Electrolux 140131434148 - Diode wysokiego napięcia do zmywarki

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

211,12 zł

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

śr. 4 – czw. 5 listopada

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Części zamienne do dużego sprzętu kuchennego i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Electrolux - Zawias do drzwi piekarnika - 50289805009
Electrolux - Zawias do drzwi piekarnika - 50289805009
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
180,59 zł
Sprzedawca: PG-Service
Zdjęcie produktu dla Myjka ciśnieniowa Electrolux Electrolux 14000055408/3 Wyłącznik ciśnieniowy do zmywarek do naczyń
Myjka ciśnieniowa Electrolux Electrolux 14000055408/3 Wyłącznik ciśnieniowy do zmywarek do naczyń
60,16 zł
Sprzedawca: PG-Service
Zdjęcie produktu dla AEG Electrolux 50287473008 Włącznik/wyłącznik zmywarki (opis)
AEG Electrolux 50287473008 Włącznik/wyłącznik zmywarki (opis)
75,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Electrolux 9029792877
Electrolux 9029792877
34,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla ELECTROLUX - Pompa obiegowa - 140000397020
ELECTROLUX - Pompa obiegowa - 140000397020
433,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla ELECTROLUX - Pompa obiegowa, ENV06 - 1325100723
ELECTROLUX - Pompa obiegowa, ENV06 - 1325100723
264,07 zł
Sprzedawca: InstaSpares
Zdjęcie produktu dla Wąż dopływowy Aquastop 1,5 m Electrolux 140180589099 do zmywarki
Wąż dopływowy Aquastop 1,5 m Electrolux 140180589099 do zmywarki
228,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla ELECTROLUX - Regulator przepływu - 140000012017
ELECTROLUX - Regulator przepływu - 140000012017
124,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Electrolux 3429067030 Termopara, piekarnik, L=1100
Electrolux 3429067030 Termopara, piekarnik, L=1100
234,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Electrolux 4055373718 GRZEJNIK, ZESTAW, 230 V/2000 W AEG do zmywarek
Electrolux 4055373718 GRZEJNIK, ZESTAW, 230 V/2000 W AEG do zmywarek
598,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla ELECTROLUX - Pompa obiegowa do zmywarki, BLDC, 90W - 140002240020
ELECTROLUX - Pompa obiegowa do zmywarki, BLDC, 90W - 140002240020
434,13 zł
Sprzedawca: InstaSpares
Zdjęcie produktu dla Electrolux - Türgummi - 1327601009
Electrolux - Türgummi - 1327601009
264,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Electrolux - Türgriff - 1325486007
Electrolux - Türgriff - 1325486007
97,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Electrolux - Türverriegelung - 4055523205
Electrolux - Türverriegelung - 4055523205
215,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla ELECTROLUX - Termostat lodówki 077B3543 - 2262392042
ELECTROLUX - Termostat lodówki 077B3543 - 2262392042
230,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Electrolux - Termostat, Danfos 077B3260 - 2262380047
Electrolux - Termostat, Danfos 077B3260 - 2262380047
228,80 zł
Sprzedawca: InstaSpares
Zdjęcie produktu dla ELECTROLUX - Umwälzpumpe, ENV06 - 1325100715
ELECTROLUX - Umwälzpumpe, ENV06 - 1325100715
273,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Electrolux 1528189127 Czujnik ciśnienia AEG do zmywarek
Electrolux 1528189127 Czujnik ciśnienia AEG do zmywarek
101,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Wąż przyłączeniowy Electrolux AEG 111916500/7 do zmywarki
Wąż przyłączeniowy Electrolux AEG 111916500/7 do zmywarki
105,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Electrolux - Türgriff - 1320361015
Electrolux - Türgriff - 1320361015
82,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Zawartość opakowania

  • Zawartość: 1 dioda

 Numery referencyjne: (Tylko do celów porównania)

Poniżej znajdują się "numery referencyjne lub porównawcze", które identyfikują wyświetlony produkt jako odpowiedni, jeśli ten numer jest wymieniony.
Uwzględniono również różne warianty pisowni "numeru referencyjnego lub porównawczego" i wyświetlono je jako możliwe opcje wprowadzania.
Różne warianty pisowni nie są jednak wyczerpujące i możliwe są inne warianty!

