4,2



Na podstawie 5 opinii
MEDI-PEEL Melanon X Cream 30 ml - rozjaśniający krem do twarzy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
81,00 zł
270,00 zł / 100ml
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Kremy przeciwzmarszczkowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Babor Sensitive Anti-Redness Cream 50ml508,98 zł/100ml
254,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe TimeWise Replenishing C + E 44 ml746,05 zł/100ml
328,26 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Barwiony krem nawilżający - SANTALWOOD (04)240,52 zł/100ml
120,26 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
ULTRATIME przeciwzmarszczkowy krem regenerujący 50 ml969,90 zł/100ml
484,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

MEDI-PEEL Peptide-Tox Bor Cream 50 g - krem przeciwstarzeniowy
1 888,20 zł/1kg
94,41 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

MEDIPEEL Premium Collagen Naite Thread Neck Cream 3.0, 100ml - Liftingujcy krem na szyj
192,39 zł/100ml
192,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Medi-peel - Bio Intense Glutathione White Cream - 50ml
198,42 zł/100ml
99,21 zł
Sprzedawca: somnia24

Medi-peel - Peptide 9 Volume Tox Cream PRO - 50ml
1 576,00 zł/1kg
78,80 zł
Sprzedawca: ISEI

MEDI-PEEL Peptide 9 Volume Bio Tox Trial Kit - zestaw mini kosmetyków z peptydami
26,63 zł/1kg
79,90 zł
Sprzedawca: ISEI

MEDI-PEEL Hyal Kombucha Tea-Tox Cream - nawilżająco-regenerujący krem do twarzy, 50ml
119,80 zł/100ml
59,90 zł
Sprzedawca: ISEI

MEDI-PEEL Peptide 9 Vitanol Cream Pro 50 g - krem przeciwstarzeniowy z niacynamidem
220,00 zł/1kg
69,97 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,90 zł
Sprzedawca: ISEI

Zwykły retinol 0,2% w skwalanie
330,00 zł/100ml
99,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Medi-Peel Cell Toxing Dermajours Creme - krem przeciwstarzeniowy Cell Tox
219,88 zł/100ml
109,94 zł
Sprzedawca: somnia24

MEDI-PEEL Gold Age Tox H8 Cream 50 ml - Ujędrniający krem do twarzy
1 578,00 zł/1kg
78,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Zestaw do pielgnacji z komrkami macierzystymi: 100ml+50gr.+30mlx2+10gr.
304,99 zł/100ml
243,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

SKIN1004 Centella Ampoule, Kobiety, Skóra uniwersalna, 55 ml
109,07 zł/100ml
59,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Ujędrniające kolagenowe serum do twarzy
274,75 zł/100ml
109,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TotesMeerProdukte

COSRX The Niacinamide 15 Serum 20 ml
368,00 zł/100ml
73,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

MEDI PEEL - AQUA ESSENCE LIFTING AMPOULE PEPTIDE 9 - 50 ml
152,70 zł/100ml
76,35 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

