4,8



Na podstawie 12 opinii
Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo Szampon do włosów zniszczonych 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
30,97 zł
309,70 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
REF Ultimate Repair Shampoo 1000 ml138,10 zł/1l
138,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml95,99 zł/1l
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
OLAPLEX No. 4 Bond Maintenance - Szampon Odbudowujący Do Włosów 100 ml600,00 zł/1l
60,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Więcej informacji o reklamie
L'Oreal Professionnel Szampon nabłyszczający do włosów blond, 300ml193,30 zł/1l
57,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo 50ml
1 146,00 zł/1l
57,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo 250 ml
262,76 zł/1l
65,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Fusion, 300 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
152,13 zł/1l
45,64 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Fusion, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
118,13 zł/1l
118,13 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Professionals Invigo Nutri-Enrich Shampoo with Goji Berry odżywczy szampon do włosów suchych i zniszczonych 500 ml
431,80 zł/1kg
44,20 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
43,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals Nioxin Szampon przeciw wypadaniu włosów 240 ml Ultimate
499,56 zł/1kg
136,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Ultimate Smooth Shampoo 1000 ml
132,08 zł/1l
132,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

REF Ultimate Repair Shampoo 100 ml
420,80 zł/1l
44,78 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,08 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Szampon bez siarczanów Wella Ultimate Color 1000 ml
150,15 zł/1l
150,15 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

REF Ultimate Repair Shampoo 600 ml
194,92 zł/1l
116,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Invigo Nutri-Enrich Deep Nourishing Shampoo 100 ml
268,70 zł/1l
26,87 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

L'Oreal Professionnel Absolut Repair Szampon do włosów zniszczonych, 500ml
248,92 zł/1l
124,46 zł
Sprzedawca: Katomix

Wella Professionals Nutricurls Micellar Shampoo for Curls szampon do włosów kręconych 1000 ml
108,68 zł/1l
108,68 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Szampon do włosów, 1000 ml
170,00 zł/1l
170,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Nutricurls Micellar Shampoo for Curls szampon do włosów kręconych 250 ml
177,32 zł/1l
44,33 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Schwarzkopf Professional Wzmacniający szampon do włosów zniszczonych, 200ml
204,67 zł/1kg
61,40 zł
Sprzedawca: Katomix
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo 100 ml
Szampon głęboko oczyszczający
Szampon głęboko oczyszczający Wella Professionals ULTIMATE REPAIR. Naprawia, wzmacnia i nawilża. Do wszystkich rodzajów włosów.
Szampon ULTIMATE REPAIR od Wella Professionals regeneruje włosy dzięki głębokiemu oczyszczeniu. Usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia dzięki technologii Metal Purifier. Łagodna formuła szamponu oczyszczającego nie wysusza włosów, nawet przy codziennym stosowaniu. Odkryj rewitalizujący efekt dla włosów farbowanych i zniszczonych. Wzmacnia włosy i odbudowuje je od wewnątrz i na zewnątrz dzięki kwasom AHA i Omega 9.
Właściwości:
- zapewnia luksusowe oczyszczenie włosów
- przygotowuje włosy do następnego zabiegu
- rewitalizuje farbowane i zniszczone włosy od wewnątrz na zewnątrz
- Z technologią Metal Purifier*
* Uwalnia włosy od wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń
Stosowanie:
- Rozprowadzić na mokrych włosach, spienić i spłukać. Powtórzyć w razie potrzeby. Aby uzyskać najlepsze rezultaty i zdrowo wyglądające włosy, stosować razem z krokami 2, 3 i 4 rutynowej pielęgnacji ULTIMATE REPAIR.
Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Dimethicone, Cocamide MEA, Parfum, Panthenol, Sodium Benzoate, Malic Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Chloride, Salicylic Acid, Tocopheryl Acetate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Gliceryna, metyloparaben, histydyna, linalol, cytronelol, kwas chlorowodorowy, kwas oleinowy, skwalan, oleinian glicerolu, azotan magnezu, metylochloroizotiazolinon, chlorek magnezu, cytrynian sodu, metyloizotiazolinon, ksylenosulfonian sodu, lecytyna, palmitynian askorbylu, tokoferol, uwodorniony cytrynian glicerydów palmowych.
WellaUltimate Repair | Szampon odżywczy do włosów zniszczonych 100ml
Odżywiaj piękno swoich włosów dzięki głębokiej regeneracji oferowanej przez szampon Wella Ultimate Repair .
Wella UltimateRepair Shampoo to rewolucyjny produkt, który przenosi pielęgnację włosów na wyższy poziom. Dzięki starannie opracowanej formule, wzbogaconej o składniki regenerujące, takie jak olejek arganowy i proteiny jedwabiu, działa dogłębnie, przywracając włosom elastyczność, blask i zdrowy wygląd
Kluczowe składniki szamponu do włosów Wella Ultimate Repair:
-Olejek ar ganowy - bogaty w witaminy i przeciwutleniacze, intensywnie regeneruje włosy, zapewniając im zdrowy wygląd i jedwabistą gładkość.
-Proteiny jedwabiu - wzmacniają strukturę włosa, nadają elastyczność i sprężystość oraz sprawiają, że włosy są jedwabiście miękkie.
Szampon TheWellaUltimate Repair to nie tylko doskonały wybór dla Twoich włosów, ale także dla środowiska. Odkryj sekret intensywnej regeneracji i piękna włosów już dziś!
Zawartość:
100ml
- Niewielką ilość szamponu nanieść na wilgotne włosy.
- Wmasuj do uzyskania piany.
- Następnie dokładnie spłucz.
Bogaty kremowy szampon, który delikatnie i skutecznie oczyszcza włosy, tworząc luksusową pianę. Ultimate Repair Shampoo z technologią Metal Purifier oczyszcza i odbudowuje zniszczone wysoką temperaturą i rozjaśnianiem włosy wewnątrz i na zewnątrz, pozostawiając je zdrowe, lśniące i gładkie.
Korzyści z pielęgnacji włosów:
Z technologią Metal Purifier, która oczyszcza włosy i usuwa pozostałości metalu
Delikatnie przygotowuje włosy do dalszych zabiegów naprawczych i pielęgnacyjnych
Najważniejsze cechy formuły:
Opatentowana formuła* z kwasami AHA...
Lekka kremowa formuła...
Do wszystkich rodzajów i tekstur włosów
Testowany dermatologicznie
Bez składników pochodzenia zwierzęcego
Odpowiedni do włosów farbowanych
Wskazówka: dwukrotne umycie włosów mniejszą ilością szamponu jest często bardziej skuteczne niż jednokrotne.
Skutecznie oczyszcza skórę głowy, a także włosy. Formuła produktu oparta jest na technologii Metal Purifier, co oznacza, że jednocześnie detoksykuje, usuwa metale z powierzchni włosów i odbudowuje zniszczone partie. Wzmacnia i nawilża powierzchnię włosów. Szampon Wella Ultimate Repair jest testowany dermatologicznie, posiada wegańską formułę i nie jest testowany na zwierzętach.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Szampony z kolekcji Wella Professionals zostały stworzone z myślą o łamliwych włosach specjalnie dla kobiet. To fryzjerskie cudo ma pojemność 100 ml.
- Model
- Ultimate Repair
- Waga
- 116 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- w opisie
- Producent
- EAN
- 4064666579894
- Numer producenta
- 1226/6
- Model
- Ultimate Repair
- Waga
- 116 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- w opisie
- Producent
- EAN
- 4064666579894
- Numer producenta
- 1226/6
Pasuje również do tego

Wella Ultimate Repair Miracle Hair Rescue 95 ml
2 441,89 zł/1l
231,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

SONAX XTREME Pianka do pielęgnacji skóry NanoPro 250 ml
155,60 zł/1l
40,10 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,90 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo Szampon do włosów zniszczonych 250 ml
240,20 zł/1l
60,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo Szampon do włosów zniszczonych 1000 ml
216,90 zł/1l
216,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kuracja do włosów Ultimate Repair bez spłukiwania (Miracle Hair Rescue), 30 ml
4 088,33 zł/1l
122,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Ultimate Repair Shampoo Refill 1000 ml
235,99 zł/1l
235,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Professionals Ultimate Repair Conditioner Odżywcza odżywka do włosów 500 ml
388,00 zł/1l
194,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo 50ml
1 146,00 zł/1l
57,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Ultimate Repair Deep Conditioner 200 ml
589,25 zł/1l
117,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Mask Wella Professionals Ultimate Repair Mask 500ml
285,42 zł/1l
142,71 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo 250 ml
262,76 zł/1l
65,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Fusion, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
118,13 zł/1l
118,13 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Ultimate Repair Mask 150 ml
660,55 zł/1l
132,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Fusion Intense Repair Mask 500 ml
302,06 zł/1l
151,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy suche, Włosy osłabione, Wszystkie kolory
153,20 zł/1l
153,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals Ultimate Repair Deep Conditioner 500ml opakowanie uzupełniające
405,90 zł/1l
202,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Wella Professionals Fusion Intense Repair, 500 ml, Kobiety, Włosy zniszczone, Ochrona, Naprawa, Słoiczek, 1 szt.
210,58 zł/1l
105,29 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Szampon Wella Shampoo Professionals Care Fusion Intense Repair Shampoo
112,97 zł/1l
112,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Color Fresh Mask, Liliowy, Lilac Frost, 150 ml, Damski, Do wszystkich włosów, Tubka
1 502,00 zł/1l
225,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Coarse, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Kolorowe włosy, Grube włosy, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Odżywiający, 1000 ml
77,79 zł/1l
77,79 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 246,20 zł/1l
312,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Maska odbudowująca do wszystkich rodzajów włosów, 150 ml
354,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Fusion Intense Repair Szampon intensywnie regenerujący do włosów, 250ml
193,41 zł/1kg
52,22 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Professionals Invigo Nutri-Enrich Shampoo with Goji Berry odżywczy szampon do włosów suchych i zniszczonych 500 ml
431,80 zł/1kg
44,20 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
43,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Wella Ultimate Repair Deep Conditioner 500 ml
348,00 zł/1l
174,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Restore Mask maska do włosów zniszczonych 400 ml
339,75 zł/1l
135,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Invigo Nutri-Enrich Maska głęboko odżywiająca 150 ml
2 013,67 zł/1l
302,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
8%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo
Zawartość 1 l
Super dobry produkt
Oceniono dnia 12 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest świetne!
Zawartość 1 l
Super seria!
Oceniono dnia 8 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szampon wella
Zawartość 1 l
Bardzo dobry
Oceniono dnia 23 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Idealny
Zawartość 1 l
Wszystko super
Oceniono dnia 21 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 23 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 27 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 l
Oceniono dnia 30 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
207,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,28 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,00 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(613)Liczba wystawionych ocen: 613
1 121,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,19 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
141,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
258,16 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
120,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,98 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l