Deep Clean 9 kg
Proszek do prania białego i koloru uniwersalny Persil Deep Clean 9 kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
67,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Zdjęcie produktu dla Persil proszek do prania kolorowych tkanin Deep Clean Professional 10 kg
Persil proszek do prania kolorowych tkanin Deep Clean Professional 10 kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
69,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
7,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Proszek do prania 51 prań 2,55 kg - Dash
Proszek do prania 51 prań 2,55 kg - Dash
78,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Proszek do prania Marsiglia 92 prań 4,14 kg
Proszek do prania Marsiglia 92 prań 4,14 kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
75,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Persil Colour Powder Heavy Duty Detergent Deep Clean 75 wsadów prania 4500g
Persil Colour Powder Heavy Duty Detergent Deep Clean 75 wsadów prania 4500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
193,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Proszek do prania W.Riese Universal Megaperls 1,02 kg
Proszek do prania W.Riese Universal Megaperls 1,02 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,40 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dash powder Alpen Frische 100WL
Dash powder Alpen Frische 100WL
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
94,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Persil Expert Freshness by Silan Proszek do prania tkanin białych, 990 g
Persil Expert Freshness by Silan Proszek do prania tkanin białych, 990 g
98,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
98,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Odświeżacz koloru w proszku Dash 100WL
Odświeżacz koloru w proszku Dash 100WL
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
94,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla W.Riese Colour Gel 50WL 2250ml
W.Riese Colour Gel 50WL 2250ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
96,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kultige mexikanische Seife Zote Mydło Białe 400g z Aufhellerem
Kultige mexikanische Seife Zote Mydło Białe 400g z Aufhellerem
77,62 zł
Sprzedawca: LaProve
Zdjęcie produktu dla Sole 8002910029470
Sole 8002910029470
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Burti, Proszek, 22 prania (PRODUKT Z NIEMIEC)
Burti, Proszek, 22 prania (PRODUKT Z NIEMIEC)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
258,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nadwęglan sodu tlen aktywny pranie czyszczenie 1kg Nuvio
Nadwęglan sodu tlen aktywny pranie czyszczenie 1kg Nuvio
28,99 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla Proszek do prania sacco marsiglia 990g - Spuma di Sciampagna
Proszek do prania sacco marsiglia 990g - Spuma di Sciampagna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,87 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Persil Universal Powder Heavy Duty Detergent Deep Clean 20WL 1300g
Persil Universal Powder Heavy Duty Detergent Deep Clean 20WL 1300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
61,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Proszek do prania Dalli Active Plus, 16WL, 1,04kg
Proszek do prania Dalli Active Plus, 16WL, 1,04kg
26,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Odświeżacz koloru w proszku Dash 40WL
Odświeżacz koloru w proszku Dash 40WL
55,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Dalli Color Plus 16WL
Dalli Color Plus 16WL
26,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,28 zł/1kg