4,4



Na podstawie 7 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
The Pink Stuff 5060033821114, Pasta (substancja), Wiadro
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
15,46 zł
18,19 zł / 1kg
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Uniwersalne środki czyszczące i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Soda kaustyczna 4x5kg - Wodorotlenek sodu NaOH 20kg Granulat techniczny11,75 zł/1l
235,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Więcej informacji o reklamie
The Pink Stuff 5060033823675, 500 ml, Krem, Butelka29,98 zł/1l
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
The Pink Stuff - Uniwersalny środek czyszczący - Uniwersalny środek czyszczący - Środek czyszczący - Uniwersalny środek czyszczący - Zestaw 2 butelek - Uniwersalny spray czyszczący95,54 zł/1kg
81,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Więcej informacji o reklamie
Gliceryna roślinna 99,5 5L Flexol21,19 zł/1l
105,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

The Pink Stuff 5060033823682, 750 ml, Płyn (gotowy do użycia), Kanister/butelka z rozpylaczem, Nadaje się do użytku w pomieszczeniach
23,56 zł/1l
17,67 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

plyn stardrops 850l czyszczenie wielofunkcyjne środek do usuwania kamienia
0,01 zł/1l
12,87 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,73 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

The Pink Stuff | Uniwersalny Środek Czyszczący 850 ml, Środek do Czyszczenia Szkła, Środek do Czyszczenia Blatów Kuchennych, Idealny na Tłuste Plamy
15,71 zł/1l
13,35 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Ajax, Płyn uniwersalny, cytryna, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)
14,41 zł/1l
72,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Frosch, Pomarańczowy płyn do mycia, 750 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
63,63 zł/1l
47,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Ajax, Boost Plyn czyszczacy, soda oczyszczona + cytryna, 1 l
11,02 zł/1l
11,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pure Chemical | Nadwęglan Sodu - 5 Kg - Aktywny Tlen - Właściwości Utleniające - Detergent Do Użytku Domowego
16,67 zł/1l
83,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Hotrega Cera Soft, Czyszczenie i polerowanie, Żelowy, Aluminium, Chrom, Stal nierdzewna, 125 ml
993,60 zł/1l
124,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sagrotan, Uniwersalny środek czyszczący, 750 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
425,96 zł/1kg
327,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Odłuszczacz do kuchni, środek do czyszczenia tłuszczu, 500 ml, gotowy do użycia
172,20 zł/1l
86,10 zł
Sprzedawca: boni-shop

Dr.Beckmann Uniwersalne Płatki Czyszczące Magic Leaves Spring Fresh 44g
17,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chanteclair Sgrassatore Universale, Środek czyszczący i odtłuszczający, Uniwersalne, 0,6 l, Spray, Butelka, 1 szt.
18,87 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Odtłuszczacz Chante Clair Limone 5L
35,44 zł/1l
177,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

