LEBELAGE - Dr. Collagen Derma Ampoule - Serum kolagenowe - 30 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
71,71 zł
2 390,33 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe produkty do pielęgnacji ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Physiogel Calming Relief Serum przeciw zaczerwienieniom 30 ml113,70 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Fisiocrem Cream Active 60 ml689,25 zł/1kg
55,14 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Cream, krem 100 ml133,29 zł/100ml
133,29 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Depanten Krem - 100 ml1 696,50 zł/1l
169,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VitaminTrade

Retinal Intensive Serum z 0,1% retinalem, krem 30 ml
159,16 zł
Sprzedawca: apohealth

Hialuronowy peeling enzymatyczny 100 ml
493,33 zł/1kg
66,60 zł
Sprzedawca: apohealth

Skeyndor Ampullen Uniqcure Odnowiający koncentrat złuszczający 7 x 2 ml
54 870,00 zł/1l
149,00 zł
-39,26 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
109,74 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Skeyndor Ampullen Uniqcure SOS – koncentrat regenerujący, 7 x 2 ml
8 219,29 zł/1l
115,07 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Serum do skóry Retinol 1% 10ml
9 174,00 zł/1l
91,74 zł
Sprzedawca: Emerosa

Numbuzin No.5 Goodbye Blemish Rozjaśniające serum przeciw wypryskom, 50 ml
1 973,20 zł/1l
98,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Noreva Psoriane Milch 200 ml
312,94 zł/1kg
111,72 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Dermasence Hyalusome Retinol Serum plus 30 ml
1 542,43 zł/1kg
165,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Skeyndor – Emulsja oczyszczająca z rumiankiem
400,08 zł/1l
100,02 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

DERMASENCE Hyalusome Concentrate Fluid do twarzy, roztwór 30 ml
5 416,67 zł/1l
162,50 zł
Sprzedawca: apohealth

Cetaphil Lotion oczyszczający, 460 ml Lotion
202,72 zł/1l
93,25 zł
Sprzedawca: apohealth

Valcena, Biphase Soyeux Instantane, balsam, 125 ml
1 177,12 zł/1l
147,14 zł
Sprzedawca: somnia24

Allgäuer Latschenk. Arnica Vital Fluid 500 ml
193,56 zł/1l
96,78 zł
Sprzedawca: apohealth

Bioderma Cicabio Arnica + 40 ml
1 325,75 zł/1kg
53,03 zł
Sprzedawca: VISO

Medipharma Cosmetics Hyaluron Micellar Cleansing Water, roztwór 200 ml
65,64 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
KORZYŚCI:
- Intensywne nawilżenie.
- Intensywne nawilżenie.
- Przywraca elastyczność.
- Wzmacnia barierę ochronną skóry.
- Zmiękczenie szorstkiej skóry.
KLUCZOWE SKŁADNIKI:
- hydrolizowany kolagen
- kwas hialuronowy
- pantenol
- adenozyna
UŻYCIE:
Nałożyć odpowiednią ilość serum na stonizowaną skórę.
ODPOWIEDNIE DLA:
Odpowiedni dla skóry normalnej, suchej, odwodnionej i dojrzałej.
PARFEMACJA:
Tak.
- Model
- Dr. Collagen Derma Ampulle
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 0.03 l
- Składniki
- Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, PEG/PPG-17/6 Copolymer, Hydroxyethyl Urea, Phenoxyethanol, PPG-26-Buteth-26, Betaine, Allantoin, Carbomer, Panthenol, Tromethamine, Sodium Hyaluronate, Chlorphenesin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil , Cellulose Gum, Parfum, Adenosine, 1,2-Hexanediol, Disodium EDTA, Hydrolyzed Collagen, Dipotassium Glycyrrhizate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Vegetable Amino Acids, Benzyl Salicylate, Proline, Hydroxyproline. SZCZEGÓŁY
- Producent
- LEBELAGE
- Liczba sztuk
- 10
- EAN
- 8809445617017
- Model
- Dr. Collagen Derma Ampulle
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 0.03 l
- Składniki
- Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, PEG/PPG-17/6 Copolymer, Hydroxyethyl Urea, Phenoxyethanol, PPG-26-Buteth-26, Betaine, Allantoin, Carbomer, Panthenol, Tromethamine, Sodium Hyaluronate, Chlorphenesin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil , Cellulose Gum, Parfum, Adenosine, 1,2-Hexanediol, Disodium EDTA, Hydrolyzed Collagen, Dipotassium Glycyrrhizate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Vegetable Amino Acids, Benzyl Salicylate, Proline, Hydroxyproline. SZCZEGÓŁY
- Producent
- LEBELAGE
- Liczba sztuk
- 10
- EAN
- 8809445617017
Pasuje również do tego

