Xiaomi Humidifier 2 Lite Luftbefeuchter

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

130,05 zł

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

śr. 30 września
Nasze najlepszeoferty
Nawilżacze powietrza i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Medisana AH 663, Czarny, Biały, LED, 1,4 m, 25 W, Prąd przemienny, 220-240 V
Medisana AH 663, Czarny, Biały, LED, 1,4 m, 25 W, Prąd przemienny, 220-240 V
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
245,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Nawilżacz powietrza jonizator dyfuzor z olejkami WT5000ION ultradźwiękowy, aromaterapia, pokój do 35m2, wydajny 300ml/h
Nawilżacz powietrza jonizator dyfuzor z olejkami WT5000ION ultradźwiękowy, aromaterapia, pokój do 35m2, wydajny 300ml/h
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
137,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Zdjęcie produktu dla Deerma - DEM-F951W - Nawilżacz powietrza
Deerma - DEM-F951W - Nawilżacz powietrza
265,43 zł
Sprzedawca: Shopmobile
Zdjęcie produktu dla Beurer AROMA DIFFUSER LA30 BEURER
Beurer AROMA DIFFUSER LA30 BEURER
327,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Nawilżacz powietrza z aromaterapią Ruhhy 22739
Nawilżacz powietrza z aromaterapią Ruhhy 22739
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 89
129,37 zł
Sprzedawca: Eoshop
Zdjęcie produktu dla Nawilżacz Xiaomi Smart 2 EU, 350 ml/h, 4.5 l, MI Home, tryb automatyczny, dyfuzor do aromaterapii, biały
Nawilżacz Xiaomi Smart 2 EU, 350 ml/h, 4.5 l, MI Home, tryb automatyczny, dyfuzor do aromaterapii, biały
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
168,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Grundig Nawilżacz i Dyfuzor Aromatów 4,3L - Dyfuzor olejków eterycznych - Nawilżacz z higrometrem i timerem - Pomieszczenia od 15 do 35m2 - z lampką nocną - Czarny
Grundig Nawilżacz i Dyfuzor Aromatów 4,3L - Dyfuzor olejków eterycznych - Nawilżacz z higrometrem i timerem - Pomieszczenia od 15 do 35m2 - z lampką nocną - Czarny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 117
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo
Zdjęcie produktu dla Nawilżacz Dyfuzor Aroma Wood Ultradźwiękowy Dyfuzor Olejków LED Lampa Zapachowa Nawilżacz Powietrza Olejki Zapachowe Aromaterapia Nawilżacz Pokoju Biuro Joga Reto
Nawilżacz Dyfuzor Aroma Wood Ultradźwiękowy Dyfuzor Olejków LED Lampa Zapachowa Nawilżacz Powietrza Olejki Zapachowe Aromaterapia Nawilżacz Pokoju Biuro Joga Reto
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 206
12,49 zł
-12%
10,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Philips 2000 series Air Humidifier HU2510/10 Seria 2000, Biały, Plastik, 1,2 m, 11 W, Prąd przemienny, 220-240 V
Philips 2000 series Air Humidifier HU2510/10 Seria 2000, Biały, Plastik, 1,2 m, 11 W, Prąd przemienny, 220-240 V
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
292,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla 2-litrowy nawilżacz z podwójnym strumieniem i oświetleniem LED, funkcja zimnej mgiełki, automatyczne wyłączanie, przenośny nawilżacz stołowy do sypialni
2-litrowy nawilżacz z podwójnym strumieniem i oświetleniem LED, funkcja zimnej mgiełki, automatyczne wyłączanie, przenośny nawilżacz stołowy do sypialni
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
81,49 zł
2% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
Zdjęcie produktu dla Nawilżacz chmury deszczowe chmury deszczowe światło nocne dyfuzor z 7 zmianami kolorów dla domu biura pokoju Retoo
Nawilżacz chmury deszczowe chmury deszczowe światło nocne dyfuzor z 7 zmianami kolorów dla domu biura pokoju Retoo
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
69,89 zł
-20%
55,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Xiaomi Smart Evaporative Humidifier EU Air humidifier 4 l 9 W White
Xiaomi Smart Evaporative Humidifier EU Air humidifier 4 l 9 W White
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
1 652,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla 2L Nawilżacz z podwójnym rozpylaczem i podświetleniem LED Automatyczny wyłącznik nawilżacza Przenośny nawilżacz biurkowy do sypialni Dom Pokój dziecka
2L Nawilżacz z podwójnym rozpylaczem i podświetleniem LED Automatyczny wyłącznik nawilżacza Przenośny nawilżacz biurkowy do sypialni Dom Pokój dziecka
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
81,49 zł
2% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
Zdjęcie produktu dla Bomann PC-LB 3077, Czarny, Biały, LED, 25 W, Prąd przemienny, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
Bomann PC-LB 3077, Czarny, Biały, LED, 25 W, Prąd przemienny, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
336,03 zł
Sprzedawca: Sotel
Zdjęcie produktu dla Philips 2000 series Nawilżacz powietrza HU4813/10 z serii 2000, Czarny, Czarny, Plastik, 1,8 m, 1,6 m, 18 W
Philips 2000 series Nawilżacz powietrza HU4813/10 z serii 2000, Czarny, Czarny, Plastik, 1,8 m, 1,6 m, 18 W
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 74
1 176,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Nawilżacz powietrza Wick WH525E
Nawilżacz powietrza Wick WH525E
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
196,82 zł
Sprzedawca: Di-Life
Zdjęcie produktu dla Berdsen BD-502 Zvlhčovač vzduchu 250 ml/h, objem nádrže 2,6 l, bílý
Berdsen BD-502 Zvlhčovač vzduchu 250 ml/h, objem nádrže 2,6 l, bílý
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
148,25 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Philips 1000 series Nawilżacz powietrza, Biały, Plastik, 1,5 m, 19 W, Prąd przemienny, 220-240 V
Philips 1000 series Nawilżacz powietrza, Biały, Plastik, 1,5 m, 19 W, Prąd przemienny, 220-240 V
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
331,99 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Zdjęcie produktu dla ESPERANZA nawilżacz powietrza Cool Vapor EHA005
ESPERANZA nawilżacz powietrza Cool Vapor EHA005
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
61,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Osuszacz powietrza Alpina – elektryczny osuszacz powietrza o wydajności 330 ml/dobę – osuszacz do piwnic, sypialni i biur o powierzchni do 50 m² – wyjmowany zbiornik na wodę – osuszacz powietrza – biały
Osuszacz powietrza Alpina – elektryczny osuszacz powietrza o wydajności 330 ml/dobę – osuszacz do piwnic, sypialni i biur o powierzchni do 50 m² – wyjmowany zbiornik na wodę – osuszacz powietrza – biały
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
365,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Nawilżacz Xiaomi Humidifier 2 Lite E to wydajne urządzenie, które doskonale zadba o komfort twojego domu. 
Dzięki swojej pojemności zbiornika na wodę wynoszącej 4 litry, masz zapewnioną długotrwałą pracę bez konieczności ciągłego uzupełniania wody. 

