5,0



Na podstawie 8 opinii
Wella Fusion, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
117,95 zł
117,95 zł / 1l
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Szampon do włosów i ciała dla mężczyzn, 1000ml90,99 zł/1l
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L´Oréal Professionnel - Expert Vitamino Color Resveratrol Shampoo - Szampon 300ml62,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory54,99 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
KERASILK 4021609850229, 250 ml, Szampon, Kobiety, Kręconych włosów, Wszystkie kolory, Wygładzający555,16 zł/1l
138,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Szampon Wella Shampoo Professionals Care Fusion Intense Repair Shampoo
112,97 zł/1l
112,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Intense Repair, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy zniszczone, Ochrona, Oczyszczający, Naprawa, Wygładzający
394,08 zł/1l
98,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Fusion Intense Repair Shampoo 500 ml
133,28 zł/1l
66,64 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo Szampon do włosów zniszczonych 1000 ml
204,10 zł/1l
204,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 1000 ml
238,10 zł/1l
238,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Wella Professionals SP Repair Shampoo hydratační šampon pro poškozené vlasy 1000 ml
123,80 zł/1l
123,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy suche, Włosy osłabione, Wszystkie kolory
144,67 zł/1l
144,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Mocne włosy, Odżywianie, Ochrona
71,12 zł/1l
71,12 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Cool BLonde Wella Invigo - Blonde Recharge Colour Refr. Shampoo
171,70 zł/1l
171,70 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

db-tronic Raspberry Pi 3 B+ zestaw startowy edycja 64GB 1 GB RAM
255,14 zł/1kg
561,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Szampon do włosów farbowanych Invigo Color Brilliance (Szampon chroniący kolor), 500 ml
202,16 zł/1l
101,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Invigo Nutri Enrich, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy suche, Wszystkie kolory
76,08 zł/1l
76,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals Oil Reflections Luminous Reveal Shampoo šampon pro hebkost a lesk vlasů 1000 ml
376,80 zł/1l
376,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Odżywka Wella SP Luxeoil Keratin Protect Shampoo
500,55 zł/1l
100,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Oil Reflections, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Ciemne włosy, Wszystkie kolory
109,72 zł/1l
109,72 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wella Professionals Fusion Intense Repair Shampoo 1000 ml
Lekki szampon do włosów zniszczonych
Lekki szampon Wella Professionals Fusion Intense Repair do włosów zniszczonych naprawia, oczyszcza i odbudowuje włosy od wewnątrz. Włosy są optymalnie przygotowane do dalszej pielęgnacji produktami Intense Repair. Dla zauważalnie elastycznych, mocnych włosów.
Właściwości:
- lekki szampon
- z natychmiast zauważalnym efektem odżywczym
- optymalnie oczyszcza i jednocześnie pielęgnuje włosy
- pomaga naprawić zniszczone włosy
Stosowanie:
- Nałożyć na mokre włosy, spienić i dokładnie spłukać.
O Wella Professionals Fusion
Nowa era regeneracji włosów. Do 95% większa odporność na łamanie się włosów.
Zniszczone włosy to codzienne wyzwanie dla wielu kobiet. Wiele czynników, takich jak stylizacja, czesanie, suszenie lub zabiegi chemiczne, a także czynniki środowiskowe mają negatywny wpływ na strukturę włosów.
Każda z nas chce mieć piękne, zdrowe i lśniące włosy - najlepiej długie i tak mocne, by móc je farbować, prostować i suszyć do woli. Niestety, to właśnie te i inne czynniki osłabiają włosy i niszczą je w dłuższej perspektywie.
Dobrą wiadomością jest to, że ukierunkowana pielęgnacja odbudowuje włosy. Przy odpowiedniej pielęgnacji nawet bardzo zniszczone włosy można zregenerować.
Co oznacza uszkodzenie włosów?
Jeśli włosy nie są zdrowe, tracą połysk, mają tendencję do łamania się i są trudne do rozczesania. Dzieje się tak, ponieważ aminokwasy, które tworzą białko we włosach, są osłabione w ch włosach. Wytrzymałość włosów spada i pozostawia widoczne ślady. Ponadto zanieczyszczenia metaliczne i wolne rodniki uszkadzają powierzchnię włosów.
Szczególnie zagrożone: Pasma i końcówki Pasma i końcówki są najdłużej narażone na obciążenia. Mogły być stylizowane i farbowane przez lata. Gdy tylko włosy zostaną uszkodzone, ich stan pogarsza się coraz szybciej. Ukierunkowana pielęgnacja jest zalecana dla najbardziej ch obszarów.
Żegnajcie zniszczone, matowe włosy!
Zmień zniszczone włosy w zdrową i sprężystą grzywę. Wella Professionals opracowała nową linię pielęgnacyjną, która błyskawicznie regeneruje zniszczone włosy dzięki wyselekcjonowanym składnikom, takim jak aminokwasy jedwabiu.
FUSION - ukierunkowana pielęgnacja z programem SILKSTEEL. SILKSTEEL to połączenie aminokwasów jedwabiu i mikrolipidów. Sprawia, że włosy są do 95% bardziej odporne na łamanie od wewnątrz i odżywia zewnętrzną warstwę włosa. Nawet bardzo zniszczone włosy odzyskują zdrowy wygląd. Nawet bardzo zniszczone włosy odzyskują zdrowy wygląd, są odporne na ponowne łamanie i elastyczne.
Przydatne wskazówki dotyczące pielęgnacji i stylizacji
- Po umyciu włosów należy osuszyć je ręcznikiem przed nałożeniem odżywki/maski. Jest to najlepszy sposób, aby włosy wchłonęły składniki produktu.
- Odżywka może być stosowana codziennie, ale maska powinna być używana tylko raz w tygodniu, na przykład jako intensywna kuracja.
- Użyj odżywki bez spłukiwania (np. olejku Oil Reflections od Wella Professionals) jako dodatkowej kuracji i dodatkowej ochrony. Dla lepszego rozczesywania i wspaniałego połysku.
- Używaj prostownicy i lokówki tylko na całkowicie suchych włosach i z odpowiednią ochroną termiczną.
składniki: aqua/water/eau, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, citric acid, laureth-2, sodium lauroyl glutamate, parfum/fragrance, sodium benzoate, peg-4 distearyl ether, amodimethicone, panthenol, polyquaternium-10, distearyl ether, guar hydroxypropyltrimonium chloride, gliceryna, polyquaternium-6, fenoksyetanol, glikol propylenowy, peg-90m, eter dikaprylylowy, cynamal heksylowy, disukcynian trisodowy etylenodiaminy, linalol, salicylan benzylu, limonen, jonon alfa-izometylu, aminokwasy jedwabiu, cytrynian sodu, alanina, glicyna, histydyna, krzemionka, węglan wapnia
Regenerujący szampon do włosów Wella Fusion to profesjonalny produkt stworzony z myślą o intensywnej pielęgnacji i regeneracji włosów zniszczonych. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii Silksteel Fusion, szampon wnika głęboko w strukturę włosa, wzmacniając go i przywracając jego naturalną elastyczność. Wyjątkowa formuła zawiera wyselekcjonowane składniki, które chronią włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz działaniem wysokich temperatur.
- Zaawansowana formuła Silksteel Fusion - łączy w sobie moc jedwabiu i cennych aminokwasów, oferując włosom wyjątkowe odżywienie i regenerację.
- Ochrona przed uszkodzeniami - gwarantuje skuteczną ochronę przed łamliwością i rozdwajaniem końcówek.
- Właściwości wygładzające - sprawia, że włosy są miękkie w dotyku, gładkie i lśniące.
- Pojemność 1 L - idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących długotrwałej pielęgnacji i ochrony.
- Przeznaczony do codziennego użytku - odpowiedni dla każdego rodzaju włosów.
Wybierz regenerujący szampon Wella Fusion i nadaj swoim włosom nową siłę oraz blask. Produkt jest w pojemności 1 litra, co stanowi ekonomiczne rozwiązanie dla każdego wymagającego klienta.
- Pojemność:
- 1000 ml
- Typ produktu:
- Szampon
- Model:
- Profesjonalny
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Odpowiedni do rodzaju włosów:
- Włosy zniszczone, Włosy suche
- Nadaje się do koloru włosów:
- Wszystkie kolory
- Działanie szamponu:
- Odżywianie, Naprawa, Wygładzający
- Forma produktu:
- Płynny
- Typ dozownika:
- Butelka
- Przetestowane dermatologicznie:
- Tak
- Skład:
- Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Citric Acid, Laureth-2, Sodium Lauroyl Glutamate, Parfum/Fragrance, Sodium Benzoate, PEG-4 Distearyl Ether, Amodimethicone, Panthenol, Polyquaternium-10, Distearyl Ether, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glycerin, Polyquaternium-6, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, PEG-90M, Dicaprylyl Ether, Hexyl Cinnamal, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Silk Amino Acids, Sodium Citrate, Alanine, Glycine, Histidine, Silica, Calcium Carbonate
- Liczba dołączonych produktów:
- 1 szt.
Wella Professionals Fusion Intense Repair Shampoo 1L
Odkryj Wella Professionals Fusion Shampoo, najlepszy szampon regenerująco-naprawczy w dużym opakowaniu o pojemności 1 litra. Opracowany specjalnie z myślą o włosach zniszczonych szampon łączy rewolucyjną technologię Silksteel Fusion z aminokwasami jedwabiu i mikrolipidami, aby wzmocnić i chronić włosy przed łamaniem. Szampon Fusion w połączeniu z odżywką Fusion zmniejsza łamliwość włosów nawet o 95%.
Zalety szamponu Wella Professionals Fusion Intense Repair Shampoo 1L
- Wzmacnia i naprawia suche i zniszczone włosy
- Regeneruje i chroni przed łamaniem się włosów
- Nadaje włosom elastyczność i siłę
- Poprawia rozczesywalność i połysk
- Promuje zdrowe włosy
- Oczyszcza z zanieczyszczeń dzięki technologii Metal Purifier
Sposób użycia Wella Professionals Fusion Intense Repair Shampoo 1 litr
Nałożyć na mokre, czyste włosy i spienić. Dokładnie spłukać. Aby uzyskać optymalne rezultaty, raz w tygodniu stosuj maskę do włosów razem z odżywką Fusion Intense Repair Conditioner.
Zaufaj jakości Wella Professionals i przekonaj się o regenerującym działaniu szamponu Fusion Intense Repair Shampoo. Zamów teraz i poczuj różnicę!
Składniki: Aqua/Water/Eau, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, Glycol Distearate, Cocamide MEA, Parfum/Fragrance, Panthenol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Amodimethicone, Citric Acid, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Glycerin, Tetrasodium EDTA, Sodium Chloride, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Methylparaben, Sodium Hydroxide, Trideceth-12, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydrochloric Acid, Cetrimonium Chloride, Glycine, Alanine, Histidine, Silk Amino Acids, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Sodium Citrate, Methylisothiazolinone, Sodium Xylenesulfonate.
nnowacyjny program Silksteel FUSION - zainspirowany jedwabiem pajęczym, jednym z najsilniejszych włókien w przyrodzie - to połączenie aminokwasów jedwabiu i mikronizowanych lipidów. Wnika głęboko w korę włosa, natychmiast naprawiając włókno włosa na poziomie mikro i makro oraz chroniąc przed dalszym łamaniem.
Lekki szampon, który pomaga naprawić zniszczone włosy, jednocześnie oczyszczając je i odżywiając. Zawiera EDDS, mikronizowane lipidy i aminokwasy.
[Zastosowanie: ]
Nałożyć na wilgotne włosy, spienić i dokładnie spłukać.
Składniki
Aqua/Water/Eau, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, Glycol Distearate, Cocamide MEA, Parfum/Fragrance, Panthenol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Amodimethicone, Citric Acid, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Glycerin, Tetrasodium EDTA, Sodium Chloride, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Methylparaben, Sodium Hydroxide, Trideceth-12, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydrochloric Acid, Cetrimonium Chloride, Glycine, Alanine, Histidine, Silk Amino Acids, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Sodium Citrate, Methylisothiazolinone, Sodium Xylenesulfonate.
Wella Professionals Fusion Shampoo 1000 ml
Wella Professionals Fusion Shampoo 1000 ml to szampon intensywnie regenerujący i odbudowujący. Odpowiedni do mocnych włosów.
Korzyści
- lekki szampon do mocnych włosów
- do włosów zniszczonych
- dla pełniejszych włosów dzięki lekkiej formule
Sposób użycia
Delikatnie wmasować szampon w wilgotne włosy, spienić, a następnie dokładnie spłukać. W razie potrzeby powtórzyć.
Składniki
aqua (woda), alkohol stearylowy, chlorek behentrimonium, alkohol cetylowy, silikon quaternium-25, kopolimer diwinylodimetikonu/dimetikonu, pantenol, alkohol izopropylowy, fenoksyetanol, alkohol benzylowy, parfum (zapach), kreatyna, bis-peg-4 dimetikon, edta disodowa, laurynian peg-4, peg-4 dilaurate, gliceryna, salicylan benzylu, c12-13 pareth-3, c12-13 pareth-23, lizyna HCl, histydyna, cysteina, peg-4, butylokarbaminian jodopropynylu, kwas cytrynowy, argania spinosa (argan) kernel oil, fraxinus excelsior wood extract, kwas mlekowy, benzoesan sodu, sorbinian potasu.
Informacje na temat składników wiążących znajdują się w dostarczonym produkcie.
Intensywnie regenerujący szampon do włosów zniszczonych
Wella Fusion Szampon intensywnie regenerujący 1000 ml
Wella Fusion - Szampon do włosów zniszczonych 1000ml
Intensywnie odżywiający i odbudowujący szampon do włosów
Program pielęgnacji włosów Fusion uzupełnia niedobór aminokwasów we włosach, regeneruje włókno włosa, wnika głęboko w korę i zapewnia sprężyste, elastyczne i odporne włosy.
Intensywnie Regenerujący Szampon to delikatny szampon, który regeneruje, oczyszcza i odżywia zniszczone włosy. Zawiera EDDS, mikronizowane lipidy i aminokwasy jedwabiu.
- Profesjonalna formuła oczyszcza i regeneruje zniszczone włosy
- Chroni włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi
Nanieść szampon na mokre włosy, wmasować i dokładnie spłukać.
[b]Wella Fusion Intense Repair Shampoo 1000 ml[/b][br][br]Wella Professional Fusion Shampoo to lekki szampon, który pomaga naprawić zniszczone włosy. Włosy znów stają się lśniące i elastyczne. Wella Professional Fusion Shampoo intensywnie oczyszcza włosy i jednocześnie odżywia je dzięki EDDS, mikronizowanym lipidom i aminokwasom jedwabiu. Doświadcz intensywnego oczyszczenia i pielęgnacji.[br][br][br][b]Stosowanie:[/b][br][br]Nałożyć na wilgotne włosy, spienić i dokładnie spłukać letnią wodą.
- Naprawia i wzmacnia zniszczone i słabe włosy - Pielęgnacja i intensywne oczyszczanie - Odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów - Również dla wrażliwej skóry głowy - Chroni przed łamaniem się włosów Sposób użycia Nałożyć na mokre włosy, spienić i dokładnie spłukać.
WP Fusion Shampoo 1000ml Professional
Wella Fusion Intense Repair Shampoo 1000ml
- Model
- Fusion
- Waga
- 1245 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- zgodnie z opisem oferty
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 4064666318233
- Numer producenta
- 99350145760
- Model
- Fusion
- Waga
- 1245 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- zgodnie z opisem oferty
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 4064666318233
- Numer producenta
- 99350145760
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Wella Fusion Intense Repair Mask 500 ml
301,62 zł/1l
150,81 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Fusion Intense Repair Conditioner 1000 ml
172,35 zł/1l
172,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 1000 ml
238,10 zł/1l
238,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Wella Fusion Intense Repair Mask 150 ml
448,07 zł/1l
67,21 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo Szampon do włosów zniszczonych 1000 ml
204,10 zł/1l
204,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Intense Repair, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy zniszczone, Ochrona, Oczyszczający, Naprawa, Wygładzający
394,08 zł/1l
98,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Fusion Intense Repair Szampon intensywnie regenerujący do włosów, 250ml
193,41 zł/1kg
52,22 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Wella Professionals Fusion Intense Repair Shampoo szampon wzmacniający do włosów zniszczonych 500 ml
170,34 zł/1l
85,17 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Intensywnie odbudowująca odżywka do włosów zniszczonych, 200ml
282,60 zł/1l
62,78 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,52 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Szampon Wella Shampoo Professionals Care Fusion Intense Repair Shampoo
112,97 zł/1l
112,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals Fusion Intense Repair, 500 ml, Kobiety, Włosy zniszczone, Ochrona, Naprawa, Słoiczek, 1 szt.
210,58 zł/1l
105,29 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella EIMI Thermal Image, Lakier do włosów, Kobiety, Do wszystkich włosów, 150 ml, Świecący, Wygładzający, 220 °C
502,73 zł/1l
75,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Professionals Color Touch Rich Naturals profesjonalna demi- permanentna farba do włosów z wielowymiarowym efektem 7/89 60 ml
645,00 zł/1l
38,70 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Olaplex, No.5 Bond Maintenance , Hair Conditioner, Repairing & Strengthening, 1000 ml
208,65 zł/1l
208,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

2000W Elektryczna maszynka do mięsa Krajalnica do warzyw, Multi robot kuchenny 3 w 1 Krajalnica do warzyw Maszynka do robienia kiełbas z 3 perforowanymi tarczami, 4 ostrzami stożkowymi, tamperem
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
117,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
187,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Wella Professionals SP Luxe Oil Reconstructive Elixir eliksir odbudowujący do włosów, 100ml
436,10 zł/1l
43,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

jura Filterpatrone Claris Smart+ 3er Set- 24233
199,99 zł
Sprzedawca: Kuchniasklep

Zasłona termoizolacyjna
246,97 zł/1m
83,97 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Remington HC450, Czarny, Stal nierdzewna, Metal, Plastik, Stal nierdzewna, Bateria, 30 min, Wbudowana bateria
192,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

WALSER Elegance Plus pokrowiec na fotel samochodowy czarny/czerwony, uniwersalny pokrowiec ochronny, ochraniacz na fotel samochodowy, ochraniacz na fotel samochodowy, ochraniacz na fotel 14275
108,15 zł
Sprzedawca: AutoTuning

2x osłona ekranu dla Huawei P40 Lite przezroczysta folia ochronna wyświetlacza dipos
45,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: dipos

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
213,15 zł/1l
213,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Eurofirany 452352, Przezroczysty, Turkusowy, Monochromatyczny, Poliester, Wiszący hak, 200 g/m²
28,92 zł/1m
63,82 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,49 zł
Sprzedawca: FDC

zestaw 6 elastycznych pokrowców na krzesła do jadalni elastyczny pokrowiec na krzesło zmywalny elastyczny pokrowiec na krzesła do jadalni pokrowiec na wesele biuro bankiety imprezy dekoracja, szary
145,97 zł
-2,92 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
143,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Wanienka dla noworodków i niemowląt do 12 miesiąca życia, z korkiem i matą antypoślizgową, wykonana z tworzywa sztucznego wolnego od BPA, długość: 84 cm
114,17 zł
Sprzedawca: www_benbow_de
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Zawartość 1 l
Znam ten produkt, ponieważ pracuję jako fryzjer i używam produktów Wella. Byłam zaskoczona widząc ten szampon w Kauflandzie, a w Kauflad jest dużo więcej produktów fryzjerskich. Będę teraz częściej zaglądać na stronę
Oceniono dnia 8 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Zawartość 1 l
Doskonały
Oceniono dnia 16 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 29 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 25 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 l
Oceniono dnia 30 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 20 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 23 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
258,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
275,52 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l

Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
182,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
243,99 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
184,99 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
260,86 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(615)Liczba wystawionych ocen: 615
1 119,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
317,72 zł/1l

Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
143,99 zł
-4,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
138,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
252,71 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Vitamino Colour Szampon 300ml + Loreal Vitamino Colour Maska 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
130,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
238,16 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Loreal Vitamino Colour Szampon 300ml + Loreal Vitamino Colour Odżywka 200ml NOWOŚĆ
121,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
118,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
237,98 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
119,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
239,98 zł/1l

Loreal Pro Longer Szampon 300ml + Loreal Pro Longer Odżywka 200ml NOWOŚĆ
111,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
373,30 zł/1l