4,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 4 sztuki w tej cenie
SCHOTT ZWIESEL Tulip, Kieliszek do wina białego, Kieliszek w kształcie tulipana, Szkło, Przezroczysty, Wino Riesling, Wino Pinot Gris, Sauternes wine, Grüner Veltliner wine, Wino typu Sauvignon,..., 356 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
98,16 zł
+ 55,12 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Kieliszki do wina i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Riedel RIEDEL SUPERLEGGERO RIESLING/ZINFANDEL 4425/15213,54 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop

Więcej informacji o reklamie
LEONARDO Puccini, Kieliszek do wina białego, Kieliszek w kształcie fleta, Szkło, Przezroczysty, Przezroczyste, 220 ml33,16 zł
Sprzedawca: Arthome

SCHOTT ZWIESEL Tulip, Kieliszek do wina czerwonego, Kieliszek w kształcie tulipana, Szkło, Przezroczysty, Wino Cabernet Sauvignon, Przezroczyste
99,57 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Schott Zwiesel 6 Stück Weißweinglas Taste tritan· kristall, Hergestellt in EU· spülmaschinenfest· tritan protect· Weißweinglas 115670
124,91 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

SCHOTT ZWIESEL Fortissimo, Kieliszek do wina białego, Kieliszek standardowy, Szkło, Przezroczysty, Wino Riesling, Wino Pinot Gris, Wino Chardonnay, Grüner Veltliner wine, Przezroczyste
156,23 zł
Sprzedawca: TGHome

Stölzle Lausitz Power Weißweinkelch 402 ml 6er Set Weißweingläser spülmaschinenfest bleifreies Kristallglas hochwertige Qualität elegant und
268,00 zł
Sprzedawca: TR8

SCHOTT ZWIESEL 122314, Kieliszek do wina białego, Szkło, Przezroczysty, Przezroczyste, Monochromatyczny, 408 ml
98,00 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

SCHOTT ZWIESEL FORTE (VINA) WEINBECHER 4 Stück 123619
123,05 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

EDCO Eindhoven b.v. Weinglas 37cl aus Glas 6er Set, (B/H/T) 8x22x8cm transparent – 4er Vorteilset
77,86 zł
Sprzedawca: VISO

SCHOTT ZWIESEL 124094, Zestaw kieliszków do wina, Szkło, Przezroczysty, Przezroczyste, Monochromatyczny, 2 szt.
226,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Kieliszki do białego wina Schott Zwiesel seria TASTE z podziałką 200 ml zestaw 4 sztuki
215,80 zł
Sprzedawca: Gastrojoker

Zwiesel Glas Kieliszek do białego wina Pure Riesling Zestaw 2 kieliszków do wina Riesling 300 ml
131,24 zł
Sprzedawca: egenta-shop

Schott Zwiesel 8741 GLAESERSET TASTE 18TLG. 124136
292,12 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

ZWIESEL GLAS Allround Weinglas Echo transparent
197,08 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

SCHOTT ZWIESEL MioVino, Kieliszek do wina białego, Kieliszek standardowy, Szkło, Przezroczysty, Wino Riesling, Przezroczyste
101,10 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Schott Zwiesel Weißweinglas 12er-Set Taste Glasset Weißweinset NEU 115670 x 2 und Geschenk
238,48 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Zwiesel PURE 4 Stück SAUVIGNON 117939
144,56 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

SCHOTT ZWIESEL Forté, Kieliszek do wina białego, Kieliszek standardowy, Szkło, Przezroczysty, Wino Riesling, Wino Pinot Gris, Sauternes wine, Wino typu Sauvignon, Muscat Blanc wine, Grüner..., 404 ml
131,05 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

SCHOTT ZWIESEL 8003.20001, Kieliszek do wina czerwonego, Kieliszek w kształcie tulipana, Szkło, Przezroczysty, Wino typu bordeaux, 640 ml
373,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SCHOTT ZWIESEL 8003.20020, Kieliszek do wina białego, Kieliszek w kształcie tulipana, Szkło, Przezroczysty, VIÑA, 290 ml
411,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Model:
- Kieliszek do wina białego
- Kształt:
- Kieliszek w kształcie tulipana
- Materiały:
- Szkło
- Kolor produktu:
- Przezroczysty
- Najlepsze zastosowania:
- Wino Riesling, Wino Pinot Gris, Sauternes wine, Grüner Veltliner wine, Wino typu Sauvignon, Muscat Blanc wine
- Możliwość umycia w zmywarce:
- Tak
- Pojemność:
- 356 ml
- Wysokość kieliszka:
- 21,1 cm
- Średnica miski szklanej:
- 7,9 cm
- Ilość kieliszków:
- 4 szt.
Ponadczasowy design kieliszka do białego wina Tulip marki Schott Zwiesel jest idealny do codziennego użytku. Kieliszek do białego wina wykonany został z nietłukącego się i nadającego się do mycia w zmywarce szkła kryształowego Tritan®, które jest również odporne na zarysowania.
Gwarancją jakości marki Schott Zwiesel jest zastosowanie szkła kryształowego Tritan. Materiał ten został specjalnie opracowany przez Schott Zwiesel i dlatego jest opatentowany. Dzięki zastosowaniu szkła kryształowego Tritan można cieszyć się trwałą przejrzystością, ekstremalną odpornością na pękanie, odpornością na zarysowania i doskonałym wzornictwem, aby optymalnie cieszyć się smakami i aromatami. W rezultacie szklanki Schott Zwiesel są o 40% mniej podatne na stłuczenia niż zwykłe szkło. Przejrzystość pozostaje trwała nawet po tysiącach myć w zmywarce! Szklanki Schott Zwiesel spełniają również najwyższe wymagania dotyczące codziennego użytkowania stawiane przez najlepsze międzynarodowe hotele, restauracje i firmy cateringowe. Ponieważ wszystkie szklanki zostały opracowane do użytku profesjonalnego, można z nich korzystać również w domu. Najlepszą jakość gwarantuje zatem szkło kryształowe Tritan firmy Schott Zwiesel. Więcej informacji na temat tego szkła kryształowego można znaleźć na naszej stronie informacyjnej.
Schott Zwiesel Tulip Kieliszek do białego wina 356 ml Zestaw 4
Ponadczasowo zaprojektowany kieliszek do białego wina Tulip (dawniej Taste) marki Schott Zwiesel jest idealny do codziennego użytku. Wykonany z nietłukącego i nadającego się do mycia w zmywarce szkła kryształowego Tritan®, kieliszek do białego wina jest również odporny na zarysowania.
Szczegóły artykułu:
Średnica: ok. 7,9 cm
Wysokość: ok. 21,1 cm
Pojemność: ok.356 ml
Funkcja: można myć w zmywarce
Zakres dostawy: 4x kieliszek do białego wina
Odpowiedni do:
Bacchus, Riesling, Gewürztraminer, Grüner Veltliner, Müller Thurgau, Muscat, Silvaner młode, świeże, lekkie, Scheurebe, Sauvignon blanc, Sauternes, Pinot Blanc
- Wysokość
- 21 cm
- Średnica
- 7.9 cm
- Pojemność
- 356 ml
- Materiał
- Szkło
- Model
- TULIP
- Kolor
- Przezroczysty
- Producent
- Zwiesel
- Zakres dostawy
- 4 szklanki
- Liczba sztuk
- 4
- Waga
- 0.85 kg
- EAN
- 4001836130080
- Numer producenta
- 123609
- Wysokość
- 21 cm
- Średnica
- 7.9 cm
- Pojemność
- 356 ml
- Materiał
- Szkło
- Model
- TULIP
- Kolor
- Przezroczysty
- Producent
- Zwiesel
- Zakres dostawy
- 4 szklanki
- Liczba sztuk
- 4
- Waga
- 0.85 kg
- EAN
- 4001836130080
- Numer producenta
- 123609
Pasuje również do tego

Stölzle Lausitz Power Weißweinkelch 402 ml 6er Set Weißweingläser spülmaschinenfest bleifreies Kristallglas hochwertige Qualität elegant und
268,00 zł
Sprzedawca: TR8

SCHOTT ZWIESEL TULIP (TASTE) BURGUNDERPOKAL 4 Stück 123608
99,46 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

SCHOTT ZWIESEL Szklanka do wody Simple, model 801757
209,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Esschert Design FB489, Zielony, Ceramika, 2,8 kg
94,99 zł
Sprzedawca: homerci

SCHOTT ZWIESEL TULIP (TASTE) BORDEAUXPOKAL 4 Stück 123607
98,74 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezprzewodowy, Połączenia/muzyka, Słuchawki, Biały
753,00 zł
Sprzedawca: MMGlobalTrade

SCHOTT ZWIESEL Tulip, Kieliszek do wina czerwonego, Kieliszek w kształcie tulipana, Szkło, Przezroczysty, Wino Cabernet Sauvignon, Przezroczyste
99,57 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Schott Zwiesel 6 Stück Weißweinglas Taste tritan· kristall, Hergestellt in EU· spülmaschinenfest· tritan protect· Weißweinglas 115670
124,91 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

SCHOTT ZWIESEL Fortissimo, Kieliszek do wina białego, Kieliszek standardowy, Szkło, Przezroczysty, Wino Riesling, Wino Pinot Gris, Wino Chardonnay, Grüner Veltliner wine, Przezroczyste
156,23 zł
Sprzedawca: TGHome

SCHOTT ZWIESEL 122314, Kieliszek do wina białego, Szkło, Przezroczysty, Przezroczyste, Monochromatyczny, 408 ml
98,00 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

SCHOTT ZWIESEL Fortissimo, Kieliszek do wina czerwonego, Kieliszek standardowy, Szkło, Przezroczysty, Blaufränkisch wine, Chenin Blanc wine, Wino Riesling, Wino Beaujolais, Białe wino Bordeaux,..., Przezroczyste
114,56 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

SCHOTT ZWIESEL FORTE (VINA) WEINBECHER 4 Stück 123619
123,05 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