Zaawansowana technologia nawilżania zapewnia wydajność na poziomie 300 ml na godzinę, co pozwala na szybkie i skuteczne nawilżenie powietrza w pomieszczeniu. 
Już nie będziesz musiał/a martwić się o suchą skórę, podrażnione oczy czy problemy z oddychaniem.

Nawilżacz Xiaomi Humidifier 2 Lite E został również wyposażony w funkcję regulacji natężenia nawilżania, dzięki czemu możesz dostosować poziom nawilżania do swoich indywidualnych potrzeb. 
Dodatkowo, dzięki niskiemu poziomowi hałasu, możesz cieszyć się spokojem i ciszą podczas korzystania z urządzenia.

Ten nawilżacz w kolorze białym nie tylko spełnia swoje funkcje perfekcyjnie, ale również prezentuje się elegancko i nowocześnie. 

Przygotuj się na doskonały klimat w swoim domu dzięki nawilżaczowi Xiaomi Humidifier 2 Lite E.
Nowy nawilżacz Xiaomi Humidifier 2 Lite E to niezastąpione urządzenie, które zapewni Ci przyjemny i zdrowy klimat w twoim domu. Dzięki pojemności zbiornika na wodę o pojemności 4 litrów, będziesz mógł cieszyć się nawilżoną powietrzem przez długi czas bez konieczności częstego uzupełniania. Jest to nawilżacz idealny dla osób cierpiących na suche powietrze, uczucie suchości w gardle i ciągłe zmęczenie. Dzięki wydajności nawilżania 300 ml na godzinę, wilgotność w pomieszczeniu zostanie szybko i skutecznie zrównoważona, zapewniając Ci komfort i ulgę. Xiaomi Humidifier 2 Lite E został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania. Posiada intuicyjny panel kontrolny, który umożliwia łatwe dostosowanie ustawień nawilżania. Dodatkowo, dzięki funkcji cichej pracy, nawilżacz nie będzie przeszkadzał Ci podczas odpoczynku czy snu. Bezpieczeństwo Twojego domu jest dla nas ważne. Dlatego nawilżacz Xiaomi Humidifier 2 Lite E jest wyposażony w funkcję automatycznego wyłączania w przypadku, gdy poziom wody w zbiorniku będzie zbyt niski. Możesz spać spokojnie, wiedząc że Twój nawilżacz pracuje bezpiecznie i niezawodnie. Ciesz się zdrowym klimatem w swoim domu dzięki nawilżaczowi Xiaomi Humidifier 2 Lite E. Zamów już dziś i przekonaj się o jego skuteczności!
  • Package features / Gross depth (mm): 355 mm
  • Package features / Gross height (mm): 230 mm
  • Package features / Gross width (mm): 235 mm
  • Package features / Packing quantity: 1.00 szt.
  • Package features / Paper/Pasteboard: 490 g
  • Package features / Plastic (No PET): 10.00 g
  • Package features / Tare weight (kg): 0.5 kg
  • Package features / Volume (m3): 0.01918775 m³
  • Package features / Embeeded battery: No
  • Package features / WEEE tax: CL109:5:2017-04-01
  • Package features / Gross depth master carton: 480 mm
  • Package features / Gross width master carton: 470 mm
  • Package features / Gross height master carton: 407 mm
  • Package features / Net weight master carton: 9.932 kg
  • Package features / Tare weight master carton: 1.561 kg
  • Package features / Palette Qty: 100 szt.
  • Technical details / Gross weight: 1.9 kg
  • Technical details / Net weight: 1.40 kg
  • Technical details / Wydajność nawilżania: 300 ml/godz
  • Technical details / Technika parowania: -
  • Technical details / Wydajność oczyszczania powietrzy: No
  • Technical details / Inne funkcje: Top water refill without lifting the lid easy, hassle-free access
  • Technical details / Producer: Xiaomi
  • Producer product name: BHR6605EU
  • Producer product family: Humidifier 2 Lite EU
  • : 24 miesiąc
  • Opis ogólny / kolor: White
  • Opis ogólny / Pojemność zbiornika na wodę: 4 L
  • Praca / Poziom hałasu Lc IEC: 38 dB
  • Zarządzanie energią / Moc: 23 W
  • Ergonomia / Wskaźnik poziomu wody: Yes
  • Pozostałe właściwości / Funkcje regulowane: 99.9% antibacterial efficiency water tank


Xiaomi Humidifier 2 Lite to kompaktowy nawilżacz powietrza, idealny na każdą porę roku: w cieplejszych miesiącach zapewnia przyjemną i świeżą wilgotność powietrza, a w chłodniejszych pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji i poprawia samopoczucie. Dzięki temu nawilżacz 2 Lite zawsze zapewnia optymalne warunki w Twoim domu!

