5,0



Na podstawie 2 opinii
HOME ELEMENTS Kubek porcelanowy 500 ml, Klimt, Pocałunek czarny
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
62,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,27 zł-5%
+ 17,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Filiżanki do herbaty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
HOME ELEMENTS Hrnek 300 ml, Mucha28,75 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,62 zł
Sprzedawca: TradeConcept

Więcej informacji o reklamie
Kubek Home Elements Poppies czarny32,37 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,75 zł
Sprzedawca: TradeConcept

Więcej informacji o reklamie
Porcelanowy kubek Gęś115,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
HOME ELEMENTS Porcelanowa filiżanka ze spodkiem 2 x 250 ml, Lawenda151,72 zł
-7,59 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,13 zł
Sprzedawca: TradeConcept

HOME ELEMENTS Kubek porcelanowy 350 ml, Klimt, Pocałunek czarny
32,37 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,75 zł
Sprzedawca: TradeConcept

HOME ELEMENTS Kubek porcelanowy 360 ml, Mucha Zima
35,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,19 zł
Sprzedawca: TradeConcept

HOME ELEMENTS Porcelanowa filiżanka ze spodkiem 2 x 250 ml, Klimt Kiss, ciemna
144,48 zł
-7,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
137,26 zł
Sprzedawca: TradeConcept

HOME ELEMENTS Kubek porcelanowy 360 ml, ze spodkiem, Klimt Adele
80,47 zł
-4,02 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
76,45 zł
Sprzedawca: TradeConcept

HOME ELEMENTS Kubek porcelanowy 500 ml, Lawenda
85,70 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
81,82 zł
Sprzedawca: TradeConcept

HOME ELEMENTS Kubek porcelanowy 500 ml, słonecznik
37,79 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,97 zł
Sprzedawca: TradeConcept

HOME ELEMENTS Kubek porcelanowy 300 ml, Mucha Zima
33,49 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,82 zł
Sprzedawca: TradeConcept

HOME ELEMENTS Kubek porcelanowy 400 ml, Mucha Zima
43,22 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,06 zł
Sprzedawca: TradeConcept

HOME ELEMENTS Kubek porcelanowy 300 ml, lawendowy
23,33 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,59 zł
Sprzedawca: TradeConcept

HOME ELEMENTS Kubek porcelanowy 500 ml, serca
23,33 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,16 zł
Sprzedawca: TradeConcept

Home Elements Filiżanka do kawy ze spodkiem, 250 ml, zestaw 6 sztuk
135,44 zł
-6,77 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,67 zł
Sprzedawca: TradeConcept

HOME ELEMENTS Zestaw Espresso Chapo 2 x 90 ml, Lawenda
83,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
78,85 zł
Sprzedawca: TradeConcept

HOME ELEMENTS Kubek porcelanowy 6 sztuk, serce, 340 ml
205,13 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

ARÔME HOME Kubek 300 ml, lodowisko
23,33 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,16 zł
Sprzedawca: TradeConcept

Kubek porcelanowy 470ml HARRY
23,59 zł
Sprzedawca: VISO

ARÔME HOME Kubek 300 ml, Piernik 2025
23,33 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,16 zł
Sprzedawca: TradeConcept
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Większy porcelanowy kubek o pojemności 500 ml ozdobiony jest słynnym dziełem austriackiego malarza i grafika Gustava Klimta. Kubek jest idealny do herbaty, wiedeńskiej kawy lub gorącej czekolady.
Dopasuj kubek do innych porcelanowych elementów z tej samej kolekcji, a otrzymasz wspaniały prezent dla wielbiciela sztuki.
Zawiera pudełko upominkowe
Pojemność: 500 ml
Wykonany z wysokiej jakości porcelany kostnej NEW BONE CHINAktóra charakteryzuje się eleganckim i naturalnym kremowo-białym kolorem z subtelnym połyskiem i wyjątkową trwałością, pozostając jednocześnie lekką i delikatną.
Można myć w zmywarce. Zalecamy stosowanie żelu do mycia naczyń i programu mycia ręcznego lub ECO. w maksymalnej temperaturze 55°C
Idealna temperatura to 40-45 °C.
Nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej.
Motyw najsłynniejszego obrazu Gustava Klimta Pocałunek zdobi duży porcelanowy kubek o pojemności 500 ml.
Wysokiej jakości cienka porcelana "New bone"
Nie można myć w zmywarce ani używać w kuchence mikrofalowej.
- Materiał
- Porcelana
- Kolor
- Czarny
- Producent
- HOME ELEMENTS
- Zakres dostawy
- Pudełko upominkowe
- EAN
- 8595556489123
- Numer producenta
- KLIMT0085
- Materiał
- Porcelana
- Kolor
- Czarny
- Producent
- HOME ELEMENTS
- Zakres dostawy
- Pudełko upominkowe
- EAN
- 8595556489123
- Numer producenta
- KLIMT0085
Pasuje również do tego

HOME ELEMENTS Kubek porcelanowy 400 ml, Klimt, Pocałunek ciemny
37,97 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,07 zł
Sprzedawca: TradeConcept

DUO ART GALLERY zestaw 4 klasycznych kubków 360 ml GUSTAV KLIMT Nowa porcelana Bone China
121,50 zł
Sprzedawca: homerci

HOME ELEMENTS Kubek porcelanowy 360 ml, Mucha Zima
35,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,19 zł
Sprzedawca: TradeConcept

HOME ELEMENTS Kubek porcelanowy 350 ml, Klimt, Pocałunek czarny
32,37 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,75 zł
Sprzedawca: TradeConcept

HOME ELEMENTS Porcelanowy kubek z łyżeczką 280 ml, Klimt Kiss, czarny
35,26 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,50 zł
Sprzedawca: TradeConcept

DUO ART GALLERY Zestaw 2 filiżanek do espresso 90 ml THE KISS CLASSIC ze spodkami, nowa porcelana Bone China
78,99 zł
Sprzedawca: homerci

Zestaw generatora solarnego EASYmaxx 4500mAh
175,08 zł
Sprzedawca: Sotel

2 kubki do kawy duży zestaw 250ml kubek z łyżeczką "Pocałunek" Gustav Klimt pomysł na prezent porcelana
132,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

DUO ART GALLERY Kubek beczułka 430 ml THE KISS z sitkiem do herbaty, nowa porcelana Bone China
43,00 zł
Sprzedawca: homerci

Sztuczna roślina bambus 100 cm
121,41 zł/1kg
169,97 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Krups Arabica EA 81R8, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny
1 673,06 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Blender ręczny TURBO 1200W LEHMANN CHOPSUI mikser, blender ze stali nierdzewnej trzepaczka,, trzepaczka zestaw 9w1, tarcze do ścierania ziemniaków
154,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Lampa stojąca Grundig LED RGB 140 cm – lampa stojąca z regulacją jasności RGBW – lampa narożna do salonu, w zestawie z pilotem i czujnikiem muzyki
209,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Fritownica bezolejowa Airfryer o pojemności 12 litrów, z podwójną komorą i oknem umożliwiającym podgląd, wyposażona w 2 oddzielne kosze, funkcję Dual Cook, synchronizacji zakończenia gotowania, bezolejowe smażenie, moc 2600W, sterowanie cyfrowe, oszczędność czasu
434,26 zł
-8,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
425,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

kubek kubas prosty 610ml THE KISS ECRU by Gustav Klimt
64,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Kubek do kawy Duo Klimt Pocałunek wykonany z porcelany, kubek, filiżanka do herbaty, filiżanka do kawy z uchwytem 430 ml
29,20 zł
Sprzedawca: homerci

HOME ELEMENTS Porcelanowa filiżanka ze spodkiem 2 x 250 ml, Klimt Kiss, złota
83,32 zł
Sprzedawca: TradeConcept

HOME ELEMENTS Porcelanowa filiżanka ze spodkiem 2 x 250 ml, Klimt Kiss, ciemna
144,48 zł
-7,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
137,26 zł
Sprzedawca: TradeConcept

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Goebel Gustav Klimt - Der Kuss (Künstlertasse, Bone China)
216,03 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Dywan do salonu z wysokim włosiem, jednokolorowy design, długie runo, shaggy, nowoczesny i miękki, Rozmiar: 80 x 150 cm, Kolor: Jasnoszary
199,90 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Carpettex

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Szklany czajnik Ecosa z ustawieniem temperatury | 40°C - 100°C | 1,8 L | 2200 W | Wyświetlacz LCD | Oświetlenie LED | Wysokiej jakości stal nierdzewna
126,86 zł
Sprzedawca: Enstore

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

WENKO Termiczna folia okienna z przyssawkami, 59x114 cm, chroni przed zimnem i przegrzaniem
42,61 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

24 szt. Zestaw sztućców ze stali nierdzewnej 18/10 w pudełku na jajka Zestaw sztućców uniwersalny srebrny
393,08 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

BRUBAKER Zen Garden, Antracyt, Szary, Metal, Ceramika, Tkanina, Sypialnia, Czarny, Chłopak, dziewczyna, E14
179,95 zł
Sprzedawca: BRUBAKER
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy design
Kolor Czarny
Bardzo ładne, wysokiej jakości wykonanie w bezkonkurencyjnej cenie. Również opakowanie prezentuje się znakomicie. Idealny jako prezent lub element dekoracyjny, a także oczywiście do codziennego użytku. Przyciąga wzrok miłośników sztuki.
Oceniono dnia 12 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo ładny kubek.
Kolor Czarny
Bardzo ładny kubek.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw 6 filiżanek ze spodkami, 300 ml, kolor zielony, wykonane z porcelany, marka Wilmax
370,98 zł
Sprzedawca: Rheinline

Zestaw 6 filiżanek ze spodkami, pojemność 300 ml, kolor lawenda, wykonane z porcelany, marka Wilmax
368,45 zł
Sprzedawca: Rheinline

GiftyCity Kubek 250 ml, Praga 1
26,94 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,59 zł
Sprzedawca: TradeConcept

Zestaw do herbaty Dimono w stylu azjatyckim, wykonany z czarnego żeliwa | 4-częściowy: czajniczek 1,3 l, podgrzewacz, 2 filiżanki i sitko | Delikatna faktura z wypukłościami



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
58,89 zł
Sprzedawca: Geheimshop-de

Zestaw 6 filiżanek Wilmax o pojemności 250 ml, wraz z podstawkami, w białym kolorze, wykonanych z porcelany



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
237,75 zł
Sprzedawca: Rheinline

Świąteczny kubek porcelanowy Świąteczny prezent 400 ml Białe i złote skarpetki
28,92 zł
Sprzedawca: EDANTI

Prezent na 70. urodziny dla kobiety - limitowany kubek marmurowy ze złotym nadrukiem
285,08 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Kubek Home Elements Poppies czarny
32,37 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,75 zł
Sprzedawca: TradeConcept

Kubek 10cm porcelana z motywem cytryny żółty / biały



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
76,46 zł
Sprzedawca: Cactula

Zestaw szklanek do herbaty, 6 sztuk, 246 ml – szklanki do kawy z uchwytem – szklanki do cappuccino/latte
87,39 zł
Sprzedawca: Benza-nl

Zestaw 6 filiżanek Wilmax, pojemność 460 ml, kolor biały, wykonane z porcelany



2,7Średnia ocena: 2,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
131,55 zł
Sprzedawca: Rheinline

Szklanka do herbaty dla kota z sitkiem w pokrywce
76,34 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
72,72 zł
Sprzedawca: Social-Discount

Zestaw 6 filiżanek Wilmax, pojemność 380 ml, kolor biały, wykonane z porcelany



2,7Średnia ocena: 2,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
118,23 zł
Sprzedawca: Rheinline

Zestaw 6 filiżanek Wilmax, pojemność 280 ml, kolor biały, wykonane z porcelany
113,93 zł
Sprzedawca: Rheinline

Kubek szklany filiżanka do kawy filiżanka do herbaty ze spodkiem szkło 250 ml 6 szt.
119,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Camelia Zestaw filiżanek do herbaty – japońska kultura herbaty w najpiękniejszej formie
72,04 zł
Sprzedawca: Goodwei

Camelia Zestaw filiżanek do herbaty – japońska kultura herbaty w najpiękniejszej formie
72,04 zł
Sprzedawca: Goodwei

Zestaw 4 japońskich kubków Fuji – ceramiczne filiżanki bez ucha, zaokrąglony kształt
72,04 zł
Sprzedawca: Goodwei

Zestaw 4 japońskich kubków Fuji – ceramiczne filiżanki bez ucha, zaokrąglony kształt
72,04 zł
Sprzedawca: Goodwei

Filiżanka ceramiczna w kształcie dyni z pokrywką i łyżeczką, pojemność 250 ml
265,08 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion