Kolor:

Czerwony

Yarn Art Baby 156 Red Przędza dziewiarska

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

252,45 zł

1,68 zł / 1m

+ 16,89 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

sob. 10 – pon. 12 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Wełna i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Jeans 05 Cream Przędza dziewiarska
Yarn Art Jeans 05 Cream Przędza dziewiarska
5 077,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 126
253,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Etamin 434 Przędza dziewiarska
Yarn Art Etamin 434 Przędza dziewiarska
1,38 zł/1m
248,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Schachenmayr Bravo Originals 08224  White Przędza dziewiarska
Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Przędza dziewiarska
488,04 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
24,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Himalaya Dolphin Baby 80301 Przędza dziewiarska
Himalaya Dolphin Baby 80301 Przędza dziewiarska
0,24 zł/1m
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 173
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
A ball of white yarn with a label wrapped around it.
Włóczka Baby YarnArt ( 501 )
1,66 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
248,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
A ball of blue yarn with a label.
Włóczka Baby YarnArt 979
1,66 zł/1m
248,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby 576 Red Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby 576 Red Przędza dziewiarska
1,72 zł/1m
257,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Jeans Bamboo 122 Blue Przędza dziewiarska
Yarn Art Jeans Bamboo 122 Blue Przędza dziewiarska
1,73 zł/1m
259,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby 209 Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby 209 Przędza dziewiarska
5 026,00 zł/1kg
251,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby 577 Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby 577 Przędza dziewiarska
1,66 zł/1m
249,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Flowers 312 Przędza dziewiarska
Yarn Art Flowers 312 Przędza dziewiarska
203,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
50,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby Bawełna 438 Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby Bawełna 438 Przędza dziewiarska
5 140,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
257,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Flowers 319 Przędza dziewiarska
Yarn Art Flowers 319 Przędza dziewiarska
1 250,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
312,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby Bawełna 442 Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby Bawełna 442 Przędza dziewiarska
158,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
7,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby Bawełna 459 Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby Bawełna 459 Przędza dziewiarska
158,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
7,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Dolce 756 Przędza dziewiarska
Yarn Art Dolce 756 Przędza dziewiarska
2,33 zł/1m
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
279,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Miła i puszysta włóczka Baby idealna dla dzieci.
Długość motka około 150 metrów
Waga 50 gram
Skład 100%
Proponowane druty: 3,5 mm
Proponowane szydełka: 3,5 mm

Włóczka dostępna w sprzedaży hurtowej i detalicznej.

Przy zakupie hurtowym obowiązuje zaopakowania 5 sztuk z koloru.



Włóczka dla niemowląt to wysokiej jakości włóczka akrylowa, miękka i jedwabista, przyjemna dla ciała i nie powodująca reakcji alergicznych, dlatego nadaje się dla noworodków. Została stworzona specjalnie do produkcji ubranek dziecięcych. Szeroka gama pięknych, kolorowych i pastelowych kolorów pozwoli na stworzenie zabawnych i ciekawych dzianin nie tylko dla dzieci. Włóczka to niemal idealny wybór dla początkujących. Gładka, elastyczna, o średniej grubości nić dobrze komponuje się z każdym wzorem. Przy odpowiedniej pielęgnacji rzeczy wykonane z włóczki akrylowej służą bardzo długo, zachowując kształt i kolor nawet po wielu praniach. Należy jednak pamiętać, że akryl „nie lubi” parowania. Należy ostrożnie prać dzianinę akrylową i nie wykręcać jej zbyt mocno, ani nie suszyć na wieszaku, lecz rozłożyć, ponieważ ma tendencję do rozciągania się, a uszkodzenia byłyby nieodwracalne. Włóczka posiada certyfikat TZÚ dla dzieci poniżej 3 roku życia.

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Tradycyjna i miękka włóczka dla niemowląt i dzieci. Wykonany jest w 100% z najwyższej jakości akrylu, dzięki czemu nie drapie i jest miły i delikatny dla skóry dziecka.
Długość
150 m
Skład materiału
100% akryl
Kolor
Czerwony
Producent
Liczba sztuk
1
Waga
50 g
EAN
8681338503658
Numer producenta
Baby 156