Nawilżacz 2 Lite ma wymiary zaledwie 19×20×31,5 cm (długość×szerokość×wysokość), dzięki czemu można go umieścić w dowolnym miejscu. Na przedniej stronie nawilżacza znajduje się pokrętło, za pomocą którego można ustawić pożądaną wilgotność powietrza. Z przodu znajduje się również wskaźnik poziomu wody w zbiorniku, dzięki czemu od razu widać, czy trzeba go uzupełnić. Na górze nawilżacza znajduje się dysza, którą można obracać o 360°, co pozwala kontrolować kierunek rozpylania.

Górna część nawilżacza jest łatwa do zdjęcia, co ułatwia uzupełnianie zbiornika wodą – choć nie zawsze jest to konieczne. Zbiornik na wodę można również napełnić w inny sposób.



Zdrowsze środowisko

Nawilżacz Xiaomi 2 Lite tworzy idealne środowisko do życia w domu. Zbiornik z powierzchnią pokrytą jonami srebra utrzymuje wodę w czystości przez cały czas, dzięki czemu nie wdychasz brudu i bakterii wraz z mgiełką. Zbiornik o pojemności 4 litrów wystarcza nawet na 30 godzin pracy. Poziom wody można łatwo sprawdzić za pomocą przezroczystego wziernika z pływakiem na zbiorniku.

Z JONAMI SREBRA

Wnętrze zbiornika pokryte jest antybakteryjnymi jonami srebra, które utrzymują wodę w czystości. Dzięki temu mgiełka wodna emitowana przez nawilżacz jest zawsze czysta i idealna dla zdrowia.

MLECZNY OPAR

Nawilżacz emituje do otoczenia mgiełkę powstałą w wyniku atomizacji wody w zbiorniku. Wydajność wynosi 300 ml/h. Pomieszczenie szybko nawilży się do odpowiedniego poziomu, a skóra nie będzie dalej wysuszana.

DUŻY ZBIORNIK

Zbiornik nawilżacza ma pojemność 4 litrów. Nawilżacz może pracować do 30 godzin po jednym napełnieniu. Gdy poziom wody jest zbyt niski, nawilżacz wyłącza się, aby zapobiec uszkodzeniu.

BUDOWA

Nawilżacz składa się z podstawy, wyjmowanego zbiornika i pokrywy. Zbiornik można wyjąć z podstawy i wygodnie umyć w zlewie, obracając go. Zbiornik na podstawie można łatwo napełnić, zdejmując pokrywę lub otwierając pokrywę, aby wlać wodę do środka. Poziom wody można sprawdzić, patrząc na przezroczysty wskaźnik pływakowy w korpusie zbiornika.

OBJĘTOŚĆ

Mgiełka wydostaje się przez obrotowy dozownik w pokrywie nawilżacza. Mgiełka rozpyla się równomiernie we wszystkich kątach pomieszczenia dzięki ruchowi obrotowemu 360°. Zapewnia to pokrycie całego pomieszczenia. Poziom hałasu nawilżacza wynosi zaledwie 38 dB. Cichy szept mgiełki nie zakłóci snu.


Zawartość opakowania

  • Nawilżacz
  • Instrukcja obsługi


Xiaomi Humidifier 2 Lite. Produktfarbe: Weiß. Leistung: 23 W, Netzteiltyp: AC, AC Eingangsspannung: 220 V. Breite: 190 mm, Tiefe: 202 mm, Höhe: 315 mm

Allgemein
Produktfarbe
Weiß
Leistung
23 W
Netzteiltyp
AC
AC Eingangsspannung
220 V
Breite
190 mm
Tiefe
202 mm
Höhe
315 mm

