Najważniejsze informacje w skrócie

  • Gotuj jak profesjonalista dzięki żeliwnemu garnkowi wewnętrznemu OvenSafe, który możesz używać w piekarniku lub na kuchence do 250°C!
  • Ciesz się dużą pojemnością 6 litrów, idealną dla całej rodziny.
  • Wybieraj spośród 10 wstępnie ustawionych programów lub dostosuj ustawienia ręcznie.
  • Zaplanuj posiłki z funkcją opóźnionego startu i utrzymuj ciepło dzięki funkcji Keep Warm.
  • Przygotowuj dania na parze dzięki dołączonemu parowarowi.
  • Otrzymujesz także silikonowe rękawice, matę i książkę kucharską dla pełnej wygody!
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Multicooker Lauben OvenSafe® 6000RS: żeliwny garnek 6 l, do piekarnika (250°C), 10 programów, parowar, opóźniony start, utrzymanie ciepła, 1500 W

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

365,53 zł

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

czw. 1 – wt. 6 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Parowary i wolnowary i nie tylko
Podobne oferty
Oferty kuchenne
Zdjęcie produktu dla TESLA SlowCook S800 Deluxe Wolnowar, z programowalnym timerem i cyfrowym wyświetlaczem, Pojemność 5,6 litra (dla 7 osób i więcej), 250W, stal nierdzew
TESLA SlowCook S800 Deluxe Wolnowar, z programowalnym timerem i cyfrowym wyświetlaczem, Pojemność 5,6 litra (dla 7 osób i więcej), 250W, stal nierdzew
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
344,00 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TESLA
Zdjęcie produktu dla Cyrkulator Zanurzeniowy Do Gotowania Sous Vide Smartvide 9 2000 W
Cyrkulator Zanurzeniowy Do Gotowania Sous Vide Smartvide 9 2000 W
8 356,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Retro Kuchenka Mikrofalowa Vintage Cuisine Czarna
Retro Kuchenka Mikrofalowa Vintage Cuisine Czarna
499,00 zł
-100,00 zł
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Verstore
Zdjęcie produktu dla Urządzenie do gotowania metodą sous-vide Rosmarino – precyzyjna regulacja temperatury
Urządzenie do gotowania metodą sous-vide Rosmarino – precyzyjna regulacja temperatury
608,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitapurliving
Zdjęcie produktu dla Russell Hobbs 23291 036 002 Russell Hobbs 22740-56 Cook@Home   Schongarer
Russell Hobbs 23291 036 002 Russell Hobbs 22740-56 Cook@Home Schongarer
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
318,50 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Lauben LBNSC3500SB, 3,5 l, Czarny, Stal nierdzewna, Przyciski, Obrotowy, Szkło, Ceramika, 200 W
Lauben LBNSC3500SB, 3,5 l, Czarny, Stal nierdzewna, Przyciski, Obrotowy, Szkło, Ceramika, 200 W
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
290,59 zł
Sprzedawca: egenta-shop
Zdjęcie produktu dla Esperanza EKG011, 5 l, 860 W, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, LCD, 1440 min
Esperanza EKG011, 5 l, 860 W, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, LCD, 1440 min
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 168
106,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Russell Hobbs MaxiCook Concealer 22750-56
Russell Hobbs MaxiCook Concealer 22750-56
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
582,56 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Multicooker parowar kombiwar garnek elektryczny frytownica TurboTronic 20 programów 5L 860W Srebrny
Multicooker parowar kombiwar garnek elektryczny frytownica TurboTronic 20 programów 5L 860W Srebrny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
302,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24
Zdjęcie produktu dla Instant Pot 920429, 7,1 l, Czarny, Dotyk, 10 os., Szkło, 800 W
Instant Pot 920429, 7,1 l, Czarny, Dotyk, 10 os., Szkło, 800 W
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
195,01 zł
Sprzedawca: evomag
Zdjęcie produktu dla wolnowar 7,5 litra | zapiekanka | wolnowar | multicooker Lotel
wolnowar 7,5 litra | zapiekanka | wolnowar | multicooker Lotel
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
345,14 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla wolnowar o pojemności 3,5 litra | zapiekanka | wolnowar | multicooker Balmsi
wolnowar o pojemności 3,5 litra | zapiekanka | wolnowar | multicooker Balmsi
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
258,84 zł
Sprzedawca: Crownseller
Oferty kuchenne
Zdjęcie produktu dla TESLA MultiCook M80 Deluxe Wielofunkcyjny garnek, 10 inteligentnych programów, Wolnowar, Parowar, Urządzenie do gotowania ryżu, Brytfanna, Sous Vide,
TESLA MultiCook M80 Deluxe Wielofunkcyjny garnek, 10 inteligentnych programów, Wolnowar, Parowar, Urządzenie do gotowania ryżu, Brytfanna, Sous Vide,
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
499,00 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TESLA
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Russell Hobbs Cook@Home 19270-56 Kuchenka parowa srebrna
Russell Hobbs Cook@Home 19270-56 Kuchenka parowa srebrna
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
152,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland
Zdjęcie produktu dla Wielofunkcyjny garnek elektryczny TurboTronic multicoocer parowar szybkowar kombiwar 5L 860W
Wielofunkcyjny garnek elektryczny TurboTronic multicoocer parowar szybkowar kombiwar 5L 860W
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
269,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic
Zdjęcie produktu dla Good To Go Multi Cooker 28270-56/RH
Good To Go Multi Cooker 28270-56/RH
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
377,98 zł
Sprzedawca: egenta-shop
Zdjęcie produktu dla Tefal VC1451, 2 kosz., Biały, Stal nierdzewna, Wolnostojący, Obrotowy, Przednie, Stal nierdzewna
Tefal VC1451, 2 kosz., Biały, Stal nierdzewna, Wolnostojący, Obrotowy, Przednie, Stal nierdzewna
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
339,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Esperanza Parowar Steam Volcano
Esperanza Parowar Steam Volcano
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
164,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Bestron ASC350, 3,5 l, Czarny, Stal nierdzewna, obrotowy, 4 os., Stal nierdzewna, Szkło
Bestron ASC350, 3,5 l, Czarny, Stal nierdzewna, obrotowy, 4 os., Stal nierdzewna, Szkło
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
279,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Wolnowar Olvy 6L – Garnek wolnowar z ceramicznym wnętrzem – Funkcja utrzymywania ciepła – W zestawie książka kucharska
Wolnowar Olvy 6L – Garnek wolnowar z ceramicznym wnętrzem – Funkcja utrzymywania ciepła – W zestawie książka kucharska
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
149,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Lauben OvenSafe® Multicooker 6000RS

