Najważniejsze informacje w skrócie

  • Zapewnia mega wydajność – jedna rolka to aż 300 listków, co odpowiada 6 standardowym rolkom!
  • Ciesz się niezwykłą chłonnością dzięki specjalnemu wzorowi wytłoczenia ""Super-Absorbent Vortex"".
  • Jest całkowicie bezpieczny w kontakcie z żywnością, potwierdzony rygorystycznymi testami laboratoryjnymi.
  • Możesz go śmiało używać w kuchence mikrofalowej do podgrzewania lub rozmrażania potraw.
  • Wykonany z czystej celulozy i 2-warstwowy, co gwarantuje jego wytrzymałość.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Foxy Mega Jumbo ręcznik kuchenny – 1 rolka 300 listków, super chłonny

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

11,89 zł

+ 18,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
9h 54m 50s
Nasze najlepszeoferty
Ręczniki papierowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Papierowy 2R SŁONIK JUMBO MEGA DŁUUUGI BIAŁY 2W - 30 Rolek
Ręcznik Papierowy 2R SŁONIK JUMBO MEGA DŁUUUGI BIAŁY 2W - 30 Rolek
129,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla KATRIN® 61570 Ręcznik składany Classic - składany w Z, biały, 4000 listków
KATRIN® 61570 Ręcznik składany Classic - składany w Z, biały, 4000 listków
279,81 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Papierowy Wepa Prestige Biały - 2 Rolki
Ręcznik Papierowy Wepa Prestige Biały - 2 Rolki
9,90 zł
2% zniżki
Sprzedawca: PAKOGROUP
Zdjęcie produktu dla Ręcznik papierowy biały celuloza 500 listków sztuk Kuchcik
Ręcznik papierowy biały celuloza 500 listków sztuk Kuchcik
38,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart
Zdjęcie produktu dla Foxy, Tornado Ręcznik papierowy, 1 rolka
Foxy, Tornado Ręcznik papierowy, 1 rolka
16,26 zł
Sprzedawca: szybkikoszyk
Zdjęcie produktu dla Foxy Mega, Ręcznik kuchenny, 2 rolki
Foxy Mega, Ręcznik kuchenny, 2 rolki
6,90 zł
Sprzedawca: szybkikoszyk
Bestseller
Zdjęcie produktu dla VELVET TURBO 3-WARSTWOWY Ręcznik Papierowy Super Chłonny Wytrzymały
VELVET TURBO 3-WARSTWOWY Ręcznik Papierowy Super Chłonny Wytrzymały
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
31,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Mola Complex Ręcznik papierowy 3w1, 1 rolka
Mola Complex Ręcznik papierowy 3w1, 1 rolka
13,57 zł
Sprzedawca: szybkikoszyk
Zdjęcie produktu dla Regina Super Long ręcznik papierowy – 1 rolka, 220 listków, 50,6 m
Regina Super Long ręcznik papierowy – 1 rolka, 220 listków, 50,6 m
13,20 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA
Zdjęcie produktu dla Linteo ręcznik kuchenny Classic XXL 2-warstwowy A1 sztuka
Linteo ręcznik kuchenny Classic XXL 2-warstwowy A1 sztuka
24,24 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Kuchenny Cashmir A1 2-Warstwowy Super Mega
Ręcznik Kuchenny Cashmir A1 2-Warstwowy Super Mega
12,39 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Słonik Jumbo Mega Rolka
Ręcznik Słonik Jumbo Mega Rolka
26,66 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla Papierowe ręczniki kuchenne 2-warstwowe, 6 rolek
Papierowe ręczniki kuchenne 2-warstwowe, 6 rolek
121,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Papierowe ręczniki kuchenne białe 2-warstwowe, 1 rolka
Papierowe ręczniki kuchenne białe 2-warstwowe, 1 rolka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
65,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Foxy, Asso Ręczniki papierowe, 2 rolki
Foxy, Asso Ręczniki papierowe, 2 rolki
10,50 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Ręczniki papierowe w rolce, 2-warstwowe, celuloza, 455 m
Ręczniki papierowe w rolce, 2-warstwowe, celuloza, 455 m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
262,24 zł
Sprzedawca: AAOcz
Zdjęcie produktu dla Ręcznik papierowy Horeca 150 listków
Ręcznik papierowy Horeca 150 listków
8,18 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla Papernet 402059 Ręcznik papierowy 760 listków celuloza biały 231,8 m
Papernet 402059 Ręcznik papierowy 760 listków celuloza biały 231,8 m
276,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop
Zdjęcie produktu dla Almusso Jumbo, Papier toaletowy 2-warstwowy, 12 rolek
Almusso Jumbo, Papier toaletowy 2-warstwowy, 12 rolek
109,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart
Zdjęcie produktu dla 6x PAPERROLL 137040628 Rolka ręczników papierowych BestPaper - 3-warstwowa, 100 m, 1 rolka
6x PAPERROLL 137040628 Rolka ręczników papierowych BestPaper - 3-warstwowa, 100 m, 1 rolka
11 857,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

