5,0



Na podstawie 10 opinii
Wella Professionals Invigo Nutri-Enrich Shampoo with Goji Berry odżywczy szampon do włosów suchych i zniszczonych 500 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
43,18 zł
86,36 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Fanola Keraterm Szampon 3x1000ml46,66 zł/1l
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Apivita Keratin Repair Nourish & Repair Conditioner odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych 150 ml357,67 zł/1l
53,65 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Szampon arganowy do włosów zniszczonych Tresan Nourishing & Anti Breakage Shampoo 300 ml26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml526,64 zł/1l
131,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Invigo Nutri Enrich, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy suche, Wszystkie kolory
76,08 zł/1l
76,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy suche, Włosy osłabione, Wszystkie kolory
177,53 zł/1l
177,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

db-tronic Raspberry Pi 3 B+ zestaw startowy edycja 64GB 1 GB RAM
255,14 zł/1kg
561,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Wella Fusion Intense Repair Szampon intensywnie regenerujący do włosów, 250ml
235,11 zł/1kg
63,48 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo Szampon do włosów zniszczonych 1000 ml
204,10 zł/1l
204,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon Wella Shampoo Professionals Care Fusion Intense Repair Shampoo
112,97 zł/1l
112,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Aqua Pure Purifying, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Oczyszczający, Orzeźwiający, Butelka
146,91 zł/1l
146,91 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Szampon do włosów farbowanych Invigo Color Brilliance (Szampon chroniący kolor), 500 ml
217,84 zł/1l
108,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Invigo Nutri-Enrich Szampon głęboko odżywiający 250 ml
983,00 zł/1l
245,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Invigo Scalp Balance, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Włosy przetłuszczające się, Wszystkie kolory
91,52 zł/1l
91,52 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Cool BLonde Wella Invigo - Blonde Recharge Colour Refr. Shampoo
171,70 zł/1l
171,70 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Wella Professionals SP Repair Shampoo hydratační šampon pro poškozené vlasy 1000 ml
74,19 zł/1l
76,98 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,19 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo 50ml
1 323,20 zł/1l
66,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Invigo Color Brillance, 300 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Kolorowe włosy, Wszystkie kolory
135,87 zł/1l
40,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals Oil Reflections Shampoo odżywczy szampon dla połysku i miękkości włosów 500 ml
116,84 zł/1l
59,80 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,42 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Nawilżający szampon do włosów, 1000ml
52,22 zł/1l
52,22 zł
Sprzedawca: Tersorte
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wella Professionals Invigo Nutri Enrich Szampon głęboko odżywiający 500 ml
Odbudowujący szampon z kompleksem Nutri-Enrich. Odżywia suche lub zniszczone włosy i dodaje im witalności.
Invigo Nutri Enrich Shampoo to natychmiastowy szampon głęboko odżywiający do włosów suchych, zniszczonych i zestresowanych. Zawiera jagody goji, bogate w witaminy, minerały i peptydy, a także kwas oleinowy i pantenol, dzięki czemu włosy są nawilżone i odżywione. Zapewnia gładszą, bardziej elastyczną teksturę. Idealny do włosów zniszczonych, aby uzupełnić wilgoć i przywrócić włosom pełną witalność. Nałożyć na mokre włosy i spłukać. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy stosować odżywkę Nutri Enrich i raz w tygodniu maskę do włosów Nutri Enrich. Wspaniały prezent do pielęgnacji włosów.
Właściwości:
- Rewitalizuje i odbudowuje włosy
- Nawilża puszące się, łamliwe i zniszczone włosy
- Przywraca utracone nawilżenie
- Intensywna pielęgnacja z jagodami goji
- Natychmiast odżywia suche lub zniszczone włosy
Składniki aktywne:
- Jagody goji
- Witamina E
- Kwas oleinowy
- Pantenol
- Wiążąca lista składników znajduje się na opakowaniu dostarczonego produktu.
Stosowanie:
- Nałożyć na mokre włosy, spienić i spłukać.
- Aby uzyskać najlepsze rezultaty, raz w tygodniu stosować odżywkę i maskę Nutri Enrich.
Aqua/Water/Eau, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Dimethicone, Cocamide MEA, Parfum/Fragrance, Sodium Benzoate, Panthenol, Citric Acid, Sodium Chloride, Salicylic Acid, Glycerin, Glycerol, Tetrasodium EDTA, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Methylparaben, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Limonene, Sodium Hydroxide, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydrochloric Acid, Linalool, Lycium Barbarum Fruit Extract, Oleic Acid, Lactic Acid, Potassium Sorbate, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Sodium Citrate, Methylisothiazolinone, Sodium Xylenesulfonate.
Odżywczy szampon do włosów suchych i zniszczonych
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Szampony marki Wella Professionals z kolekcji Invigo zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających włosy zniszczone.
INVIGO NUTRI-ENRICH Szampon głęboko odżywiający do włosów suchych/zniszczonych 500 ml
Wella Professionals Invigo Nutri-enrich Szampon 500 ml
- Wymiary
- 500 ml
- Model
- Invigo Nutri-Enrich
- Waga
- 558 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- Amoniak
- Producent
- PADU
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 4064666585536
- Numer producenta
- 2278
- Wymiary
- 500 ml
- Model
- Invigo Nutri-Enrich
- Waga
- 558 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- Amoniak
- Producent
- PADU
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 4064666585536
- Numer producenta
- 2278
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Wella Invigo Nutri Enrich, 500 ml, Kobiety, Włosy suche, Wszystkie kolory, Przeciw puszeniu się, Odżywianie, Wygładzający, Zmiękczający, Goji
203,06 zł/1l
101,53 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Canon PG-545, Standardowa wydajność, Czarny, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt., 180 stron(y), Jednopak
93,00 zł
Sprzedawca: Warehouse

Canon PIXMA TS3450, Atramentowa, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Czarny
890,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy suche, Włosy osłabione, Wszystkie kolory
177,53 zł/1l
177,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Invigo Nutri Enrich, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy suche, Wszystkie kolory
76,08 zł/1l
76,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Invigo Nutri Enrich, 300 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy suche, Wszystkie kolory
142,53 zł/1l
42,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Invigo Nutri Enrich, 150 ml, Kobiety, Włosy suche, Wszystkie kolory, Przeciw puszeniu się, Odżywianie, Wygładzający, Zmiękczający, Goji
351,80 zł/1l
52,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Spray Wella Professionals Ultimate Repair Miracle Hair Rescue 30ml
4 047,33 zł/1l
121,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Nutri Enrich, 1000 ml, Włosy zniszczone, Włosy suche, Nawilżający, Odżywiający, Butelka, Aqua/Water/Eau, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Panthenol, Benzyl..., 1 szt.
100,10 zł/1l
100,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Sferyczny, Niebieski, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Francuska, Włoski, Android, Fire OS, 4,4 cm
230,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Wella Kur Wella Professionals Care Invigo Nutri-Enrich Maska Głęboko Odżywcza
1 367,89 zł/1kg
259,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Treatment, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Olej arganowy
2 695,40 zł/1l
269,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Special Blonde dla kobiet 60 - 12/96 - Wella Professionals
514,50 zł/1l
30,87 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals Invigo Nutri Enrich Mask 30ml
1 416,33 zł/1l
43,61 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Koszyk rowerowy przedni z uchwytem system zatrzaskowy koszyk na kierownicę koszyk miejski z adapterem koszyk na przednie koło koszyk druciany koszyk na zakupy wąska siatka rowerowa czarna stal Retoo
34,89 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 154,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Remington S8590, Prostownica, Ciepły, 160 °C, 230 °C, 15 s, Brąz
137,19 zł
Sprzedawca: FANEO

Wella Invigo Nutri-Enrich Deep Nourishing Conditioner 200 ml
249,55 zł/1l
49,91 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixer, Olejek do włosów, 30 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Ochrona, Świecący, Wygładzający
715,67 zł/1l
21,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Sideboard >Jacklin< in Weiß - 160x85x35cm (BxHxT)
962,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

Wella Professionals Color Touch Rich Naturals profesjonalna demi- permanentna farba do włosów z wielowymiarowym efektem 7/89 60 ml
616,83 zł/1l
37,01 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Fusion Intense Repair Conditioner 1000 ml
149,34 zł/1l
149,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lampa stojąca Grundig LED RGB 140 cm – lampa stojąca z regulacją jasności RGBW – lampa narożna do salonu, w zestawie z pilotem i czujnikiem muzyki
209,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

BaByliss Air Style 1000, Zestaw do stylizacji włosów, Ciepły, W kształcie stożka, Suche/Mokre włosy, Czarny, Miedziany, Pallad, Chiny
176,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vileda UltraMax Turbo kompletny zestaw z teleskopowym uchwytem Wiadro z mopem Mop podłogowy
152,87 zł
Sprzedawca: Lumarko

Mielle Rosemary Mint 2 oz 59 ml
1 394,41 zł/1l
82,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo Szampon do włosów zniszczonych 250 ml
231,40 zł/1l
57,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Fusion, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
121,60 zł/1l
121,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Ultimate Repair Miracle Hair Rescue 95 ml
2 445,58 zł/1l
232,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Naprawdę świetny produkt, nie potrzebuję odżywki, a moje włosy są ładne i lśniące. Niskie zużycie. Dobry stosunek jakości do ceny
Oceniono dnia 16 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wszystko ok
Artykuł zgodny z opisem
Oceniono dnia 28 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Wszystko dotarło bezpiecznie
Oceniono dnia 7 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sisley Revitalizing Nourishing Shampoo, 500 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
501,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 002,26 zł/1l

Goldwell, Dualsenses Ultra Volume, Hair Shampoo, Bodifying, 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
127,99 zł/1l

FOLTENE PHARMA Szampon wzmacniający do przerzedzających się włosów dla kobiet 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
95,76 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,69 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
227,46 zł/1kg

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
256,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
273,39 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l

Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
142,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l

Kevin Murphy Plumping.Wash Densifying Shampoo 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
327,03 zł
Sprzedawca: PolisElectro
327,03 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
180,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,32 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
257,96 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
55,54 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Pantovigar szampon dla kobiet wzmacniający zdrowe włosy, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,43 zł
Sprzedawca: apohealth
282,15 zł/1kg