Kärcher SE 3-18 Compact, Kompaktowy, Bateria, 1,9 m, 1,7 l, 2,9 l, Czarny, Biały

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
1326,71 zł

1296,63 zł-30,08zł

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

wt. 13 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Odkurzacze piorące i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Tineco CARPET ONE Cruiser odkurzacz do dywanów, tapicerki, prania z 3-stopniową funkcją SmoothPower, suszeniem DualCore, samoczyszczeniem FlashDry, iLoop
Tineco CARPET ONE Cruiser odkurzacz do dywanów, tapicerki, prania z 3-stopniową funkcją SmoothPower, suszeniem DualCore, samoczyszczeniem FlashDry, iLoop
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
3 299,00 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tineco
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący LEHMANN HYPERWASH LHOVW-1220 do dywanów i tapicerki + zestaw ssawek ssawka szeroka i wąska
Odkurzacz piorący LEHMANN HYPERWASH LHOVW-1220 do dywanów i tapicerki + zestaw ssawek ssawka szeroka i wąska
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 448
309,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz do czyszczenia tkanin Lubluelu, odkurzacz do czyszczenia na mokro i na sucho 13500 Pa / 450 W, z dużym zbiornikiem i długim kablem, do dywanów, tapicerki, sof i samochodów, V6
Odkurzacz do czyszczenia tkanin Lubluelu, odkurzacz do czyszczenia na mokro i na sucho 13500 Pa / 450 W, z dużym zbiornikiem i długim kablem, do dywanów, tapicerki, sof i samochodów, V6
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
318,99 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lubluelu-DE
Zdjęcie produktu dla MPM MOD-48 Odkurzacz wodny Odkurzacz piorący
MPM MOD-48 Odkurzacz wodny Odkurzacz piorący
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
775,11 zł
-226,11 zł
549,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MPM
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący Kärcher SE 3 Compact Home Shoe, biały, 500 W, zbiornik 1,7 l, but..
Odkurzacz piorący Kärcher SE 3 Compact Home Shoe, biały, 500 W, zbiornik 1,7 l, but..
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
806,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Karcher_PL
Zdjęcie produktu dla Kärcher SE 4 Plus black/white 1.081-170.0, 10 W, Bęben próżniowy, Suchy i Mokry, Worek na kurz, Filtracja, Czarny, Biały
Kärcher SE 4 Plus black/white 1.081-170.0, 10 W, Bęben próżniowy, Suchy i Mokry, Worek na kurz, Filtracja, Czarny, Biały
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
1 180,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Kärcher SE 2 SPOT CARE
Kärcher SE 2 SPOT CARE
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
553,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Karcher_PL
Zdjęcie produktu dla Pad Cleaner 500 W, 70 dB, czarny, przenośny, kompaktowy, odkurzacz punktowy Odkurzacz do szorowania mebli tapicerowanych, takich jak dywany i sofy
Pad Cleaner 500 W, 70 dB, czarny, przenośny, kompaktowy, odkurzacz punktowy Odkurzacz do szorowania mebli tapicerowanych, takich jak dywany i sofy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
259,90 zł
-10,00 zł
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo
Zdjęcie produktu dla Fakir Starky WDA 700 Bezprzewodowy odkurzacz na mokro/sucho Biały
Fakir Starky WDA 700 Bezprzewodowy odkurzacz na mokro/sucho Biały
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 69
1 140,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Thomas Pet & Family Aqua+, 1700 W, Cylinder próżniowy, Suchy i Mokry, Worek na kurz, 1,8 l, Mikro, Woda
Thomas Pet & Family Aqua+, 1700 W, Cylinder próżniowy, Suchy i Mokry, Worek na kurz, 1,8 l, Mikro, Woda
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
1 789,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Thomas Multi Clean X10 Parquet, 1700 W, Cylinder próżniowy, Suchy i Mokry, Worek na kurz, 6 l, Mikro
Thomas Multi Clean X10 Parquet, 1700 W, Cylinder próżniowy, Suchy i Mokry, Worek na kurz, 6 l, Mikro
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
2 265,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Kärcher FC 8 Smart Signature Line, Elektryczna miotła, Bez worka, Srebrny, Biały, Żółty, 0,4 l, 0,4 l, Mokry
Kärcher FC 8 Smart Signature Line, Elektryczna miotła, Bez worka, Srebrny, Biały, Żółty, 0,4 l, 0,4 l, Mokry
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
1 742,64 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_
Zdjęcie produktu dla H.Koenig TWT77, Suchy i Mokry, Woda, Filtrowanie wody, Tapicerka, 0,35 l/min, Bez worka
H.Koenig TWT77, Suchy i Mokry, Woda, Filtrowanie wody, Tapicerka, 0,35 l/min, Bez worka
534,98 zł
-22,84 zł
512,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Thomas AQUA PET & FAMILY PARQUET PRO, 1700 W, Bęben próżniowy, Suchy i Mokry, Combi, HEPA, Filtrowanie wody
Thomas AQUA PET & FAMILY PARQUET PRO, 1700 W, Bęben próżniowy, Suchy i Mokry, Combi, HEPA, Filtrowanie wody
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
2 811,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący Karcher SE 3 Compact - Kompaktowa konstrukcja z funkcją mycia na mokro
Odkurzacz piorący Karcher SE 3 Compact - Kompaktowa konstrukcja z funkcją mycia na mokro
1 229,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QualiFind
Zdjęcie produktu dla Polti RollySteam WD10, Odkurzacz pionowy 3 w 1, Bez worka, Czarny, Biały, 0,8 l, 0,6 l, 0,8 l
Polti RollySteam WD10, Odkurzacz pionowy 3 w 1, Bez worka, Czarny, Biały, 0,8 l, 0,6 l, 0,8 l
1 228,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL
Zdjęcie produktu dla Tineco CQ88356, Odkurzacz pionowy, Bez worka, Czarny, Biały, 0,8 l, 0,72 l, Prostokątny
Tineco CQ88356, Odkurzacz pionowy, Bez worka, Czarny, Biały, 0,8 l, 0,72 l, Prostokątny
2 210,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Breros_
Zdjęcie produktu dla Dreame H12 Pro FlexLite, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Szary, 0,65 l, 0,78 l, 0,7 l
Dreame H12 Pro FlexLite, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Szary, 0,65 l, 0,78 l, 0,7 l
1 706,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Dreame T14 PRO, Pionowy odkurzacz, Bez worka, Czarny, 0,15 l, 1 l, 0,5 l
Dreame T14 PRO, Pionowy odkurzacz, Bez worka, Czarny, 0,15 l, 1 l, 0,5 l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
2 076,85 zł
-43,50 zł
2 033,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Kärcher DS 6.000, 900 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Worek na kurz, 1,7 l, HEPA
Kärcher DS 6.000, 900 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Worek na kurz, 1,7 l, HEPA
2 598,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LVS-Handel