&nbsp/

Opis:

MEGA DŁUGOŚĆ: 300 listków. Jedna rolka odpowiada sześciu standardowym 50-listkowym rolkom, dla MEGA wygody.

SPECJALNY WZÓR WYTŁOCZENIA - ""SUPER - ABSORBENT VORTEX"": zastosowane wytłoczenie zwiększa znacznie wchłanianie i zatrzymywanie płynów.

TESTOWANA DO KONTAKTU Z ŻYWNOŚCIĄ: rygorystyczne testy wykonane przez wykwalifikowane laboratoria gwarantują bezpieczeństwo ręczników Foxy w kontakcie z żywnością.

TESTOWANA W KUCHENKACH MIKROFALOWYCH: może być używana w kuchenkach mikrofalowych do podgrzewania lub rozmrażania żywności. Przeczytaj uważnie instrukcję na opakowaniu.

HIGIENICZNA: używanie ręczników papierowych do wycierania rąk pozwala uniknąć przenoszenia bakterii na innych użytkowników, co może mieć miejsce w przypadku użycia tradycyjnych ręczników.

ZOPTYMALIZOWANA DLA ŚRODOWISKA: kompaktowa konfiguracja pozwala na użycie mniejszej ilości samochodów potrzebnych do transportu oraz mniejszej ilości materiałów potrzebnych do produkcji opakowania. Dodatkowo zajmuje mniej miejsca w domu.



Odkryj niezrównaną chłonność! Zamów Foxy Mega Jumbo już dziś!



Foxy Mega Jumbo – długa rolka ręcznika kuchennego z czystej celulozy Ręcznik kuchenny Foxy Mega Jumbo to praktyczne i wydajne rozwiązanie, które zastępuje aż 6 standardowych rolek po 50 listków . Jedna rolka ma 300 listków i 66 m długości , dzięki czemu starcza na znacznie dłużej, zajmując mniej miejsca w domu. Wykonany z czystej, naturalnie białej celulozy , jest 2-warstwowy , wyjątkowo wytrzymały i wyposażony w spiralne tłoczenie , które zwiększa chłonność. Może być stosowany w kontakcie z żywnością, co potwierdzają rygorystyczne testy laboratoryjne. Sprawdzi się również w kuchence mikrofalowej, np. do przykrywania potraw podczas podgrzewania. Najważniejsze zalety: Mega wydajność – 1 rolka = 6 standardowych. Super chłonny – spiralne tłoczenie równomiernie wchłania płyny. Bezpieczny dla żywności – certyfikowane bezpieczeństwo. Uniwersalne zastosowanie – kuchnia, łazienka, sprzątanie, osuszanie żywności. Przyjazny środowisku – mniej opakowań i mniejszy transport dzięki kompaktowej formie. Specyfikacja: Ilość warstw: 2 Ilość listków: 300 Długość rolki: 66 m Kolor: naturalnie biały Marka: Foxy Zastosowanie: Idealny do kuchni, sprzątania, wycierania powierzchni i naczyń, osuszania owoców i warzyw oraz w kuchence mikrofalowej.
Składniki
Papier toaletowy Foxy Mega jest doskonałym rozwiązaniem dla Twoich codziennych potrzeb higienicznych. Wyjątkowo miękki w dotyku, zapewniający komfort i delikatność podczas użytkowania. Jego trwała konstrukcja gwarantuje skuteczność i wydajność. Wypróbuj teraz i przekonaj się, dlaczego Foxy jest preferowanym wyborem wielu osób. / / Składniki: celuloza, woda, mika syntetyczna, gliceryna, alkohol cetylowy, kwas stearynowy, polisorbat 20, parafina ciekła, propylparaben, mirystylan izopropanolu, glikol propylenowy, olejek cytrynowy, olejek z drzewa herbacianego, mikrokrystaliczna celuloza, alkohol benzylowy, olejek z lawendy, silan diaminy butylowan, limonen, benzoesan benzylu, triclocarban.
Długość
6600 cm
Producent
Jareks
Liczba sztuk
1
Waga
0.3 kg
EAN
5900935002009

Składniki
Papier toaletowy Foxy Mega jest doskonałym rozwiązaniem dla Twoich codziennych potrzeb higienicznych. Wyjątkowo miękki w dotyku, zapewniający komfort i delikatność podczas użytkowania. Jego trwała konstrukcja gwarantuje skuteczność i wydajność. Wypróbuj teraz i przekonaj się, dlaczego Foxy jest preferowanym wyborem wielu osób. / / Składniki: celuloza, woda, mika syntetyczna, gliceryna, alkohol cetylowy, kwas stearynowy, polisorbat 20, parafina ciekła, propylparaben, mirystylan izopropanolu, glikol propylenowy, olejek cytrynowy, olejek z drzewa herbacianego, mikrokrystaliczna celuloza, alkohol benzylowy, olejek z lawendy, silan diaminy butylowan, limonen, benzoesan benzylu, triclocarban.
Długość
6600 cm
Producent
Jareks
Liczba sztuk
1
Waga
0.3 kg
EAN
5900935002009
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Foxy Mega, Ręcznik kuchenny, 2 rolki
Foxy Mega, Ręcznik kuchenny, 2 rolki
6,90 zł
Sprzedawca: szybkikoszyk
Zdjęcie produktu dla Regina Super Long ręcznik papierowy – 1 rolka, 220 listków, 50,6 m
Regina Super Long ręcznik papierowy – 1 rolka, 220 listków, 50,6 m
13,20 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA
Zdjęcie produktu dla Foxy, Mega Papier toaletowy, 4 rolki
Foxy, Mega Papier toaletowy, 4 rolki
10,95 zł
Sprzedawca: szybkikoszyk
Zdjęcie produktu dla PERSIL Żel Color 4,5l 100 prań
PERSIL Żel Color 4,5l 100 prań
13,11 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Zdjęcie produktu dla 40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 230
39,99 zł
-12%
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Zdjęcie produktu dla Regina Papier Toaletowy 12 rolek Rumiankowy
Regina Papier Toaletowy 12 rolek Rumiankowy
18,28 zł
Sprzedawca: szybkikoszyk
Zdjęcie produktu dla Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
64,90 zł
-9%
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Zdjęcie produktu dla Foxy, Tornado Ręcznik papierowy, 1 rolka
Foxy, Tornado Ręcznik papierowy, 1 rolka
16,26 zł
Sprzedawca: szybkikoszyk
Bestseller
Zdjęcie produktu dla VELVET TURBO 3-WARSTWOWY Ręcznik Papierowy Super Chłonny Wytrzymały
VELVET TURBO 3-WARSTWOWY Ręcznik Papierowy Super Chłonny Wytrzymały
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
31,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Mola, Komfort Ręcznik papierowy, 1 rolka
Mola, Komfort Ręcznik papierowy, 1 rolka
8,23 zł
-10%
7,39 zł
Sprzedawca: szybkikoszyk
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Papierowy FOXY TORNADO - 3 szt.
Ręcznik Papierowy FOXY TORNADO - 3 szt.
77,96 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Foxy, Cartapaglia Recznik kuchenny, 2 rolki
Foxy, Cartapaglia Recznik kuchenny, 2 rolki
15,23 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Mola Complex Ręcznik papierowy 3w1, 1 rolka
Mola Complex Ręcznik papierowy 3w1, 1 rolka
13,57 zł
Sprzedawca: szybkikoszyk
Zdjęcie produktu dla Ajax, Boost Plyn czyszczacy, soda oczyszczona + cytryna, 1 l
Ajax, Boost Plyn czyszczacy, soda oczyszczona + cytryna, 1 l
9,07 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
9,07 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Ludwik, Płyn do mycia naczyń Cytryna, 5 l
Ludwik, Płyn do mycia naczyń Cytryna, 5 l
8,84 zł/1l
44,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Linteo ręcznik kuchenny Classic XXL 2-warstwowy A1 sztuka
Linteo ręcznik kuchenny Classic XXL 2-warstwowy A1 sztuka
24,24 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Słonik Jumbo Mega Rolka
Ręcznik Słonik Jumbo Mega Rolka
26,66 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla Ajax, Uniwersalny plyn, Boost Ocet&lawenda, 1l
Ajax, Uniwersalny plyn, Boost Ocet&lawenda, 1l
11,44 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,58 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA
Zdjęcie produktu dla Pampers Sensitive 81687211, Mokra chusteczka dla dzieci, Przetestowane dermatologicznie, Hipoalergiczny, Neutralnym pH, Bezzapachowy
Pampers Sensitive 81687211, Mokra chusteczka dla dzieci, Przetestowane dermatologicznie, Hipoalergiczny, Neutralnym pH, Bezzapachowy
82,45 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
296,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez
Zdjęcie produktu dla Almusso Ręcznik Papierowy Huragan 300 Listów X 6 Sztuk
Almusso Ręcznik Papierowy Huragan 300 Listów X 6 Sztuk
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,74 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Xiaomi Redmi Note 14 5G 256 GB Dual-Sim Midnight Black Nowość
Xiaomi Redmi Note 14 5G 256 GB Dual-Sim Midnight Black Nowość
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 141
1 292,05 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Papierowy FOXY TORNADO - 1 szt.
Ręcznik Papierowy FOXY TORNADO - 1 szt.
25,08 zł
Sprzedawca: KLS-Distribution
Zdjęcie produktu dla Grill kontaktowy Olvy XXL 2000W - opiekacz do 4 kanapek, opiekacz do panini z 7 programami, grill stołowy z wyświetlaczem, bez PFAS, regulacja do 230°
Grill kontaktowy Olvy XXL 2000W - opiekacz do 4 kanapek, opiekacz do panini z 7 programami, grill stołowy z wyświetlaczem, bez PFAS, regulacja do 230°
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 61
212,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
Zdjęcie produktu dla Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Czarny, Tytan
Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Czarny, Tytan
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 548
Odnowiony
3 221,05 zł
Sprzedawca: NESATEC
Zdjęcie produktu dla Jacobs Cronat Gold, 200 g, Kawa, 1 szt., Słoik
Jacobs Cronat Gold, 200 g, Kawa, 1 szt., Słoik
254,95 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
50,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ręcznik papierowy Foxy Tornado 3-warstwowy (1 rolka) x 6 sztuk
Ręcznik papierowy Foxy Tornado 3-warstwowy (1 rolka) x 6 sztuk
98,56 zł
Sprzedawca: szybkikoszyk
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Polski Cukier Cukier Biały 1 Kg
Polski Cukier Cukier Biały 1 Kg
3,72 zł/1kg
3,72 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Mola, Papier toaletowy 3-warstwowy Ups, 8 rolek
Mola, Papier toaletowy 3-warstwowy Ups, 8 rolek
10,68 zł
-7%
9,90 zł
Sprzedawca: szybkikoszyk
Zdjęcie produktu dla Finish Powerball Quantum All in 1 Kapsułki do zmywarki, 100 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
Finish Powerball Quantum All in 1 Kapsułki do zmywarki, 100 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
45,55 zł/1kg
91,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Papierowy Soft Care Biały Rozmiar M 1 Szt. Do Higieny I Czyszczenia
Ręcznik Papierowy Soft Care Biały Rozmiar M 1 Szt. Do Higieny I Czyszczenia
14,16 zł
Sprzedawca: Octoplus
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Papierowy Eko Higiena BASIC 100 Szt. Do Higieny I Czyszczenia Opakowanie
Ręcznik Papierowy Eko Higiena BASIC 100 Szt. Do Higieny I Czyszczenia Opakowanie
58,90 zł
-4%
55,96 zł
Sprzedawca: Octoplus
Zdjęcie produktu dla Podkład medyczny z krepy, biały 50 cm x 100 m (6 szt.)
Podkład medyczny z krepy, biały 50 cm x 100 m (6 szt.)
621,82 zł
Sprzedawca: ClinicCare
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Papierowy Mercator Włóknina Żółty Rozmiar M 1 Szt. Opakowanie Produkt
Ręcznik Papierowy Mercator Włóknina Żółty Rozmiar M 1 Szt. Opakowanie Produkt
63,70 zł
-4%
60,52 zł
Sprzedawca: Octoplus
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Papierowy Mercator Włóknina Biały 1 Szt. Do Higieny I Czyszczenia Dane
Ręcznik Papierowy Mercator Włóknina Biały 1 Szt. Do Higieny I Czyszczenia Dane
89,90 zł
-4,49 zł
85,41 zł
Sprzedawca: Octoplus
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Papierowy Mercator Włóknina Niebieski Rozmiar M 1 Szt. Opakowanie Dane
Ręcznik Papierowy Mercator Włóknina Niebieski Rozmiar M 1 Szt. Opakowanie Dane
63,70 zł
-4%
60,52 zł
Sprzedawca: Octoplus
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Papierowy Mercator Włóknina Zielony Rozmiar M 1 Szt. Opakowanie Produkt
Ręcznik Papierowy Mercator Włóknina Zielony Rozmiar M 1 Szt. Opakowanie Produkt
63,70 zł
-4%
60,52 zł
Sprzedawca: Octoplus
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Papierowy Mercator Całe Biały Do Higieny I Czyszczenia Opakowanie Dane
Ręcznik Papierowy Mercator Całe Biały Do Higieny I Czyszczenia Opakowanie Dane
97,90 zł
-4,89 zł
93,01 zł
Sprzedawca: Octoplus
Zdjęcie produktu dla Ručník papírový Papernet Centrefeed 403832, 2vrstvý, celulóza, role, o 19,5 cm, 108 m, bílý, 6 ks
Ručník papírový Papernet Centrefeed 403832, 2vrstvý, celulóza, role, o 19,5 cm, 108 m, bílý, 6 ks
206,04 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Papierowy Octoplus Biały Do Higieny I Czyszczenia Opakowanie Produkt
Ręcznik Papierowy Octoplus Biały Do Higieny I Czyszczenia Opakowanie Produkt
4,70 zł
-4%
4,47 zł
Sprzedawca: Octoplus
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Papierowy Octoplus Biały Do Higieny I Czyszczenia Opakowanie Produkt
Ręcznik Papierowy Octoplus Biały Do Higieny I Czyszczenia Opakowanie Produkt
4,90 zł
-4%
4,66 zł
Sprzedawca: Octoplus
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Papierowy Octoplus Biały Rozmiar M Do Higieny I Czyszczenia Opakowanie
Ręcznik Papierowy Octoplus Biały Rozmiar M Do Higieny I Czyszczenia Opakowanie
7,51 zł
Sprzedawca: Octoplus
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Papierowy Octoplus Włóknina Biały 1 Szt. Do Higieny I Czyszczenia Dane, Obraz wygenerowany przez AI
Ręcznik Papierowy Octoplus Włóknina Biały 1 Szt. Do Higieny I Czyszczenia Dane
66,41 zł
-28%
47,40 zł
Sprzedawca: Octoplus
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Papierowy Octoplus Włóknina Biały 1 Szt. Do Higieny I Czyszczenia Dane, Obraz wygenerowany przez AI
Ręcznik Papierowy Octoplus Włóknina Biały 1 Szt. Do Higieny I Czyszczenia Dane
47,40 zł
Sprzedawca: Octoplus
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Papierowy Octoplus Zielony Do Higieny I Czyszczenia Opakowanie Produkt
Ręcznik Papierowy Octoplus Zielony Do Higieny I Czyszczenia Opakowanie Produkt
4,70 zł
-4%
4,47 zł
Sprzedawca: Octoplus
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Papierowy Octoplus Włóknina Biały 1 Szt. Do Higieny I Czyszczenia Dane, Obraz wygenerowany przez AI
Ręcznik Papierowy Octoplus Włóknina Biały 1 Szt. Do Higieny I Czyszczenia Dane
56,90 zł
-18%
46,46 zł
Sprzedawca: Octoplus
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Papierowy Octoplus Włóknina Biały 1 Szt. Do Higieny I Czyszczenia Dane, Obraz wygenerowany przez AI
Ręcznik Papierowy Octoplus Włóknina Biały 1 Szt. Do Higieny I Czyszczenia Dane
37,90 zł
-25%
28,40 zł
Sprzedawca: Octoplus
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Papierowy Octoplus Biały 24 Szt. Do Higieny I Czyszczenia Opakowanie
Ręcznik Papierowy Octoplus Biały 24 Szt. Do Higieny I Czyszczenia Opakowanie
84,90 zł
-4,24 zł
80,66 zł
Sprzedawca: Octoplus
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Papierowy Octoplus Biały Do Higieny I Czyszczenia Opakowanie Produkt
Ręcznik Papierowy Octoplus Biały Do Higieny I Czyszczenia Opakowanie Produkt
14,16 zł
Sprzedawca: Octoplus
Zdjęcie produktu dla Ręcznik Papierowy Octoplus Biały Do Higieny I Czyszczenia Opakowanie Produkt
Ręcznik Papierowy Octoplus Biały Do Higieny I Czyszczenia Opakowanie Produkt
36,90 zł
-4%
35,06 zł
Sprzedawca: Octoplus