Wszechstronny pomocnik dla nowoczesnego domu

Wielofunkcyjny garnek Lauben OvenSafe® Multicooker 6000RS z pewnością nie zhańbi swojej nazwy. Wewnętrzny garnek jest wykonany z prawdziwego żeliwa z emaliowaną powierzchnią - zupełnie jak u babci! Dzięki technologii OvenSafe® można go bezpiecznie umieścić w piekarniku lub na różnych rodzajach kuchenek i może wytrzymać temperaturę do 250°C. Ponieważ XXI wiek jest w pełnym rozkwicie, 6-litrowy pojemnik można również włożyć do multicookera i nagle masz 10 wstępnie ustawionych programów do łatwego i szybkiego gotowania. Temperaturę i czas można również regulować ręcznie. Pokrywa jest ważną częścią kuchenki i została zaprojektowana tak, aby równomiernie rozprowadzać wilgoć wewnątrz. Żeliwo doskonale pochłania i przewodzi ciepło, dzięki czemu gotowanie jest bardziej energooszczędne, a emaliowana powierzchnia zapobiega korozji. Dzięki dołączonemu do zestawu parowarowi można również łatwo przygotowywać potrawy na parze. Przydatnymi pomocnikami są funkcje utrzymywania temperatury i opóźnionego startu. Obsługę ułatwiają dołączone silikonowe rękawice i mata, a inspiracji dostarcza książka kucharska.

 

Smaczne i ekonomiczne

Elektryczny multicooker zawiera emaliowany żeliwny garnek wewnętrzny OvenSafe®, który może wytrzymać temperaturę do 250°C i nadaje się do użytku w piekarniku lub na różnych rodzajach kuchenek. Żeliwo ma zdolność pochłaniania ciepła i przekazywania go do składników znajdujących się w środku, które są gotowane w stałej temperaturze. Pozwala to zaoszczędzić energię, a tym samym pieniądze. Soczystość i chrupkość potraw zapewnia specjalna pokrywka, której zadaniem jest równomierne rozprowadzanie wilgoci wewnątrz naczynia.

 

Łatwe i inteligentne gotowanie

Multicooker o pojemności 6 l ma 10 wstępnie ustawionych programów - powolne gotowanie, tryb ręczny, duszenie, gotowanie na parze, gotowanie jajek, bulion, pieczenie, ryż, słodkie ciasto, jogurt. Jednak nawet w przypadku programów temperaturę i czas można regulować ręcznie. Funkcja opóźnionego startu pomaga zaplanować przygotowanie posiłku tak, aby był ugotowany po powrocie do domu. Dostępna jest również funkcja Keep Warm, która utrzymuje ciepło potraw bez ich rozgotowywania.

 

Zdrowy i bezpieczny

W multicookerze można gotować w najzdrowszy możliwy sposób, bez tłuszczu i na parze dzięki specjalnemu parowarowi dołączonemu do zestawu. Przygotowywanie potraw jest również bardzo bezpieczne, wystarczy użyć dołączonych silikonowych rękawic ochronnych i maty silikonowej. Aby garnek służył naprawdę długo, ma wielowarstwową emaliowaną powierzchnię, która zapobiega rdzewieniu. Gotowanie z tym pomocnikiem to pestka, ale jeśli na początku brakuje ci inspiracji, w dołączonej książce kucharskiej znajdziesz łatwe i zdrowe przepisy.

Parametry:

  • Pojemność: 6 l

  • Napięcie: 220-240 V, 50/60 Hz

  • Moc: 1 500 W

  • Długość kabla: 100 cm

Zawartość opakowania

  • Multicooker

  • Żeliwny garnek emaliowany

  • Steamer

  • Rękawice silikonowe

  • Podkładka silikonowa

  • Kabel

  • Książka kucharska z przepisami

Model
6000RS
Kolor
Czarny
Producent
Lauben
Zakres dostawy
Multicooker Żeliwny garnek emaliowany Steamer (parowar) Rękawice silikonowe Podkładka silikonowa Kabel Książka kucharska z przepisami
Moc
1500 W
Waga
0.001 kg
EAN
4260645681132
Numer producenta
LBMCMOSMC60SA

Model
6000RS
Kolor
Czarny
Producent
Lauben
Zakres dostawy
Multicooker Żeliwny garnek emaliowany Steamer (parowar) Rękawice silikonowe Podkładka silikonowa Kabel Książka kucharska z przepisami
Moc
1500 W
Waga
0.001 kg
EAN
4260645681132
Numer producenta
LBMCMOSMC60SA
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla BERLINGERHAUS Zestaw naczyń z marmurową powłoką, 15 elementów, kolor różowe złoto, seria Metallic Line, model BH-1224
BERLINGERHAUS Zestaw naczyń z marmurową powłoką, 15 elementów, kolor różowe złoto, seria Metallic Line, model BH-1224
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 61
866,39 zł
Sprzedawca: Eoshop
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 247
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
736,10 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 936
73,61 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla SONGMICS Wieszak na ubrania 2 półki metalowa rama oszczędność miejsca
SONGMICS Wieszak na ubrania 2 półki metalowa rama oszczędność miejsca
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 62
253,49 zł
-35,72 zł
217,77 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
967,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2412
96,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2412
99,55 zł
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Esperanza EKG011, 5 l, 860 W, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, LCD, 1440 min
Esperanza EKG011, 5 l, 860 W, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, LCD, 1440 min
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 168
106,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Russell Hobbs 23291 036 002 Russell Hobbs 22740-56 Cook@Home   Schongarer
Russell Hobbs 23291 036 002 Russell Hobbs 22740-56 Cook@Home Schongarer
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
318,50 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Lauben LBNSC3500SB, 3,5 l, Czarny, Stal nierdzewna, Przyciski, Obrotowy, Szkło, Ceramika, 200 W
Lauben LBNSC3500SB, 3,5 l, Czarny, Stal nierdzewna, Przyciski, Obrotowy, Szkło, Ceramika, 200 W
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
290,59 zł
Sprzedawca: egenta-shop
Zdjęcie produktu dla TESLA Electronics MultiCook MC600 Pro, 5,6 l, 1500 W, Czarny, Czerwony, Żelazo, 60 - 210 °C, 24 h
TESLA Electronics MultiCook MC600 Pro, 5,6 l, 1500 W, Czarny, Czerwony, Żelazo, 60 - 210 °C, 24 h
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
454,14 zł
Sprzedawca: egenta-shop
Zdjęcie produktu dla Tefal CY7548, 5 l, Czarny, Polipropylen (PP), 0,8 m, 24 h, 1000 W
Tefal CY7548, 5 l, Czarny, Polipropylen (PP), 0,8 m, 24 h, 1000 W
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
626,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Russell Hobbs MaxiCook Concealer 22750-56
Russell Hobbs MaxiCook Concealer 22750-56
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
582,56 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla TZS First Austria FA-5130, 6 l, Czarny, Stal nierdzewna, Plastik, Stal nierdzewna, 1000 W, 220–240, 320 mm
TZS First Austria FA-5130, 6 l, Czarny, Stal nierdzewna, Plastik, Stal nierdzewna, 1000 W, 220–240, 320 mm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
718,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla wolnowar 7,5 litra | zapiekanka | wolnowar | multicooker Lotel
wolnowar 7,5 litra | zapiekanka | wolnowar | multicooker Lotel
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
345,14 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Multicooker parowar kombiwar garnek elektryczny frytownica TurboTronic 20 programów 5L 860W Czarny
Multicooker parowar kombiwar garnek elektryczny frytownica TurboTronic 20 programów 5L 860W Czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
302,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24
Zdjęcie produktu dla Russell Hobbs 23190 036 002 Russell Hobbs 21850-56 Cook@Home   Multicooker
Russell Hobbs 23190 036 002 Russell Hobbs 21850-56 Cook@Home Multicooker
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
609,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Multicooker parowar kombiwar garnek elektryczny frytownica TurboTronic 20 programów 5L 860W Srebrny
Multicooker parowar kombiwar garnek elektryczny frytownica TurboTronic 20 programów 5L 860W Srebrny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
302,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24
Zdjęcie produktu dla Instant Pot 920429, 7,1 l, Czarny, Dotyk, 10 os., Szkło, 800 W
Instant Pot 920429, 7,1 l, Czarny, Dotyk, 10 os., Szkło, 800 W
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
195,01 zł
Sprzedawca: evomag
Oferty kuchenne
Zdjęcie produktu dla TESLA SlowCook S800 Deluxe Wolnowar, z programowalnym timerem i cyfrowym wyświetlaczem, Pojemność 5,6 litra (dla 7 osób i więcej), 250W, stal nierdzew
TESLA SlowCook S800 Deluxe Wolnowar, z programowalnym timerem i cyfrowym wyświetlaczem, Pojemność 5,6 litra (dla 7 osób i więcej), 250W, stal nierdzew
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
344,00 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TESLA
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Russell Hobbs Cook@Home 19270-56 Kuchenka parowa srebrna
Russell Hobbs Cook@Home 19270-56 Kuchenka parowa srebrna
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
152,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland
Zdjęcie produktu dla wolnowar o pojemności 3,5 litra | zapiekanka | wolnowar | multicooker Balmsi
wolnowar o pojemności 3,5 litra | zapiekanka | wolnowar | multicooker Balmsi
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
258,84 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Tefal FAST & DELICIOUS CY505E, 6 l, 6 l, Czarny, Stal nierdzewna, LED, Stal nierdzewna, 1 m
Tefal FAST & DELICIOUS CY505E, 6 l, 6 l, Czarny, Stal nierdzewna, LED, Stal nierdzewna, 1 m
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 62
731,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez
Oferty kuchenne
Zdjęcie produktu dla TESLA MultiCook M80 Deluxe Wielofunkcyjny garnek, 10 inteligentnych programów, Wolnowar, Parowar, Urządzenie do gotowania ryżu, Brytfanna, Sous Vide,
TESLA MultiCook M80 Deluxe Wielofunkcyjny garnek, 10 inteligentnych programów, Wolnowar, Parowar, Urządzenie do gotowania ryżu, Brytfanna, Sous Vide,
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
499,00 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TESLA
Zdjęcie produktu dla Arendo - Cyfrowe urządzenie do gotowania ryżu i gotowania na parze 4L, multicooker 800W, 4 litry dla maksymalnie 8 osób, szybkie przygotowanie, funkcja utrzymywania ciepła, z wkładką do gotowania na parze, łyżką i miarką, czarny
Arendo - Cyfrowe urządzenie do gotowania ryżu i gotowania na parze 4L, multicooker 800W, 4 litry dla maksymalnie 8 osób, szybkie przygotowanie, funkcja utrzymywania ciepła, z wkładką do gotowania na parze, łyżką i miarką, czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
399,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla Wielofunkcyjny garnek elektryczny TurboTronic multicoocer parowar szybkowar kombiwar 5L 860W
Wielofunkcyjny garnek elektryczny TurboTronic multicoocer parowar szybkowar kombiwar 5L 860W
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
269,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic
Zdjęcie produktu dla Multikocher, szybkowar, gotowanie na parze, 860W, 5L, 11 funkcji, timer LCD, możliwość smażenia i pieczenia
Multikocher, szybkowar, gotowanie na parze, 860W, 5L, 11 funkcji, timer LCD, możliwość smażenia i pieczenia
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
290,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QualiFind
Zdjęcie produktu dla Cyfrowy multicooker Steinborg 5 L | obudowa ze stali nierdzewnej | 900 W | w tym niemiecka książka kucharska | z 18 automatycznymi programami | dotykowy panel sterowania w języku niemieckim | funkcja utrzymywania ciepła | funkcja odgrzewania | nieprzywierająca powłoka
Cyfrowy multicooker Steinborg 5 L | obudowa ze stali nierdzewnej | 900 W | w tym niemiecka książka kucharska | z 18 automatycznymi programami | dotykowy panel sterowania w języku niemieckim | funkcja utrzymywania ciepła | funkcja odgrzewania | nieprzywierająca powłoka
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
339,01 zł
Sprzedawca: Enstore
Zdjęcie produktu dla Camry Premium CR 6409, 6 l, 1000 W, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Dotyk, Ręczny
Camry Premium CR 6409, 6 l, 1000 W, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Dotyk, Ręczny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
509,94 zł
Sprzedawca: evomag
Zdjęcie produktu dla Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 261
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24
Zdjęcie produktu dla Maestro multicooker 16 programów MR792
Maestro multicooker 16 programów MR792
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
258,39 zł
Sprzedawca: evomag

Recenzje klientów

Na podstawie 2 opinii
Oceniono dnia 31 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Niesamowicie dobry w tej cenie!
Oceniono dnia 22 listopada 2024 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Oferty kuchenne
Zdjęcie produktu dla TESLA SlowCook S800 Deluxe Wolnowar, z programowalnym timerem i cyfrowym wyświetlaczem, Pojemność 5,6 litra (dla 7 osób i więcej), 250W, stal nierdzew
TESLA SlowCook S800 Deluxe Wolnowar, z programowalnym timerem i cyfrowym wyświetlaczem, Pojemność 5,6 litra (dla 7 osób i więcej), 250W, stal nierdzew
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
344,00 zł
Darmowa wysyłka10% zniżki
Sprzedawca: TESLA
Zdjęcie produktu dla Cyrkulator Zanurzeniowy Do Gotowania Sous Vide Smartvide 9 2000 W
Cyrkulator Zanurzeniowy Do Gotowania Sous Vide Smartvide 9 2000 W
8 356,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Cyrkulator Zanurzeniowy Do Gotowania Sous Vide Smartvide 7 2000 W
Cyrkulator Zanurzeniowy Do Gotowania Sous Vide Smartvide 7 2000 W
6 665,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QIKtech
Oferty kuchenne
Zdjęcie produktu dla Klarstein Urządzenie sous-vide, Wydajny pręt sous-vide, Pręt sous-vide, 1200 W, 20-95°C, Timer, Sterowanie aplikacją, Wyświetlacz dotykowy, 3D Circulation, 10-15 litrów, Stal nierdzewna, Czarny
Klarstein Urządzenie sous-vide, Wydajny pręt sous-vide, Pręt sous-vide, 1200 W, 20-95°C, Timer, Sterowanie aplikacją, Wyświetlacz dotykowy, 3D Circulation, 10-15 litrów, Stal nierdzewna, Czarny
520,89 zł
Darmowa wysyłka20% zniżki
Sprzedawca: Klarstein
Zdjęcie produktu dla Urządzenie do gotowania metodą sous-vide Rosmarino – precyzyjna regulacja temperatury
Urządzenie do gotowania metodą sous-vide Rosmarino – precyzyjna regulacja temperatury
608,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitapurliving
Zdjęcie produktu dla Retro Kuchenka Mikrofalowa Vintage Cuisine Czarna
Retro Kuchenka Mikrofalowa Vintage Cuisine Czarna
499,00 zł
-100,00 zł
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Verstore
Oferty kuchenne
Zdjęcie produktu dla TESLA MultiCook M80 Deluxe Wielofunkcyjny garnek, 10 inteligentnych programów, Wolnowar, Parowar, Urządzenie do gotowania ryżu, Brytfanna, Sous Vide,
TESLA MultiCook M80 Deluxe Wielofunkcyjny garnek, 10 inteligentnych programów, Wolnowar, Parowar, Urządzenie do gotowania ryżu, Brytfanna, Sous Vide,
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
499,00 zł
Darmowa wysyłka10% zniżki
Sprzedawca: TESLA
Zdjęcie produktu dla Kuchenka Sous Vide, pojemność 9 l, stal nierdzewna, wyświetlacz LED
Kuchenka Sous Vide, pojemność 9 l, stal nierdzewna, wyświetlacz LED
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
587,02 zł
Sprzedawca: FANEO
Zdjęcie produktu dla Klarstein Quickstick Sous-Vide, Precyzyjny garnek, Wolnowar, 1300 W, Funkcja timera, 3D Circulating, 0-95 °C, Wyświetlacz dotykowy LCD, wodoodporny, do 20 litrów, srebrny
Klarstein Quickstick Sous-Vide, Precyzyjny garnek, Wolnowar, 1300 W, Funkcja timera, 3D Circulating, 0-95 °C, Wyświetlacz dotykowy LCD, wodoodporny, do 20 litrów, srebrny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
387,90 zł
Darmowa wysyłka10% zniżki
Sprzedawca: Klarstein
Zdjęcie produktu dla Klarstein Quickstick - Urządzenie sous-vide, Precyzyjny podgrzewacz, Wolnowar, 1300 W, Funkcja timera, 3D Circulating, 0-95 °C, Wyświetlacz dotykowy LCD, Wodoodporny, do 20 litrów, czarny
Klarstein Quickstick - Urządzenie sous-vide, Precyzyjny podgrzewacz, Wolnowar, 1300 W, Funkcja timera, 3D Circulating, 0-95 °C, Wyświetlacz dotykowy LCD, Wodoodporny, do 20 litrów, czarny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
351,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Klarstein
Zdjęcie produktu dla Happybuy generator pary 9KW prysznice parowe 220V-240V sauna generator pary z programowalnym sterownikiem do domowego SPA łazienka hotel prysznic parowy (sterownik nie zawiera baterii)
Happybuy generator pary 9KW prysznice parowe 220V-240V sauna generator pary z programowalnym sterownikiem do domowego SPA łazienka hotel prysznic parowy (sterownik nie zawiera baterii)
895,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ucohome
Zdjęcie produktu dla Ninja MC1101EU, Niebieski, 6 l, Ceramika, 12 h, Dotyk, 0,8 m
Ninja MC1101EU, Niebieski, 6 l, Ceramika, 12 h, Dotyk, 0,8 m
582,00 zł
-72,04 zł
509,96 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla Gastronoma 18310009 - Variostat Sous Vide z aplikacją na IOS lub Android
Gastronoma 18310009 - Variostat Sous Vide z aplikacją na IOS lub Android
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
440,02 zł
Sprzedawca: FANEO
Zdjęcie produktu dla Cyrkulator Do Gotowania Sous-Vide 80 L 2300 W
Cyrkulator Do Gotowania Sous-Vide 80 L 2300 W
1 586,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Esperanza EKG011, 5 l, 860 W, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, LCD, 1440 min
Esperanza EKG011, 5 l, 860 W, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, LCD, 1440 min
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 168
106,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla SucceBuy sous vide stick, precyzyjna kuchenka 1100 W, cyrkulator zanurzeniowy WiFi z 10 zaprogramowanymi przepisami, ekran dotykowy LCD, precyzyjna kontrola temperatury i timer, sterowany aplikacją
SucceBuy sous vide stick, precyzyjna kuchenka 1100 W, cyrkulator zanurzeniowy WiFi z 10 zaprogramowanymi przepisami, ekran dotykowy LCD, precyzyjna kontrola temperatury i timer, sterowany aplikacją
291,99 zł
-19,00 zł
272,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Happybuy generator pary 9KW prysznice parowe 220V-240V sauna generator pary z programowalnym sterownikiem do domowego SPA łazienka hotel prysznic parowy (sterownik nie zawiera baterii)
Happybuy generator pary 9KW prysznice parowe 220V-240V sauna generator pary z programowalnym sterownikiem do domowego SPA łazienka hotel prysznic parowy (sterownik nie zawiera baterii)
920,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zerbaco
Zdjęcie produktu dla 5-poziomowy garnek do gotowania na parze manti garnek do gotowania na parze mantowarka garnek do gotowania na parze ze stali nierdzewnej szklana pokrywka do gotowania na parze (28 cm)
5-poziomowy garnek do gotowania na parze manti garnek do gotowania na parze mantowarka garnek do gotowania na parze ze stali nierdzewnej szklana pokrywka do gotowania na parze (28 cm)
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
206,90 zł
4% zniżki
Sprzedawca: GreatDEshop2021
Zdjęcie produktu dla Lauben SV01, Cyrkulator do gotowania sous vide, Czarny, Srebrny, 20 °C, 95 °C, Obrotowy, LED
Lauben SV01, Cyrkulator do gotowania sous vide, Czarny, Srebrny, 20 °C, 95 °C, Obrotowy, LED
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
492,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart