5,0



Na podstawie 1 opinii
LK Baits Nutrigo Extra Bloodworm 24mm 250ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
48,35 zł
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Zanęty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

LK Baits Nutrigo Predator Pop-up 30 mm 400 ml
125,25 zł/1l
50,10 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Mango 20 mm 100 ml
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Plankton 04190117
427,40 zł/1kg
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Spice Shrimp 24mm 250ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Compot N.H.D.C. 20 mm 100 ml
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits boilie Nutrigo Feed-Ex Honey Rape 20mm 800g
70,40 zł/1kg
56,32 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Jeseter Special Boilies Cheese 18mm 1kg
50,09 zł/1kg
50,09 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Balanc 200ml 04190165
53,13 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Lukas Krasa Boilies Paste 200ml 04071801
241,75 zł/1l
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Balanc Boilies 20mm 250ml 05090102
293,52 zł/1l
73,38 zł
Sprzedawca: VISO

Starbaits Boilie SK30 200g 24mm
14,66 zł
Sprzedawca: Rybina

LK Baits Jeseter Special Booster Beluga Halibut 500ml
4,88 zł/1kg
48,81 zł
Sprzedawca: VISO

Chytil Rohlíkové Boilies 8 mm 22 g scopex
15,35 zł
Sprzedawca: Rybina

LK Baits Paste Fluoro 250 ml Smak: Compot N.H.D.C.
42,20 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

MVDE Carp Groundbait Strawberry 1kg
26,36 zł/1kg
26,36 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits CUC! 40 g Smak: Ananas
669,00 zł/1kg
26,76 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Fresh Boilies Restart Mussel 18mm, 250ml
29,21 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Jeseter Special Paste Cheese 200ml
194,70 zł/1l
38,94 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits CUC! Nugget Bloodworm 10 mm, 1 kg
43,33 zł/1kg
43,33 zł
Sprzedawca: VISO

Chytil Perličky Foukačky 14 mm 20 g scopex
302,00 zł/1kg
6,04 zł
Sprzedawca: Rybina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
NUTRIGO EXTRA BLOODWORM - Całkowita nowość i najskuteczniejsza przynęta do połowu karpi. Dodatkowa dawka esencji patentowej zastosowana wewnątrz przynęty jest absolutną innowacją na rynku wędkarskim i najbardziej soczystą przynętą, jaką kiedykolwiek opracowano do połowu karpi. Uwalniająca się esencja patentowa wnosi do wody tyle naturalnego sygnału, że jest on odpowiednikiem kilku kilogramów żywych okazów i wabi ryby kilka razy szybciej niż dotychczas produkowane przynęty.
Nutrigo Extra przekłuwa się igłą i klasycznie nawleka na włos pod haczykiem (czas działania wynosi do 24 godzin). W celu szybszego uwalniania, krótkich spacerów lub łowienia zimą, przynętę można przekłuć wielokrotnie (czas działania wynosi do 12 godzin). Do użytku przez cały rok!
Specyfikacja:
Nutrigo Extra przekłuwa się igłą i klasycznie nawleka na włos pod haczykiem (czas działania wynosi do 24 godzin). W celu szybszego uwalniania, krótkich spacerów lub łowienia zimą, przynętę można przekłuć wielokrotnie (czas działania wynosi do 12 godzin). Do użytku przez cały rok!
Specyfikacja:
- wykonane ręcznie.
- chroniony patentem
- średnica jest przybliżona
- na powierzchni przynęty może znajdować się ciecz
- przynęta może zmienić kolor
- Producent
- LK-Köder
- EAN
- 8595602020546
- Producent
- LK-Köder
- EAN
- 8595602020546
Pasuje również do tego

LK Baits Nutrigo Predator Pop-up 30 mm 400 ml
125,25 zł/1l
50,10 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Feed-Ex Honey Corn 20mm 800g
70,40 zł/1kg
56,32 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Cheese Pojemność 250 ml - Rozmiar 24 mm
322,33 zł/1kg
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Plankton 04190117
427,40 zł/1kg
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Mango 20 mm 100 ml
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Spice Shrimp 24mm 250ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Plankton 24mm 250ml
193,40 zł/1l
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Compot N.H.D.C. 20 mm 100 ml
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Peper 24mm 250ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Nutrigo Extra Cheese Objem 400 ml - Velquost 30mm
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Compot N.H.D.C. 24mm 250ml
193,40 zł/1l
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Bloodworm 30mm 400ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Wild Strawberry 24mm 250ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Wild Strawberry 20mm 200ml
50,47 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

Einhell TC-PG 10/E5, 4 l, Benzynowy, 1000 W, 63,5 cm³, Silnik synchroniczny, 3000 RPM
976,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

LK Baits Jeseter Special Boilies Cheese 18mm 1kg
50,09 zł/1kg
50,09 zł
Sprzedawca: VISO

Carp Zoom Corn XXL Kukurydza Mamut 220ml Smak: Wanilia
180,96 zł/1kg
22,62 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Pop Up – pelety w dipie Amur Special 17 mm 40 g
669,00 zł/1kg
26,76 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits CUC! Nugget Balanc 17 mm 150 ml Smak: Bloodworm
28,55 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Feed-Ex Garlic Liver 20mm 800g
67,12 zł/1l
53,70 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Balanc 200ml 04190162
265,65 zł/1l
53,13 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits boilie Nutrigo Feed-Ex Honey Rape 20mm 800g
70,40 zł/1kg
56,32 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Predator 500g, 45mm
191,82 zł/1kg
95,91 zł
Sprzedawca: VISO

Łódź wędkarska GPS, łódź z przynętą, 180 punktów pozycjonowania, odległość zdalnego sterowania 800, obciążenie 6,6 funta, inteligentny rejs, automatyczny powrót, 20000 mAh
1 570,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund

LK Baits Nutrigo Extra Plankton 30mm 400ml
120,87 zł/1l
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

12000mAh GPS łódź wędkarska z 3 pojemnikami na przynętę Bezprzewodowa łódź wędkarska z funkcją automatycznego powrotu
621,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: funnyshopping

Boilie 20mm 10kg Mulberry Magic
19,80 zł/1kg
197,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl

ACRA Outdoor Shelter XXL, parasol 300 cm z bocznymi ściankami i stabilizującymi drążkami
533,82 zł
Sprzedawca: ACRA

Tasty Baits Scopex- Bolie - 20mm - 10kg
19,80 zł/1kg
197,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl

LK Baits Nutrigo Balanc 200ml Smak Kwas Nutric: Średnica 24mm
265,65 zł/1l
53,13 zł
Sprzedawca: VISO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Coppens Halibut Base Pellet - 19kg - 20mm - Pellet rybny - Karma dla karpi / sumów
285,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl
15,05 zł/1kg