5,0



Na podstawie 3 opinii
Goldwell Dualsenses Szampon głęboko oczyszczający, 1000ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
164,40 zł
164,40 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy normalne, Cienkie włosy, Wszystkie kolory, Wzmacniający, Leczenie127,99 zł/1l
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml89,50 zł/1l
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml91,99 zł/1kg
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Szampon do włosów i ciała dla mężczyzn, 1000ml90,99 zł/1l
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Haarshampoo Goldwell Dual Senses SS Szampon głęboko oczyszczający 250ml
547,44 zł/1l
136,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
100,10 zł/1l
100,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Densifying Shampoo 250 ml
183,36 zł/1l
45,84 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
90,71 zł/1l
90,71 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Vichy Dercos Anti-Dandruff Szampon przeciwłupieżowy do włosów suchych, 390 ml
242,66 zł/1kg
106,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Wella Professionals INVIGO Volume Boost Bodifying, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Mocne włosy, Włosy normalne, Wszystkie kolory
375,95 zł/1l
375,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy zniszczone, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Zagęszczanie, Nawilżający, Odżywianie, Ochrona, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie
116,98 zł/1l
116,98 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
83,31 zł/1l
124,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Szampon w piance do wrażliwej skóry głowy, 250 ml
183,36 zł/1l
45,84 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell - Szampon wzmacniający Dualsenses Bond Pro (włosy słabe i łamliwe) 1000ml
194,73 zł/1l
194,73 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Wella Invigo Scalp Balance Deep Cleansing Shampoo 1000 ml
81,28 zł/1l
81,28 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell DualSenses Colour Szampon 250ml + Odżywka 200ml
414,95 zł/1l
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Oczyszczający szampon do przetłuszczającej się skóry głowy, 300ml
338,33 zł/1l
101,50 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell Dualsenses Szampon nabłyszczający do włosów farbowanych, 1000 ml
147,73 zł/1l
147,73 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo odżywczy szampon do włosów falowanych i kręconych 1000 ml
101,99 zł/1l
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Keune Shampoo 1922 By J.M. Keune szampon głęboko oczyszczający
432,00 zł/1l
108,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Szampon delikatnie i łagodnie oczyszcza skórę głowy z wszelkich zanieczyszczeń. /Dualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo przywraca włosom zdrowy i lśniący wygląd. Produkt od Goldwell doskonale chroni skórę głowy oraz ją odżywia i nawilża.
Šampon
Goldwell Dualsenses
Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo 1000ml
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo głęboko oczyszcza i usuwa pozostałości sebum ze skóry głowy. Reguluje wydzielanie sebum i zapobiega szybkiemu przetłuszczaniu się włosów. Włosy stają się lekkie, zdrowe i lśniące.
Stosowanie:
- Wmasować szampon w mokre włosy
- krótko spienić
- następnie dokładnie spłukać
- Powtórzyć proces w razie potrzeby
Informacje ogólne:
- Goldwell Dualsenses Scalp Specialist to gama przeznaczona do wrażliwej skóry głowy i przerzedzających się włosów. Pozostawia na skórze głowy uczucie czystości i świeżości, a przy regularnym stosowaniu skutecznie przeciwdziała konstytucyjnemu wypadaniu włosów.
- Najlepszy Dualsenses w historii! Nowy design, nowa technologia i jeszcze lepszy efekt.
- Dzięki połączeniu najnowocześniejszych technologii Dualsenses zapewnia profesjonalne i natychmiast skuteczne rozwiązania.
Woda/Aqua/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine,
Laureth-4 Carboxylic Acid, Amodimethicone, Zinc PCA, Octyldodecyl
PCA, Sodium PCA, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, PEG-18 Glyceryl Oleate/
Cocoate, Disodium EDTA, Sodium Chloride, Propylene Glycol,
Panthenol, Quaternium-80, Glycerin, Sodium Hydroxide,
Citric Acid, PPG-9, Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract,
C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Trideceth-12, Acetic Acid, Glycoproteins,
Benzoesan sodu, fenoksyetanol, sorbinian potasu
Sorbate, Fragrance/Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl
Cinnamal, Limonene, Linalool.
Chcesz poprawić swój wygląd i wydobyć piękno? W takim razie szampon przeciwłupieżowy Goldwell Scalp Specialist 1 L pomoże Ci osiągnąć Twoje cele! Ciesz się korzyściami i zaletami produktów Goldwell i innych akcesoriów fryzjerskich w 100% oryginalnych marek.
- Typ: Szampon
- Płeć: Unisex
- Format: Kostka mydła
- Zalecane użycie:
- wrażliwa skóra głowy
- Włosy przetłuszczające się
- Wszystkie rodzaje włosów
- Składniki:
- Sorbinian potasu
- Glikol propylenowy
- Ekstrakt z kory wierzby czarnej (Salix nigra)
- Benzoesan sodu
- Chlorek sodu
- Wodorotlenek sodu
- Siarczan laurylowy sodu
- Sodium pca
- Woda (Aqua)
- Cynk pca
- Jonon alfa-izometylu
- Amodimetikon
- Amyl cinnamal
- Kwas cytrynowy
- Ekstrakt z owoców Citrus aurantifolia (limonka)
- Betaina kokamidopropylowa