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Opis produktu

Czyszczenie bez ograniczeń

Odkurzacz piorący umożliwia czyszczenie powierzchni tekstylnych, takich jak meble tapicerowane, dywany i fotele samochodowe. Z maksymalną swobodą ruchu dzięki akumulatorowi 18 V i funkcji płukania do czyszczenia urządzenia.

Głębokie czyszczenie włókien i maksymalna swoboda ruchu: Odkurzacz pionowy SE 3-18 Compact Home czyści powierzchnie tekstylne z dużą mocą, bez pozostawiania irytujących śladów i z taką samą mocą jak przewodowy odkurzacz pionowy.

Umożliwia to dokładne i wygodne czyszczenie oraz błyskawiczne usuwanie zabrudzeń z tapicerki, materacy i dywanów w domu, mebli ogrodowych oraz wnętrza samochodu lub kampera.

Dzięki kompaktowej konstrukcji urządzenie jest nie tylko poręczne, ale może być również używane tam, gdzie w pobliżu nie ma gniazdka elektrycznego dzięki akumulatorowi 18 V Kärcher Battery Power (brak w zestawie).

Długi i elastyczny wąż ssący z wewnętrznym wężem detergentu gwarantuje również wysoki poziom wygody i elastyczności, nawet w trudno ch miejscach.

Po sprzątaniu jest przed sprzątaniem: Za pomocą funkcji higienicznego płukania odkurzacz piorący usuwa również wszelkie zabrudzenia i bakterie znajdujące się w urządzeniu, zapobiegając w ten sposób powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Zgodnie z mottem: czysty pojazd, czyste urządzenie czyszczące.

  • Wygodny wąż 2 w 1
    • Wewnętrzny wąż natryskowy zapewniający wysoki poziom komfortu podczas czyszczenia.
    • Długi, elastyczny wąż ssący do wygodnego czyszczenia, szczególnie w trudno ch i wąskich miejscach.
    • Obrotowe złącze węża zapewnia jeszcze większą swobodę ruchów.
  • system 2-zbiornikowy
    • Łatwe napełnianie zbiornika świeżej wody.
    • Wygodne wyjmowanie i opróżnianie zbiornika brudnej wody bez kontaktu z brudem.
  • Praktyczne przechowywanie akcesoriów i węża
    • Wygodny transport jedną ręką: wszystkie akcesoria i wąż można przechowywać bezpośrednio na urządzeniu.
    • Wszystkie akcesoria są zawsze przymocowane do urządzenia, dzięki czemu można je bezpiecznie przenosić do miejsca użytkowania.
  • Kompaktowa konstrukcja
    • Elastyczne zastosowanie, nawet w ciasnych lub trudno ch miejscach.
    • Praktyczny uchwyt umożliwia szybki i wygodny transport urządzenia.
  • Schowek na drobne akcesoria
    • Praktyczny schowek podczas czyszczenia.
    • Idealny na gąbki, ściereczki i inne drobne przedmioty.

Sprawdzona technologia Kärcher do tapicerki i dyszy szczelinowej dla optymalnych rezultatów czyszczenia

Głębokie czyszczenie powierzchni tekstylnych. Łatwe i szybkie czyszczenie dzięki wydajnej metodzie ekstrakcji natryskowej. Niska wilgotność resztkowa zapewnia szybkie suszenie powierzchni tekstylnych.

akumulator 18 V Kärcher Battery Power (nie dołączony w standardzie)

Maksymalna swoboda ruchu dzięki pracy niezależnie od zasilania sieciowego. Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami na platformie akumulatorowej 18 V Kärcher Battery Power.

Funkcja higienicznego płukania

Po zakończeniu czyszczenia urządzenie jest czyszczone za pomocą funkcji płukania. Usuwa to pozostałości brudu i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów powodowanych przez bakterie. Umożliwia natychmiastowe schowanie czystego urządzenia.

Wyposażony w ogniwa litowo-jonowe akumulator gwarantuje stałą wydajność. Ogniwa zapobiegają również samorozładowaniu baterii i utracie pojemności z powodu częstego częściowego rozładowania (efekt pamięci).

A dzięki innowacyjnej technologii czasu rzeczywistego ze zintegrowanym wyświetlaczem LCD, pozostały czas pracy, stan naładowania i pojemność baterii są stale wyświetlane. Akumulator 18 V / 5,0 Ah nadaje się do stosowania we wszystkich urządzeniach na platformie akumulatorowej 18 V Kärcher.

Innowacyjna technologia czasu rzeczywistego

Zintegrowany wyświetlacz LCD przez cały czas pokazuje pozostały czas pracy, pozostały czas ładowania i stan naładowania.

platforma akumulatorowa 18 V Kärcher

Do użytku we wszystkich urządzeniach platformy akumulatorowej 18 V Kärcher Battery Power. Do użytku we wszystkich urządzeniach platformy akumulatorowej 18 V Kärcher Battery Power+.

Wydajne ogniwa litowo-jonowe

Akumulator litowo-jonowy gwarantuje stałą wydajność i zapobiega samorozładowaniu i efektowi pamięci.

  • Automatyczny tryb przechowywania - wydłuża żywotność ogniw.
  • Ochrona przed strumieniami wody zgodnie z IPX 5 - niezawodna ochrona w zastosowaniach, w których występują strumienie wody.
  • Efektywne zarządzanie temperaturą - maksymalna wydajność dzięki skutecznemu buforowaniu ciepła i inteligentnemu zarządzaniu baterią.
  • Inteligentne monitorowanie ogniw - chroni akumulator przed przeciążeniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem.
  • Wytrzymała obudowa - Obudowy akumulatorów Kärcher są szczególnie odporne na uderzenia.
Dane techniczne
  • Urządzenie zasilane bateryjnie
  • Platforma akumulatorowa 18 V
  • Typ akumulatora Akumulator litowo-jonowy
  • Napięcie (V) 18
  • Pojemność (Ah) 5
  • Energia (Wh) 90
  • Waga baterii (kg) 0,8
  • Waga wraz z opakowaniem (kg) 0,9
  • Wymiary akumulatora (dł. × szer. × wys.) (mm) 134 x 88 x 73
  • Pobór mocy odkurzacza (W) 184
  • Szerokość robocza (mm) 75
  • Pojemność zbiornika świeżej wody (litry) 1,7
  • Pojemność zbiornika brudnej wody (litry) 2,9
  • Czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora (min) ok. 12 (2,5 Ah) / ok. 24 (5,0 Ah)
  • Waga bez akcesoriów (kg) 3,6
  • Waga wraz z opakowaniem (kg) 5,3
  • Wymiary (dł. × szer. × wys.) (mm) 414 x 225 x 261
  • Cechy:
    • Funkcja spłukiwania
    • Praktyczny schowek na wąż i akcesoria
    • Schowek na drobne części
  • Zakres dostawy
    • Wąż ssący: 1,9 m
    • Dysza piorąca do czyszczenia tapicerki
    • Dysza szczelinowa do czyszczenia tapicerki
    • Środek czyszczący: Środek do czyszczenia dywanów RM 519, 100 ml
    • komfortowy system 2 w 1 ze zintegrowanym wężem spryskującym
    • akumulator Kärcher Battery Power 18 V / 5,0 Ah
Zakres dostawy
  • Kompaktowy odkurzacz akumulatorowy KÄRCHER SE 3-18
  • 1x akumulator: akumulator 18 V / 5,0 Ah Battery Power
  • Ładowarka: szybka ładowarka 18 V Battery Power+
  • Wąż ssący: 1,9 m
  • Dysza szczelinowa do czyszczenia tapicerki
  • Dysza piorąca do czyszczenia tapicerki
  • komfortowy system 2 w 1 ze zintegrowanym wężem spryskującym
  • Instrukcja obsługi

x



Układ:
Kompaktowy
Źródło zasilania:
Bateria
Długość przewodu:
1,9 m
Pojemność zbiornika:
1,7 l
Pojemność pojemnika na brudną wodę:
2,9 l
Kolor produktu:
Czarny, Biały
Wbudowany wyświetlacz:
Nie
Pobór mocy:
184 W
Technologia baterii:
Litowo-jonowa (Li-Ion)
Pojemność baterii:
5 Ah
Żywotność baterii:
24 min
Wyjmowana bateria:
Tak
Szerokość produktu:
225 mm
Głębokość produktu:
414 mm
Wysokość produktu:
261 mm
Waga produktu:
3,6 kg
Specjalna nasadka:
Tak
Dołączony akumulator:
Tak
Szerokość opakowania:
491 mm
Głębokość opakowania:
292 mm
Wysokość opakowania:
330 mm
Waga wraz z opakowaniem:
7 kg


Kompaktowy akumulator domowy Kärcher SE 3-18
Zawartość
1.7 l
Wysokość
26.1 cm
Szerokość
22.5 cm
Długość
49 cm
Średnica
1.9 m
Pojemność
1.7 l
Model
SE 3-18 Compact Home Battery Set 5.0-F
Kolor
Czarny
Biały
Producent
Moc
184 W
Napięcie
18 V
Pojemność zbiornika na wodę
1.7 l
Waga
3.6 kg
EAN
4066529080967
Numer producenta
1.081-508.0

Zawartość
1.7 l
Wysokość
26.1 cm
Szerokość
22.5 cm
Długość
49 cm
Średnica
1.9 m
Pojemność
1.7 l
Model
SE 3-18 Compact Home Battery Set 5.0-F
Kolor
Czarny
Biały
Producent
Moc
184 W
Napięcie
18 V
Pojemność zbiornika na wodę
1.7 l
Waga
3.6 kg
EAN
4066529080967
Numer producenta
1.081-508.0
Pasuje również do tego
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
32,98 zł/1l
16,49 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA
Zdjęcie produktu dla Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 121
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 4603
807,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Zdjęcie produktu dla LG MR20GA, TV, Przyciski/koło, Ładowanie akumulatora, Czarny
LG MR20GA, TV, Przyciski/koło, Ładowanie akumulatora, Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 429
165,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: dse-one
Zdjęcie produktu dla Kärcher RM 534** 0,5L Czyszczenie i pielęgnacja podłóg
Kärcher RM 534** 0,5L Czyszczenie i pielęgnacja podłóg
120,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
60,00 zł
Sprzedawca: Hydro-Press
Zdjęcie produktu dla DO GIER RGB Ryzen 7 5700X RTX 5060 32GB SSD 1TB WIFI W11 DLSS 4
DO GIER RGB Ryzen 7 5700X RTX 5060 32GB SSD 1TB WIFI W11 DLSS 4
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
5 748,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vist
Zdjęcie produktu dla COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
230,56 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
415,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Proszek do prania dywanów i tapicerki Karcher RM Carpetpro 760 0,8l do Puzzi
Proszek do prania dywanów i tapicerki Karcher RM Carpetpro 760 0,8l do Puzzi
105,50 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
94,95 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla Przenośny wentylator ręczny Zimilo z 5 stopniami prędkości, cyfrowym wyświetlaczem LED, ładowaniem przez złącze Type-C, regulowanym kątem nachylenia, do użytku na zewnątrz, w biurze, kolor zielony
Przenośny wentylator ręczny Zimilo z 5 stopniami prędkości, cyfrowym wyświetlaczem LED, ładowaniem przez złącze Type-C, regulowanym kątem nachylenia, do użytku na zewnątrz, w biurze, kolor zielony
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
159,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BBG-Onlineshop
Zdjęcie produktu dla Tablica do pisania LCD z 4 kolorami zabawka dla dzieci tablica do rysowania 8 cali do robienia notatek pisanie prezentów magiczna tablica tablica świetlna tablet Retoo
Tablica do pisania LCD z 4 kolorami zabawka dla dzieci tablica do rysowania 8 cali do robienia notatek pisanie prezentów magiczna tablica tablica świetlna tablet Retoo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
32,89 zł
-10%
29,49 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla BAIER Spezial-Entstauber BSS606 (Staubklasse L 230V/1380W nass/trocken) 9248
BAIER Spezial-Entstauber BSS606 (Staubklasse L 230V/1380W nass/trocken) 9248
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
2 572,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
49,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
244,99 zł
Sprzedawca: Metler
Zdjęcie produktu dla Sony Playstation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, biały
Sony Playstation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, biały
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 162
3 568,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Materac 180x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
Materac 180x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 1469
1 079,99 zł
Sprzedawca: hatservice
Zdjęcie produktu dla Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 955
4 600,00 zł
Sprzedawca: Weinzierl_Warenhandel
Zdjęcie produktu dla 2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2122
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore
Zdjęcie produktu dla Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Połączenia/muzyka, 46 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Połączenia/muzyka, 46 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 730
Odnowiony
629,22 zł
Sprzedawca: JANADO
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2786
212,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Zdjęcie produktu dla Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 2193
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution
Zdjęcie produktu dla Kärcher SE 3-18, 184 W, Bęben próżniowy, Mokry, Bez worka, 2,9 l, 70 dB
Kärcher SE 3-18, 184 W, Bęben próżniowy, Mokry, Bez worka, 2,9 l, 70 dB
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
780,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Kärcher 1.081-500.0 Kärcher SE 3-18 Compact
Kärcher 1.081-500.0 Kärcher SE 3-18 Compact
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
685,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Karcher_PL
Zdjęcie produktu dla Kärcher Power 18/25, Zestaw bateria i ładowarka, 2,5 Ah, 18 V, Kärcher, Czarny, Żółty, 1 szt.
Kärcher Power 18/25, Zestaw bateria i ładowarka, 2,5 Ah, 18 V, Kärcher, Czarny, Żółty, 1 szt.
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 60
370,80 zł
Sprzedawca: HammerArzt
Zdjęcie produktu dla Kärcher SE 3-18 Compact Battery Set, 184 W, Bęben próżniowy, Mokry, Bez worka, 1,2 l, Czarny, Żółty
Kärcher SE 3-18 Compact Battery Set, 184 W, Bęben próżniowy, Mokry, Bez worka, 1,2 l, Czarny, Żółty
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
878,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Kärcher 2.445-035.0, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), 4,8 Ah, 18 V, Kärcher, Czarny, Żółty
Kärcher 2.445-035.0, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), 4,8 Ah, 18 V, Kärcher, Czarny, Żółty
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
335,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Kärcher SE 3 Compact Home Floor, 500 W, Cylinder próżniowy, Suchy i Mokry, Bez worka, 2,9 l, Czarny, Szary, Biały
Kärcher SE 3 Compact Home Floor, 500 W, Cylinder próżniowy, Suchy i Mokry, Bez worka, 2,9 l, Czarny, Szary, Biały
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
1 078,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Dreame D10 Plus, Biały, Okrągły, Worek na kurz, 0,4 l, Ładowanie, Purification, 0,145 l
Dreame D10 Plus, Biały, Okrągły, Worek na kurz, 0,4 l, Ładowanie, Purification, 0,145 l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 366
1 217,80 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_
Zdjęcie produktu dla Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 145
2 446,81 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla LEADZM Uchwyt ścienny do telewizora 32-70 cali, uchwyt ścienny, uchwyt do telewizora, regulowany kątem nachylenia i obrotu, model Tmds-101, udźwig 50 kg, standard VESA 600x400, regulacja góra-dół: 10 stopni
LEADZM Uchwyt ścienny do telewizora 32-70 cali, uchwyt ścienny, uchwyt do telewizora, regulowany kątem nachylenia i obrotu, model Tmds-101, udźwig 50 kg, standard VESA 600x400, regulacja góra-dół: 10 stopni
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 400
171,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 335
739,99 zł
-94,99 zł
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Recenzje klientów

Na podstawie 42 opinii

Zdjęcia klientów

Oceniono dnia 5 lipca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super produkt!
Oceniono dnia 20 kwietnia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
polecam
Oceniono dnia 24 sierpnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Świetny odkurzacz piorący
Oceniono dnia 5 lipca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super kompaktowe urządzenie
Oceniono dnia 11 grudnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Produkt został dostarczony
Oceniono dnia 8 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobrze
Oceniono dnia 17 grudnia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super część
Oceniono dnia 16 marca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Odkurzacz piorący spełnił nasze oczekiwania
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Tineco CARPET ONE Cruiser odkurzacz do dywanów, tapicerki, prania z 3-stopniową funkcją SmoothPower, suszeniem DualCore, samoczyszczeniem FlashDry, iLoop
Tineco CARPET ONE Cruiser odkurzacz do dywanów, tapicerki, prania z 3-stopniową funkcją SmoothPower, suszeniem DualCore, samoczyszczeniem FlashDry, iLoop
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
3 299,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: Tineco
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący MPM MOD-80 1200W 20L
Odkurzacz piorący MPM MOD-80 1200W 20L
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MPM
Zdjęcie produktu dla Polti RollySteam WD40C, Odkurzacz pionowy 3 w 1, Bez worka, Czarny, Czerwony, 0,8 l, 0,6 l, 0,8 l
Polti RollySteam WD40C, Odkurzacz pionowy 3 w 1, Bez worka, Czarny, Czerwony, 0,8 l, 0,6 l, 0,8 l
1 789,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący LEHMANN PRIMEWASH All-in-One 2800 W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych, na mokro/sucho, grzanie wody, zbiornik 35-l
Odkurzacz piorący LEHMANN PRIMEWASH All-in-One 2800 W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych, na mokro/sucho, grzanie wody, zbiornik 35-l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 448
649,00 zł
-70,00 zł
579,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz mokro-suchy Lubluelu T6, 16 kPa, zbiornik na wodę o pojemności 1 litra, czas pracy 33 minuty, szczotka do czyszczenia krawędzi, automatyczne czyszczenie, do powierzchni twardych i usuwania sierści zwierząt
Odkurzacz mokro-suchy Lubluelu T6, 16 kPa, zbiornik na wodę o pojemności 1 litra, czas pracy 33 minuty, szczotka do czyszczenia krawędzi, automatyczne czyszczenie, do powierzchni twardych i usuwania sierści zwierząt
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
757,13 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Lubluelu-DE
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący SPOTTER LEHMANN STEAMWASH LHOSW-1819 Pranie zimną oraz ciepłą wodą, pranie parą, czyszczenie parą
Odkurzacz piorący SPOTTER LEHMANN STEAMWASH LHOSW-1819 Pranie zimną oraz ciepłą wodą, pranie parą, czyszczenie parą
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 448
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący LEHMANN HYPERWASH LHOVW-1220 do dywanów i tapicerki + zestaw ssawek ssawka szeroka i wąska
Odkurzacz piorący LEHMANN HYPERWASH LHOVW-1220 do dywanów i tapicerki + zestaw ssawek ssawka szeroka i wąska
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 448
309,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący LEHMANN EASYWASH do dywanów i tapicerki + zestaw ssawek ssawka szeroka i wąska, spot clean, na mokro i sucho spotter 750W
Odkurzacz piorący LEHMANN EASYWASH do dywanów i tapicerki + zestaw ssawek ssawka szeroka i wąska, spot clean, na mokro i sucho spotter 750W
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 448
319,00 zł
-20,00 zł
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący Karcher SE 3 Compact Home do domu tapicerki
Odkurzacz piorący Karcher SE 3 Compact Home do domu tapicerki
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
678,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla MPM MOD-48 Odkurzacz wodny Odkurzacz piorący
MPM MOD-48 Odkurzacz wodny Odkurzacz piorący
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
775,11 zł
-226,11 zł
549,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MPM
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz do czyszczenia tkanin Lubluelu, odkurzacz do czyszczenia na mokro i na sucho 13500 Pa / 450 W, z dużym zbiornikiem i długim kablem, do dywanów, tapicerki, sof i samochodów, V6
Odkurzacz do czyszczenia tkanin Lubluelu, odkurzacz do czyszczenia na mokro i na sucho 13500 Pa / 450 W, z dużym zbiornikiem i długim kablem, do dywanów, tapicerki, sof i samochodów, V6
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
318,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Lubluelu-DE
Zdjęcie produktu dla Thomas Twin Aquawash, 1400 W, Bęben próżniowy, Suchy i Mokry, Worek na kurz, HEPA, Filtracja
Thomas Twin Aquawash, 1400 W, Bęben próżniowy, Suchy i Mokry, Worek na kurz, HEPA, Filtracja
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
Używany
903,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący Kärcher SE 3 Compact Home Shoe, biały, 500 W, zbiornik 1,7 l, but..
Odkurzacz piorący Kärcher SE 3 Compact Home Shoe, biały, 500 W, zbiornik 1,7 l, but..
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
806,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Karcher_PL
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz Przemysłowy Do Czyszczenia Na Sucho I Mokro 3000 W 100 L
Odkurzacz Przemysłowy Do Czyszczenia Na Sucho I Mokro 3000 W 100 L
1 719,81 zł
-53,82 zł
1 665,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz ręczny o mocy 120 W z lampką LED do czyszczenia na mokro i sucho, do samochodu, domu, cząstek płynnych, włosów i osadów
Odkurzacz ręczny o mocy 120 W z lampką LED do czyszczenia na mokro i sucho, do samochodu, domu, cząstek płynnych, włosów i osadów
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz ręczny o mocy 120 W z lampką LED do czyszczenia na mokro i sucho, do samochodu, domu, cząstek płynnych, włosów i osadów
Odkurzacz ręczny o mocy 120 W z lampką LED do czyszczenia na mokro i sucho, do samochodu, domu, cząstek płynnych, włosów i osadów
153,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Kärcher SE 2 SPOT CARE
Kärcher SE 2 SPOT CARE
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
553,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Karcher_PL