Technische Details
Verdampfungstechnologie
Ultraschall
Fassungsvermögen Wassertank
4 l
Geräuschpegel
38 dB
Befeuchtungsvermögen
300 ml/hr
Betriebszeit
30 h
Steuerung
Drehregler
Design
Produktfarbe
Weiß
Wasserstandsanzeige
Ja
Energie
Leistung
23 W
Netzteiltyp
AC
AC Eingangsspannung
220 V
AC Eingangsfrequenz
50 Hz
Lieferumfang
Anzahl
1
Gewicht und Abmessungen
Breite
190 mm
Tiefe
202 mm
Höhe
315 mm
Gewicht
1,4 kg


Natychmiastowe usuwanie suchości powietrza Wbudowany ceramiczny atomizer nawilżacza Xiaomi Humidifier 2 Lite rozpyla wodę w mikromgiełkę z szybkością uwalniania 300 ml na godzinę, aby zapobiec suchości w pomieszczeniach. Dzięki dużemu zbiornikowi o pojemności 4 l, nawilżacz może pracować nieprzerwanie do 30 godzin bez konieczności uzupełniania wody.

Źródło czystszej wody Wnętrze zbiornika na wodę jest wykonane z antybakteryjnego materiału z jonami srebra, dzięki czemu źródło wody i mgiełka są czyste i chronią Twoje zdrowie.

Łatwe uzupełnianie wody Zbiornik wody posiada przezroczysty wskaźnik, dzięki czemu można sprawdzić poziom wody bez podnoszenia pokrywy. Dzięki zabezpieczeniu przed brakiem wody, urządzenie automatycznie wykrywa poziom wody i zatrzymuje nawilżacz w przypadku jej braku, chroniąc urządzenie.

Nawilżanie 360 Urządzenie jest wyposażone w obrotowy dozownik mgiełki, który obraca się o 360°, aby zapewnić pokrycie całego pomieszczenia bez konieczności ciągłego przestawiania.

Ciesz się snem bez zakłóceń Nawilżacz Xiaomi 2 Lite jest wyposażony w cichy silnik, poziom hałasu podczas pracy wynosi mniej niż 38dB (A) nawet w trybie wysokim, dzięki czemu Twój sen nigdy nie będzie zakłócony.

SPECYFIKACJA

Kolor Biały Napięcie znamionowe 220 V~ Częstotliwość znamionowa 50 Hz Moc znamionowa 23 W Moc nawilżania 300 ml/h Pojemność zbiornika na wodę 4L Hałas 38 dB(A) Waga 1,4 kg Wymiary produktu 190 × 202 × 315 mm

Zawartość opakowania Nawilżacz Xiaomi 2 Lite × 1 Instrukcja obsługi × 1



Xiaomi Humidifier 2 Lite



Dane techniczne



  • Poziom hałasu: 38 dB
  • Wydajność nawilżania: 300 ml/h
  • Pojemność zbiornika na wodę: 4 l
  • Technologia parowania:Para wodna
  • Łatwe czyszczenie:Tak
  • Wbudowany wyświetlacz:Nie
  • Skuteczność usuwania bakterii: 99,9%
  • Materiał obudowy:Tworzywo sztuczne

Zasilanie



  • Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
  • Moc:23 W
  • Napięcie wejściowe AC: 220 V

Waga i wymiary



  • Waga: 1,4 kg
  • Wysokość: 315 mm
  • Średnica produktu: 190 mm
  • Średnica zbiornika na wodę: 185 mm

Kolor



  • Kolor produktu: biały




Szczegóły techniczne

Technologia waporyzacji*
Ultradźwięki
Pojemność zbiornika wody*
4 L
Poziom hałasu
38 dB
Wydajność nawilżania de
300 ml/h
Czas pracy
30 h
Rodzaj sterowania
Obrotowy

Wersja

Kolor produktu*
Kolor biały
Wskaźnik poziomu wody
Tak

Kontrola zużycia energii

Moc*
23 W

Kontrola energii

Typ źródła zasilania*
Prąd alternatywny
Napięcie wejścia AC
220 V
Częstotliwość wejścia AC
50 Hz