The Pink Stuff - Pasta czyszcząca - Uniwersalny środek czyszczący - Do uporczywych zabrudzeń - 850g - Value pack - 2 szt
174,86 zł/1l
189,00 zł
-14,14 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
174,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Vanish 5900627031287
34,72 zł/1l
17,36 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Viss 5334639007 Viss Citrus Scheuermilch 0,5 l
83,87 zł/1kg
43,61 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pasta do czyszczenia THE PINK STUFF 850 g
Cechy produktu:
- Skuteczna na silne zabrudzenia
- Do użytku na zewnątrz oraz wewnątrz domu
- Na bazie oleju roślinnego
- Biodegradowalna ️
- Szybkie i widoczne rezultaty
- Bezpieczna i przyjazna środowisku - nietoksyczna
Pasta do czyszczenia THE PINK STUFF to najlepszy produkt na najcięższe plamy. Początki receptury pasty sięgają 1938 roku. Pasta jest biodegradowalna, a jej skład oparty jest na bazie oleju roślinnego.
Pasta nie zawiera także fosforanów, kwasów oraz składników pochodzenia zwierzęcego.
Odkryj najlepszy sposób na błyskawiczne i skuteczne czyszczenie z The Pink Stuff ! Ta unikalna pasta do czyszczenia o wadze 850 g to niezastąpiony sprzymierzeniecw walce z uporczywymi plamami, rdzą, osadem i wieloma innymi zabrudzeniami Dzięki swojej formule, która zdobyła serca wielu użytkowników na całym świecie, pasta The Pink Stuff doskonale radzi sobie z różnymi powierzchniami, od kuchennych blatów po łazienkowe kafelki.
Niezbędna w każdym gospodarstwie domowym. Pink Stuff jest łagodny dla powierzchni, ale odporny na plamy i może być stosowany do czyszczenia naczyń kuchennych, blatów, zlewów, płytek ceramicznych, szkła i wielu innych.
Informacje:
- Produkt do najcięższych plam
- Kompozycja: Pasta
- Masa netto: 850g
Daj szansę TEH PINK STUFF i doświadcz rewolucji w czyszczeniu! Te 850 g opakowane to odpowiedź na Twoje potrzeby. Zmień sposób, w jaki myślisz o czyszczeniu – wybierz The Pink Stuff i ciesz się perfekcyjnie czystymi powierzchniami już dziś.
Wysoka skuteczność na trudnych plamach
Pasta The Pink Stuff jest znana z doskonałej skuteczności w usuwaniu uporczywych plam, osadu i zanieczyszczeń. Jej zaawansowana formuła pozwala szybko i skutecznie pozbyć się różnego rodzaju zabrudzeń.
Ten różowy cudotwórca to nie tylko zwykły środek czyszczący – to zaawansowana technologia w walce ze zanieczyszczeniami. Jego potężna formuła dociera głęboko, usuwając nawet najtrudniejsze plamy i pozostawiając powierzchnie lśniąco czyste. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia plamy z oporną rdzą czy uporczywym osadem, The Pink Stuff jest gotowy podjąć wyzwanie.
Co wyróżnia naszą pastę spośród innych produktów?
To nie tylko jej niesamowita skuteczność, ale także wszechstronność zastosowań. Możesz ją bez obaw używać na różnych powierzchniach, takich jak metal, plastik, ceramika, kafelki, szkło i wiele innych. To sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do wielu domowych zadań czyszczących.
- Szybkie i widoczne rezultaty
- Wszechstronność zastosowań
- Skuteczność w usuwaniu trudnych plam
- Estetyczne opakowanie
- Wysoka wydajność
- Przyjemny, delikatny zapach
- Duże grono zadowolonych użytkowników
Instrukcja użycia:
Nakładać za pomocą wilgotnej ściereczki lub gąbki. Delikatnie pocierać i spłukać czystą wodą. Po czym polerować czystą, suchą ścierką. Przy użyciu do czyszczenia dłoni nałożyć pastę na wilgotne ręce, delikatnie potrzeć, a następnie spłukać dokładnie ciepłą wodą.
___________________________________________________
Bezpieczne pakowanie:
Zakupiony produkt otrzymasz w pudełku, które zabezpieczy go podczas transportu. Produkt zapakowano w atmosferze ochronnej. Po otwarciu opakowania należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Należy trzymać z dala od dzieci.
Produkty The Pink Stuff są znane na całym świecie. Charakteryzują się dużą skutecznością w działaniu. Wyjątkowo skuteczne produkty wielofunkcyjne cieszą się dużą popularnością i zadowoleniem użytkowników. The Pink Stuff zdobył duże grono zadowolonych użytkowników, co świadczy o jego niezawodności i efektywności.
Marka The Pink Stuff oferuje skuteczne i innowacyjne produkty do sprzątania i pielęgnacji domu oraz ogrodu. Unikalne formuły środków czystości pozwalają na usunięcie najtrudniejszych zabrudzeń i plam, zapewniając perfekcyjną czystość The Pink Stuff oferuje m.in. spreje do czyszczenia szyb, pianki do czyszczenia łazienki, a także przede wszystkim otoczoną kultem uniwersalną różową pastę do czyszczenia różnych powierzchni. Skuteczność, wydajność i kład to walory marki.
The Pink Stuff zaangażowany jest w tworzenie wyjątkowych produktów, które nie tylko usuwają uporczywe plamy i zabrudzenia, ale także promują bezpieczne i zdrowe środowisko dla klientów. Pink Stuff ściśle współpracuje z oddanym zespołem dostawców, aby zapewnić, że do ich produktów trafiają wyłącznie składniki najwyższej jakości.
Ich produkty są odpowiednie dlawegan,nigdy nie były testowane na zwierzętach. Inżynierowie zajmujący się pakowaniem zapewniają, że używane są tylko takiej ilości plastiku i innych materiałów, jaka jest potrzebna do produkcji produktów, a ich opakowania w miarę możliwości nadają się do recyklingu.
- Materiał:
- Pasta (substancja)
- Typ dozownika:
- Wiadro
- Kraj pochodzenia:
- Zjednoczone Królestwo
- Waga produktu:
- 850 g
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Produkt delikatny do najcięższych plam
Nie testowane na zwierzętach, wegański
Kompozycja: pasta
Zastosowanie: uniwersalne
Formuła: biodegradowalna, na bazie oleju roślinnego
Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
Waga: 850g
The Pink Stuff - pasta czyszcząca, której specjalnie opracowana formuła skutecznie i bezpiecznie czyści wszystkie powierzchnie w domu: z metalu, srebra, miedzi, złota, umywalki, wanny, armatura, felgi samochodowe, wnętrze piekarnika, kuchenki gazowe, meble laminowane, płytki, meble ogrodowe z PCV, okna, rolety, grille, łodzie.
Pasta na bazie oleju roślinnego - jest także przeznaczona do mycia silnie zabrudzonych rąk.
Doskonale usuwa nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia pochodzące od smarów, olei, płynów technicznych, pyłów i benzyn.
Początki receptury pasty sięgają 1938 roku.
To znakomita alternatywa dla standardowych detergentów, które bazują na silnych, chemicznych substancjach, które mogą być drażniące i niebezpieczne dla zdrowia.
Produkt będzie doskonałym wyborem zwłaszcza dla tych osób, które cenią sobie ekologiczne wyroby i robią zakupy w przemyślany, świadomy sposób.
Pasta okaże się niezastąpiona podczas porządków zarówno w domu, jak i na zewnątrz.
Cechy produktu:
- Skuteczna na silne zabrudzenia
- Do użytku na zewnątrz oraz wewnątrz domu
- Na bazie oleju roślinnego
- Biodegradowalna
- Bezpieczna i przyjazna środowisku - nietoksyczna
Sposób użycia:
- Nakładać za pomocą wilgotnej ściereczki lub gąbki.
- Delikatnie pocierać i spłukać czystą wodą.
- Po czym polerować czystą, suchą ścierką.
- Przy użyciu do czyszczenia dłoni nałożyć pastę na wilgotne ręce, delikatnie potrzeć, a następnie spłukać dokładnie ciepłą wodą.
Produkty kultowej marki Pink Stuff są wykonane z ekologicznej kompozycji składników, są nie tylko bardzo delikatne dla powierzchni, ale także nie szkodzą środowisku.
Nie użyto żadnych ostrych środków chemicznych. Zamiast tego użyto składników, które są w 99% naturalne.
Dzięki temu formuły, które nie są testowane na zwierzętach, są dodatkowo zrównoważone i nie szkodzą ziemi.
Produkty tej marki są również wegańskie i nie zawierają oleju palmowego.
Odkryj moc The Pink Stuff! Zamów teraz i ciesz się nieskazitelną czystością w całym domu!
Pasta czyszcząca Pink Stuff 850g
Opracowana z myślą o wszystkich powierzchniach w domu, aby czyścić je skutecznie i bezpiecznie
Pasta czyszcząca usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia spowodowane przez tłuszcz, olej i płyny.
Pink Stuff działa jak słaby środek ścierny i dlatego należy go używać ostrożnie.
Użyj pasty na niepozornej (niewidocznej) powierzchni, aby sprawdzić efekt.
Nakładać mokrą (wilgotną) szmatką lub gąbką.
Delikatnie pocierać i spłukać czystą wodą.
Produkt przeznaczony do usuwania najcięższych plam.
- Zawartość
- 0.85 l
- Składniki
- Stardrops, The Pink Stuff Glass Rose, Pasta do czyszczenia, 850g (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Producent
- The Pink Stuff
- Liczba sztuk
- 1
- Grupy docelowe
- Unisex
- Waga
- 850 g
- EAN
- 5060033821114
- Numer producenta
- GSHB_domodomo_5060033821114
- Biocyd
- Nie
- Zawartość
- 0.85 l
- Składniki
- Stardrops, The Pink Stuff Glass Rose, Pasta do czyszczenia, 850g (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Producent
- The Pink Stuff
- Liczba sztuk
- 1
- Grupy docelowe
- Unisex
- Waga
- 850 g
- EAN
- 5060033821114
- Numer producenta
- GSHB_domodomo_5060033821114
- Biocyd
- Nie
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
P102: Chronić przed dziećmi.
P202: Nie używać przed zapoznaniem się i zrozumieniem wszystkich środków bezpieczeństwa.
P402: Przechowywać w suchym miejscu.
P502: Przestrzegać wskazówek producenta lub dostawcy dotyczących odzysku lub wtórnego wykorzystania.
P201: Przed użyciem zapoznać się ze specjalnymi środkami ostrożności.
P103: Przed użyciem przeczytać etykietę.
P305 + P351 + P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
H303 + H313: Może działać szkodliwie po połknięciu lub w kontakcie ze skórą.
EUH 210: Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
H301: Działa toksycznie po połknięciu.Pasuje również do tego

The Pink Stuff 5060033820117, Łazienka, Środek czyszczący, Płynny, Spray, 750 ml, 1 szt.
13,56 zł/1l
11,18 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,17 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pienka Czyszcząca Do Toalety 3X300 G The Pink Stuff
23,64 zł/1kg
23,23 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,28 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

The Pink Stuff 5060033823675, 500 ml, Krem, Butelka
29,98 zł/1l
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

The Pink Stuff 5060033820681, WC (toaleta), Środek czyszczący, Płynny, Butelka, 750 ml, 1 szt.
19,93 zł/1l
14,95 zł
Sprzedawca: LAVONIO

plyn stardrops 850l czyszczenie wielofunkcyjne środek do usuwania kamienia
0,01 zł/1l
12,87 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,73 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

The Pink Stuff 5060033820759, 750 ml, Butelka ze sprayem, Szkło, Lustro, 1 szt., Zjednoczone Królestwo
21,38 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

The Pink Stuff 5060033820148, Proszek, Biały, Zjednoczone Królestwo
495,40 zł/1kg
24,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

The Pink Stuff | Uniwersalny Środek Czyszczący 850 ml, Środek do Czyszczenia Szkła, Środek do Czyszczenia Blatów Kuchennych, Idealny na Tłuste Plamy
15,71 zł/1l
13,35 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
-14,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko

2L butelka do picia butelka sportowa butelka na wodę butelka na napoje butelka do picia ze słomką, znacznik czasu kolor gradient czerwony
54,81 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Bezprzewodowa szczotka do czyszczenia Clean Maxx Clean Maxx z teleskopowym uchwytem 8 nasadek 100 minut pracy akumulatora Biały/czarny
353,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ichzapfe

Clatronic ERB 3815 A, Niebieski, IPX5, Bateria, Wbudowany, Litowo-jonowa (Li-Ion), 1200 mAh
86,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

ZMH LED lampa sufitowa gwiaździste niebo lampa sufitowa mała okrągła 15W 3000K 21cm ciepła biel nowoczesna do sypialni klatka schodowa kuchnia salon biuro korytarz
113,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: ZMH

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Girlanda świetlna "Eisregen", ciepła biel, 10 metrów. Świecące kryształki imitujące szron. Lampki LED. 8 trybów świecenia, timer i funkcje pamięci. Idealna do dekoracji okien, rynien, balkonów, ogrodów, na Boże Narodzenie
131,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Sk?adany kosz zakupowy Bremermann - 25 litrów w kolorze czarnym, torba zakupowa z aluminiow? ram? i mi?kkimi uchwytami do przenoszenia
112,84 zł
Sprzedawca: eluno24

Pudełko na tabletki Relaxdays z etui, 7 dni, 4 przegródki, tygodniowy pojemnik na tabletki na co dzień i w podróży, etui na tabletki, czarne
75,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

10" lampa pierścieniowa LED 12W ze statywem i wyzwalaczem Bluetooth 3 kolory 10 poziomów jasności 10% -100% regulowana jasność 160 LED uchwyt na smartfona Oświetlenie świetlne
87,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Chante Clair Odtłuszczacz uniwersalny 600 ml
21,48 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Waga Łazienkowa Elektroniczna Szklana Lcd Do 180kg Grundig
146,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
124,90 zł
-5,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Lehmann

Zabawka kaktus mówiący tańczący śpiewający 32 cm plusz zielony
45,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OnetDigital

Oral-B iO Series 4 , Dorosły, Codzienna pielęgnacja, Delikatny, Super sensitive, Wybielający, Czarny, 4 x 30 sec, Czarny, Okrągły
485,87 zł/1kg
388,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

The Pink Stuff 5060033821619, Płyn (koncentrat), 0,75 l, Butelka, 1 szt., Zjednoczone Królestwo
30,90 zł/1kg
24,72 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Magnetyczna gra w szachy, szachy bitewne z magnesem, podróżne szachy magnetyczne, gra magnetyczna na stole, gra planszowa w szachy z efektem magnetycznym, dla rodziny
50,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Louismann_Toys

Fisher-Price Mobilny miś marzeń 3 w 1
189,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

DH630SL, recyrkulacja powietrza, 60 cm, 35 kWh/rok, czarny
684,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Od A+++ do DSprzedawca: Dealsupply

Dreame R10, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Biały, Suchy, Dywan, Podłoga, Bateria
973,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
14%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Ta pasta jest bardzo ekonomiczna i udało mi się nią wyczyścić wszystko. Od dna patelni po kabinę prysznicową. Zawsze mogę pozbyć się uporczywych rzeczy za jej pomocą.
Oceniono dnia 16 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Astonish | Uniwersalny środek czyszczący z olejkiem pomarańczowym - 750 ml - Środek do czyszczenia wielu powierzchni - Świeży zapach - Skuteczne czyszczenie
11,69 zł
Sprzedawca: Lemonbite
15,59 zł/1l

Sil SIFG8 Sil 1 für Alles Fleckenentferner Gel, 1,3 l



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,98 zł/1l

Kwas octowy ESENCJA OCTOWA 80% 2l Flexol



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
39,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
19,50 zł/1l

Soda kaustyczna 4x5kg - Wodorotlenek sodu NaOH 20kg Granulat techniczny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
235,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
11,75 zł/1l

Pine Sol | Uniwersalny środek czyszczący - Lawenda - 709 ml - Środek czyszczący - Domowy środek czyszczący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
52,17 zł/1l

The Pink Stuff 5060033823675, 500 ml, Krem, Butelka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
29,98 zł/1l

Pure Chemical | Nadwęglan Sodu - 5 Kg - Aktywny Tlen - Właściwości Utleniające - Detergent Do Użytku Domowego



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
83,37 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
16,67 zł/1l

Pine Sol | Uniwersalny środek czyszczący Cytryna - 709 ml - Świeży zapach - Uniwersalny środek czyszczący - Domowy środek czyszczący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,99 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
42,30 zł/1l

Gliceryna roślinna 99,5 5L Flexol



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
105,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
21,19 zł/1l

Elbow Grease, Spray do tłuszczu, 500ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

The Pink Stuff - Uniwersalny środek czyszczący - Uniwersalny środek czyszczący - Środek czyszczący - Uniwersalny środek czyszczący - Zestaw 2 butelek - Uniwersalny spray czyszczący
81,21 zł
Sprzedawca: Kpictiah
95,54 zł/1kg

Clean - Ekologiczne i skuteczne czyszczenie powierzchni, podłóg i dywanów 1l
57,59 zł
Sprzedawca: cleaning-shop
57,59 zł/1l

Astonish | Odplamiacz do tekstyliów - do ubrań - Spray - Oxy Active - 750 ml - Detergent
17,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
23,99 zł/1l

Elbow Grease | Citric Acid Cleaner - 250 G - Naturalny - Przyjazny dla środowiska - Wszechstronne zastosowanie
13,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
53,96 zł/1l

Pokrowiec na myjkę wysokociśnieniową, wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na działanie promieni słonecznych, wykonany z poliestru
132,40 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Robot odkurzający Caster samoczyszczący
161,40 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Wymienny filtr siatkowy do oczyszczacza powietrza Dyson TP00/TP02/TP03/AM11
169,70 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Preparat do czyszczenia elewacji, koncentrat do czyszczenia elewacji, 1 litr



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
96,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96,55 zł/1kg

HOTREGA Flechtex Środek do usuwania porostów z powierzchni kamiennych 750ml



2,3Średnia ocena: 2,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
98,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
130,77 zł/1l

Płyn Do Czyszczenia Szyb Astonish Eukaliptus I Cytryna 750 Ml
11,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
47,96 zł/1kg