  •  Koncern Electrolux: AEG Electrolux Juno Zanker Zanussi.. (3)
    • 140131434072
    • 140131434148
    • 140140661012 -> 14013143407/2
  •  Możliwe oznaczenia produktu: Wymiary, wartości, systemy, inne oznaczenia (1)
    • Xiamen Hualian Electronic Group HXWAC230J03-03RMP1; A1314314; 230VAC 50/60 Hz; SP016837908

Tabela zastosowań - pasuje do następujących urządzeń:

Poniżej znajduje się lista wszystkich urządzeń i maszyn, do których wyświetlony produkt jest zidentyfikowany jako odpowiedni.
Lista ta nie jest jednak wyczerpująca i możliwe jest, że istnieją inne odpowiednie urządzenia i maszyny, do których wyświetlony produkt pasuje.
Stale staramy się aktualizować listę zastosowań i jesteśmy wdzięczni za wszelkie wskazówki!

  •  Zmywarka AEG (917)Nazwa urządzenia/modelu/numer serwisowy, produkcyjny lub główny
    ESI 67070 XR 20100826
    F 60870 20070312
    FÖKOPLUS 20081215
    FÖKOPLUS 20090505
    FÖKOPLUS 20090702
    FÖKOPLUS 20090917
    FÖKOPLUS 20100204
    FÖKOPLUSID 20080926
    FÖKOPLUSID 20090827
    FÖKOPLUSID 20090828
    FÖKOPLUSID 20091120
    FÖKOPLUSID 20100330
    FÖKOPLUSID 20100830
    FÖKOPLUSIM 20080926
    FÖKOPLUSIM 20090420
    FÖKOPLUSIM 20090612
    FÖKOPLUSIM 20090702
    FÖKOPLUSIM 20090921
    FÖKOPLUSIM 20091007
    FÖKOPLUSIM 20091201
    FÖKOPLUSIM 20100824
FÖKOPLUSIW 20080926 FÖKOPLUSIW 20090827 FÖKOPLUSIW 20090827 FÖKOPLUSIW 20091006 FÖKOPLUSIW 20100107 FÖKOPLUSIW 20100803 FÖKOPLUSUM 20080926 FÖKOPLUSUM 20090519 FÖKOPLUSUM 20090601 FÖKOPLUSUM 20090904 FÖKOPLUSUM 20090917 FÖKOPLUSUM 20091012 FÖKOPLUSUM 20091214 FÖKOPLUSVI 20081013 FÖKOPLUSVI 20090420 FÖKOPLUSVI 20090702 FÖKOPLUSVI 20090813 FÖKOPLUSVI 20091007 FÖKOPLUSVI 20091203 FÖKOPLUSVI 20100804 FÖKPLUSILM 20090916 FÖKPLUSILM 20100401 FÖKPLUSILM 20100902 FÖKPLUSVIL 20091006 FÖKPLUSVIL 20100120 FÖKPLUSVIL 20100730 FÖKPLUSVIL 20100902 F60760 20081215F60760 20090611 F60760 20090917 F60760 20091007 F60760 20091202 F60760 20100831 F60760M 20081215 F60760M 20090611 F60760M 20090917 F60760M 20091007 F60760M 20091202 F60760M 20100831 F60870 20070420 F60870 20070423 F60879M 20070625 F64085IM 20070522 F65090VI 20061013 F65090VI 20070914 F65090VI 20070914 F65090VIL 20070320 F65090VIL 20070725 F67032IM0P 20120412 F67032IM0P 20120821 F67032IM0P 20120925 F67032IM0P 20121220 F67032UM0P 20120424 F67032UM0P 20120816 F67032UM0P 20121220 F67032VI0P 20120418 F67032VI0P 20120806 F67032VI0P 20121022 F67032VI0P 20121113 F67032VI0P 20121204 F67032VI0P 20130821 F67032W0P 20120410 F67032W0P 20120924 F67032W0P 20121114F67032WOP 20120813 F77009W0P 20101220 F77009W0P 20101220 F77009W0P 20110826 F77029W0P 20120502 F77029W0P 20120918 F77029W0P 20130603 F77029W0P 20130621 F80010ILM 20070912 F80010IM 20071002 F80010IM 20080229 F80010IM 20090603 F80010IM 20090603 F80010VI 20071002 F80010VI 20080303 F80010VI 20091217 F80010VIL 20070912 F80010VIL 20080623 F80870M 20070418 F80870M 20070419 F80870M 20070420 F80870M 20080208 F80870M 20080422 F80870M 20080606 F85010ILM 20070910 F85010ILM 20080721 F85010IM 20071002 F85010IM 20080519 F85010VI 20071002 F85010VI 20080229 F85010VIL 20070912 F85010VIL 20080310 F85015ILM 20071005 F85015ILM 20080721

WEWNĘTRZNA DIODA WYSOKIEGO NAPIĘCIA
Producent
Waga
0.056 kg
EAN
7321424656264
Numer producenta
140131434148

Producent
Waga
0.056 kg
EAN
7321424656264
Numer producenta
140131434148
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Whirlpool 481010657929 Blacha do pieczenia 450x375x20mm do piekarnika, płyty grzewczej (opis)
Whirlpool 481010657929 Blacha do pieczenia 450x375x20mm do piekarnika, płyty grzewczej (opis)
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
162,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Pompa grzewcza VEVOR głowica tłocząca 4 m, 220 V, 72 W, 50 l/min, pompa cyrkulacyjna ciepłej wody użytkowej, gwint 1-1/2 cala NPT, 3-biegowa pompa cyrkulacyjna, IP44 cicha praca, pompa cyrkulacyjna do instalacji ciepłej wody użytkowej
Pompa grzewcza VEVOR głowica tłocząca 4 m, 220 V, 72 W, 50 l/min, pompa cyrkulacyjna ciepłej wody użytkowej, gwint 1-1/2 cala NPT, 3-biegowa pompa cyrkulacyjna, IP44 cicha praca, pompa cyrkulacyjna do instalacji ciepłej wody użytkowej
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
149,99 zł
-16,00 zł
133,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla AEG 3531939233 Blacha do piekarnika (patrz opis)
AEG 3531939233 Blacha do piekarnika (patrz opis)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
140,45 zł
Sprzedawca: PG-Service
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Smar do przekładni KitchenAid, 200g, kompatybilny ze wszystkimi mikserami KitchenAid – smar przeznaczony do kontaktu z żywnością, zgodny z normą NSF H1, wysokowydajny smar do przekładni, kół zębatych i konserwacji
Smar do przekładni KitchenAid, 200g, kompatybilny ze wszystkimi mikserami KitchenAid – smar przeznaczony do kontaktu z żywnością, zgodny z normą NSF H1, wysokowydajny smar do przekładni, kół zębatych i konserwacji
106,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vareonix
Zdjęcie produktu dla LG Electronics Zbiornik na wodę LG AJL74372102 do lodówki
LG Electronics Zbiornik na wodę LG AJL74372102 do lodówki
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
255,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Blok wodny Eltek Waterblock 3/4 cala IG x 3/4 cala AG
Blok wodny Eltek Waterblock 3/4 cala IG x 3/4 cala AG
190,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FERRAMENTADATEO
Zdjęcie produktu dla gorenje blokada drzwi 579333 do pralki | blokada drzwi, zatrzask, zamek, blokada drzwi, mechanizm blokujący drzwi
gorenje blokada drzwi 579333 do pralki | blokada drzwi, zatrzask, zamek, blokada drzwi, mechanizm blokujący drzwi
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
144,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Bosch WTZ27510, Bosch, 1 szt., 550 mm, 595 mm, 40 mm, 700 g
Bosch WTZ27510, Bosch, 1 szt., 550 mm, 595 mm, 40 mm, 700 g
183,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop
Zdjęcie produktu dla Liebherr 988264600, Stojak na butelki, Liebherr, Lodówka, Stal nierdzewna
Liebherr 988264600, Stojak na butelki, Liebherr, Lodówka, Stal nierdzewna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
291,07 zł
Sprzedawca: InstaSpares
Zdjęcie produktu dla Vevor Deska Przesuwna 26 7X33 Cm Z Gumowymi Kółkami I Pustym Uchwytem Mocna
Vevor Deska Przesuwna 26 7X33 Cm Z Gumowymi Kółkami I Pustym Uchwytem Mocna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
201,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Pokrętło regulacyjne Pokrętło przełączające Pokrętło do grzejnika akumulacyjnego Grzejnik akumulacyjny Grzejnik na prąd nocny Bosch Siemens 00150232 150232 również Neff Balay Constrzcta Gaggenau
Pokrętło regulacyjne Pokrętło przełączające Pokrętło do grzejnika akumulacyjnego Grzejnik akumulacyjny Grzejnik na prąd nocny Bosch Siemens 00150232 150232 również Neff Balay Constrzcta Gaggenau
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
146,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla SucceBuy LPS25-4S-180 Pompa cyrkulacyjna - 220 V, 72 W, 50 l/min, pompa do ciepłej wody, gwint 1 1/2 cala NPT, pompa 3-biegowa, cicha praca do domowych systemów podgrzewania wody
SucceBuy LPS25-4S-180 Pompa cyrkulacyjna - 220 V, 72 W, 50 l/min, pompa do ciepłej wody, gwint 1 1/2 cala NPT, pompa 3-biegowa, cicha praca do domowych systemów podgrzewania wody
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
152,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Uchwyt na butelkę (49 x 30 cm) do lodówek, zamrażarek marek Hisense, Gorenje, Mora - HK2018554
Uchwyt na butelkę (49 x 30 cm) do lodówek, zamrażarek marek Hisense, Gorenje, Mora - HK2018554
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
174,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla BEKO - Kondensator 8µF - DV1160/DCY7402X - 2807960400
BEKO - Kondensator 8µF - DV1160/DCY7402X - 2807960400
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
84,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Uszczelka do blendera KitchenAid W10686132 – zamienna uszczelka kompatybilna z blenderem Artisan – pierścień uszczelniający do blendera stojącego KitchenAid i pojemnika blendera
Uszczelka do blendera KitchenAid W10686132 – zamienna uszczelka kompatybilna z blenderem Artisan – pierścień uszczelniający do blendera stojącego KitchenAid i pojemnika blendera
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
70,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vareonix
Zdjęcie produktu dla Skraplacz suszarki bębnowej WENKO do suszarek bębnowych z powietrzem wywiewanym 8L, odpowiedni do wszystkich standardowych suszarek bębnowych
Skraplacz suszarki bębnowej WENKO do suszarek bębnowych z powietrzem wywiewanym 8L, odpowiedni do wszystkich standardowych suszarek bębnowych
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
891,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla INF Narzędzie do czyszczenia otworu spustowego lodówki, 5 części
INF Narzędzie do czyszczenia otworu spustowego lodówki, 5 części
53,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop
Zdjęcie produktu dla Wąż wodny 5m wlot 3/4" zimna woda pralka zmywarka 10 bar
Wąż wodny 5m wlot 3/4" zimna woda pralka zmywarka 10 bar
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
145,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Tuleja drzwi Haier 49045766 0020300590D do pralki
Tuleja drzwi Haier 49045766 0020300590D do pralki
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
172,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Wąż dopływowy Aquastop beko 1760360200 2,06 m do zmywarki
Wąż dopływowy Aquastop beko 1760360200 2,06 m do zmywarki
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
155,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla IBO | Pompa obiegowa NOVA 25-40/180 - Energooszczędna - Automatyczna regulacja - Wysoka wydajność
IBO | Pompa obiegowa NOVA 25-40/180 - Energooszczędna - Automatyczna regulacja - Wysoka wydajność
380,77 zł
-110,08 zł
270,69 zł
Sprzedawca: Sanitas
Zdjęcie produktu dla WHIRLPOOL - Przycisk - 480121101591
WHIRLPOOL - Przycisk - 480121101591
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
213,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla EGO Kochplatte 180mmØ2000W 230V EGO 12.18463.194
EGO Kochplatte 180mmØ2000W 230V EGO 12.18463.194
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
751,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Tłumiki drgań do pralek
Tłumiki drgań do pralek
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
77,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Irygator Do Zębów Bezprzewodowy Dentystyczny Mocny 5 Dysz 5 Trybów Webber
Irygator Do Zębów Bezprzewodowy Dentystyczny Mocny 5 Dysz 5 Trybów Webber
222,91 zł
222,91 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: webbereurope
Zdjęcie produktu dla Mobicool 4451052706 Uchwyt, zamknięcie do lodówki turystycznej 93602411400 FR40
Mobicool 4451052706 Uchwyt, zamknięcie do lodówki turystycznej 93602411400 FR40
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
