5,0



Na podstawie 2 opinii
Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
42,42 zł
169,68 zł / 1l
+ 21,49 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Goldwell, Dualsenses Ultra Volume, Hair Shampoo, Bodifying, 1000 ml127,99 zł/1l
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml91,99 zł/1kg
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell DS Bond Pro Szampon 250ml + Odżywka 200ml355,96 zł/1l
88,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml101,99 zł/1l
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo szampon wzmacniający do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
87,63 zł/1l
87,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Szampon Dualsenses Bond Pro 100 ml
157,30 zł/1l
16,16 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,73 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Bond Pro szampon wzmacniający 1000ml
108,60 zł/1l
108,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo szampon wzmacniający do włosów suchych i łamliwych 250 ml
166,24 zł/1l
41,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Densifying Shampoo 250 ml
183,36 zł/1l
45,84 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml
528,64 zł/1l
132,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Szampon do włosów, 1000 ml
174,61 zł/1l
174,61 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kallos Hair Pro-Tox Shampoo 500 ml
22,86 zł/1l
11,43 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

COLOR brilliance szampon 1000ml
178,20 zł/1l
178,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 250 ml
163,96 zł/1l
40,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Elumen Color Shampoo 1000 ml
159,65 zł/1l
159,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell, Dualsenses Men, Hair Shampoo, Thickening, 300 ml
254,60 zł/1l
76,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Redken Frizz Dismiss Shampoo 300 ml
381,00 zł/1l
114,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo 250 ml
163,96 zł/1l
40,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 1000 ml
279,80 zł/1l
279,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
208,85 zł/1l
208,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Obnovující šampon
Goldwell Dualsenses Bond Pro Shampoo 250 ml
Szampon wzmacniający
Szampon Goldwell Dualsenses Bond Pro jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów, ale został opracowany specjalnie dla włosów słabych i podatnych na łamanie. Ma natychmiastowe działanie odżywcze i wzmacnia strukturę włosa. Zmniejsza również utratę koloru.
Dobry szampon wymaga wysokiej jakości formuły. Zintegrowany Inter-Amino-Bond-Builder wzmacnia włosy od wewnątrz. Peptydy i aminokwasy penetrują uszkodzone obszary wewnątrz włosa. Wyciągi z czerwonych i brązowych alg tworzą wiązania jonowe i wodorowe, dzięki czemu włókno włosa staje się mocniejsze i bardziej odporne.
Stosowanie:
- Rozprowadzić na wilgotnych włosach, spienić i dokładnie spłukać
Woda/Aqua/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Lauryl Hydroxysultaine, PEG-3 Distearate, Sodium Chloride, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Polyquaternium-10, PEG-150Pentaerythrityl Tetrastearate, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, Panthenol, Hydrolyzed Rice Bran Protein, Octyldodecyl PCA, PPG-9, Hydrolyzed Soy Protein, Kappaphycus Alvarezii Extract, LaminariaSaccharina Extract, Sodium PCA, Glycerin, Glycine, Glycoproteins, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Fragrance/Parfum.
Szampon wzmacniający do włosów słabych i łamliwych Bond Pro zapewnia natychmiastową siłę i sprężystość. Dzięki technologii Inter-Amino-Bond-Builder składniki odbudowujące docierają bezpośrednio w głąb włosa i mogą zapewnić natychmiastową odbudowę tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Formuła jest wzbogacona o FadeStopFormula, która jest bardzo delikatna dla włosów i chroni je przed wypłukiwaniem koloru podczas mycia.
Szampon wzmacniający Goldwell Dualsenses Bond Pro
GW DS BP Shampoo 250ml Dualsenses Bond Pro
/ Do włosów słabych i zniszczonych / Wzmocnienie i sprężystość dla włosów słabych i podatnych na łamanie / Odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów
Goldwell Dualsense Bp szampon 250 ml
- Wymiary
- 250 ml
- Model
- Default Title
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- EAN
- 4021609028826
- Numer producenta
- 1187
- Wymiary
- 250 ml
- Model
- Default Title
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- EAN
- 4021609028826
- Numer producenta
- 1187
Pasuje również do tego

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo szampon wzmacniający do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
87,63 zł/1l
87,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell - Szampon wzmacniający Dualsenses Bond Pro (włosy słabe i łamliwe) 1000ml
194,73 zł/1l
194,73 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell DS Bond Pro Szampon 250ml + Odżywka 200ml
355,96 zł/1l
88,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Odżywka wzmacniająca (włosy słabe i łamliwe) 1000ml
109,99 zł/1l
109,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 235,20 zł/1l
311,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy normalne, Cienkie włosy, Wszystkie kolory, Wzmacniający, Leczenie
127,99 zł/1l
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo szampon wzmacniający do włosów suchych i łamliwych 250 ml
166,24 zł/1l
41,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo 250 ml
163,96 zł/1l
40,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Bond Odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych, 200ml
213,05 zł/1l
44,80 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Szampon nabłyszczający do włosów farbowanych, 1000 ml
147,73 zł/1l
147,73 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml
259,95 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Men Szampon przeciwłupieżowy, 300ml
251,83 zł/1l
75,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Goldwell Dualsenses Bond Pro Conditioner 50 ml
944,40 zł/1l
47,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Goldwell, Bond Pro, Hair Treatment Cream Mask, Booster, Day & Night, 75 ml
778,93 zł/1l
58,42 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell, Dualsenses Ultra Volume, Hair Shampoo, Bodifying, 1000 ml
127,99 zł/1l
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Shampoo 250 ml
163,96 zł/1l
40,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell 4021609029267, 250 ml, Szampon, Unisex, Włosy normalne, Cienkie włosy, Wszystkie kolory, Wzmacniający, Leczenie
183,36 zł/1l
45,84 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 250 ml
163,96 zł/1l
40,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Rich Repair 60sec Kuracja do włosów zniszczonych, 200ml
339,95 zł/1l
67,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Live Urban Metallic Farba do wosw U67 Blue Mercury
698,26 zł/1l
68,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Goldwell Serum wygładzające do włosów suchych i zniszczonych, 100ml
559,90 zł/1l
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
100,10 zł/1l
100,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Pure Naturals dla kobiet 60 - 3/00 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Szampon w piance do wrażliwej skóry głowy, 250 ml
183,36 zł/1l
45,84 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Lakier do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 200 ml, Zwiększanie objętości, 1 szt.
254,95 zł/1l
54,99 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
50,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Pure Naturals dla kobiet 60 - 88/02 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml
97,99 zł/1l
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Zawartość 1 l
Bardzo dobry
Oceniono dnia 1 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

FOLTENE PHARMA Szampon wzmacniający do przerzedzających się włosów dla kobiet 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
95,76 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,69 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
227,46 zł/1kg

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Kevin Murphy Plumping.Wash Densifying Shampoo 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
341,01 zł
Sprzedawca: PolisElectro
341,01 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
256,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
273,39 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(616)Liczba wystawionych ocen: 616
1 122,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,31 zł/1l

Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
142,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
180,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,32 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
257,96 zł/1l

Pantovigar szampon dla kobiet wzmacniający zdrowe włosy, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,37 zł
Sprzedawca: apohealth
281,85 zł/1kg

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
55,54 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l