Sisley Black Rose Precious Face Oil, 25 ml, Kobiety, Skóra sucha, Odżywiający, Przeciwstarzeniowy, Buteleczka z kroplomierzem, 1 szt.
27 520,00 zł/1l
688,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TERCES

EXCIPIAL U10 Lipolotio do bardzo suchej i swędzącej skóry, balsam 500 ml
277,54 zł/1kg
138,77 zł
Sprzedawca: apohealth

Zestaw 2 płyt balistycznych NIJ IV, materiał: tlenek glinu + PE, zaawansowana ochrona przed pociskami AP 7,62x63 mm M2 zdolnymi do przebicia, zakrzywiona konstrukcja SAPI, kompatybilne z nośnikami płyt, napis „Strike Face”, odporne na uderzenia i wilgoć, wymiary 25x30 cm, kolor czarny
631,95 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Linomag

5L Gliceryna Roślinna Farmaceutyczna 99,5% Czysta Gliceryna Glycerol
14,00 zł/1l
69,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FRANCLEAN

Flexosamine Forte Krem - 100 ml - 3 Dawki
1 127,67 zł/1l
338,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VitaminTrade

PROTEFIX klej w proszku, 50 g proszku
119,43 zł/1kg
35,83 zł
Sprzedawca: apohealth

DERCOS AMINEXIL CLINICAL REGEN Serum wzmacniające przeciw wypadaniu i regeneracji włosów 90 ml
2 563,89 zł/1l
230,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bioderma Sébium, Żel oczyszczający, Skóra tłusta, Buteleczka z pompką, AQUA/WATER/EAU, SODIUM COCOAMPHOACETATE, SODIUM LAURETH SULFATE, METHYLPROPANEDIOL, DISODIUM EDTA,..., 500 ml, 1 szt.
176,00 zł/1l
88,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Meditrade® 00991D Meditrade® Gentle Med® Aktiv Gel 500 ml
118,18 zł/1l
59,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Rosé Tagescreme Spf30 50 ml
445,14 zł/100ml
222,57 zł
Sprzedawca: somnia24

10 x Membrana zapobiegająca zamarzaniu Kriolipoliza Kriolipoliza (ETG-II, rozmiar M) BMTLAB
239,74 zł/1kg
215,77 zł
Sprzedawca: BMTLAB

FORTAN pielęgnacja zębów dla psów i kotów, roztwór 50 ml
1 095,00 zł/1l
54,75 zł
Sprzedawca: apohealth

Activlab Pharma Bustella 60 Kapsułek – Ekstrakty Roślinne, Sterole, Witaminy B5 i B6, Chmiel, Koniczyna i Kozieradka
618,33 zł/1l
37,10 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

pjuractive 2SKIN Anti Chafing Gel – przeciw otarciom i podrażnieniom skóry – pojemność 30 ml
6 479,00 zł/1l
194,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Poy-Sian sztyft do nosa i sztyft zapachowy, opakowanie 6 sztuk – oryginalny produkt z Tajlandii – mentol i eukaliptus – odświeżający sztyft zapachowy
48 188,23 zł/1l
99,90 zł
-17,98 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
81,92 zł
Sprzedawca: Polanatea

Dr Sacher's Vine Leaves + Horse Chestnut Gel, żel 250 ml
128,72 zł/1l
32,18 zł
Sprzedawca: apohealth

Tiger Balm White - Balsam roślinny, 30 g
1 300,00 zł/1l
39,00 zł
Sprzedawca: Polanatea

BRUBAKER Cosmetics - 5x Gąbka złuszczająca lub do masażu Gąbka do kąpieli Gąbka pod prysznic z zawieszką, zielona
112,30 zł/1kg
22,46 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

One Touch - Automatyczny otwieracz do butelek - Biały - Przenośny
285,35 zł/1kg
285,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Aphro Celina Serum Corállion Serum do rzęs (3 ml)
94 256,67 zł/1l
282,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

TEARS AGAIN Sensitive spray do oczu, do leczenia suchości oczu, do pielęgnacji okolic oczu, z dekspantenolem, roztwór 10 ml
5 934,00 zł/1l
59,34 zł
Sprzedawca: apohealth

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Cream, krem 100 ml
133,29 zł/100ml
133,29 zł
Sprzedawca: apohealth

Płyn do usuwania kurzajek z łodyg acetocaustin 50 ml
1 572,60 zł/1l
78,63 zł
Sprzedawca: apohealth

Balsam dla koni
110,90 zł/1l
33,27 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Balsam tygrysi - biały 30g | 4 sztuki
4 200,00 zł/1l
126,00 zł
Sprzedawca: Polanatea

Forever Aloe First (473 ml) - pierwsza pomoc dla skóry
130,00 zł
Sprzedawca: NaturEden

Niskotopliwa formuła parafinowa z aloesem 2 x 500 ml
186,47 zł/1kg
193,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Biffidi

Frankincense Cream Extra Strong 200ml plastikowa puszka Inntaler
376,20 zł/1l
75,24 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Depanten Krem - 100 ml - 5 Szt



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
561,15 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 122,30 zł/1l

Fleboxin Krem - 100ml - 3 Dawki



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
289,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
281,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
936,67 zł/1l

Schülke esemtan® aktywny żel, wspomaga krążenie krwi, przeciwskurczowy, 500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
27,13 zł
Sprzedawca: Shoproither
54,26 zł/1l

HondroLife Spray



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
185,52 zł
Sprzedawca: WR-Products
6 184,00 zł/1l

Flexosamine Forte Krem - 100 ml - 3 Dawki



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(40)Liczba wystawionych ocen: 40
338,30 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 127,67 zł/1l

Fleboxin Krem - 100ml - 2 Dawki



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
225,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
217,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
1 085,00 zł/1l

Gua Sha Tools Narzędzie do masażu Gua Sha ze stali nierdzewnej Masażer do ciała zapewniający jędrność i odświeżenie skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
132,40 zł/1l

60 sztuk taśmy do ust o smaku cytrynowym zapobiegającej chrapaniu ułatwiającej oddychanie przez nos redukującej chrapanie paski do ust podczas snu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
70,30 zł
Sprzedawca: Zanjo24
140,60 zł/1l

Steplex Forte Krem - 100ml - 2 Dawki



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
256,65 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 283,25 zł/1l

urządzenie do spalania tłuszczu 6w1 Kawitacja ultradźwiękowa Częstotliwość radiowa RF Maszyna do odchudzania ciała
1 795,16 zł
Sprzedawca: Easybuy
1 795,16 zł/1l

Przenośna ręczna pompa do odsysania śluzu, awaryjna pompa do odsysania plwociny do użytku domowego



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
103,50 zł
Sprzedawca: Zanjo24
250,61 zł/1kg

Zestaw 30 samoprzylepnych podkładek z czujnikiem – lekkie, antypoślizgowe i wodoodporne, ochrona podczas biegania, chodzenia, pływania i kąpieli
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
1 439,13 zł/1kg

PONDS | Krem do demakijażu - 172 g - Płyn do mycia twarzy - delikatne oczyszczanie - do codziennej pielęgnacji
69,98 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Bruno Banani Magic Woman EDT 20 ml W



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
167,50 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 375,00 zł/1l

Mexx Pure for Man woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
139,47 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 649,00 zł/1l

BIOFORCE Maść do ciała – Wygładzająca ulga dla stawów i chłodzący komfort (50 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
153,01 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 060,20 zł/1l

Nautubone Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
169,65 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 696,50 zł/1l

Promicil Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
169,65 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 696,50 zł/1l

Depanten Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
169,65 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 696,50 zł/1l

Flexosamine Forte Cream - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
147,90 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 479,00 zł/1l