PLANTSCRIPTION serum korygujące zmarszczki 50 ml
791,16 zł/100ml
395,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Medi-Peel Melanon X Cream skutecznie zwalcza przebarwienia, poprawia strukturę skóry, reguluje syntezę melaniny i rozjaśnia przebarwienia. Krem aktywnie odżywia i sprawia, że skóra staje się miękka i aksamitna.
Produkt ma wyraźne działanie rozjaśniające, rozjaśnia niechcianą pigmentację i potrądzikowe, wyrównuje ogólny wygląd skóry i eliminuje zaczerwienienia. Reguluje syntezę melaniny i zapobiega powstawaniu plam starczych, eliminuje matowość i tonizuje. Krem eliminuje suchość, odżywia i uzupełnia niedobór wilgoci w naskórku.
Idealny do pielęgnacji matowej skóry, nierównomiernego kolorytu, nadmiernej pigmentacji i niechcianych piegów.
Najważniejsze składniki aktywne
Niacynamid pomaga stymulować syntezę kolagenu i poprawia funkcje obronne skóry, pomaga zmniejszyć przeznaskórkową utratę wilgoci ze skóry i wyeliminować pigmentację, nawilża, obkurcza pory, łagodzi i rozjaśnia.
Adenozyna, składnik odpowiedzialny za przeciwstarzeniową pielęgnację skóry, spowalnia proces starzenia.
Alfa-arbutyna pomaga rozjaśnić przebarwienia i ogólny koloryt skóry, wpływając na syntezę melaniny, chroniąc przed negatywnymi skutkami promieniowania ultrafioletowego i poprawiając funkcję barierową skóry.
Kwas askorbinowy stymuluje syntezę kolagenu, a tym samym zwiększa elastyczność skóry. Zapewnia znaczący efekt rozjaśniający i antyoksydacyjny;
Ekstrakt z kory wierzby białej normalizuje wydzielanie sebum, obkurcza pory, stymuluje odnowę komórkową, oczyszcza skórę z martwych komórek naskórka, poprawia kondycję i wygląd skóry. Odżywia i przywraca funkcję barierową skóry.
Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.
Stosowanie:
Nakładać krem lekkimi masującymi ruchami jako ostatni krok rutynowej pielęgnacji skóry. Odpowiedni do stosowania rano i wieczorem.
KORZYŚCI:
1.
Wysoce skuteczny krem przeciw przebarwieniom: MEDI-PEEL Melanon X Cream skutecznie eliminuje przebarwienia, piegi i ciemne plamy 2. Działanie rozjaśniające:
Krem dodaje skórze naturalnego blasku i eliminuje matowość. 3. Tylko najlepsze składniki: Wysokiej jakości składniki, takie jak kwas askorbinowy, arbutyna i kora wierzby, pomagają wyeliminować przebarwienia. 4
równoważy strukturę skóry: MEDI-PEEL Melanon X Cream wyrównuje strukturę skóry i dodaje jej elastyczności i jędrności. 5. Właściwości przeciwstarzeniowe: Krem redukuje drobne linie i zmarszczki, zapewniając młodzieńczy wygląd.
KLUCZOWE SKŁADNIKI:
- kwas traneksamowy (Tranexamic Acid)
- fosforan askorbylu magnezu
- kwas askorbinowy
UŻYCIE:
Nakładać dwa razy dziennie na oczyszczoną skórę. Dzięki działaniu przeciwstarzeniowemu, krem MELANON może być również stosowany na całą twarz jako ostatni krok w pielęgnacji skóry. Można też stosować go miejscowo na twarz lub w dowolnym miejscu na ciele, w którym występuje problem. Zawsze pamiętaj o zastosowaniu SPF po użyciu rano.
ODPOWIEDNI DLA:
Szczególnie odpowiedni dla skóry dojrzałej.
- Waga
- 30 g
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Water, Butyrospermum Parkii (Shea Butt Er), Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Polydecene, Betaine, Dimethicone, Niacinamide, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Beeswax, Tranexamic Acid, Carnitine, Ascorbic Acid, Cysteine, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Alpha-Arbutin, Morus Alba Bark Extract, Trichosanthes Kirilowii Root Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Phyllanthus Emblica Fruit Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Polygonum Multiflorum Root Extract, Angelica Gigas Root Extract, Phellinus Linteus Extract, Paeonia Lactiflora Root Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Sophora Angustifolia Root Extract, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1, Oligopeptide-29, Oligopeptide-32, Palmitoyl Pentapeptide-4, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, PEG-100 Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Sucrose Cocoate, Sorbitan Stearate, Hydroxyacetophenone, Paraffin, Arginine, Microcrystalline Wax, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Xanthan Gum, Adenosine, Disodium EDTA, Fragrance, Polyethylene, Ethylene/Propylene Copolymer
- Producent
- Medi-Peel
- EAN
- 8809409342566
- Waga
- 30 g
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Water, Butyrospermum Parkii (Shea Butt Er), Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Polydecene, Betaine, Dimethicone, Niacinamide, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Beeswax, Tranexamic Acid, Carnitine, Ascorbic Acid, Cysteine, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Alpha-Arbutin, Morus Alba Bark Extract, Trichosanthes Kirilowii Root Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Phyllanthus Emblica Fruit Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Polygonum Multiflorum Root Extract, Angelica Gigas Root Extract, Phellinus Linteus Extract, Paeonia Lactiflora Root Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Sophora Angustifolia Root Extract, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1, Oligopeptide-29, Oligopeptide-32, Palmitoyl Pentapeptide-4, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, PEG-100 Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Sucrose Cocoate, Sorbitan Stearate, Hydroxyacetophenone, Paraffin, Arginine, Microcrystalline Wax, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Xanthan Gum, Adenosine, Disodium EDTA, Fragrance, Polyethylene, Ethylene/Propylene Copolymer
- Producent
- Medi-Peel
- EAN
- 8809409342566
Pasuje również do tego

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sharp Home Appliances YC-MG01E-S, Blat, Kuchenka mikrofalowa kombinowana, 20 l, 800 W, obrotowy, Czarny, Szary
456,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medi-peel - Retinol Collagen Lifting Ampoule - 50ml
1 959,80 zł/1l
97,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Mielle Rosemary Mint 2 oz 59 ml
1 393,73 zł/1l
82,23 zł
Sprzedawca: somnia24

Ochraniacz ekranu AVANA iPhone 16 ze szkła pancernego 9H antyszpiegowski ochraniacz ekranu 2 szt
46,88 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

MEDIPEEL Premium Collagen Naite Thread Neck Cream 3.0, 100ml - Liftingujcy krem na szyj
192,39 zł/100ml
192,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Medi-peel - Bio Intense Glutathione White Cream - 50ml
198,42 zł/100ml
99,21 zł
Sprzedawca: somnia24

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
433,27 zł/100ml
64,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Celimax The Vita A Retinol Shot Tightening Serum 30ml
2 099,67 zł/1l
65,49 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
3 997,33 zł/1l
119,92 zł
Sprzedawca: somnia24

MEDI-PEEL Red Lacto Collagen Wrapping Mask 70 ml - Maseczka przeciwstarzeniowa
1 697,43 zł/1l
118,82 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Medicube AGE-R Booster Pro Pink Edition
770,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Cybertec24

Rave - Now Women EDP 100ml
700,50 zł/1l
70,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Medverita Glutathione zredukowany 250 mg 120 kapsułek
43,90 zł
Sprzedawca: Sport-Max

Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
273,33 zł/100ml
82,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Skinkura-Koreanskincare

ZEEGMA GEWIT, Elektroniczna waga osobista, 200 kg, 100 g, Biały, kg, lb, ST, Kwadrat
228,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Elektroda do twarzy Darsonval GESS o wysokiej częstotliwości do usuwania trądziku
301,87 zł/1kg
241,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GESS

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 207,90 zł/1l
120,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Eurofirany 452352, Przezroczysty, Turkusowy, Monochromatyczny, Poliester, Wiszący hak, 200 g/m²
28,92 zł/1m
63,82 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,49 zł
Sprzedawca: FDC

Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Babor Sensitive Anti-Redness Cream 50ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
254,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
508,98 zł/100ml

Ahava Ladies Krem z kwasem hialuronowym 24/7



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
160,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
320,48 zł/100ml

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
317,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
63,59 zł/100ml

Odmładzający krem odżywczy do skóry z bakuchiolem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
191,53 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
383,06 zł/100ml

Vichy Neovadiol Longevity Pro Volumen Creme 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
312,54 zł
Sprzedawca: apohealth
31 254,00 zł/100ml

Koreański serum do twarzy przeciwstarzeniowe z witaminą C i niacynamidem, 50 ml. Działa przeciw przebarwieniom i zmarszczkom, zawiera stabilizowaną witaminę C, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

Korean Blossom Crema do twarzy, koreańska, przeciwstarzeniowa, nawilżająca, do stosowania rano i wieczorem, 50 ml - koreańska pielęgnacja skóry, redukuje głębokie zmarszczki, nawilża i odżywia.
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

Pianka oczyszczająca TRUE TURMERIC
138,08 zł
-7,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,81 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
87,21 zł/100ml

Tonik do skóry BIAŁA MIĘTA
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
129,17 zł/100ml

MARY KAY Serum do twarzy Mary Kay Clinical Solutions Retinol 0.5 Serum 29ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
355,28 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
12 251,03 zł/1kg

Maseczka do twarzy na noc NEEM & TEA TREE
129,17 zł
-6,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
122,37 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
407,90 zł/100ml

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Volu-Firm Repair – zaawansowane serum liftingujące 29 ml
341,77 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
11 785,17 zł/1l

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe TimeWise Replenishing C + E 44 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
328,26 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
746,05 zł/100ml

Valmont V-Lift krem liftingujący do szyi 50 ml
888,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 777,68 zł/100ml

Sisley Supremÿa La Nuit, Krem pod oczy, Kobiety, Skóra uniwersalna, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający,..., Słoik, AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA)...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
999,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 660,80 zł/100ml

Kedma PLATINUM ULTIMATE CREAM 50g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
223,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
446,00 zł/100ml

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter Krem przeciwzmarszczkowy 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
265,22 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 768,13 zł/100ml

Eudalie - Intensywnie Regenerujący Krem Do Twarzy 50 Ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
215,73 zł
-33,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
182,60 zł
Sprzedawca: WR-Products
18 260,00 zł/100ml

POND'S | Rejuveness - krem przeciwzmarszczkowy - krem do twarzy - z kwasami AHA i kolagenem - 200 g
79,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
40,00 zł/100ml

Guerlain Abeille Royale Daily Repair Serum, Kobiety, 50 ml
570,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
11 405,00 zł/1l