SCHOTT ZWIESEL 122315, Kieliszek do wina czerwonego, Szkło, Przezroczysty, Przezroczyste, Monochromatyczny, 540 ml
99,28 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Stölzle Lausitz Power Rotweinkelch 517 ml - 6er Set | EAN 4012632234179 | HAN 159 00 01
269,33 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

ZWIESEL GLAS SCZ Rotweinglas Taste 497ml 801042
130,94 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Leonardo Weisswein PUCCINI 6er Set 069553
133,86 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

EDCO Eindhoven b.v. Weinglas 37cl aus Glas 6er Set, (B/H/T) 8x22x8cm transparent – 4er Vorteilset
77,86 zł
Sprzedawca: VISO

Hearts Cappuccino Amaretto 1 kg
32,77 zł/1kg
32,77 zł
Sprzedawca: Katomix

Stölzle Lausitz Bordeaux Glas Power 6er-Set I Hochwertige Rotweingläser optimal für Bordeauxwein I Extra Dünne Bordeauxgläser I Spühlmaschinenfeste
238,43 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

SCHOTT ZWIESEL 124094, Zestaw kieliszków do wina, Szkło, Przezroczysty, Przezroczyste, Monochromatyczny, 2 szt.
226,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Żel pod prysznic Derma Family 1,0L
70,80 zł/1l
70,80 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Schnitzer 4022993047073, 220 g, Niemcy, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
84,41 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

KoRo MUS_005, Afganistan, Australia, Chile, Włochy, Pakistan, Portugalia, Hiszpania, Stany Zjednoczone, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
170,50 zł/1kg
85,25 zł
Sprzedawca: somnia24

Trimex pieprz turecki 100g
63,70 zł/1kg
6,37 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

SCHOTT ZWIESEL Kieliszek do szampana Classico 801756
197,00 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,51 zł/1kg
187,53 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band Salmiak kulki o intensywnym pikantnym smaku 175g
61,66 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Air-Val Spiderman Żel + Szampon 2in1, 400 ml
96,30 zł/1l
38,52 zł
Sprzedawca: Bambule
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
50%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne szkło
dobre i tanie!
Oceniono dnia 31 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Riedel RIEDEL VERITAS KAUF 4 ZAHL 3 NEW WORLD PINOT NOIR 265 JAHRE 5449/67-265
422,98 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop

Kieliszki do wina, 340 ml, zestaw 6 sztuk
122,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Coravin Pivot Plus, System do przechowywania wina, Czarny



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
723,65 zł
Sprzedawca: Teosmart

Riedel SOMMELIERS VALUE SET BURGUNDY GRAND CRU 2PK 2 Stück 244000016



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
519,31 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop

Kieliszek do wina XXL - najlepszy kieliszek do wina o pojemności 750 ml; pomysł na prezent dla miłośników wina
62,93 zł
Sprzedawca: Geheimshop-de

Ściągacz RICH - szkło krystaliczne - D7cm H23cm - 2szt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
427,51 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop

Zieher NOSTALGIC - szkło kryształowe - D10,5cm H16,5cm - 2er



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
432,20 zł
-12,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
419,84 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop

KOTARBAU® Zestaw 6 kieliszków do czerwonego wina 210 ml Zestaw kieliszków do bialego wina Zestaw kieliszków do wina Nowoczesne kieliszki do wina Zestaw nowoczesnych kieliszków do wina Kieliszki do wina Kieliszki do wina Kieliszki do czerwonego wina Kieliszki koktajlowe



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
91,63 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Riedel Vinum Cabernet Sauvignon/Merlot – 8er Set



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
457,27 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop

6X Kieliszki Do Wina Szampana Szklanki Eleganckie Szklane 465 Ml Zestaw
64,86 zł
Sprzedawca: EDANTI

Riedel VELOCE TASTING SET 1X 6330/0,07,33,97 4 Stück 533000047



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
396,23 zł
-11,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
384,26 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop

Riedel FATTO A MANO OAKED CHARDONNAY TURQUOISE 1 Stück 490000T97



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
344,19 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop

Riedel Vinum Riesling Zestaw 4 sztuk
218,32 zł
-6,81 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
211,51 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop

Riedel High Performance Pinot Noir Clear 1 499400067
320,63 zł
-18,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
302,41 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop

Riedel R BLACK SERIES COLLECTOR'S EDITION BORDEAUX GRAND CRU 4100/00R



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
294,91 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop

Riedel Sommeliers Bordeaux Grand Cru



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
259,67 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop

Riedel Sommeliers Blind Blind Tasting Glas



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
276,30 zł
-16,63 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
259,67 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop

RIEDEL 4400/0, Szklanki do każdego rodzaju wina, Kieliszek standardowy, Kryształowe, Szkło, Przezroczysty, Monochromatyczny, 350 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
259,67 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop

RIEDEL 4400/16, Szklanki do każdego rodzaju wina, Kieliszek standardowy, Kryształowe, Szkło, Przezroczysty, Monochromatyczny, 1050 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
259,67 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop

RIEDEL 5449/28, Szklanki do każdego rodzaju wina, Kieliszek standardowy, Kryształowe, Szkło, Przezroczysty, Monochromatyczny, 459 ml
282,54 zł
-8,09 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
274,45 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop