Dr.Beckmann Szczotka do usuwania plam z mydła galasowego 250ml
65,28 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
16,32 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Dr.Beckmann Oxi Power Odplamiacz w sprayu do kolorow, 500 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
29,72 zł/1l
16,35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-9%
14,86 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Dr. Beckmann spray do plam, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
46,84 zł/1l
11,71 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Odplamiacz do tkanin, wybielacz do prania, środek do usuwania plam, 450g
39,78 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Heitmann, Oxygen, Wybielacz, 350g (PRODUKT Z NIEMIEC)
121,62 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: Tyrabook
Heitmann Ściereczki do prania białe, 20 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
217,70 zł/1kg
21,77 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA
Dr.Beckmann Oxi Power Odplamiacz do kolorów, 400 g (PRODUKT Z NIEMIEC)
35,86 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Hagerty A116012 Żel Czyszczący Żółte Różowe i Białe Złoto 170ml
304,82 zł/1l
51,82 zł
Sprzedawca: GUGITA
General Fresh, Płyn do czyszczenia pralek, 250 ml
147,40 zł/1l
36,85 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Heitmann kwas cytrynowy 1008288 płyn 500ml
101,26 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
50,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
Odtłuszczacz Chante Clair Candeggina 625 ml
16,43 zł/1l
10,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
GUT&GÜNSTIG 5764018003 GUT&GÜNSTIG Glaskeramikreiniger 0,30 l
26,30 zł/1l
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Dr. Beckmann, Waschmaschinen Frische Reiniger Tabs
923,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,71 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA
Ludwik Grapefruit Plyn do mycia szyb, 600 ml
15,55 zł/1l
9,33 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Vanish Oxi Action Gold Spray to niezawodny środek w walce z trudnymi plamami. Dzięki silnej formule z aktywnym tlenem usuwa zabrudzenia z ubrań i tekstyliów bez ryzyka uszkodzenia tkaniny. Środek jest bezpieczny zarówno dla kolorowych, jak i białych ubrań, co czyni go uniwersalnym rozwiązaniem dla całej rodziny.
Ten zestaw 2x500 ml to doskonały wybór dla osób, które szukają skuteczności i wydajności. Dzięki wygodnemu aplikatorowi w sprayu preparat łatwo rozprowadza się bezpośrednio na plamę. Wystarczy spryskać zabrudzenie, odczekać 30 sekund i wyprać jak zwykle – to wszystko!
Zalety Vanish Oxi Action Gold Spray:
Szybkie działanie – efekty widoczne już po 30 sekundach Do wszystkich rodzajów tkanin: białych i kolorowych Usuwa najczęstsze plamy: sosy, owoce, czekoladę, jedzenie dla dzieci Wygodna forma sprayu – precyzyjne nanoszenie Duża wydajność – opakowanie 2x500 ml
Zadbaj o świeży wygląd swoich ubrań i nie martw się już o plamy – z Vanish Oxi Action Gold Spray odzyskasz czystość i kolory ulubionych ubrań w mgnieniu oka!
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Zawartość 1 l
Dobry stosunek ceny do jakości. Sam produkt jest bardzo skuteczny w usuwaniu plam. Plamy na bieliźnie stołowej, zasłonach, koszulach itp. można usunąć natychmiast. Jestem bardzo zadowolony!
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.