5,0



Na podstawie 4 opinii
EUROLUB Woda destylowana 25 litrów
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
121,98 zł
4,88 zł / 1l
+ 78,76 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Woda destylowana i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Aromatum Woda demineralizowana 5 l – woda destylowana do żelazek, akumulatorów, nawilżaczy powietrza12,25 zł/1l
61,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Więcej informacji o reklamie
Fotel Worek Sako dla Dzieci na Zabawki Granatowy do Wypełnienia46,00 zł
Sprzedawca: Ekado24

Więcej informacji o reklamie
woda demineralizowana 1 litr beżowy76,67 zł/1l
78,86 zł
-2,19 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Robbyrob Woda destylowana 1037000000 Kanister 5l
9,97 zł/1l
49,87 zł
Sprzedawca: TTW-Offroad

KLAX® 289741 KLAX® Destilliertes Wasser 5 l
14,68 zł/1l
73,42 zł
Sprzedawca: somnia24

Dest. Wasser 5 L
78,60 zł/1l
392,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

2x 10 l wody demineralizowanej
23,50 zł/1l
469,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ROBBYROB Woda destylowana 20-litrowy kanister Artykuł typu drop-on
24,70 zł/1l
493,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Demineralizowana woda destylowana 1L
6,25 zł/1l
6,25 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Dobre i tanie 2214853009 Woda destylowana 2L
24,89 zł/1l
49,77 zł
Sprzedawca: M_plus_L

VELIND Woda destylowana
35,94 zł/1l
35,94 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Mill Clean Woda demineralizowana, 1,22 l
7,46 zł/1l
9,10 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Mill Clean Woda demineralizowana perfumowana Grejpfrut, 1,22 l
8,89 zł/1l
11,78 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,84 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Woda zdemineralizowana Neutral Kanister 5 litrów - Onyx
50,42 zł/1l
252,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Woda destylowana zdemineralizowana 1 l – do czyszczenia żelazek i samochodów, bez kamienia – GiDeli
34,48 zł/1l
34,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Special Ingredients Woda destylowana 1 l – woda demineralizowana, woda czysta, jakość spożywcza
94,61 zł
Sprzedawca: Special_Ingredients_Europe

5L BITREX (Benzoesan denatonium) 20% w alkoholu etylowym – skażalnik alkoholu, środek zabezpieczający przed spożyciem, do IPA, MEK i denaturatu
179,80 zł/1l
899,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FRANCLEAN

Kulatka kolbowa o pojemności 5 litrów, z dwoma szyjkami, wykonana ze szkła borosilikatowego, z przyłączami 45/50 i 24/40
406,80 zł/1l
2 034,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dripio

Wasser destilliert Schnabelkanne 5L
80,20 zł/1l
400,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

MAILmedia Versandrohr, Innenmaá: 750 x 50 mm
164,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
WODA DESTYLOWANA EUROLUB
WODA DESTYLOWANA jest demineralizowana w procesie odwróconej osmozy, dzięki czemu nie zawiera rozpuszczalnych soli i może być używana wszędzie tam, gdzie wymagana jest czysta woda.
Woda destylowana jest używana w akumulatorach samochodowych, chłodnicach samochodowych, żelazkach, nawilżaczach, akwariach, laboratoriach i wielu innych zastosowaniach
i wielu innych zastosowaniach.
UWAGA:
WODA DESTYLOWANA nie jest sterylna i dlatego nie może być używana do infuzji i dializ.
Zalety:
- Brak pozostałości podczas parowania
- Brak zwapnienia urządzeń
- brak reakcji rozpuszczonych substancji
- Zawartość
- 25 l
- Producent
- Eurolub
- Waga
- 25.9 kg
- EAN
- 4025377819259
- Numer producenta
- 819025
- Zawartość
- 25 l
- Producent
- Eurolub
- Waga
- 25.9 kg
- EAN
- 4025377819259
- Numer producenta
- 819025
Pasuje również do tego

Robbyrob Woda destylowana 1037000000 Kanister 5l
9,97 zł/1l
49,87 zł
Sprzedawca: TTW-Offroad

Rotho Twist, 25 l, Prostokątny, Polipropylen (PP), Czarny, Ręczny, 252 mm
44,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

2x 10 l wody demineralizowanej
23,50 zł/1l
469,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Roborock S8+, Combi, Czarny, Okrągły, Worek na kurz, 2,85 l, Ładowanie, Purification
3 044,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

WMF Lono 0415130011, 8 os., 1,5 l, Czarny, Chrom, Okrągły, Ready, 1400 W
511,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

8x Tapira 07730004 Toilettenpapier Plus, 2-lagig, weiß
405,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

COSTWAY Drabina 3-stopniowa, składana drabina do 150 kg, składany stopień, drabina z antypoślizgową poręczą i podestem, metalowa drabina domowa, do domu, biura, garażu, czarna
156,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

KLAX® 289741 KLAX® Destilliertes Wasser 5 l
14,68 zł/1l
73,42 zł
Sprzedawca: somnia24

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
49,82 zł
Sprzedawca: VISO

Stojak na parasole z 2 haczykami biały metalowy prostokątny Ø15,5 × 49 cm parasol zostanie oddany tacka na wodę SONGMICS LUC49W
117,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Tkanina TÜLL 10m x 150cm, kolor do wyboru: biały 029
1 363,61 zł/1kg
449,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ROBBYROB Woda destylowana 20-litrowy kanister Artykuł typu drop-on
24,70 zł/1l
493,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Clatronic KA 3327, Przelewowy ekspres do kawy, Kawa mielona, 870 W, Czarny, Stal nierdzewna
212,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Streusalz Auftausalz Premium K+S 25kg
18,40 zł/1kg
459,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

kanister-vertrieb® 4 sztuki kanistrów o pojemności 20 litrów, kanistry kempingowe na wodę, kolor naturalny, wraz z etykietą (4x20knn)
129,68 zł
Sprzedawca: wilai_GmbH

AVANA iPhone 13 / iPhone 13 Pro osłona ekranu ze szkła pancernego 9H antyszpiegowska osłona ekranu 2 szt
51,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Biały, Prosty, Prosty
49,95 zł/1m
49,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Szybka ładowarka Apple 20 W + 1 m USB C
60,15 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

EUROLUB Woda destylowana 5 litrów
4,89 zł/1l
24,46 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

KOTARBAU® Zbiornik na Wodę z Metalowym Kranem 30 L Kanister z Kranikiem Baniak na Wodę Plastikowy
140,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KOTARBAU

EUROLUB Woda destylowana 2 litry
5,71 zł/1l
11,42 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

Dest. Wasser 5 L
78,60 zł/1l
392,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

1x10 l wysokiej czystości wody demineralizowanej najlepszej jakości
42,10 zł/1l
420,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

4x 10 l wody demineralizowanej
14,85 zł/1l
593,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Intex 28684, Grzejnik elektryczny, Szary, IPX5, Prąd przemienny, 230 V, 3,46 kg
499,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Demineralizowana woda destylowana 1L
6,25 zł/1l
6,25 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Płyn do ochrony przed zamarzaniem do układów chłodzenia silników, 4x5 litrów, seria G XTREME, kolor Magic Blue, pojemność 20 litrów, ochrona do -20°C, gotowy do użycia
8,95 zł/1l
179,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

60-litrowy bęben z szeroką szyjką i zamknięciem zaciskowym | Bezpieczny dla żywności
557,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
bardzo dobry
nic nie mówi, że to woda destylowana
Oceniono dnia 11 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super przetwarzanie
Szybka dostawa, dobra wartość, prosty proces zamawiania
Oceniono dnia 10 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 6 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Aromatum Woda demineralizowana 5 l – woda destylowana do żelazek, akumulatorów, nawilżaczy powietrza
61,25 zł
Sprzedawca: CSVK
12,25 zł/1l

EUROLUB Woda destylowana 2 litry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
11,42 zł
Sprzedawca: eu-bay_de
5,71 zł/1l

EUROLUB Woda destylowana 5 litrów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
24,46 zł
Sprzedawca: eu-bay_de
4,89 zł/1l