5,0



Na podstawie 4 opinii
Silan Aromatherapy Magic Magnolia 2772ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
41,12 zł
14,83 zł / 1l
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Proszki do prania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Proszek do prania białego i koloru uniwersalny Persil Deep Clean 9 kg67,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Proszek do prania Marsiglia 92 prań 4,14 kg18,33 zł/1l
75,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Persil Expert Freshness by Silan Proszek do prania tkanin białych, 990 g98,80 zł/1kg
98,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
W.Riese Colour Gel 50WL 2250ml42,95 zł/1l
96,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Silan Aromatherapy, Płyn do płukania Relaxing Maldives, 1012 ml
22,64 zł/1kg
24,90 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Silan Fresh Sky Płyn do zmiękczania tkanin, 1100 ml
22,64 zł/1l
24,90 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Silan płyn do płukania Sensi 2.86L 130 płukań
13,67 zł/1l
39,10 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Silan Aromatherapy Magic Magnolia Płyn do Płukania 1,012L
24,01 zł/1l
24,30 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Odświeżacz koloru w proszku Dash 100WL
94,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ariel Touch Of Lenor Fresh Air Proszek do prania uniwersalny, 5,5 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
25,46 zł/1kg
177,78 zł
-25,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
152,77 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Silan Magic Magnolia Płyn do płukania, 1364 ml
24,19 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

Proszek do prania W.Riese Universal Megaperls 1,02 kg
29,40 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

GiDeli aktywny tlen 1kg, nadwęglan sodu, środek czyszczący, gospodarstwo domowe
58,25 zł/1kg
58,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

febreze 8700216331326 febreze Odświeżacz do tkanin w sprayu Intensywna świeżość, 500 ml
103,14 zł/1l
51,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Ace, Classic Odplamiacz,1l
22,86 zł/1kg
25,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Felce Azzurra Mon Amour Blu Mare 3 l
6,52 zł/1l
21,76 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,57 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Silan, Spring Lavender Plyn do plukania, 880 ml
21,17 zł/1l
18,63 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Silan Aromatherapy Fascinating Jungle 1012ml
24,01 zł/1l
24,30 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Sofin, Plyn do plukania Perfume Bouquet, 2,5 l
6,42 zł/1l
16,06 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Coccolino, Płyn do płukania Sunfresh, 975 ml
20,32 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
 /
Opis:
Silan Aromatherapy Magnolia Plyn do plukania 2,772L
- Technologia Mikrokapsulek
- Swiezy Zapach
- Zapach nawet do 140 dni
- Skoncentrowana formula
Nowy plyn do zmiekczania tkanin Silan z formula mikrokapsulek zapachowych. Zapewnia swiezosc i zapach tkanin po przechowywaniu w garderobie az do 140 dni. Ponadto formula jest wzbogacona o Technologie Neutralizacji Nieprzyjemnych Zapachow. Innowacyjne mikrokapsulki zapachowe pekaja w wyniku tarcia podczas noszenia odziezy i uwalniaja zapach swiezego prania. W ten sposob kazdego dnia mozesz cieszyc sie unikalnym zapachem swiezosci.
Opakowanie przyjazne srodowisku - butelka Silan w 100% nadaje sie do recyklingu.
 /
Sposob uzycia:
- 25ml – miekkie pranie
- 35ml – bardzo miekkie pranie
- 55ml – wyjatkowo miekkie pranie
Nie czekaj, zamów już dziś! Poczuj magię magnolii z każdym praniem. teraz!
Opis szczegółowy Rozkoszuj się relaksującym urokiem magnolii. Silan aromatherapy – dla niesamowitej miękkości i długotrwałego zapachu, który utrzymuje się 24/7. Ciesz się intensywnym zapachem ubrań nie tylko podczas prania, ale także w trakcie noszenia, dzięki unikatowym mikrokapsułkom zapachowym, które aktywują się z każdym Twoim ruchem. Parametry produktu Zastosowanie Uniwersalny Sposób użycia Do płukania Skład 5 - 15 % kationowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa (Alpha-isomethyl ionone, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal) Dozowanie 22ml Zapach Kwiatowy Dodatkowe właściwości Zmiękczające Waga jednostkowa brutto 2,89 kg kationowe środki powierzchniowo czynne 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% kompozycje zapachowe mniej niż 5% Zagrożenie Nie Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Henkel Polska Ulica i numer: ul. Domaniewska 41 Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL Zawartość nominalna 2772 ml Trwałość od otwarcia 24 mies. Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE Przechowywać w miejscu niem dla dzieci, Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą. Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 32 op. zb. (DU) Alpha-Isomethylionone (3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on) Tak Coumarin (2H-1-benzopiran-2-on) Tak Geraniol (3,7-dimetylo- (2E)-2,6-oktadien-1-ol) Tak Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) Tak Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Austria Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 9000101581508 Marka: Silan Kategoria: ŚRODKI PIORĄCE Podkategoria: ŚRODKI DO PŁUKANIA TKANIN Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: Henkel Polska Ulica i numer: ul. Domaniewska 41 Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL Waga jednostkowa brutto: 2.89 kg
- Zawartość
- 2.772 l
- Składniki
- Silan, Plyn do plukania Magic Magnolia, 2,77 l
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 2890 g
- EAN
- 9000101581508
- Zawartość
- 2.772 l
- Składniki
- Silan, Plyn do plukania Magic Magnolia, 2,77 l
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 2890 g
- EAN
- 9000101581508
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
P502: Przestrzegać wskazówek producenta lub dostawcy dotyczących odzysku lub wtórnego wykorzystania.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
EUH 210: Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
Pasuje również do tego

Silan, Płyn do płukania Dreamy Lotus, 2,77 l
15,21 zł/1l
42,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Silan Aromatherapy Dreamy Lotus Płyn do płukania, 1100 ml
23,61 zł/1kg
28,33 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Silan Aromatherapy Fascinating Frangipani 2772ml
15,20 zł/1l
42,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Silan, Płyn do płukania Fascinating Jungle, 2,77 l
14,84 zł/1l
41,12 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Silan Classic Fresh Sky 2860ml
14,73 zł/1l
42,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Coccolino Fresh & Soft Płyn do płukania Blue Splash, 1700 ml
9,63 zł/1l
16,37 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Gama, Kapsulki do prania koloru, 60 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
41,90 zł/1kg
62,85 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chanteclair 8015194530730
14,28 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Daewoo 10793749 Daewoo Waschmaschine WM914T1WA0DE 9kg/1400Umin wh A (Speditionsversand)
3 202,65 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Felce Azzurra 8001280034022, Płynny, 2000 ml, Wanilia, Niebieski, Magnolia, Ambre
7,28 zł/1l
14,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Ariel Touch Of Lenor Fresh Air Proszek do prania uniwersalny, 5,5 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
25,46 zł/1kg
177,78 zł
-25,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
152,77 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Odświeżacz koloru w płynie Dash 100WL
94,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GiDeli aktywny tlen 10kg, nadwęglan sodu, środek czyszczący, gospodarstwo domowe
20,71 zł/1kg
207,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Esperanza EBL014, Ciepły, 180 °C, Czarny, 1,8 m, 25 W, Prąd przemienny
18,90 zł
Sprzedawca: Remedial

Narożnik Masseno NAKO z funkcją spania w kształcie litery U, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa, sofa rozkładana, zestaw wypo
2 149,00 zł
Sprzedawca: masseno

Kuschelweich premium płyn do płukania tkanin Glamour z olejkiem migdałowym 28 WL 750ml
11,32 zł/1l
8,49 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dziecięcy Rowerek Trójkołowy Baby Mix 3W1 Typhoon Obrotowy 360° Army
382,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MIMULO

Felce Azzurra 8001280409578, 1 szt.
15,59 zł/1l
24,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lenor Lenor - Woda do prasowania - Wiosenne przebudzenie - Odświeżacz do tkanin - 1000 ml
62,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

12 sztuk rosyjskich dysz do wyciskania +1 profesjonalny worek do wyciskania 20 cm zestaw 27 sztuk do dekoracji ciast
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Tg53008 Kuchnia Drewniana Dla Dzieci Akcesoria Niebieska Zabawkowa Duża Garnki
414,00 zł
Sprzedawca: QIKtech

Ariel All in 1 kapsułki Regular- 70 prań
93,99 zł
Sprzedawca: UniMarket

Silan płyn do płukania Sensi 2.86L 130 płukań
13,67 zł/1l
39,10 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Proszek do prania W.Riese Universal Megaperls 1,02 kg
29,40 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dziękuję
Dobry zapach i zmiękcza rzeczy
Oceniono dnia 16 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Persil proszek do prania tkanin białych i kolorowych uniwersalny zapachowy 10 kg



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(33)Liczba wystawionych ocen: 33
69,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
7,00 zł/1kg

Proszek do prania białego i koloru uniwersalny Persil Deep Clean 9 kg



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
67,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Persil proszek do prania kolorowych tkanin Deep Clean Professional 10 kg



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(33)Liczba wystawionych ocen: 33
69,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
7,00 zł/1kg

Proszek do prania 51 prań 2,55 kg - Dash
78,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,81 zł/1kg

Proszek do prania Marsiglia 92 prań 4,14 kg



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
75,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,33 zł/1l

Persil Colour Powder Heavy Duty Detergent Deep Clean 75 wsadów prania 4500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
193,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Proszek do prania W.Riese Universal Megaperls 1,02 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,40 zł/1l

Dash powder Alpen Frische 100WL



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(29)Liczba wystawionych ocen: 29
94,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Persil Expert Freshness by Silan Proszek do prania tkanin białych, 990 g
98,80 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
98,80 zł/1kg

Odświeżacz koloru w proszku Dash 100WL



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(29)Liczba wystawionych ocen: 29
94,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

W.Riese Colour Gel 50WL 2250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
96,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,95 zł/1l

Kultige mexikanische Seife Zote Mydło Białe 400g z Aufhellerem
77,62 zł
Sprzedawca: LaProve

Sole 8002910029470



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Burti, Proszek, 22 prania (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
258,70 zł/1kg

Nadwęglan sodu tlen aktywny pranie czyszczenie 1kg Nuvio
28,99 zł
Sprzedawca: FonderhillSp

Proszek do prania sacco marsiglia 990g - Spuma di Sciampagna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,87 zł/1l

Persil Universal Powder Heavy Duty Detergent Deep Clean 20WL 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
61,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Proszek do prania Dalli Active Plus, 16WL, 1,04kg
26,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Odświeżacz koloru w proszku Dash 40WL
55,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dalli Color Plus 16WL
26,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,28 zł/1kg