- Wersenian disodowy
- Substancja zapachowa (parfum)
- Glikoproteiny
- Limonen
- Linalol
- Pantenol
- Fenoksyetanol
- Gliceryna
- Laureth-9
- Oktylododecyl Pca
- Trideceth-12
- Kwas octowy
- Peg-18 glyceryl oleate/cocoate
- Quaternium-80
- Pojemność: 1 litr
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo jest odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów i jest wzbogacony kompleksem microPROtec, pantenolem i olejem z pestek malin.
- natychmiast oczyszcza i pozostawia skórę głowy czystą i świeżą
- uwalnia włosy i skórę głowy od pozostałości po pielęgnacji
- usuwa zanieczyszczenia środowiskowe (cząsteczki węgla)
- Ochrona koloru
- odpowiedni do codziennego stosowania
- do wszystkich rodzajów włosów
Składniki
Woda/Aqua/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Laureth-4 Carboxylic Acid, Hydroxyacetophenone, Disodium EDTA, Sodium Chloride, Zinc PCA, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Panthenol, Octyldodecyl PCA, Sodium PCA, Glycerin, Sodium Hydroxide, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, Citric Acid, Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil, Glycoproteins, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Fragrance/Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Szampon głęboko oczyszczający - 1000 ml Do wrażliwej skóry głowy i przerzedzonych włosów
- Pozostawia uczucie świeżości na skórze głowy
- Skutecznie usuwa pozostałości po stylizacji, sebum i chlor
Sposób użycia Niewielką ilość szamponu Dualsenses Deep Cleansing Shampoo nanieść na wilgotne włosy, a następnie dokładnie spłukać.
ZINC-PCA Pomaga regulować wydzielanie sebum i przeciwdziała szybkiemu przetłuszczaniu się włosów.
[b]Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Szampon głęboko oczyszczający 1000 ml[/b][br][br]- delikatnie usuwa pozostałości[br]- zapobiega szybkiemu przetłuszczaniu[br]- reguluje wydzielanie sebum[br]- uczucie zrelaksowanej, odświeżonej skóry głowy[br]- zdrowy połysk[br][br][br][br][b]Stosowanie[/b][br][br]Dokładnie wmasuj w wilgotne włosy. Pozwala to na najlepsze rozwinięcie się efektu. Następnie produkt należy dokładnie spłukać.
GW DS SS Szampon głęboko oczyszczający 1000ml Dualsenses Scalp Special
Szampon Deep Cleansing z linii Dualsenses Scalp Specialist marki Goldwell, przeznaczony dla kobiet, jest na rynku. Produkt ten, o pojemności 1000 ml, od pewnego czasu znajduje się w pierwszej 57 pozycji wśród najpopularniejszych produktów kategorii "Pielęgnacja włosów dla kobiet".
- Waga
- 1100 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Goldwell Dualsenses Szampon głęboko oczyszczający, 1000ml
- Producent
- EAN
- 4021609062523
- Numer producenta
- 1171
- Waga
- 1100 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Goldwell Dualsenses Szampon głęboko oczyszczający, 1000ml
- Producent
- EAN
- 4021609062523
- Numer producenta
- 1171
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Goldwell Haarshampoo Goldwell Dual Senses SS Szampon głęboko oczyszczający 250ml
547,44 zł/1l
136,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Shampoo Szampon i żel pod prysznic 2w1 1000 ml
83,82 zł/1l
83,82 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Goldwell - Szampon wzmacniający Dualsenses Bond Pro (włosy słabe i łamliwe) 1000ml
194,73 zł/1l
194,73 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml
92,64 zł/1l
92,64 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Rich Repair 60sec Kuracja do włosów zniszczonych, 200ml
339,95 zł/1l
67,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
90,71 zł/1l
90,71 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo szampon wzmacniający do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
87,63 zł/1l
87,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Odżywka wzmacniająca (włosy słabe i łamliwe) 1000ml
109,99 zł/1l
109,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy normalne, Cienkie włosy, Wszystkie kolory, Wzmacniający, Leczenie
127,99 zł/1l
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell RESTORING SERUM, Serum do włosów, 150 ml, Kobiety, Włosy normalne, Przeciw plątaniu, Świecący, Spray
392,80 zł/1l
58,92 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Ochraniacz ekranu AVANA iPhone 16 Pro ze szkła pancernego 9H antyszpiegowski ochraniacz ekranu 2 szt
46,88 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Vichy Dercos Anti-Dandruff Szampon przeciwłupieżowy do włosów suchych, 390 ml
242,66 zł/1kg
106,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
89,99 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Odżywka zwiększająca objętość, 200ml
217,45 zł/1l
44,80 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
43,49 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
100,10 zł/1l
100,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Conditioner 1000 ml
100,99 zł/1l
100,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory
54,99 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Revlon Orofluido Radiance Argan, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Rozczesywanie, Nawilżający, Naprawa, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 1000 ml
69,21 zł/1l
69,21 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Poduszka podróżna z miękkiej pianki memory – do samolotu i samochodu – z praktycznym zapięciem na klamrę
79,00 zł
Sprzedawca: MediSleep

Plecak młodzieżowy Coolpack Jerry Disney Core Stitch
170,28 zł
-10,38 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
159,90 zł
Sprzedawca: KRAINA_MISIA_KRZYSIA_MAG

S-012 RC Stunt Car 4WD 2.4 GHz RC Stunt Car 360° Offroad Car z czujnikiem gestów, prezent dla dzieci i chłopców
178,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo szampon do włosów cienkich bez objętości 1000 ml
344,82 zł/1l
344,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wiltec składana budka transportowa dla psów, kotów S (42x36x41 cm), solidna, lekka, bezpieczna, budka dla psa z wyjmowaną poduszką, czarna
163,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

Moroccanoil Treatment, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Olej arganowy
2 774,40 zł/1l
277,44 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dragondo_Europe

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Lehmann

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lonheo wysokociśnieniowa czarna bateria kuchenna Wyciągana bateria kuchenna z 2 rodzajami natrysku Obracana o 360° bateria zlewozmywakowa z natryskiem
4 521,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Granitan
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 14 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 31 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

FOLTENE PHARMA Szampon wzmacniający do przerzedzających się włosów dla kobiet 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
95,76 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,69 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
227,46 zł/1kg

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Kevin Murphy Plumping.Wash Densifying Shampoo 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
341,01 zł
Sprzedawca: PolisElectro
341,01 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
256,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
273,39 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(616)Liczba wystawionych ocen: 616
1 122,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,31 zł/1l

Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
142,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
180,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,32 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
257,96 zł/1l

Pantovigar szampon dla kobiet wzmacniający zdrowe włosy, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,37 zł
Sprzedawca: apohealth
281,85 zł/1kg

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
55,54 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l