5,0



Na podstawie 9 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
1x10 l wysokiej czystości wody demineralizowanej najlepszej jakości
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
420,99 zł
42,10 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Woda destylowana i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
6T Wózek transportowy Rolka Wytrzymałe kółka Opancerzone kółka Obrót o 360 stopni166,67 zł
Sprzedawca: Easybuy

Więcej informacji o reklamie
Fotel Worek Sako dla Dzieci na Zabawki Granatowy do Wypełnienia46,00 zł
Sprzedawca: Ekado24

Więcej informacji o reklamie
woda demineralizowana 1 litr beżowy76,67 zł/1l
78,86 zł
-2,19 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Robbyrob Woda destylowana 1037000000 Kanister 5l
9,97 zł/1l
49,87 zł
Sprzedawca: TTW-Offroad

KLAX® 289741 KLAX® Destilliertes Wasser 5 l
14,68 zł/1l
73,42 zł
Sprzedawca: somnia24

Destylowana woda demineralizowana 5L
4,40 zł/1l
22,00 zł
Sprzedawca: GiGiToys

EUROLUB Woda destylowana 25 litrów
4,88 zł/1l
121,98 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

Mill Clean Woda demineralizowana, 1,22 l
7,46 zł/1l
9,10 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Dest. Wasser 5 L
78,60 zł/1l
392,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Dobre i tanie 2214853009 Woda destylowana 2L
24,89 zł/1l
49,77 zł
Sprzedawca: M_plus_L

VELIND Woda destylowana
35,94 zł/1l
35,94 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Special Ingredients Woda destylowana 1 l – woda demineralizowana, woda czysta, jakość spożywcza
94,61 zł
Sprzedawca: Special_Ingredients_Europe

Woda destylowana zdemineralizowana 20 l – czysta, do żelazek i samochodów, bez kamienia – GiDeli
4,96 zł/1l
99,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Mill Clean Woda demineralizowana perfumowana Grejpfrut, 1,22 l
8,89 zł/1l
11,78 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,84 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Aromatum Woda demineralizowana 15 l – woda destylowana do żelazek, akumulatorów, nawilżaczy powietrza
6,12 zł/1l
91,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Woda zdemineralizowana Neutral Kanister 5 litrów - Onyx
50,42 zł/1l
252,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Woda destylowana wedlug VDE 0510 - 2 litry
197,50 zł/1l
394,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

5L BITREX (Benzoesan denatonium) 20% w alkoholu etylowym – skażalnik alkoholu, środek zabezpieczający przed spożyciem, do IPA, MEK i denaturatu
179,80 zł/1l
899,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FRANCLEAN

Kulatka kolbowa o pojemności 5 litrów, z dwoma szyjkami, wykonana ze szkła borosilikatowego, z przyłączami 45/50 i 24/40
406,80 zł/1l
2 034,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dripio

Wasser destilliert Schnabelkanne 5L
80,20 zł/1l
400,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda demineralizowana firmy Höfer Chemie w praktycznych 10-litrowych kanistrach. Ta specjalna woda skutecznie zapobiega osadzaniu się kamienia i minerałów w urządzeniach i instalacjach. Jej maksymalna przewodność wynosi zaledwie 5 µS/cm.
Zastosowania:
Woda demineralizowana jest idealna do wszystkich zastosowań, w których kamień mógłby powodować uszkodzenia:
- Motoryzacja: Niezbędna do mieszania płynów chłodzących i środków przeciwzamarzających. Skutecznie chroni chłodnicę samochodową przed korozją i przedłuża jej żywotność.
- Gospodarstwo domowe: idealna do żelazek parowych i nawilżaczy powietrza, ponieważ zapobiega powstawaniu plam z kamienia i zatykaniu dysz.
Czy woda demineralizowana to to samo co woda destylowana?
Chociaż terminy te są często mylone:
- Woda demineralizowana (woda VE): Soli i minerałów pozbywa się przez wymianę jonową.
- Woda destylowana (Aqua dest.): oczyszczana poprzez odparowanie i kondensację; usuwa minerały, a także substancje organiczne.
Szczegóły produktu
- Stopień czystości: przewodność maksymalnie 5 µS/cm.
- Ilość: kanister 10 litrów
- Jakość: Höfer Chemie GmbH, wyprodukowane w Niemczech.
- Zawartość
- 10 l
- Wymiary
- 10 L
- Producent
- Höfer Chemie
- Waga
- 10.4 kg
- EAN
- 4250463118125
- Zawartość
- 10 l
- Wymiary
- 10 L
- Producent
- Höfer Chemie
- Waga
- 10.4 kg
- EAN
- 4250463118125
Pasuje również do tego

2x 10 l wody demineralizowanej
23,50 zł/1l
469,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

WORKI NA ŚMIECI 120 L worki na śmieci worki na śmieci worek na śmieci żółty 10 sztuk
24,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Robbyrob Woda destylowana 1037000000 Kanister 5l
9,97 zł/1l
49,87 zł
Sprzedawca: TTW-Offroad

Armaflex Armacell XG płyty gumowe samoprzylepne 19mm 6m² samochód dom kamper
78,17 zł/1m²
469,00 zł
Sprzedawca: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
223,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Barilla Girandole No. 34 krótki makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
16,08 zł/1kg
8,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 145,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Zestaw olejków do masażu Kitama 6 x 500 ml - Aromatyczny jaśmin, róża, pomarańcza, lawenda, kokos i trawa cytrynowa
227,33 zł/1l
681,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Trójfunkcyjny statyw do selfie z Bluetooth, wyposażony w pilot, teleskopowy wysuwany kij, obrotowy o 360 stopni, uchwyt na telefon. Samopostawny kij do selfie, monopod do telefonów iPhone i Android. Marka: Retoo
33,89 zł
-41%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Mobil 1 SUPER 3000 XE 5W-30 5 litrów puszka Opony
39,18 zł/1l
202,00 zł
-6,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
195,90 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Barilla spaghetti numer 5 makaron z pszenicy durum 500g opakowanie 3 szt
16,05 zł/1kg
24,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ROBBYROB Woda destylowana 20-litrowy kanister Artykuł typu drop-on
24,70 zł/1l
493,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Deubois pluszowy miś XL kremowy
129,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
121,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

BRUBAKER Miś XXL 100 cm wysokości - miękka pluszowa zabawka do przytulania, beżowy
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Balloonify® pojemnik z helem do balonów na 50 balonów
423,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez

VASAGLE stolik kawowy ze złotą żelazną ramą Ø84 x 45,5 cm okrągły szklany stolik solidne szkło hartowane stolik sofowy stabilny stolik do salonu dekoracyjny złoty LGT21G
373,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Xiaomi 28592 Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic schwarz
127,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Apple iPad 2021 WiFi 9. generacji 64 GB gwiezdna szarość
Odnowiony
1 164,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: iPaddy

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

KLAX® 289741 KLAX® Destilliertes Wasser 5 l
14,68 zł/1l
73,42 zł
Sprzedawca: somnia24

4x 10 l wody demineralizowanej
14,85 zł/1l
593,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Demineralizowana woda destylowana 1L
6,25 zł/1l
6,25 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Woda źródlana Mutto Premium 19 litrów, świeżo butelkowana do dystrybutorów wody lub pomp ręcznych.
85,19 zł
Sprzedawca: Mutto

EUROLUB Woda destylowana 25 litrów
4,88 zł/1l
121,98 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

kanister-vertrieb® 4 sztuki kanistrów o pojemności 20 litrów, kanistry kempingowe na wodę, kolor naturalny, wraz z etykietą (4x20knn)
129,68 zł
Sprzedawca: wilai_GmbH

Dest. Wasser 5 L
78,60 zł/1l
392,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
128,35 zł
Sprzedawca: x-planet

Mill Clean Woda demineralizowana, 1,22 l
7,46 zł/1l
9,10 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Jestem w pełni zadowolony. Jedyną rzeczą jest to, że powinienem był od razu zamówić więcej. Teraz prawdopodobnie zamówię więcej wkrótce.
Oceniono dnia 4 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Idealna do mycia płyt!
Piorę w niej moje płyty długogrające i jestem bardzo zadowolony. W rowkach nie pozostają żadne osady. Zdecydowanie polecam ten produkt.
Oceniono dnia 14 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Woda demiralizowana
Woda nadaje się do wentylatora.
Oceniono dnia 7 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Aromatum Woda demineralizowana 5 l – woda destylowana do żelazek, akumulatorów, nawilżaczy powietrza
61,25 zł
Sprzedawca: CSVK
12,25 zł/1l

EUROLUB Woda destylowana 2 litry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
11,42 zł
Sprzedawca: eu-bay_de
5,71 zł/1l

EUROLUB Woda destylowana 5 litrów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
24,46 zł
Sprzedawca: eu-bay_de
4,89 zł/1l