Długość
150 m
Skład materiału
100% akryl
Kolor
Czerwony
Producent
Liczba sztuk
1
Waga
50 g
EAN
8681338503658
Numer producenta
Baby 156
Pasuje również do tego
A ball of white yarn with a label wrapped around it.
Włóczka Baby YarnArt ( 501 )
1,66 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
248,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby 502 Light Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby 502 Light Przędza dziewiarska
1,66 zł/1m
248,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
A ball of blue yarn with a label.
Włóczka Baby YarnArt 979
1,66 zł/1m
248,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby 583 Navy Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby 583 Navy Przędza dziewiarska
1,67 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
250,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby 218 Beige Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby 218 Beige Przędza dziewiarska
1,72 zł/1m
257,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby 174 Neon Pink Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby 174 Neon Pink Przędza dziewiarska
1,71 zł/1m
255,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby 204 Light Pink Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby 204 Light Pink Przędza dziewiarska
1,68 zł/1m
252,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby 576 Red Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby 576 Red Przędza dziewiarska
1,72 zł/1m
257,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby 13854 Pistachio Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby 13854 Pistachio Przędza dziewiarska
1,69 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
253,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
A ball of blue yarn with a label showing product information.
Włóczka Baby YarnArt 600
1,71 zł/1m
257,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
A ball of mint green yarn with a label showing the brand and a baby.
Włóczka Baby YarnArt ( 623 )
1,68 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
252,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
A ball of purple yarn with a label.
Włóczka Baby YarnArt ( 203 )
1,69 zł/1m
253,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby 856 Light Blue Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby 856 Light Blue Przędza dziewiarska
1,68 zł/1m
252,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby 586 Mustard Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby 586 Mustard Przędza dziewiarska
1,68 zł/1m
252,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby 853 Baby Pink Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby 853 Baby Pink Przędza dziewiarska
1,68 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
251,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Jeans 62 Przędza dziewiarska
Yarn Art Jeans 62 Przędza dziewiarska
1,62 zł/1m
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 126
258,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Superlana Klasik 1 Przędza dziewiarska
Alize Superlana Klasik 1 Przędza dziewiarska
2 548,00 zł/1kg
254,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby 8233 Grass Green Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby 8233 Grass Green Przędza dziewiarska
1,73 zł/1m
259,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Curver Style 3253920707031, 60 l, Kwadrat, Rotang, Antracyt, 448 mm, 341 mm
Curver Style 3253920707031, 60 l, Kwadrat, Rotang, Antracyt, 448 mm, 341 mm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
87,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KADAX
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Jeans 35 Przędza dziewiarska
Yarn Art Jeans 35 Przędza dziewiarska
1,64 zł/1m
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 126
261,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
A ball of yarn on a white background.
Włóczka Baby YarnArt 805
1,71 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
255,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby 585 Black Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby 585 Black Przędza dziewiarska
1,66 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
248,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby 635 Light Lilac Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby 635 Light Lilac Przędza dziewiarska
1,71 zł/1m
256,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Włóczka Scheepjes Catona 114  / 10 g - szokujący róż
Włóczka Scheepjes Catona 114 / 10 g - szokujący róż
0,16 zł/1m
3,99 zł
-2%
3,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby 217 Pink Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby 217 Pink Przędza dziewiarska
1,68 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
252,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla YarnArt Jeans (50g/160M) 69 waldgrün
YarnArt Jeans (50g/160M) 69 waldgrün
5 056,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 126
252,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Lanagold 21 Przędza dziewiarska
Alize Lanagold 21 Przędza dziewiarska
2 625,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
262,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Schachenmayr Bravo Originals 08224  White Przędza dziewiarska
Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Przędza dziewiarska
488,04 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
24,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Himalaya Dolphin Baby 80301 Przędza dziewiarska
Himalaya Dolphin Baby 80301 Przędza dziewiarska
0,24 zł/1m
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 173
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby 649 Light Lilac Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby 649 Light Lilac Przędza dziewiarska
1,71 zł/1m
256,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla 500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Żółta
500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Żółta
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
141,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
282,52 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa
500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 500g DIY aksamitnej miękkiej przędzy dziewiarskiej przędza dziewiarska ręczna rowing wełna szydełkowa gruba wełna dziewiarska, zielona
500g DIY aksamitnej miękkiej przędzy dziewiarskiej przędza dziewiarska ręczna rowing wełna szydełkowa gruba wełna dziewiarska, zielona
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (851)
Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (851)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g Diva Fine – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Wisteria – 158)
Alize 5 x 100 g Diva Fine – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Wisteria – 158)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5x 100 g Diva Fine Wełna, jednolita, szydełkowanie, dzierganie (Soft Cream - 450)
Alize 5x 100 g Diva Fine Wełna, jednolita, szydełkowanie, dzierganie (Soft Cream - 450)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (158)
Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (158)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (346)
Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (346)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 211
Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 211
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 217
Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 217
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g Happy Kids – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
Alize 5 x 100 g Happy Kids – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Ebony – 1060)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Ebony – 1060)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Honey Cream – 310)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Honey Cream – 310)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Oatmeal – 599)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Oatmeal – 599)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (oliwkowa zieleń – 485)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (oliwkowa zieleń – 485)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (niebieski królewski – 141)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (niebieski królewski – 141)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowa – 185)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowa – 185)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowy – 28)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowy – 28)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (czerwony – 56)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (czerwony – 56)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg