4,9



Na podstawie 13 opinii
Bosch 12040193 Filtr do BKS711XXL Unlimited Series 7... Akumulatorowy odkurzacz ręczny
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
122,62 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Filtry do odkurzacza i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Bosch Siemens 12040192 Filtr do odkurzacza ręcznego akumulatorowego BBS711 BBS71 PET/ANM
153,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Bosch 12023350 Filtr do BBS..., BCS...,hoover
130,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Bosch 12033215 Filtr Filtr odkurzacza Filtr centralny Filtr cylindra Filtr cylindra Filtr ssący Odkurzacz pionowy Odkurzacz pionowy
161,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Bosch Siemens 12048688 Filtr do odkurzacza BKS71HYG4/04, BKS71HYG3/03
154,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Bosch 12026106 Filtr do BKS8214W... Akumulatorowy odkurzacz ręczny
174,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Bosch 12019016 Filtr do odkurzacza ręcznego akumulatorowego BBH... BBHL...
85,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

BOSCH - Filtr do akumulatorowego odkurzacza ręcznego - 12008910
85,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

BOSCH - Filtr HEPA do odkurzacza - 12017968
176,20 zł
Sprzedawca: InstaSpares

Bosch / Siemens 577344 Filtr HEPA do odkurzacza VSQ5, VSQ8
100,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Bosch 12033215 Filtr do odkurzacza akumulatorowego BCS611AM BCS612AM BSS61CARP
271,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Siemens, Bosch 00579193 Filtr HEPA do odkurzaczy BGC3..., BGS4..., VSX4XTRM2
167,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Bosch 12019015 Filtr do akumulatorowego odkurzacza ręcznego (patrz opis)
82,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Ariete AT5186037300 Filtr do akumulatorowych odkurzaczy ręcznych 2763 i 2767
25,85 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,04 zł
Sprzedawca: PG-Service

Bosch Siemens 17000301 Filtr do odkurzacza VS07 BSG7
60,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Filtr HEPA BOSCH 00577281
82,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Ariete AT5185396700 Filtr do akumulatorowych odkurzaczy ręcznych 2772, 2769 i 2762
25,85 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,04 zł
Sprzedawca: PG-Service

BOSCH - Filtry - 00655260
68,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

BOSCH - Filtr silnika - 00797623
93,26 zł
Sprzedawca: InstaSpares

Filtry Do Odkurzacza Bosch Flexxo Series 4
37,90 zł
Sprzedawca: LITAGO

Bosch Siemens 12026519 Filtr do odkurzacza pionowego BBH..BCH..akumulatorowego
94,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Bosch 12040193 Filtr
Oryginalna część zamienna, akcesoria
Wysoka jakość
Dopasowany
Wyprodukowano w Chinach
Pasuje do: BBS711AU/01 BBS711W/01 BBS712A/01 BBS712CN/01 BCS711A/01 BCS711EXT/01 BCS711GB/01 BCS711MAT/01 BCS711WAU/01 BCS711XXL/01 BCS712FCAU/01 BCS712GB/01 BCS712XXL/01 BKS711GH/01 BKS711MALL/01 BKS711MTB/01 BKS711XXL/01 BSS71125AH/01 BSS711W/01 Akumulatorowy odkurzacz ręczny
- Model
- 12040193
- Producent
- Zakres dostawy
- Filtry
- EAN
- 4251901944085
- Numer producenta
- 12040193
- Model
- 12040193
- Producent
- Zakres dostawy
- Filtry
- EAN
- 4251901944085
- Numer producenta
- 12040193
Pasuje również do tego

zestaw 2 zasłon zewnętrznych Zasłona zaciemniająca, nieprzezroczysta, ogrodowa Patio Balkon Wodoodporna ochrona przed słońcem i prywatność Zasłona zewnętrzna (132 * 213 cm, ciemnoszara)
78,71 zł/1m
167,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Lina do ciągnięcia sanek VT-Sport z drewnianym uchwytem LFS00130
25,68 zł
Sprzedawca: Spielgeist

Odkurzacz, Bosch BBS711ANM, Bezprzewodowy odkurzacz ręczny, Unlimited 7 ProAnimal, Silnik TurboSpin, 82 dB(A), Akumulator 3,0 Ah, 18,0 V
1 390,37 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

HP 62 podwójny zestaw z oryginalnymi czarnymi/trójkolorowymi atramentami, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Tusz na bazie pigmentu, Atrament barwnikowy, 2 szt., 200 stron(y)
214,61 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

Bosch 1.600.A01.1T8, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), 4 Ah, 18 V, BOSCH, Czarny
205,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

SodaStream Terra biała, wartościowy zestaw 3 butelek
544,39 zł
Sprzedawca: Sotel

TRESKO® Elastyczny wąż ogrodowy Premium 30 m | Elastyczny wąż wodny z potrójnym rdzeniem lateksowym | Rozciągliwy wąż flexi | Wszystkie złącza wykonane z wysokiej jakości mosiądzu
7,33 zł/1m
219,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Relaxdays Uniwersalne ramię chwytne, chwytak do śmieci, przedłużka ramienia, pomoc w chwytaniu dla seniorów, aluminium, 76 cm, srebrno-czarne
88,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Zestaw boosterów Pokemon Mega Ewolucje, wersja niemiecka (ME01)
1 492,69 zł
Sprzedawca: TCC-SHOP

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Bosch BHZUB1830, Bateria, Pionowy odkurzacz, Czarny, 18 V, Bosch, Unlimited 6, Unlimited 8 Gen 2, Unlimited 7
303,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Radio słoneczne, radio na korbkę z latarką LED, awaryjne radio pogodowe AM/FM, akumulator 2000 mAh, dynamo na korbkę, power bank do smartfona
130,74 zł
-45,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zelurxx

torba transportowa walizka uniwersalna składana torba bagażowa na kółkach rozszerzalna torba walizkowa, L
170,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Bosch 12023350 Filtr do BBS..., BCS...,hoover
130,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
430,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
32,98 zł/1l
16,49 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

vidaXL Pokrowiec na meble ogrodowe w kształcie litery L 12 oczek 250×250×90 cm
21,60 zł/1m²
134,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Bomann PC-EKP 1210, Czarny, Stal nierdzewna, Blat, 36 cm, Ceramiczna, Szkło ceramiczne, 1 stref(y)
216,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

SONAX Balsam do pielęgnacji skóry 250 ml
167,44 zł/1l
41,86 zł
Sprzedawca: TR8

Midischrank >Suzette< in Weiß aus MDF - 40x134x32cm (BxHxT)
743,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

Braun ThermoScan 3, Kontaktowy, Biały, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
106,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Simba 107174109 - 3 in 1 Schaukel, Seil vormontiert, Schaukelhöhe ca. 120cm, Sitzbreite 28cm
188,40 zł
Sprzedawca: somnia24

Masseno Narożnik POTARO z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Kremowy, POSO 100
1 499,00 zł
Sprzedawca: masseno

HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
1 830,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

De’Longhi PAC ES72 Classic, Przenośny klimatyzator powietrza, Chłodzenie, Osuszanie, Wentylator, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Używany
1 586,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: ScorpionElektro

29080 Taca do płukania stóp 56 x 46 x 9 cm
149,73 zł/1m²
38,57 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 180x200, wyprodukowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku od opisu do wstawienia filtra. Gladly again
Wszystko OK od opisu do wstawienia filtra. Cieszę się ponownie.
Oceniono dnia 1 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bosch
Bardzo dobra, szybka dostawa
Oceniono dnia 14 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wszystko tu pasuje!
Dobrze i tanio! Wielkie dzięki
Oceniono dnia 12 listopada 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo zadowolony
Wszystko jest super, jestem bardzo zadowolony.
Oceniono dnia 14 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest w porządku!
Wszystko jest w porządku!
Oceniono dnia 13 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka











Darmowa wysyłka

Sillar 2× filtr przedni silnika HEPA – zamiennik, kompatybilny z Dyson V11 (SV14, SV15, SV17), zastępuje 970013-02



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
62,99 zł
Sprzedawca: CSVK

Filtr Ariete AT5185394410 do odkurzacza Redforce 2739
25,85 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,04 zł
Sprzedawca: PG-Service

Zestaw filtrów SILLAR do AEG & Electrolux Pure Q9 / QX9 – 4× filtry zmywalne + szczotka do czyszczenia
59,00 zł
Sprzedawca: CSVK

KOMA HFBS4 - Filtr HEPA do odkurzaczy Bosch GAS25, Hitachi, Metabo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
81,60 zł
Sprzedawca: KOMAONLINE

Zestaw Akcesoriów Rowenta Zr294002
81,96 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
76,22 zł
Sprzedawca: PG-Service

KOMA HFLV300 - Filtr Hepa do oczyszczacza powietrza Levoit Core 300, 300S, P350
81,60 zł
Sprzedawca: KOMAONLINE

KOMA HFML2 - Filtr Hepa do odkurzaczy piorących Miele Triflex HX1



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
54,40 zł
Sprzedawca: KOMAONLINE

Filtr do odkurzacza Amica HEPA wlotowy/wylotowy zamiennik 2 szt.
45,99 zł
Sprzedawca: PRIMESALE

KOMA HFBS3 - Filtr Hepa do odkurzaczy Bosch BSGL5 Serie, Org. Gr. BBZ154HF



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,30 zł
Sprzedawca: KOMAONLINE

Filtr HEPA do odkurzacza ręcznego Black & Decker 12 V, 24 Wh DVC320 DVC320B21 DVC320BRG
30,16 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
28,05 zł
Sprzedawca: PG-Service

Filtry T6 Power do Dyson V16 Piston Animal, 2 szt.
98,00 zł
Sprzedawca: T6Power

Kärcher 2.863-303.0 Filtr nabojowy Kärcher WD/SE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
47,26 zł
Sprzedawca: Karcher_PL

KOMA HFKAR4 – Płaski filtr harmonijkowy do odkurzaczy Kärcher WD4, WD5, WD6



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
32,60 zł
Sprzedawca: KOMAONLINE

KOMA HFRW10 – Filtr do odkurzaczy Rowenta Air Force 360, X-Pert 260 Essential (ZR009001)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,90 zł
Sprzedawca: KOMAONLINE

Filtr Rowenta RS-AC3554 do odkurzacza akumulatorowego AC4461 EXTENSO Cyclonic
17,22 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,01 zł
Sprzedawca: PG-Service

INF Filtr końcowy do odkurzacza ręcznego Dyson V11, 2 sztuki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
115,39 zł
Sprzedawca: INFshop

KOMA HFKAR7 - Filtr Hepa do odkurzaczy Kärcher 2501, 2601, 2701, 3001 hot
21,70 zł
Sprzedawca: KOMAONLINE