4,9



Na podstawie 13 opinii
Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
91,99 zł
91,99 zł / 1kg
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zestaw szamponów Goldwell Blondes & Highlights 2 x 1000 ml Anti-Yellow Shampoo89,00 zł/1l
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy normalne, Cienkie włosy, Wszystkie kolory, Wzmacniający, Leczenie127,99 zł/1l
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml89,50 zł/1l
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Szampon do włosów i ciała dla mężczyzn, 1000ml90,99 zł/1l
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo szampon do włosów blond 250 ml
180,07 zł/1kg
54,86 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
52,22 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
100,10 zł/1l
100,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Szampon i odżywka 2 w 1, Unisex, Włosy zniszczone, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Odżywianie, Ochrona, Wzmacniający, Leczenie
297,80 zł/1l
297,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
90,71 zł/1l
90,71 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Color Extra Rich, 250 ml, Szampon, Unisex, Włosy zniszczone, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Zagęszczanie, Nawilżający, Odżywianie, Ochrona, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie
832,80 zł/1l
208,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo 250 ml
142,20 zł/1l
35,55 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo szampon wzmacniający do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
87,63 zł/1l
87,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Fanola No Yellow, 350 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Kolorowe włosy, Blond
94,26 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Haarshampoo Goldwell Dual Senses SS Szampon głęboko oczyszczający 250ml
547,44 zł/1l
136,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo odżywczy szampon do włosów falowanych i kręconych 1000 ml
101,99 zł/1l
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Silver Shampoo 250 ml
391,20 zł/1l
97,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

