Najważniejsze informacje w skrócie

  • To kompletny zestaw z tuszem i papierem, gotowy do natychmiastowego drukowania!
  • Zapewnia aż 108 wysokiej jakości wydruków w popularnym formacie pocztówkowym (10x15 cm).
  • Idealnie pasuje do Twojej drukarki Canon SELPHY (m.in. CP910, CP1200, CP1300).
  • Dzięki technologii sublimacji uzyskasz żywe kolory i trwałe zdjęcia.
  • Wydruki są natychmiast suche i wodoodporne, idealne do albumów.
  • To oryginalny produkt Canon, gwarantujący niezawodność i doskonałe rezultaty.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Canon 8568B001, Farba sublimacyjna, Value pack

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

141,00 zł

+ 4,24 zł za wysyłkę

Nasze najlepszeoferty
Papier fotograficzny i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Kodak ZINK Photo Paper, 50 szt.
Kodak ZINK Photo Paper, 50 szt.
1 999,87 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
149,99 zł
Sprzedawca: SystemBank
Zdjęcie produktu dla Kodak 3510553, A4, 21x29.7 cm, 5 ark., 5 szt.
Kodak 3510553, A4, 21x29.7 cm, 5 ark., 5 szt.
64,98 zł
Sprzedawca: SystemBank
Zdjęcie produktu dla Canon 0775B003, Połysk, 210 g/m², 100 ark., 210 µm, 100 mm, 150 mm
Canon 0775B003, Połysk, 210 g/m², 100 ark., 210 µm, 100 mm, 150 mm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
58,06 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla MediaRange MRINK107, Połysk, 135 g/m², Atramentowa, A4, Biały, 100 ark.
MediaRange MRINK107, Połysk, 135 g/m², Atramentowa, A4, Biały, 100 ark.
426,07 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 44
57,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Xiaomi | Papier Fotograficzny | 100 X 148 Mm | 40 Arkuszy
Xiaomi | Papier Fotograficzny | 100 X 148 Mm | 40 Arkuszy
350,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
73,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla MediaRange MRINK104, Wysoki połysk, 220 g/m², Atramentowa, Biały, 50 ark., 100 mm
MediaRange MRINK104, Wysoki połysk, 220 g/m², Atramentowa, Biały, 50 ark., 100 mm
164,95 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
36,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Canon 0775B078
Canon 0775B078
26,54 zł
Sprzedawca: KLS-Distribution
Zdjęcie produktu dla Canon PIXMA TS7650i
Canon PIXMA TS7650i
507,29 zł
Sprzedawca: Black-Dragon-Distribution
Zdjęcie produktu dla Canon 1686B072, 5 ark.
Canon 1686B072, 5 ark.
39,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Canon 1686B015, 260 g/m², 101.6 x 152.4, 10x15, 50 ark.
Canon 1686B015, 260 g/m², 101.6 x 152.4, 10x15, 50 ark.
200,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
52,23 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla Canon 4006C002, Atramentowa, A4, 5 szt.
Canon 4006C002, Atramentowa, A4, 5 szt.
1 328,73 zł
Sprzedawca: Technology-Germany
Zdjęcie produktu dla Canon 2768B014, 300 g/m², 11.8 µm, 50 ark., 4" x 6", 98 %
Canon 2768B014, 300 g/m², 11.8 µm, 50 ark., 4" x 6", 98 %
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
95,19 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ
Zdjęcie produktu dla Canon 8657B005, A4, 20 ark.
Canon 8657B005, A4, 20 ark.
381,29 zł/1kg
80,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Canon 2768B017, 20 szt., 297 x 420, A3
Canon 2768B017, 20 szt., 297 x 420, A3
186,50 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Epson C13S042545  (13x18cm, 50 listů, 200 g/m2)
Epson C13S042545 (13x18cm, 50 listů, 200 g/m2)
173,98 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla Canon 8657B007, A3+, 20 ark.
Canon 8657B007, A3+, 20 ark.
224,84 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ
Zdjęcie produktu dla Canon IJM417, 30 m, 61 cm, 260 g/m²
Canon IJM417, 30 m, 61 cm, 260 g/m²
26,33 zł/1m
789,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Zdjęcie produktu dla Kodak ICRG330, 3 szt.
Kodak ICRG330, 3 szt.
351,83 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
105,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Papier fotograficzny Canon A3 HR101
Papier fotograficzny Canon A3 HR101
5,10 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
51,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Canon 0775B082, Połysk, A4, 20 ark.
Canon 0775B082, Połysk, A4, 20 ark.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
75,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Wróć do biura, nie zapominając o niczym! oryginalną wkładkę do tuszu Canon 8568B001 Biały i spraw, żeby inni koledzy Ci zazdrościli!

Oryginalna wkładka do tuszu Canon RP-108 to materiał eksploatacyjny stworzony do druku wysokiej jakości przy użyciu tuszu sublimacyjnego, specjalnie sformułowanego do uzyskania jasnych i trwałych kolorów z matowym wykończeniem, nadającym profesjonalny wygląd każdemu dokumentowi lub obrazowi. Ta wkładka, kompatybilna i produkowana przez Canon, wyróżnia się białym kolorem i wykonaniem z wytrzymałego tworzywa sztucznego, co gwarantuje łatwy montaż i niezawodną pracę w drukarkach wymagających tego modelu. Ponadto jest to oryginalna wkładka do tuszu, co zapewnia optymalne dopasowanie i stałą jakość druku w porównaniu z nieoryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi. Jej format value pack czyni ją odpowiednią dla użytkowników poszukujących efektywnego i długotrwałego zasilania, idealnego do zadań profesjonalnych i kreatywnych, gdzie ważna jest dokładność kolorów, takich jak projektowanie graficzne, fotografia czy druk materiałów reklamowych. Krótko mówiąc, ta wkładka gwarantuje jasne i równomierne wyniki, zachowując cechy i wydajność Canon.



  • Typ:
    • Oryginalna wkładka do tuszu
    • Oryginał
  • Kompatybilny: Canon
  • Kolor: Biały
  • Materiał: Plastik
  • Cechy:
    • Jasny
    • Matowe wykończenie


  • Długość: 12,00
  • Wysokość: 8,70
  • Głębokość: 21,50
  • EAN: 4960999980034
  • Producent: Canon
  • Kod producenta: 8568B001
  • Kraj pochodzenia: JP
Informacje o bezpieczeństwie: Ten produkt spełnia wymagania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR), obowiązującego od 13 grudnia 2024 r. Producent: Informacje o producencie (nazwa, adres, dane kontaktowe) znajdują się na opakowaniu produktu lub w dołączonej dokumentacji. Kraj pochodzenia: podany jest na etykiecie produktu lub w karcie katalogowej. Podmiot odpowiedzialny w UE : EET Group A/S Bregnerødvej 133 D 3460 Birkerød Denmark : [email protected] Bezpieczeństwo użytkowania: - Produkt przeznaczony do użytku zgodnie z jego specyfikacją. - Przed pierwszym użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi w języku polskim (dołączoną lub dostępną online). - Należy przestrzegać zaleceń producenta dotyczących instalacji, zasilania, użytkowania i przechowywania. - Produkt nie powinien być użytkowany w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt przez .

Odkryj doskonałość drukowania zdjęć dzięki zestawowi kolorowych atramentów sublimacyjnych Canon RP-108, zaprojektowanemu specjalnie do drukarek SELPHY. Ten kompletny zestaw oferuje wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia wysokiej jakości wydruków w domu.

Zestaw zawiera kolorowy atrament sublimacyjny i 108 arkuszy wysokiej jakości papieru fotograficznego w rozmiarze 100x148 mm, idealnego do drukowania niezapomnianych wspomnień. Technologia druku sublimacyjnego gwarantuje profesjonalne rezultaty z żywymi kolorami i ostrymi szczegółami.

  • Kompatybilny z modelami SELPHY CP910, PCC-CP400 i CP1200
  • Idealny format wydruku dla albumów fotograficznych i ramek
  • Technologia sublimacji zapewniająca wspaniałe, trwałe kolory
  • Kompletny zestaw z atramentem i papierem do 108 wydruków

Oryginalny atrament Canon zapewnia najwyższą jakość druku, zapewniając spójne i niezawodne rezultaty. Każdy wydruk będzie arcydziełem, uwieczniającym najcenniejsze chwile z precyzją i wyrazistością.

Idealny zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych fotografów, Canon RP-108 pozwala z łatwością ożywić swoje zdjęcia. Niezależnie od tego, czy tworzysz album rodzinny, przygotowujesz spersonalizowane prezenty, czy drukujesz swoje ulubione zdjęcia, ten zestaw zagwarantuje doskonałe rezultaty.

Papier fotograficzny zawarty w zestawie jest zoptymalizowany do pracy w doskonałej synergii z atramentem, zapewniając wierne odwzorowanie kolorów i profesjonalne wykończenie. Wydruki z drukarek SELPHY przetrwają próbę czasu, zachowując wspomnienia na długie lata.

Wybierz niezawodność i jakość Canon dla swoich potrzeb drukowania zdjęć. Dzięki zestawowi RP-108 otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zamienić swoje cyfrowe zdjęcia w piękne, namacalne odbitki, gotowe do udostępnienia lub wyświetlenia.

Nie przegap okazji, aby podnieść jakość drukowania zdjęć. teraz zestaw kolorowych atramentów sublimacyjnych Canon RP-108 i zacznij tworzyć wspaniałe odbitki, które uchwycą esencję Twoich najcenniejszych chwil.



Model:
Oryginalny
Kompatybilność marki:
Canon
Rodzaj dostawy:
Value pack
Kompatybilność:
SELPHY CP910, PCC-CP400, SELPHY CP1200
Rodzaj tuszu kolorowego:
Farba sublimacyjna
Technologia druku:
Druk sublimacyjny
Ilość arkuszy:
108 ark.
Kod zharmonizowanego systemu (HS):
84439990


Zestaw materiałów eksploatacyjnych CANON – papier RP-108IN, 2 x 54 arkusze
108 standardowych wydruków w formacie pocztówki. Ten format wydruku 100 x 148 mm jest zazwyczaj do albumów lub ramek na zdjęcia.



Kaseta z taśmą Canon RP-108 i papier do

  • SELPHY CP-820 / CP-910 / 1000 / 1200

Dane techniczne

Typ - TypPapier sublimacyjny
Szczegóły - WersjaArkusze
Szczegóły - Format10x15
Typ - łącznie z taśmą / taśmą z atramentemTak
Szczegóły - Ilość (arkusze)108


Canon RP 108 - 1 - Kaseta z taśmą i zestaw papieru - do drukarek SELPHY CP1000, CP910, CP910 (8568B001)



Papier fotograficzny 10x15 z tuszem



    • Pojemność: 108 stron


Pasuje do:
serii Selphy CP
1200, 820, 910, 1000



Uwiecznij swoje wspomnienia już dziś! teraz i ciesz się doskonałą jakością zdjęć!



Zestaw kolorowych atramentów RP-108 z papierem umożliwia wydrukowanie do 108 odbitek fotograficznych w standardowym formacie pocztówkowym. Przy rozmiarze wydruku 100 x 148 mm, zestaw RP-108 jest idealny do wydruków zdjęć, które ozdobią album rodzinny lub ramkę na zdjęcia.

  • Oryginalny atrament Canon zapewnia średnio o 35% więcej wysokiej jakości wydruków niż podrobiony atrament
  • Oryginalny atrament Canon zawsze zapewnia niezmiennie wysoką jakość wydruków
  • Oryginalny atrament Canon jest zbyt niezawodny, aby drukowanie było bezstresowe
  • Każda zwrócona kaseta z tonerem i pojemnik z tuszem są ponownie wykorzystywane lub poddawane recyklingowi.


Oryginalne wkłady atramentowe Canon zapewniają imponujące i długotrwałe wydruki. Dzięki ich wysokiej niezawodności, rozmazanie, wyciek lub awaria wkładów atramentowych jest wykluczona. Zapewnia to niezmiennie wysoką jakość 100% wydruków - bez smug i zacieków. Program recyklingu firmy Canon umożliwia i bardzo prosty zwrot zużytych oryginalnych wkładów atramentowych Canon. Podczas procesu regeneracji części, które nie nadają się do ponownego użycia, są poddawane recyklingowi lub wykorzystywane do odzyskiwania energii. Dzięki temu żadne odpady nie trafiają na wysypiska śmieci.


Canon RP-108 Zestaw tusz/papier 100 x 148 mm - papier fotograficzny
Drukowanie ulubionych wspomnień na drukarce fotograficznej SELPHY dzięki zestawowi wysokiej jakości atramentu i papieru.
Ten zestaw atrament/papier składa się z atramentu Canon RP-108 i papieru w formacie pocztówkowym (100 x 148 mm) do tworzenia wysokiej jakości wydruków za pomocą urządzeń Canon SELPHY. Zestaw wystarcza na 108 odbitek i jest kompatybilny z drukarkami Canon Selphy CP910, CP820, CP1200, CP1000, CP1300.



Kolorowy atrament Canon RP-108 + papier 100 x 148 mm, 108 arkuszy. Typ atramentu kolorowego: atrament barwnikowo-sublimacyjny

Zestaw kolorowego atramentu RP-108 z papierem umożliwia wydrukowanie do 108 odbitek fotograficznych w standardowym formacie pocztówkowym. Dzięki formatowi wydruku 100 x 148 mm zestaw RP-108 idealnie nadaje się do drukowania odbitek fotograficznych w celu ozdobienia albumu rodzinnego lub ramki na zdjęcia.



Materiały eksploatacyjne
Typ materiałów eksploatacyjnych
Kaseta z taśmą i zestaw papieru
Technologia druku
Kolorowa sublimacja
Materiały eksploatacyjne w zestawie
2 x kaseta z taśmą
Nośniki
Nośniki wchodzące w zakres dostawy
Papier pocztówkowy - 101,6 x 152,4 mm - 108
Informacje o zgodności
Zgodność z
Canon SELPHY CP1000, CP1200, CP1200 Battery Pack Bundle, CP1200 Card Print Kit, CP1300, CP820, CP910, CP910 Printing Kit


Ilość: 108 stron
Nazwa produktu producenta: RP-108
Rodzina produktów producenta: Kolorowy zestaw tusz/papier do drukarki SELPHY CP1300



CANON
Papier fotograficzny
RP-108 Zestaw z tuszem i papierem w formacie pocztówkowym
Papier fotograficzny
Format papieru: 10,0 x 14,8 cm
2 kolorowe wkłady
Na 108 zdjęć w formacie pocztówkowym
Odpowiedni dla: Kompatybilne z CP820, CP910, CP1000, CP1200



  • Papier fotograficzny 100x150mm Canon RP-108 biały
  • Kolor biały


Wróć do biura nie zapominając o żadnych szczegółach: oryginalny wkład atramentowy Canon Selpgy RP-108 i bądź obiektem zazdrości kolegów!

  • Typ: Oryginalny
  • Kompatybilny: Canon
.

Canon RP-108 108szt, papiery do drukarek termosublimacyjnych: CP1500/1300/1000





Funkcje
Kompatybilność marki
Canon
Typ
Oryginał
Kompatybilność
SELPHY CP910, PCC-CP400, SELPHY CP1200
Typ atramentu
Atrament sublimacyjny
Technologia druku
Druk sublimacyjny




Z

estaw Canon RP108INK Papier

fotograficzny

10x14,8 cm + 2 wkłady do drukarek Selphy

Papier fotograficzny Canon RP108INK owymiarach 100 x 148 mm (4 x 6 cali) jest idealny do rodzinnych albumów fotograficznych lub ramek na zdjęcia. Po wydrukowaniu zdjęcia są natychmiast suche, bezzapachowe i wodoodporne, dzięki czemu można ich używać w dowolnym miejscu. Zestaw zawiera wystarczającą ilość atramentu na 108 zdjęć.







Kompatybilność - Bezprzewodowa kompaktowa drukarka fotograficzna SELPHY CP1300 i zestaw baterii - PCP-CP400 - Bezprzewodowa drukarka SELPHY CP910 White - Bezprzewodowa drukarka SELPHY CP910 Black - Bezprzewodowa kompaktowa drukarka fotograficzna SELPHY CP1300 - Kaseta na papier formatu PCC-CP400


Kaseta na papier formatu PCC-CP400 - SELPHY CP910 Blue Wireless - SELPHY CP1300 Compact Photo Printer - SELPHY CP1200Black Compact Photo Printer


Zestaw kolorowego tuszu i papieru RP-108 zapewnia tusz i papier na 108 standardowych odbitek o rozmiarze pocztówki. Rozmiar odbitki RP-108, wynoszący 100 x 148 mm (4x6"), jest idealny do albumów rodzinnych lub ramek na zdjęcia.

  • Drukuje do 108 zdjęć w formacie pocztówkowym
  • Tusz i papier w zestawie
  • Gwarantowana zgodność z:
    • SELPHY CP820
    • SELPHY CP910
    • SELPHY CP1200
    • SELPHY CP1000
    • SELPHY CP1300



Kaseta z taśmą barwiącą Canon i papier o zakresie do 108 zdjęć w formacie pocztówkowym.

Najważniejsze cechy:

  • Kaseta z taśmą Canon + papier RP-108
  • Zasięg: do 108 zdjęć
  • Kolory: cyjan, magenta, żółty
  • Imponująca niezawodność i rezultaty
  • Doskonałe wydruki

Zakres dostawy:
  • Kaseta z taśmą Canon RP-108
  • Papier fotograficzny


RP108 Tusz kolorowy Canon RP-108 + papier 100 x 148 mm

Atrament kolorowy Canon RP-108 + papier 100 x 148 mm, 108 arkuszy. Rodzaj atramentu: atrament sublimacyjny TIN Canon RP-108 8568B001 10x15cm + papier TTR Atrament kolorowy RP-108 + papier 100 x 148 mm, 108 arkuszy

Charakterystyka
Typ: Oryginalny
Kompatybilność marki: Canon
Kompatybilność: SELPHY CP910, PCC-CP400, SELPHY CP1200
Typ atramentu barwnikowego: Atrament sublimacyjny
Technologia druku: Druk sublimacyjny

Szczegóły techniczne
Kod produktu (HS): 84439990





  • Oryginalny atrament Canon gwarantujący wydajność
  • Zestaw kolorowych atramentów RP-108 z papierem umożliwia wydrukowanie do 108 standardowych odbitek fotograficznych w formacie pocztówkowym
  • Dzięki formatowi wydruku 100 x 148 mm zestaw RP-108 jest idealny do wydruków fotograficznych

Szczegóły drukowania

CechyOryginalne akcesorium
Rozmiar wydrukuRozmiar standardowy
Kompatybilny producentCanon
Kompatybilne modele



SELPHY CP820 SELPHY CP910 SELPHY CP1200 SELPHY CP1000 SELPHY CP1300
Kolorkolorowy



Producer product name - RP-108
Producer product family - Color Ink/Paper Set for SELPHY CP1300 Printer
Producer - Canon



    Originální barevný photo pack Canon 8568B001.

    Zestaw papieru fotograficznego Canon RP-108 do szybkich i pięknych wydruków fotograficznych Dla spontanicznej zabawy ze zdjęciami bez czekania, ten zestaw 108 arkuszy papieru fotograficznego + 2 kolorowe wkłady jest idealnym rozwiązaniem. Możesz łatwo drukować zdjęcia w bardzo dobrej jakości na błyszczącym papierze fotograficznym za pomocą drukarki. Kolorowe wkłady są odpowiednie dla następujących drukarek: Canon SELPHY CP820 / CP910 / CP920 / CP1000 / CP1200 / CP1300. Czy Twoja drukarka jest w zestawie? W takim razie nie przegap tej wspaniałej okazji! Dzięki temu zestawowi błyszczącego papieru fotograficznego w formacie 10,0 x 14,8 cm możesz osiągnąć najlepsze wyniki drukowania w korzystnej cenie. Zamów zestaw papieru fotograficznego Canon RP-108 z 2 kolorowymi wkładami w super niskiej cenie!

    Zestaw 108 odbitek (papier + tusz) - Format pocztówkowy (10 x 14,8 cm) - Kompatybilny z CP820/910/1000/1200

    Zestaw CANON RP-108 z atramentem i papierem w formacie pocztówkowym

    RP108IN PAPIER CANON 10x15cm + TTR (2)

    Canon RP-108 papier + kolorowa taśma 10x15 108 wydruków (2x 54 arkusze)

    8568B001 CANON Fotopapier䴴 (2)

    Cechy | Typ atramentu barwnikowego: Atrament sublimacyjny | Technologia druku: Druk sublimacyjny | Kompatybilność: SELPHY CP910. PCC-CP400. SELPHY CP1200 | Typ: Oryginalny | Kompatybilność z marką: Canon | Typ dostawy: Value pack | Dane logistyczne | Kod produktu (HS): 84439990 |

    Pojemność: 10x15cm 108 arkuszy - kompatybilny tylko z następującymi modelami: Selphy CP820, Selphy CP1000, Selphy CP910, Selphy CP1200, Selphy CP1300

    Canon RP-108. Typ: Oryginalny, Rodzaj atramentu: Barwnikowy atrament sublimacyjny, Kompatybilność marki: Canon
    Szerokość
    11.8 cm
    Długość
    20.2 cm
    Powierzchnia
    0.015 m²
    Model
    RP-108
    Format DIN
    A6
    Kolor
    Czarny
    Producent
    Liczba sztuk
    1
    Waga
    170 g
    EAN
    4960999980034
    Numer producenta
    8568B001

    Szerokość
    11.8 cm
    Długość
    20.2 cm
    Powierzchnia
    0.015 m²
    Model
    RP-108
    Format DIN
    A6
    Kolor
    Czarny
    Producent
    Liczba sztuk
    1
    Waga
    170 g
    EAN
    4960999980034
    Numer producenta
    8568B001
    Pasuje również do tego
    Zdjęcie produktu dla Canon SELPHY CP1500, termosublimacjyjny, 300 x 300 DPI, 4" x 6" (10x15 cm), Wi-Fi, Bezpośrednie drukowanie, Czarny
    Canon SELPHY CP1500, termosublimacjyjny, 300 x 300 DPI, 4" x 6" (10x15 cm), Wi-Fi, Bezpośrednie drukowanie, Czarny
    4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
    644,59 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: DigitalBayShop
    Zdjęcie produktu dla Canon 8568B001, Farba sublimacyjna, Value pack
    Canon 8568B001, Farba sublimacyjna, Value pack
    4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
    139,80 zł
    -10,66 zł
    129,14 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: Morelenet
    Zdjęcie produktu dla Canon KP-108IN, Atramentowa, Czerwony, Biały, 108 ark., Canon SELPHY Compact, 101,6 mm, 152,4 mm
    Canon KP-108IN, Atramentowa, Czerwony, Biały, 108 ark., Canon SELPHY Compact, 101,6 mm, 152,4 mm
    4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
    125,67 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: Morelenet
    Zdjęcie produktu dla REVENTO® Aroma Zgrzewarka Próżniowa Do Żywności + Worki - Pakowarka Próżniowa Do Folii
    REVENTO® Aroma Zgrzewarka Próżniowa Do Żywności + Worki - Pakowarka Próżniowa Do Folii
    4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
    159,90 zł
    Sprzedawca: REVENTO
    Zdjęcie produktu dla Apple MT1F3ZM/A, Pokrowiec, Apple, iPhone 15 Pro, 15,5 cm (6.1"), Różowy
    Apple MT1F3ZM/A, Pokrowiec, Apple, iPhone 15 Pro, 15,5 cm (6.1"), Różowy
    4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 103
    227,99 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: Ploonk
    Zdjęcie produktu dla Canon SELPHY CP1500, termosublimacjyjny, 300 x 300 DPI, 4" x 6" (10x15 cm), Wi-Fi, Bezpośrednie drukowanie, Różowy
    Canon SELPHY CP1500, termosublimacjyjny, 300 x 300 DPI, 4" x 6" (10x15 cm), Wi-Fi, Bezpośrednie drukowanie, Różowy
    4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
    686,26 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: Morelenet
    Zdjęcie produktu dla REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
    REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
    4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 74
    105,60 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: Morelenet
    Zdjęcie produktu dla Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
    Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
    4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 1216
    381,61 zł
    Sprzedawca: G-Electronics
    Zdjęcie produktu dla 7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
    7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
    4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3086
    494,90 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: Mister_Sandman
    Zdjęcie produktu dla Canon SELPHY CP1500, termosublimacjyjny, 300 x 300 DPI, 4" x 6" (10x15 cm), Wi-Fi, Bezpośrednie drukowanie, Czarny
    Canon SELPHY CP1500, termosublimacjyjny, 300 x 300 DPI, 4" x 6" (10x15 cm), Wi-Fi, Bezpośrednie drukowanie, Czarny
    808,02 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: Morelenet
    Zdjęcie produktu dla CANON Drukarka SELPHY CP1500 BIAŁA
    CANON Drukarka SELPHY CP1500 BIAŁA
    4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
    541,00 zł
    Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
    Zdjęcie produktu dla Elektryczna maszyna do szycia Przenośna mini maszyna do szycia 2 prędkości Mini i podróżna maszyna do szycia Maszyna do szycia z podwójnym gwintem Pedał nożny Pedał nożny Retoo
    Elektryczna maszyna do szycia Przenośna mini maszyna do szycia 2 prędkości Mini i podróżna maszyna do szycia Maszyna do szycia z podwójnym gwintem Pedał nożny Pedał nożny Retoo
    3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 294
    28,89 zł
    -6%
    26,89 zł
    Sprzedawca: Retoo
    Zdjęcie produktu dla Canon SELPHY CP1000, termosublimacjyjny, 300 x 300 DPI, Bezpośrednie drukowanie, Biały
    Canon SELPHY CP1000, termosublimacjyjny, 300 x 300 DPI, Bezpośrednie drukowanie, Biały
    4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
    609,69 zł
    Sprzedawca: PolisElectro
    Zdjęcie produktu dla Cyfrowy termometr i higrometr 2w1
    Cyfrowy termometr i higrometr 2w1
    4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
    20,29 zł
    Sprzedawca: QIKtech
    Zdjęcie produktu dla Bestway 58497, Filtr do piasku, Czarny, Pomarańczowy, Biały, Nad basenem naziemnym, 5700 l, 1100 l, 42300 l
    Bestway 58497, Filtr do piasku, Czarny, Pomarańczowy, Biały, Nad basenem naziemnym, 5700 l, 1100 l, 42300 l
    4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 191
    1 011,51 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: Tormino
    Zdjęcie produktu dla Denver TCL-212BT GREY, 1,19 kg, Czarny, Szary, Przenośny odtwarzacz CD
    Denver TCL-212BT GREY, 1,19 kg, Czarny, Szary, Przenośny odtwarzacz CD
    4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 155
    199,18 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: Morelenet
    Zdjęcie produktu dla Amazon B0CXKQYCPG, 32 GB, 3 GB, 25,6 cm (10.1"), USB Type-C, Fioletowy, Chłopak, dziewczyna
    Amazon B0CXKQYCPG, 32 GB, 3 GB, 25,6 cm (10.1"), USB Type-C, Fioletowy, Chłopak, dziewczyna
    4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
    857,96 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: md-premium-e-commerce
    Zdjęcie produktu dla Generator zimnego dymu Generator zimnego dymu Generator zimnego dymu Cewka wędzarnicza Sparbrand - 4-kanałowa
    Generator zimnego dymu Generator zimnego dymu Generator zimnego dymu Cewka wędzarnicza Sparbrand - 4-kanałowa
    4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
    306,39 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: Arboremedia
    A blue Lenovo Ideapad Slim 3 Chromebook is shown from a front-facing, slightly elevated angle against a white background.
    Lenovo Ideapad Slim 3 Chromebook Intel N4500 8GB - 128GB SSD - Chrome OS
    5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
    Używany
    884,48 zł
    Sprzedawca: preiswertePC
    Zdjęcie produktu dla Siemens EQ.6 plus, Ekspres do espresso, 1,7 l, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1500 W, Czarny, Stal nierdzewna
    Siemens EQ.6 plus, Ekspres do espresso, 1,7 l, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1500 W, Czarny, Stal nierdzewna
    4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 196
    5 598,74 zł
    Sprzedawca: Sotel
    Zdjęcie produktu dla ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
    ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
    4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 205
    430,99 zł
    Sprzedawca: SuperTechPL
    Zdjęcie produktu dla Granitor Maszyna Do Napojów Slush Sorbetów Smoothies Podwójna 600 W 2 X 10 L
    Granitor Maszyna Do Napojów Slush Sorbetów Smoothies Podwójna 600 W 2 X 10 L
    4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
    5 783,99 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: QIKtech
    Zdjęcie produktu dla Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka, Obraz wygenerowany przez AI
    Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
    1 290,90 zł/1l
    4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 216
    129,09 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: MFETradeShop
    Bestseller
    Zdjęcie produktu dla Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
    Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
    32,98 zł/1l
    16,49 zł
    Sprzedawca: MPsklepKROPKA
    Zdjęcie produktu dla int!rend Brush Pen Set 51 elementów - 24 pisaki akwarelowe, 2 ołówki akwarelowe, 20 arkuszy papieru akwarelowego, 5 szablonów - pisaki odręczne, pisaki pędzelkowe do bullet journal
    int!rend Brush Pen Set 51 elementów - 24 pisaki akwarelowe, 2 ołówki akwarelowe, 20 arkuszy papieru akwarelowego, 5 szablonów - pisaki odręczne, pisaki pędzelkowe do bullet journal
    4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
    125,76 zł
    15% zniżki
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: Brandslandia
    Zdjęcie produktu dla Canon 9522B005, Szeroki obiektyw, 6/5
    Canon 9522B005, Szeroki obiektyw, 6/5
    5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
    904,83 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: DUKEFOTOGRAFIA
    Zdjęcie produktu dla Google Nest Mini, Google Assistant, Okrągły, Szary, Tkanina, Plastik, Chromecast, Android, iOS
    Google Nest Mini, Google Assistant, Okrągły, Szary, Tkanina, Plastik, Chromecast, Android, iOS
    4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
    1 017,53 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: NovaMBSmart
    Zdjęcie produktu dla FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
    FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
    4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 581
    549,99 zł
    Sprzedawca: FunLife
    Zdjęcie produktu dla Olympia A 210, 23 cm, Laminator na gorąco, 4 min, 300 mm/min, 0,5 mm, A4
    Olympia A 210, 23 cm, Laminator na gorąco, 4 min, 300 mm/min, 0,5 mm, A4
    4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
    82,32 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: Morelenet
    Zdjęcie produktu dla SPEEDLINK SL-630013-BKBK, Oburęczny, RF Wireless, 1600 DPI, Czarny
    SPEEDLINK SL-630013-BKBK, Oburęczny, RF Wireless, 1600 DPI, Czarny
    4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
    67,05 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: Morelenet

    Recenzje klientów

    Na podstawie 5 opinii
    Oceniono dnia 12 sierpnia 2026 na
    Zweryfikowany zakup
    Oceniono dnia 5 listopada 2025 na
    Zweryfikowany zakup
    Oceniono dnia 6 sierpnia 2025 na
    Zweryfikowany zakup
    Oceniono dnia 31 lipca 2025 na
    Zweryfikowany zakup
    Oceniono dnia 24 września 2026 na
    Zweryfikowany zakup
    Polecane dla Ciebie
    Zdjęcie produktu dla 50x papier brokatowy w formacie A4: kolorowy papier brokatowy o gramaturze 250 g/m² - idealny do rękodzieła i kreatywnego projektowania - karton fotograficzny i papier do drukarek
    50x papier brokatowy w formacie A4: kolorowy papier brokatowy o gramaturze 250 g/m² - idealny do rękodzieła i kreatywnego projektowania - karton fotograficzny i papier do drukarek
    25,99 zł
    Sprzedawca: tkgruppe
    Zdjęcie produktu dla Papier fotograficzny Kodak Zinc 2x3 100 sztuk Przezroczysty Przezroczysty Jeden rozmiar
    Papier fotograficzny Kodak Zinc 2x3 100 sztuk Przezroczysty Przezroczysty Jeden rozmiar
    4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
    336,82 zł
    Sprzedawca: BalticVaris_DE
    Zdjęcie produktu dla Papier fotograficzny PD Media Premium A3, błyszczący – 230 g/m², 50 arkuszy, papier do drukarek atramentowych o wysokim połysku (29,7 x 42 cm)
    Papier fotograficzny PD Media Premium A3, błyszczący – 230 g/m², 50 arkuszy, papier do drukarek atramentowych o wysokim połysku (29,7 x 42 cm)
    77,43 zł
    Sprzedawca: PDMedia
    Zdjęcie produktu dla Tło fotograficzne INRUI Retro Brown Texture 1.8x2.4m Winylowy portret profesjonalny
    Tło fotograficzne INRUI Retro Brown Texture 1.8x2.4m Winylowy portret profesjonalny
    312,24 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: Luxus-Kollektion
    Zdjęcie produktu dla INRUI Retro Abstrakcyjna brązowa tekstura Tło fotograficzne 1,5x2,1m
    INRUI Retro Abstrakcyjna brązowa tekstura Tło fotograficzne 1,5x2,1m
    241,29 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: Luxus-Kollektion
    Zdjęcie produktu dla Markery akrylowe z okrągłą końcówką, 60 kolorów + notes szkicowy A5, 60 stron, gramatura 180 g/m²
    Markery akrylowe z okrągłą końcówką, 60 kolorów + notes szkicowy A5, 60 stron, gramatura 180 g/m²
    757,65 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: Luxus-Kollektion
    505,10 zł/1kg
    Zdjęcie produktu dla Tło fotograficzne, "Dzień Zmarłych" (Dia de los Muertos), wymiary: 1,8 x 1,2 m
    Tło fotograficzne, "Dzień Zmarłych" (Dia de los Muertos), wymiary: 1,8 x 1,2 m
    241,42 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: Luxus-Kollektion
    1 207,10 zł/1kg
    Zdjęcie produktu dla Zdjęcie na ścianę: tropikalna plaża, lato, palmy, błękitne morze. Wymiary: 2,1 x 1,5 m
    Zdjęcie na ścianę: tropikalna plaża, lato, palmy, błękitne morze. Wymiary: 2,1 x 1,5 m
    248,43 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: Luxus-Kollektion
    24 843,00 zł/1kg
    Zdjęcie produktu dla Papier fotograficzny PD Media A4, błyszczący – 230 g/m², 50 arkuszy, papier premium do drukarek atramentowych
    Papier fotograficzny PD Media A4, błyszczący – 230 g/m², 50 arkuszy, papier premium do drukarek atramentowych
    42,07 zł
    Sprzedawca: PDMedia
    Zdjęcie produktu dla Papier Fotograficzny Samoprzylepny 10x15 135g/m² Błyszczący 50szt Inkjet 4R
    Papier Fotograficzny Samoprzylepny 10x15 135g/m² Błyszczący 50szt Inkjet 4R
    18,30 zł
    Sprzedawca: PDMedia
    Zdjęcie produktu dla Papier fotograficzny Cryfokt Matt, trwały materiał o wysokiej jasności w papierze fotograficznym używanym do drukowania dokumentów do zdjęć
    Papier fotograficzny Cryfokt Matt, trwały materiał o wysokiej jasności w papierze fotograficznym używanym do drukowania dokumentów do zdjęć
    82,80 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: Zanjo24
    331,20 zł/1kg
    Zdjęcie produktu dla Papier fotograficzny PD Media Premium 10 x 15 cm, głęboko matowy – 250 g/m², 100 arkuszy, papier do drukarek atramentowych o zwiększonej grubości (4R)
    Papier fotograficzny PD Media Premium 10 x 15 cm, głęboko matowy – 250 g/m², 100 arkuszy, papier do drukarek atramentowych o zwiększonej grubości (4R)
    27,13 zł
    Sprzedawca: PDMedia
    Zdjęcie produktu dla Kodak ZINK Photo Paper, 50 szt.
    Kodak ZINK Photo Paper, 50 szt.
    4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
    149,99 zł
    Sprzedawca: SystemBank
    1 999,87 zł/1kg
    Zdjęcie produktu dla Kodak 5740-513, Połysk, 180 g/m², A4, Żółty, 50 ark., 215 µm
    Kodak 5740-513, Połysk, 180 g/m², A4, Żółty, 50 ark., 215 µm
    114,77 zł
    -35,75 zł
    79,02 zł
    Sprzedawca: PolisElectro
    Zdjęcie produktu dla Kodak 3510553, A4, 21x29.7 cm, 5 ark., 5 szt.
    Kodak 3510553, A4, 21x29.7 cm, 5 ark., 5 szt.
    64,98 zł
    Sprzedawca: SystemBank
    Zdjęcie produktu dla Papier KODAK Foto Fotograficzny do Drukarki 25 szt A4 210x297mm 180g Błysk / 3510-812
    Papier KODAK Foto Fotograficzny do Drukarki 25 szt A4 210x297mm 180g Błysk / 3510-812
    49,99 zł
    Sprzedawca: SystemBank
    147,03 zł/1kg
    Zdjęcie produktu dla Zestaw kolorowego papieru fotograficznego, kolorowe wkłady atramentowe, papier fotograficzny, wkłady atramentowe, papier fotograficzny do drukarek, materiały eksploatacyjne do drukarek
    Zestaw kolorowego papieru fotograficznego, kolorowe wkłady atramentowe, papier fotograficzny, wkłady atramentowe, papier fotograficzny do drukarek, materiały eksploatacyjne do drukarek
    293,90 zł
    Darmowa wysyłka
    Sprzedawca: Zanjo24
    433,48 zł/1kg
    Zdjęcie produktu dla Kodak S8 Tri-X 200D/160T
    Kodak S8 Tri-X 200D/160T
    353,03 zł
    Sprzedawca: PolisElectro
    23,15 zł/1m
    Zdjęcie produktu dla Papier fotograficzny PD Media 10 x 15 cm, błyszczący – 180 g/m², 50 arkuszy, do drukarek atramentowych (Inkjet 4R)
    Papier fotograficzny PD Media 10 x 15 cm, błyszczący – 180 g/m², 50 arkuszy, do drukarek atramentowych (Inkjet 4R)
    15,54 zł
    Sprzedawca: PDMedia
    Zdjęcie produktu dla Papier fotograficzny PD Media 10 x 15 cm, wysoki połysk – 150 g/m², 100 arkuszy, do drukarek atramentowych (4R Extra Glanz)
    Papier fotograficzny PD Media 10 x 15 cm, wysoki połysk – 150 g/m², 100 arkuszy, do drukarek atramentowych (4R Extra Glanz)
    18,08 zł
    Sprzedawca: PDMedia