5,0



Na podstawie 1 opinii
Mary&May Collagen Booster Lotion 120ml, - Emulsja do twarzy z kolagenem
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
79,64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
52,90 zł-33%
44,08 zł / 100ml
+ 11,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Przeciwstarzeniowe Serum do Twarzy z Egzosomami, 50 ml137,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BasketGuru

Więcej informacji o reklamie
Medicube Collagen Jelly Cream 50 ml737,84 zł/1kg
81,90 zł
Sprzedawca: BYSARAH

Więcej informacji o reklamie
Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g375,24 zł/100ml
191,37 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Emulsja SkinCeuticals Metacell Renewal B3 Emulsion1 174,90 zł/100ml
587,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Mary&May Vitamin C + Bifida Lotion 120 ml - Rozjaśniająco-ujędrniająca emulsja do twarzy
51,57 zł/100ml
61,88 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Mary&May Idebenone + Blackberry complex intensive total care cream 70g - Regenerująco-ujędrniający krem do twarzy
0,93 zł/1kg
65,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Anua Heartleaf 80% nawilżająca ampułka łagodząca 30 ml
296,63 zł/100ml
98,50 zł
-9,51 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
88,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Mizon Placenta Ampoule Cream 50 ml - Krem nawilżający z placentą
138,00 zł/100ml
69,00 zł
Sprzedawca: Skin79

SKIN1004 Madagascar Centella Cream, 75 ml - nawilżający krem do twarzy
91,71 zł/100ml
78,49 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
68,78 zł
Sprzedawca: ISEI

Bielenda Ujędrniający Krem Peptydowy Do Twarzy 40+ 50 Ml
45,98 zł/100ml
22,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Jumiso- Snail Mucin 88 + Peptide Facial Cream, 100ml - regenerujący krem do twarzy
87,99 zł/100ml
87,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

CeraVe - Hydrating Hyaluronic Acid Serum - Nawilżające serum z kwasem hialuronowym 30ml
10 022,00 zł/100ml
100,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

GlamFox Hyaluronic & Vitamins Serum 50ml
134,14 zł/100ml
67,07 zł
Sprzedawca: somnia24

SKIN1004 Madagascar Centella Soothing Cream, 30 ml - kojący krem do twarzy
204,53 zł/100ml
61,36 zł
Sprzedawca: somnia24

iUNIK Centella Calming Gel Cream, 60ml - Żelowy krem kojąco-nawilżajacy do twarzy
108,17 zł/100ml
64,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Eveline Lift Booster Collagen Krem Przeciwzmarszczkowy Do Twarzy 50 Ml
69,10 zł/100ml
34,55 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Medicube Jelly - Krem nawilżający 50ml
158,00 zł/100ml
79,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Pyunkang Yul Moisture Cream 100ml - Nawilżający krem do twarzy
82,95 zł/100ml
82,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Anua Heartleaf ampułka łagodząca 80% Soothing Ampoule 30 ml
289,17 zł/100ml
86,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Revuele Customize Your Skincare Reconstructors Collagen 30ml
167,63 zł/100ml
50,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Mary&May Collagen Booster Lotion to lekka emulsja na bazie kolagenu, która ma na celu intensywne nawilżenie i poprawę elastyczności skóry. Zawiera kluczowe składniki aktywne takie jak hydrolizowany kolagen, kwas hialuronowy i ekstrakt z wąkroty azjatyckiej. Dzięki temu kosmetyk wspomaga regenerację skóry, wygładza drobne zmarszczki i zapewnia zdrowy, promienny wygląd.
Korzyści dla skóry
- Nawilżenie: Kwas hialuronowy intensywnie nawilża skórę, zapobiegając jej przesuszeniu.
- Poprawa elastyczności: Hydrolizowany kolagen wspomaga jędrność i elastyczność skóry, redukując oznaki starzenia.
- Regeneracja i łagodzenie: Ekstrakt z wąkroty azjatyckiej działa kojąco i wspiera procesy regeneracyjne skóry.
Sposób użycia
- Oczyszczenie: Stosować na oczyszczoną skórę twarzy.
- Aplikacja: Niewielką ilość lotionu delikatnie wklep w skórę twarzy i szyi.
- Częstotliwość: Używać codziennie rano i wieczorem jako część regularnej rutyny pielęgnacyjnej.
Balsam zapewnia intensywne odżywienie i nawilżenie, wspomaga produkcję kolagenu i poprawia elastyczność skóry. Pomaga redukować oznaki starzenia i przywraca zdrowy i młodzieńczy wygląd. Lekka konsystencja łatwo się wchłania i pozostawia skórę miękką i promienną.
Mary & May's Collagen Booster Lotion został specjalnie opracowany, aby przeciwdziałać starzeniu się skóry. Dzięki połączeniu lipidów botanicznych, acetyloheksapeptydu-8 i kolagenu o niskiej masie cząsteczkowej, balsam ten wspomaga regenerację kolagenu, jednocześnie wzmacniając strukturę elastyny, zapewniając młodzieńczy wygląd i jędrność skóry. Korzyści: Celuje w starzenie się skóry i wspomaga regenerację kolagenu Wzmacnia strukturę elastyny dla jędrniejszej skóry Szybko wchłaniająca się i lekka formuła, która nie jest tłusta Kluczowe składniki: Botaniczny lipid: Wspomaga jędrność skóry Acetyl Hexapeptide-8: Peptyd, który przyczynia się do odmłodzenia skóry Niskocząsteczkowy kolagen: Wspomaga produkcję i regenerację kolagenu Odpowiedni dla: Wszystkich rodzajów skóry, szczególnie tych, którzy szukają balsamu przeciwstarzeniowego. Sposób użycia: Nałożyć cienką warstwę na skórę na zakończenie rutynowej pielęgnacji. Warto wiedzieć: Balsam wzmacniający kolagen Mary & May łączy w sobie..
Mleczko wzmacniające skórę z kolagenem (lotion) 120 ml
- Waga
- 160 g
- Zawartość
- 120 ml
- Składniki
- Water, Butylene Glycol, Glycerin, Punica Granatum Fruit Extract, Caulerpa Lentillifera (Seagrape) Extract, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Carbomer, Methylparaben, Hydroxyethylcellulose, Charcoal Powder, Fomes Officinalis (Mushroom) Extract, Adenosine, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Natto Gum, Fragrance, Propylparaben, Cammelia Sinensis Callus Culture Extract, Sodium Hyaluronate, Wheat Amino Acids, Mineral Water, Zinc PCA, Pulsatilla Koreana Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Xanthan Gum, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Lecithin.
- Producent
- Mary & May
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8809670681111
- Waga
- 160 g
- Zawartość
- 120 ml
- Składniki
- Water, Butylene Glycol, Glycerin, Punica Granatum Fruit Extract, Caulerpa Lentillifera (Seagrape) Extract, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Carbomer, Methylparaben, Hydroxyethylcellulose, Charcoal Powder, Fomes Officinalis (Mushroom) Extract, Adenosine, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Natto Gum, Fragrance, Propylparaben, Cammelia Sinensis Callus Culture Extract, Sodium Hyaluronate, Wheat Amino Acids, Mineral Water, Zinc PCA, Pulsatilla Koreana Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Xanthan Gum, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Lecithin.
- Producent
- Mary & May
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8809670681111
Pasuje również do tego

Eveline Cosmetics Magical Perfection Concealer – korektor, błyszczące wykończenie, krycie, Light
1 649,33 zł/1l
24,74 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Remington S3500, Prostownica, 15 s, Czarny, Ceramiczny turmalin, 1,8 m, 230 °C
95,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

AVA Aktywator Młodości Serum Retinol z witaminami C i E, 30 ml
33,78 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Mary&May Niacinanide Vitamin C Brightening Mask, 30szt - Rozjaśniające maseczki w płachcie
168,62 zł/1kg
67,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser 150 ml
219,93 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Mary&May Idebenone + Blackberry complex intensive total care cream 70g - Regenerująco-ujędrniający krem do twarzy
0,93 zł/1kg
65,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mary&May CICA Houttuynia Tea Tree Calming Mask, 30szt - Maseczki do twarzy o działaniu kojącym
143,59 zł/1kg
104,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Mary&May 6 Peptide complex Serum,30ml - Ujędrniająco-wygładzające serum do twarzy
275,20 zł/100ml
82,56 zł
Sprzedawca: somnia24

Mary&May Vitamin C + Bifida Lotion 120 ml - Rozjaśniająco-ujędrniająca emulsja do twarzy
51,57 zł/100ml
61,88 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Mary&May Marine Collagen Serum, 30ml - Nawilżająco-ujędrniające serum do twarzy
1,63 zł/1kg
48,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

MARY & MAY - Niacinamide + Chaenomeles Sinensis Serum - Rozjaśniające serum do twarzy 30ml
176,37 zł/100ml
52,91 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Mary&May Sensitive Soothing Gel Blemish Cream 70g - Łagodzący podrażnienia krem do twarzy
997,71 zł/1kg
76,07 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,84 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Mary&May Houttuynia Cordata + Tea Tree Cleansing Foam 150ml - Pianka do oczyszczania twarzy o działaniu kojącym
70,52 zł
Sprzedawca: somnia24

Mary&May White Collagen cleansing foam 150 ml - Oczyszczająca pianka do mycia twarzy z kolagenem
0,26 zł/1kg
45,90 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Mary&May Centella Asiatica Serum Kojące serum do twarzy, 30ml
2 147,75 zł/1kg
85,91 zł
Sprzedawca: somnia24

Esperanza EKG011, 5 l, 860 W, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, LCD, 1440 min
106,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

La Roche-Posay Toleriane Teint Puder mineralny nr 13 9,5g
11 358,95 zł/1l
107,91 zł
Sprzedawca: apohealth

Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacynamid 30 ml
163,30 zł/100ml
48,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
433,27 zł/100ml
64,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Anua Heartleaf 77% Płatki z tonikiem Clear Pad 160 ml
0,86 zł/1kg
138,20 zł
Sprzedawca: somnia24

Beauty of Joseon 8809525249565, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Twarz, Szyja, Nawilżający, Odżywiający, 50 ml, Słoiczek
149,50 zł/100ml
74,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
144,00 zł/100ml
72,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
3 997,33 zł/1l
119,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Mary&May Rose Hyaluronic Hydra Wash off Pack 125g - Intensywnie nawilżająca i rozjaśniająca maseczka do twarzy
407,88 zł/1kg
140,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Beauty of Joseon 8809738310960, Kobiety, 150 ml, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Odżywiający, Butelka, 1 szt.
33,33 zł/100ml
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
84,00 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
163,65 zł
-16,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,28 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
2 945,60 zł/1kg

Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
275,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
551,58 zł/100ml

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 889,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 955,74 zł/100ml

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg

CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,79 zł
Sprzedawca: apohealth
699,88 zł/1kg

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,81 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,62 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

41S701 La Mer Tonik równoważący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
667,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
444,77 zł/100ml

SKIN79 BB Cream Golden Snail Intensive Beblesh Balm Cream SPF50+ PA+++ 45g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Skin79
220,00 zł/100ml

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
386,34 zł/100ml

Farmona | Krem do twarzy - Efekt liftingu - 50ml - Z astaksantyną - Ujędrnia skórę i redukuje zmarszczki
52,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
105,98 zł/100ml

MARY KAY Krem nawilżający TimeWise Antioxidant Moisturizer do skóry mieszanej / tłustej 88 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,66 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
204,16 zł/100ml

MARY KAY Krem nawilżający TimeWise Antioxidant Moisturizer do skóry normalnej / suchej 88 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,66 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
204,16 zł/100ml