L'Oréal Serie Expert Silver Szampon 0,5l
370,20 zł/1l
185,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Goldwell Dual Senses Just Smooth Shampoo 250ml
163,96 zł/1l
40,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Men Hair & Body Shampoo Szampon i żel pod prysznic 2w1 1000 ml
83,82 zł/1l
83,82 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel Serie Expert Silver Szampon do włosów siwych i rozjaśnianych, 500ml
116,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Goldwell Dualsenses
Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo 1000ml
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo to szampon zapobiegający żółknięciu przeznaczony do jasnych włosów blond i rozjaśnianych. Kremowa piana wyjątkowo łagodnie oczyszcza włosy, a unikalna formuła FadeStopFormula zakotwicza cząsteczki koloru we włosach i ogranicza utratę koloru do minimum.
Stosowanie:
- Wmasować szampon w mokre włosy
- krótko spienić
- następnie dokładnie spłucz
- W razie potrzeby powtórzyć proces
Informacje ogólne:
- Gama Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow jest idealna dla jasnych blondów i rozjaśnianych blondów.
- Najlepszy Dualsenses w historii! Nowy design, nowa technologia i jeszcze lepszy efekt.
- Dzięki połączeniu najnowocześniejszych technologii Dualsenses zapewnia profesjonalne i natychmiast skuteczne rozwiązania.
Woda / Aqua / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Lauryl Hydroxysultaine, PEG-3 Distearate, Amodimethicone, Verbascum Thapsus Extract, Octyldodecyl PCA, Sodium PCA, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Polyquaternium-10, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Glycerin, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, Panthenol, C1214 Pareth-12, Citric Acid, Butylene Glycol, PPG-9, Disodium Distyrylbiphenyl Disulfonate, Sodium Acetate, C11-15 Pareth-7, Isopropyl Alcohol, Laureth-9, Glycoproteins, Trideceth-12, Acetic Acid, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Phenoxyethanol, Fragrance / Parfum, C.I. 60730, HC Blue No.11.
GoldwellDualSenses Blondes & Highlights Shampoo 1000ml
Szampon Blondes & Hightlights został opracowany z myślą o włosach blond i rozjaśnianych, a dzięki specjalnej formule Fade Stop z lipidowym olejkiem mirabelkowym sprawia, że kolor nie blaknie, lecz pozostaje promienny i intensywny. Szampon zapobiega również żółknięciu włosów, dzięki czemu rozjaśnione włosy pozostają piękne, promienne, lśniące i zadbane. Szampon odpowiada również za regenerację włosów.pojemność:1000ml
- Nałożyć na mokre włosy, spienić i spłukać.
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Szampon przeciw żółtym przebarwieniom 1000 ml
Do włosów blond i rozjaśnianych (farbowanych i niefarbowanych).
- Nadaje natychmiastowy blask koloru
- Neutralizuje niepożądany żółty odcień
- Minimalizuje utratę koloru
Sposób użycia
Nałożyć na mokre włosy. Dokładnie spłukać.
Technologia
kompleks microPROtec
Nowy, innowacyjny kompleks microPROtec zapewnia szybkie i równomierne rozprowadzenie niezbędnych składników pielęgnacyjnych, a tym samym daje natychmiast widoczne i odczuwalne rezultaty.
FadeStopFormula
Ulepszona formuła FadeStopFormula jest zawarta w szamponie, aby znacznie zmniejszyć dodatkową utratę koloru podczas mycia szamponem.
Luminescine
Nowa technologia Luminescine przekształca niewidzialne światło UV w światło widzialne, tworząc oszałamiającą świetlistość koloru.
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Shampoo 1000ml
szampon neutralizujący niepożądane ciepłe, żółtawe odcienie. Przeznaczony do włosów blond i rozjaśnianych. Innowacyjna formułaFade Stop i kompleks microPROtec ograniczają utratę koloru do minimum i zapewniają lekką pielęgnację.
nowa technologia Luminescine przekształca niewidzialne światło UV i natychmiast wzmacnia żywy kolor włosów.
Szampon został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach włosów blond i rozjaśnianych. Unikalny system Fade Stop Formula aktywnie wzmacnia zakotwiczenie cząsteczek koloru. Dzięki temu przedłuża trwałość koloru, oczyszcza i regeneruje włosy.
Goldwell Dualsenses Blonde & Highlights Anti-Yellowing Shampoo 200ml / 1000ml
przeciw żółtym odcieniom.
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Shampoo to szampon zapewniający promienny, chłodny blond. Czy od dawna marzysz o tym, aby nieprzyjemny żółty odcień zniknął z Twoich blond włosów?
W takim razie nowy Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Shampoo jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.
Formuła Fade Stop ogranicza utratę koloru do minimum. Cząsteczki koloru są mocno zakotwiczone we włosach.
Najlepszy jak dotąd Dualsenses - dla wszystkich, którzy pragną czystego, żywego, chłodnego blondu. Szampon Dualsenses pielęgnuje włosy blond i włosy o odpowiednim odcieniu blondu.
Sposób użycia. Kremowa konsystencja delikatnie oczyszcza włosy. W razie potrzeby powtórzyć.
Włosy to jedyna prawdziwa rzecz...
Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml Cosmetics. For women.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Szampony marki Goldwell z kolekcji Dualsenses zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających włosy blond.
Goldwell New Dualsenses Blondes & Highlights Anti Yellow Stain Shampoo. Szampon do włosów blond i rozjaśnianych, farbowanych lub niefarbowanych. Nadaje natychmiastowy blask koloru, neutralizuje niepożądany żółty odcień. Kompleks microPROtec zapewnia równomierne rozprowadzenie aktywnych składników pielęgnacyjnych. FadeStopFormula redukuje dodatkową utratę koloru podczas mycia szamponem, a Luminescine tworzy przytłaczającą świetlistość koloru. Stosowanie: Nałożyć na mokre włosy. Dokładnie spłukać.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Szampony Goldwell z kolekcji Dualsenses zostały stworzone specjalnie dla kobiet do włosów blond. To fryzjerskie cudo ma pojemność 1000 ml.
Goldwell Dualsenses Blond & Highlights Anti-Yellow Shampoo 1000ml redukuje utratę koloru neutralizuje żółty odcień 1000 ml Redukuje utratę koloru do minimum, neutralizuje niepożądany żółty odcień Waga 1,1 kg Wielkość opakowania 1000 mililitrów
DSBL&HLAnti-YellowShampoo1000mlDualsensesBlond&Highlights
Goldwell Dual Senses B&H Szampon 202912IE DUITSLAND karton @ 1 opakowanie x 1000 ml
Goldwell. Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo 1000 ml
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- w opisie
- Producent
- EAN
- 4021609029120
- Numer producenta
- 13278
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- w opisie
- Producent
- EAN
- 4021609029120
- Numer producenta
- 13278
Pasuje również do tego

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 1000 ml
93,99 zł/1l
93,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml
171,98 zł/1l
85,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell BRILLIANCE SERUM SPRAY, Serum do włosów, 150 ml, Kobiety, Włosy normalne, Przeciw plątaniu, Świecący, Spray
346,60 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
100,10 zł/1l
100,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml
89,50 zł/1l
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights 60-sekundowa kuracja dla włosów, 200ml
236,70 zł/1l
47,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy zniszczone, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Zagęszczanie, Nawilżający, Odżywianie, Ochrona, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie
116,98 zł/1l
116,98 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell Dualsenses Rich Repair 60sec Kuracja do włosów zniszczonych, 200ml
339,95 zł/1l
67,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell RESTORING SERUM, Serum do włosów, 150 ml, Kobiety, Włosy normalne, Przeciw plątaniu, Świecący, Spray
392,80 zł/1l
58,92 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell, Dualsenses Color, Hair Conditioner, For Repairing, 1000 ml
102,99 zł/1l
102,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml
97,99 zł/1l
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Szampon i odżywka 2 w 1, Unisex, Włosy zniszczone, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Odżywianie, Ochrona, Wzmacniający, Leczenie
297,80 zł/1l
297,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Apple MLL82ZM/A, 2 m, USB C, USB C, Męska/Męska, Biały
37,64 zł/1m
75,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml
259,95 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MFETradeShop

Braun CCR5 + 1, Niebieski, Plastik, geschikt voor alle Braun Clean&Charge reinigingsstations, Irlandia, 1,19 kg, 135 mm
186,97 zł
Sprzedawca: conquestgmbh

Jurassic World Stompping Fight Action T-Rex
636,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Goldwell Serum wygładzające do włosów suchych i zniszczonych, 100ml
559,90 zł/1l
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell - Neutral Brown Dualsenses Color Revive odżywka koloryzująca 200ml
330,72 zł/1l
82,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Silver Shampoo 250 ml
391,20 zł/1l
97,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Serum do włosów, 100 ml, Kobiety, Włosy normalne, Przeciw plątaniu, Świecący, Buteleczka z pompką
546,10 zł/1l
54,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pulsoksymetr Pulsoksymetr palcowy z 1,5-calowym wyświetlaczem LED HD i modułem MCU Monitor nasycenia tlenem Tlenomierz krwi
71,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo odżywczy szampon do włosów falowanych i kręconych 1000 ml
101,99 zł/1l
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revlon Professional Equave Instant Beauty Hydro Nutritive Detangling Conditioner odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 500 ml
234,24 zł/1l
117,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Goldwell, Dualsenses Just Smooth, Hair Conditioner, Taming, 1000 ml
103,99 zł/1l
103,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

VAN HILL Ciepłe sznurowane damskie buty za kostkę buty zimowe 838030, Kolor: Biały, Rozmiar: 39
638,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Goldwell Dualsenses Szampon do włosów blond neutralizujący żółty odcień, 1000ml
145,95 zł/1l
145,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

AVANA iPhone 12 / iPhone 12 Pro ochrona ekranu ze szkła pancernego 9H antyszpiegowska ochrona ekranu 2 sztuki
47,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Escada - Sorbetto Rosso EDT 100ml
1 097,20 zł/1l
113,43 zł
-3,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
109,72 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Moim zdaniem jeden z najlepszych szamponów do włosów blond! Używam go od lat i wciąż jestem zachwycona.
Oceniono dnia 23 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wystarcza na wieki
Bardzo wydajny, wystarcza na długo, ładnie pachnie, dobra jakość
Oceniono dnia 24 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny szampon do włosów blond
Produkt jest świetny, włosy pięknie błyszczą po umyciu.
Oceniono dnia 24 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Moja żona używa go od lat
Super sprawa Najlepszy produkt
Oceniono dnia 21 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

FOLTENE PHARMA Szampon wzmacniający do przerzedzających się włosów dla kobiet 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
95,76 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,69 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
227,46 zł/1kg

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Kevin Murphy Plumping.Wash Densifying Shampoo 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
341,01 zł
Sprzedawca: PolisElectro
341,01 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
256,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
273,39 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(616)Liczba wystawionych ocen: 616
1 122,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,31 zł/1l

Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
142,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
180,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,32 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
257,96 zł/1l

Pantovigar szampon dla kobiet wzmacniający zdrowe włosy, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,37 zł
Sprzedawca: apohealth
281,85 zł/1kg

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
55,54 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l