5,0



Na podstawie 1 opinii
Softlan, Windfrisch, Płyn do płukania, 1 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
9,99 zł
9,99 zł / 1l
+ 9,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
10h 02m 36s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Zmiękczacze do tkanin i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Płyn do płukania Aria di Primavera 1827ml - Coccolino20,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Softlan, Paradise Collection, Płyn do płukania, 650 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)15,37 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Płyn do płukania Sandalo & Caprifoglio 1827ml - Coccolino25,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Lenor Amalfi Limone&Mughetto 87 prań 1,827 l17,43 zł/1l
31,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lenor Professional Koncentrat do płukania tkanin April Fresh Pack 4000ml
12,97 zł/1l
64,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kuschelweich Płyn Do Płukania Sommerwind 1 l
10,43 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Kuschelweich Marzenie o świeżości, Płyn do płukania, 1l (PRODUKT Z NIEMIEC)
9,25 zł/1kg
10,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lenor Fresh Płyn do płukania, 1,2 l
15,57 zł/1l
25,26 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,68 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Kuschelweich Płyn Do Płukania Wilde Vanille 1 l
10,43 zł/1l
10,43 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d’Oriente Byzantium, Płynny, 760 ml, Butelka
19,33 zł/1l
14,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Softlan, Bouquet der dufte, Plyn do plukania, 650ml
15,15 zł/1l
9,85 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Kuschelweich Płyn Do Płukania Emotions Frische 1 l
8,60 zł/1l
9,95 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,60 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Kuschelweich premium płyn do płukania tkanin Glamour z olejkiem migdałowym 28 WL 750ml
11,32 zł/1l
8,49 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lenor, Plyn do plukania Gold Orchid, 1200 ml
12,43 zł/1kg
82,23 zł
-77%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,65 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lenor 8700216694490 Lenor płyn do płukania tkanin Aprilfrisch, 1,239 litra - 59 WL
14,60 zł/1kg
18,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Kuschelweich, Glucksmoment, Płyn do płukania, 38 prań (PRODUKT Z NIEMIEC)
5,22 zł/1kg
10,43 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Kuschelweich premium płyn do płukania tkanin Elegance z olejkiem makadamia 28 WL 750ml
11,32 zł/1l
8,49 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Coccolino Blu Primavera płyn do płukania 3L
26,38 zł/1l
79,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Coccolino Fresh & Soft Płyn do płukania Blue Splash, 1700 ml
9,63 zł/1l
16,37 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lenor, Sensitive Plyn do plukania, 5 l
12,77 zł/1kg
63,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
SOFTLAN Ultra płyn do płukania „Ultra Weichspülerkonzentrat” Windfrisch 1L / 45 prań
SOFTLAN Ultra Windfrisch to wysokiej jakości niemiecki koncentrat do płukania tkanin, który skutecznie pielęgnuje ubrania i nadaje im długotrwały, przyjemny zapach. Świeża nuta Windfrisch – Świeży Letni Wiatr sprawia, że pranie pachnie czystością i naturalną świeżością przez długi czas.
Formuła płynu została wzbogacona o substancje zmiękczające i pielęgnujące, które przywracają tkaninom naturalną miękkość oraz komfort noszenia. Zastosowana Anti-Knitter-Formel ogranicza gniecenie się ubrań i znacząco ułatwia prasowanie, a właściwości antystatyczne zapobiegają elektryzowaniu się tkanin.
Dzięki wysokiej koncentracji jedno opakowanie o pojemności 1 litra wystarcza nawet na 45 prań, co czyni produkt wydajnym i ekonomicznym wyborem do codziennego użytku.
Cechy produktu:
- nowa, skoncentrowana formuła – 45 prań z 1 L
- świeża nuta zapachowa Windfrisch – Świeży Letni Wiatr
- przywraca miękkość i świeżość tkanin
- właściwości antystatyczne – ubrania nie elektryzują się
- Anti-Knitter-Formel ułatwiająca prasowanie
- ogranicza gniecenie się ubrań
- pranie wyjątkowo miękkie w dotyku
- oryginalny produkt z Niemiec
Informacje dodatkowe:
- Pojemność: 1 L
- Wydajność: do 45 prań
- Producent: SOFTLAN (Colgate-Palmolive)
- Kraj pochodzenia: Niemcy
Dlaczego warto kupić SOFTLAN Ultra Windfrisch?
- sprawdzona niemiecka jakość i skuteczność
- długotrwały zapach i miękkość tkanin
- łatwiejsze prasowanie i mniej zagnieceń
- wysoka koncentracja = realna oszczędność
- idealny do codziennej pielęgnacji ubrań
Postaw na świeżość letniego wiatru i komfort noszenia ubrań. Wybierz SOFTLAN Ultra Windfrisch i dodaj do koszyka już dziś.
Softlan został specjalnie opracowany, aby zachować naturalną równowagę skóry, szczególnie wrażliwej. Hypoalergiczna formuła zawiera mleko migdałowe, dzięki czemu ubrania są miękkie w dotyku i mają lekki, delikatny zapach. Bez barwników.
Koncentrat do płukania niebieski Wildfrisch 1l - Soflan
Ożyw swoje pranie dzięki koncentratowi do płukania niebieskiemu Wildfrisch 1L - Soflan! To wyjątkowy produkt, który nie tylko nadaje ubraniom przyjemny, świeży zapach, ale również sprawia, że tkaniny stają się miękkie i przyjemne w dotyku. Idealny dla tych, którzy cenią sobie kompleksową pielęgnację swojego prania.
Dzięki nowej formule Soflan, koncentrat jest jeszcze wydajniejszy, co oznacza, że wystarczy na wiele prań. Ten produkt to doskonały wybór dla osób dbających o środowisko - skoncentrowana formuła oznacza mniej opakowań i mniejszy ślad węglowy. Dodatkowo, jego intensywny zapach pozostaje na ubraniach przez długi czas, oferując uczucie świeżości przy każdym założeniu.
- Efektywność: Skoncentrowana formuła zapewnia piękny zapach przez długi czas.
- Ekologia: Zmniejsza ilość zużywanego plastiku dzięki wydajnej formule.
- Świeżość: Niezawodny zapach Wildfrisch, który pokochali klienci na całym świecie.
Przekonaj się, jak koncentrat do płukania niebieski Wildfrisch 1L - Soflan może odmienić Twoje pranie. To inwestycja w komfort i jakość, które poczujesz od razu po założeniu ubrań. Zamów już dziś i doświadcz najwyższej jakości pielęgnacji, jaką oferuje Soflan.
Przygotuj się na odrobinę świeżości w swojej garderobie dzięki płynowi do płukania tkanin Softlan Ultra Windfrisch! Ten litrowy pojemnik zawiera aż 45 porcji, które zapewnią Twoim ubraniom długotrwały i intensywny zapach.
Pozwól Softlan Ultra Windfrisch zadbać o Twoje ubrania na każdym etapie cyklu prania. Oto kilka powodów, dla których pokochasz ten płyn:
- Wyjątkowy aromat: Każda porcja Softlan Ultra Windfresh nadaje ubraniom wyjątkowy, przyjemny zapach wiatru. Teraz możesz cieszyć się długotrwałą świeżością, która utrzymuje się przez wiele dni i czynności.
- Delikatne i miękkie tkaniny: Płyn do płukania tkanin Softlan Ultra Windfrisch doskonale zmiękcza tkaniny, czyniąc je bardziej miękkimi i gładkimi. Teraz Twoje ubrania będą nie tylko pachnące, ale także wygodniejsze w noszeniu.
- Skuteczne usuwanie ewentualnych zagnieceń: Dzięki Softlan Ultra Windfrisch nie musisz martwić się o zagniecenia na ubraniach. Ten płyn do płukania tkanin skutecznie wygładza tekstylia i nie pozostawia śladów po praniu.
Pochwal się idealnie pachnącymi ubraniami z płynem do płukania tkanin Softlan Ultra Windfrisch . Zamów go już teraz i poczuj powiew orzeźwienia w swojej garderobie!
Softlan Windfrisch 3D Płyn do Płukania - Miękkość i Trwały Zapach w Twojej Odzieży!
Jeśli poszukujesz płynu do płukania, który nie tylko nada Twojej odzieży nieodpartą miękkość, ale także utrzyma długotrwały zapach, to Softlan Windfrisch 3D to rozwiązanie idealne. Płyn do zmiękczania tkanin jest zaprojektowany tak, by wyczarować pranie niezwykle miękkie i intensywnie pachnące.
Dzięki zaawansowanej technologii zapachowej 3D, produkt oferuje trwały zapach, który utrzymuje się przez wiele dni. Kapsułki zapachowe uwalniają zapachy w sposób ciągły, dzięki czemu Twoja odzież zawsze będzie pachniała jak świeżo wyprana, nawet do 30 dni po praniu.
Poczuj różnicę, jaką może wprowadzić Softlan Windfrisch 3D. Nie tylko Twoja odzież będzie miękka i przyjemna w dotyku, ale także będzie pachniała intensywnie. Wybierz jakość i nieodpartą świeżość.
Podaruj swojej odzieży miękkość i trwały zapach. Zamów teraz i odkryj magię Softlan Windfrisch 3D!
Pojemność: 1 l
Wydajność: 45 prań
Składniki:<5% kationowe środki powierzchniowo czynne. Substancje zapachowe, kwas mlekowy, eugenol, limonen, kumaryna
Płyn do płukania tkanin Softlan Ultra Windfrisch 1 litr - długotrwała świeżość i miękkość prania
Płyn do płukania Softlan Ultra Windfrisch 1L Softlan Ultra, to nowa odsłona znanych już wielu osobom, zmiękczających płynów do płukania tkanin.Zastosowana w nim technologia Fiber ProTech, przedłuża życie ulubionych ubrań poprzez spowalniane procesów zużycia przy częstym użytkowaniu, pomaga na dłużej zachować pierwotne kolory tkanin, a także pozostawia je miękkie i o przyjemnym zapachu. Softlan Ultra Windfrisch pozostawi na ubraniach świeży zapach wietrznego poranka. Przebadany dermatologicznie. Przy standardowym dozowaniu opakowanie wystarcza na 40 płukań (pralki o pojemności 4-5kg). Dozowanie (pełna nakrętka = 45ml): • pralki o pojemności bębna 4-5kg: max 25ml – bardzo miękkie pranie • pralki po pojemności bębna 6kg+: 35ml – miękkie pranie45ml – bardzo miękkie pranie • pranie ręczne: 10ml/5l wody Płyn wlewać do odpowiedniej komory w pralce. Płynu zmiękczającego nigdy nie należy wlewać bezpośrednio na prane tkaniny. UWAGI: Przechowywać w miejscu niem dla dzieci. Produkt nie jest przeznaczony do spożycia. Produkt należy chronić przed wypływem niskich temperatur. W przypadku połknięcia płynu: należy zasięgnąć porady lekarskiej, pamiętając o zabraniu ze sobą opakowania.W przypadku dostania się płynu do oczu: należy dokładnie wypłukać oczy czystą wodą
Softlan Windfrisch 3D to płyn do płukania tkanin, który zapewnia miękkość i długotrwały zapach. Technologia 3D z kapsułkami zapachowymi uwalnia świeżość nawet do 30 dni po praniu. Ciesz się intensywnym zapachem i przyjemną w dotyku odzieżą. Pojemność 1l, wystarcza na 45 prań.
- Zawartość
- 1 l
- Składniki produktu
- 5% kationowe środki powierzchniowo czynne. Substancje zapachowe, kwas mlekowy, cytronelol, cynamon heksylowy, linalol.
- Składniki
- W składzie płynu do płukania Softlan Windfrisch 1 l znajdziesz: woda, kwasy tłuszczowe, benzisothiazolinone, alkohole tłuszczowe etoksylosulfonowane, przeciwutleniacze, barwniki, substancje zapachowe, środki konserwujące.
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1000 g
- EAN
- 8718951581715
- Numer producenta
- 1470
- Zawartość
- 1 l
- Składniki produktu
- 5% kationowe środki powierzchniowo czynne. Substancje zapachowe, kwas mlekowy, cytronelol, cynamon heksylowy, linalol.
- Składniki
- W składzie płynu do płukania Softlan Windfrisch 1 l znajdziesz: woda, kwasy tłuszczowe, benzisothiazolinone, alkohole tłuszczowe etoksylosulfonowane, przeciwutleniacze, barwniki, substancje zapachowe, środki konserwujące.
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1000 g
- EAN
- 8718951581715
- Numer producenta
- 1470
Produkty biobójcze należy stosować ostrożnie. Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie.
379
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
P102: Chronić przed dziećmi.
P103: Przed użyciem przeczytać etykietę.
P220: Trzymać z dala od odzieży i innych materiałów zapalnych.
P305 + P351 + P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
P202: Nie używać przed zapoznaniem się i zrozumieniem wszystkich środków bezpieczeństwa.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
H319: Działa drażniąco na oczy.
H302: Działa szkodliwie po połknięciu.
H315: Działa drażniąco na skórę.
H317: Może powodować reakcję alergiczną skóry.EUH 210: Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
EUH401: W celu uniknięcia zagrożeń dla zdrowia ludzi i środowiska, należy postępować zgodnie z instrukcją użycia.
Pasuje również do tego

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Softlan, Paradise Collection, Płyn do płukania, 650 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
15,37 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dash powder Alpen Frische 100WL
94,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lenor Professional Koncentrat do płukania tkanin April Fresh Pack 4000ml
12,97 zł/1l
64,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Doniczka z wkładem Prosperplast Rato Square DRTS170-S433 - Antracyt 7,2 litra
42,28 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Euroelectronics

Rękawiczki Jednorazowe Mercator Rękawiczki Nitrylowe Jednorazowe Czarne Nitrylex
21,90 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
20,80 zł
Sprzedawca: Octoplus

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
19,69 zł
Sprzedawca: Katomix

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
466,95 zł/1kg
93,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Namiot plażowy 145x100x70cm - turkusowo - szary
64,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

Fairy Platinum Kapsułki Do Zmywarki All In One 71 Sztuk
165,64 zł/1l
74,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

GLÜCKSBLATT 3289000 GLÜCKSBLATT Küchenrollen reinweiß 3-lagig, 9 Rollen
146,52 zł
Sprzedawca: somnia24

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

DanKlorix, Środek do czyszczenia, 1,5 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
11,43 zł/1l
21,37 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,15 zł
Sprzedawca: Katomix

Ekspres do kawy na kapsułki, 3 w 1, wielokapsułkowy, czarny + spieniacz do mleka
259,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo

4 sztuki kapsułek do prania Ariel All-in-1 – 38 sztuk, 801,8 g – Color Clean & Fresh
310,46 zł
Sprzedawca: Plusjevoordeel-fashiondome

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
37,71 zł/1l
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 4001686003039, Miękkie cukierki, 230 g, Owoce, Wielobarwny, 1525 kJ, 360 kcal
65,09 zł/1kg
14,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Świąteczny papier pakowy z motywami dziecięcymi
27,17 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Kapsułki do prania Lavatrice Ecodosi Power Colore&Fibre 19szt - Dash
40,49 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

WC-Ente Total Active Gel, WC (toaleta), Środek czyszczący, Żelowy, Butelka, Cytrus, Pomarańczowy, Biały
71,29 zł/1l
53,47 zł
Sprzedawca: somnia24

Ariel Touch Of Lenor Fresh Air Proszek do prania uniwersalny, 5,5 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
25,46 zł/1kg
177,78 zł
-25,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
152,77 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Kuschelweich Marzenie o świeżości, Płyn do płukania, 1l (PRODUKT Z NIEMIEC)
9,25 zł/1kg
10,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dr. Beckmann, Odkamieniacz przeciw osadzaniu się kamienia, 100g (PRODUKT Z NIEMIEC)
130,50 zł/1kg
16,28 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,66 zł
Sprzedawca: Katomix

10 x bateria guzikowa CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 artykuły przemysłowe
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Składany stół do tapetowania 3m
315,70 zł
Sprzedawca: Geheimshop-de

HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
112,78 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pościel do suszenia Downy Cool Bawełna 240 sztuk - świeży zapach i miękkie pranie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
110,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
4 624,58 zł/1l

Płyn do płukania Aria di Primavera 1827ml - Coccolino
20,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Softlan, Paradise Collection, Płyn do płukania, 650 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,37 zł/1l

Lenor Amalfi Limone&Mughetto 87 prań 1,827 l
31,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,43 zł/1l

Płyn do płukania Sandalo & Caprifoglio 1827ml - Coccolino



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
25,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do płukania Campanula Selvatica & Bergamotto 1827ml - Coccolino



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do płukania Delicato&Soffice 1827ml - Coccolino
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do płukania Lavanda Mediterranea 1827ml - Coccolino
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do płukania Peonia Rosa 1827ml - Coccolino
35,18 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,15 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,84 zł/1l

Płyn do płukania Fior di Tiare 1827ml - Coccolino
23,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,00 zł/1l

Płyn do płukania Fresch Sensazione Seta 1827ml - Coccolino
26,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do płukania zmiękczania tkanin ABC Parfumia Zapachowy Dalia 1,44 L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,98 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
13,87 zł/1l

Wkład do płynu do płukania tkanin Frosch z kwiatem bawełny
14,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
14,10 zł/1l

Softlan, Windfrisch, Płyn do płukania, 1 l (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,99 zł/1l

Softlan, Weich&Mild Sensitive, Płyn do płukania, 1l (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,99 zł/1l

Płyn do płukania Sandalo&Caprifoglio 952ml - Coccolino



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,98 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
20,49 zł/1l

Płyn do płukania Aria di Primaver 952ml - Coccolino
19,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
20,49 zł/1l

Tesori d’Oriente Persian Dream, Płynny, 760 ml, Granat, Red tea, Butelka



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,41 zł/1l

Felce Azzurra 8001280034121, Płynny, 2140 ml, Cytryna, Wielobarwny, Jaśmin, Ambre



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
22,82 zł
-43%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,98 zł/1l

Lenor, Lavendelbriseh, Płyn do płukania, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
64,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
10,81 zł/1kg