83,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Obudowa wtyczki Festool wewnątrz, do wszystkich szlifierek ETS 150 EQ 230V
Obudowa wtyczki Festool wewnątrz, do wszystkich szlifierek ETS 150 EQ 230V
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
674,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla 4 nakładki na płytę kuchenną ze stali nierdzewnej nakładki na płytę kuchenną
4 nakładki na płytę kuchenną ze stali nierdzewnej nakładki na płytę kuchenną
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 174
660,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Rama adaptera do płyt grzewczych - STABILNOŚĆ BEZ ZGINANIA - 100% dopasowanie do płyty grzewczej - Rama adaptera do płyty grzewczej/rama płyty grzewczej/obudowa płyty grzewczej
Rama adaptera do płyt grzewczych - STABILNOŚĆ BEZ ZGINANIA - 100% dopasowanie do płyty grzewczej - Rama adaptera do płyty grzewczej/rama płyty grzewczej/obudowa płyty grzewczej
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
972,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Filtr do zmywarki szary
Filtr do zmywarki szary
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
83,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 23 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Część zamienna – transformator do czajnika elektrycznego KitchenAid Artisan 5KEK1522 – zamienny transformator do czajnika elektrycznego
Część zamienna – transformator do czajnika elektrycznego KitchenAid Artisan 5KEK1522 – zamienny transformator do czajnika elektrycznego
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vareonix
Zdjęcie produktu dla Zmiękczacz wody Naturewater SOFT-V2 do miękkiej wody, system odkamieniania z wymiennikiem jonowym, zmiękczacz wody z 25-litrowym zbiornikiem na żywicę
Zmiękczacz wody Naturewater SOFT-V2 do miękkiej wody, system odkamieniania z wymiennikiem jonowym, zmiękczacz wody z 25-litrowym zbiornikiem na żywicę
2 243,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Smar do przekładni KitchenAid, 200g, kompatybilny ze wszystkimi mikserami KitchenAid – smar przeznaczony do kontaktu z żywnością, zgodny z normą NSF H1, wysokowydajny smar do przekładni, kół zębatych i konserwacji
Smar do przekładni KitchenAid, 200g, kompatybilny ze wszystkimi mikserami KitchenAid – smar przeznaczony do kontaktu z żywnością, zgodny z normą NSF H1, wysokowydajny smar do przekładni, kół zębatych i konserwacji
106,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vareonix
Zdjęcie produktu dla Śrubokręt z końcówką czworokątną do wszystkich robotów kuchennych KitchenAid – narzędzie serwisowe do konserwacji i demontażu
Śrubokręt z końcówką czworokątną do wszystkich robotów kuchennych KitchenAid – narzędzie serwisowe do konserwacji i demontażu
46,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vareonix
Zdjęcie produktu dla XMTECH 700W pompa do fekaliów, pompa do ścieków sanitarnych z węglem aktywnym przepływ do 180 l/min
XMTECH 700W pompa do fekaliów, pompa do ścieków sanitarnych z węglem aktywnym przepływ do 180 l/min
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
528,72 zł
556,55 zł
Darmowa wysyłka6% zniżki
Sprzedawca: HKGaga
Zdjęcie produktu dla Zmiękczacz do mięsa kompatybilny z robotami kuchennymi KitchenAid – nasadka do zmiękczania mięsa i równomiernego marynowania
Zmiękczacz do mięsa kompatybilny z robotami kuchennymi KitchenAid – nasadka do zmiękczania mięsa i równomiernego marynowania
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
190,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vareonix
Zdjęcie produktu dla Trzepaczka ze stali nierdzewnej 5KSM5THWWSS, kompatybilna z robotami kuchennymi KitchenAid o pojemności 4,3 l / 4,7 l / 4,8 l – profesjonalna trzepaczka ze stali nierdzewnej
Trzepaczka ze stali nierdzewnej 5KSM5THWWSS, kompatybilna z robotami kuchennymi KitchenAid o pojemności 4,3 l / 4,7 l / 4,8 l – profesjonalna trzepaczka ze stali nierdzewnej
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vareonix
Zdjęcie produktu dla Płaskie mieszadło ze stali nierdzewnej 5KSM5THFBSS do robotów kuchennych KitchenAid 5KSM90–5KSM185
Płaskie mieszadło ze stali nierdzewnej 5KSM5THFBSS do robotów kuchennych KitchenAid 5KSM90–5KSM185
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vareonix
Zdjęcie produktu dla Wytłaczarka do cytrusów 5JE kompatybilna z robotami kuchennymi KitchenAid – nasadka do wyciskania świeżego soku z pomarańczy, cytryn i limonek
Wytłaczarka do cytrusów 5JE kompatybilna z robotami kuchennymi KitchenAid – nasadka do wyciskania świeżego soku z pomarańczy, cytryn i limonek
165,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vareonix
Zdjęcie produktu dla IBO | Pompa obiegowa NOVA 25-40/180 - Energooszczędna - Automatyczna regulacja - Wysoka wydajność
IBO | Pompa obiegowa NOVA 25-40/180 - Energooszczędna - Automatyczna regulacja - Wysoka wydajność
380,77 zł
-110,08 zł
270,69 zł
Sprzedawca: Sanitas
Zdjęcie produktu dla Zestaw zawiasów drzwiowych AEG 4055504197 do chłodziarko-zamrażarki z zamrażalnikiem
Zestaw zawiasów drzwiowych AEG 4055504197 do chłodziarko-zamrażarki z zamrażalnikiem
260,42 zł
Sprzedawca: PG-Service
Zdjęcie produktu dla Trzepaczka pasująca do robota kuchennego KitchenAid Mini 3,3 l 5KSM3311X – nadaje się do mycia w zmywarce
Trzepaczka pasująca do robota kuchennego KitchenAid Mini 3,3 l 5KSM3311X – nadaje się do mycia w zmywarce
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vareonix
Zdjęcie produktu dla 4x filtr powietrza do lodówki kompatybilny z filtrem z węglem aktywnym LG LT120F ADQ73214402
4x filtr powietrza do lodówki kompatybilny z filtrem z węglem aktywnym LG LT120F ADQ73214402
139,01 zł
Darmowa wysyłkaRabat 10% od 2 szt.
Sprzedawca: Raptor
Zdjęcie produktu dla Electrolux - Zawias do drzwi piekarnika - 50289805009
Electrolux - Zawias do drzwi piekarnika - 50289805009
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
180,59 zł
Sprzedawca: PG-Service
Zdjęcie produktu dla Uszczelka drzwi Electrolux AEG 224800714/4 do chłodziarko-zamrażarki
Uszczelka drzwi Electrolux AEG 224800714/4 do chłodziarko-zamrażarki
144,46 zł
Sprzedawca: PG-Service
Zdjęcie produktu dla AEG 3531939233 Blacha do piekarnika (patrz opis)
AEG 3531939233 Blacha do piekarnika (patrz opis)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
140,45 zł
Sprzedawca: PG-Service
Zdjęcie produktu dla Zestaw czujników do spłukiwania toalety, elektryczny, z 2 czujnikami, o pojemności 1800 mAh, z automatycznym, bezdotykowym spłukiwaniem zewnętrznym
Zestaw czujników do spłukiwania toalety, elektryczny, z 2 czujnikami, o pojemności 1800 mAh, z automatycznym, bezdotykowym spłukiwaniem zewnętrznym
176,00 zł
-6,00 zł
170,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza
Zdjęcie produktu dla Pokrywka silikonowa pasująca do misek ze stali nierdzewnej KitchenAid o pojemności 3 l / 4,3 l / 4,8 l – pokrywka do przechowywania żywności wykonana z silikonu dopuszczonego do kontaktu z żywnością – nie zawiera BPA
Pokrywka silikonowa pasująca do misek ze stali nierdzewnej KitchenAid o pojemności 3 l / 4,3 l / 4,8 l – pokrywka do przechowywania żywności wykonana z silikonu dopuszczonego do kontaktu z żywnością – nie zawiera BPA
80,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vareonix
Zdjęcie produktu dla Uszczelka do blendera KitchenAid W10686132 – zamienna uszczelka kompatybilna z blenderem Artisan – pierścień uszczelniający do blendera stojącego KitchenAid i pojemnika blendera
Uszczelka do blendera KitchenAid W10686132 – zamienna uszczelka kompatybilna z blenderem Artisan – pierścień uszczelniający do blendera stojącego KitchenAid i pojemnika blendera
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
70,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vareonix
Zdjęcie produktu dla Electrolux 1119159315 Górne ramię natryskowe AEG 111915931/5 do zmywarki
Electrolux 1119159315 Górne ramię natryskowe AEG 111915931/5 do zmywarki
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,44 zł
-9,06 zł
120,38 zł
Sprzedawca: PG-Service