Waga i wymiary

Szerokość
190 mm
Głębokość
202 mm
Wysokość
315 mm
Waga
1,4 kg

Zawartość opakowania

Ilość
1


Nawilżacz Xiaomi Humidifier 2 Lite E to wydajne urządzenie, które doskonale zadba o komfort twojego domu. 
Dzięki swojej pojemności zbiornika na wodę wynoszącej 4 litry, masz zapewnioną długotrwałą pracę bez konieczności ciągłego uzupełniania wody. 

Zaawansowana technologia nawilżania zapewnia wydajność na poziomie 300 ml na godzinę, co pozwala na szybkie i skuteczne nawilżenie powietrza w pomieszczeniu. 
Już nie będziesz musiał/a martwić się o suchą skórę, podrażnione oczy czy problemy z oddychaniem.

Nawilżacz Xiaomi Humidifier 2 Lite E został również wyposażony w funkcję regulacji natężenia nawilżania, dzięki czemu możesz dostosować poziom nawilżania do swoich indywidualnych potrzeb. 
Dodatkowo, dzięki niskiemu poziomowi hałasu, możesz cieszyć się spokojem i ciszą podczas korzystania z urządzenia.

Ten nawilżacz w kolorze białym nie tylko spełnia swoje funkcje perfekcyjnie, ale również prezentuje się elegancko i nowocześnie. 

Przygotuj się na doskonały klimat w swoim domu dzięki nawilżaczowi Xiaomi Humidifier 2 Lite E.




  • Kolor: Biały
  • Typ: Nawilżacz
  • Napięcie: 220 V
  • Moc: 23 W
Od 20,63 / L

Informacje dotyczące ogólnych przepisów bezpieczeństwa produktu:
Xiaomi Technology Netherlands B.V.
C/ de Orense, 70, Tetuán
28020 - Madryt
+34900128128
[email protected]



Nawilżacz XIAOMI 2 Lite EU arkusze danych div div.datasheet div.productName div.datasheet td.value div.datasheet table.head td div.datasheet table.head td.image div.datasheet table.head td.name, div.datasheet table.head td.value div.datasheet tabela.właściwości div.datasheet tabela.właściwości nazwa.td sekcjaHead div.datasheet tr.sectionHead td alt-1 div.datasheet tr.marketingText td div.datasheet tr.featuresText ul div.datasheet tr.featuresText li div.datasheet tr.marketingText.sectionHead div.datasheet td.name, div.datasheet td.value div.zastrzeżenie div.wyłączenie odpowiedzialności div div.disclaimer a div.disclaimer a:hover kod.rozpiętości Nawilżacz XIAOMI 2 Lite EU Producent XIAOMI Nr części producenta BHR6605EU Całkowity Typ produktu Pułapka wilgoci Współczynnik kształtu Tablet stojący na podłodze Funkcje Nawilżający Pojemność zbiornika 4 litry Regulacja przepływu powietrza Dyfuzor obrotowy 360° Funkcje bezpieczeństwa Automatyczne wyłączanie (przy pustym zbiorniku na wodę) Funkcje specjalne Regulowany nawilżacz, zbiornik na wodę z powłoką jonów srebra Nawilżacz Maksymalna wydajność nawilżania 7,2 l/24 godz Ustawienia, elementy sterujące i wskaźniki Elementy sterujące Cyferblat Wskaźniki Poziom wody Szczegóły poziomu hałasu Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 38 dB(A) Moc Zużycie energii 23 W Napięcie 220 V / 50 Hz Wymiary i waga Szerokość 19cm Głębokość 20,2cm Wysokość 31,5cm Waga 1,4 kg Dane techniczne są dostarczane przez stronę trzecią. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za błędy w tych danych.

Nawilżacz Xiaomi 2 Lite. Kolor produktu: biały. Moc: 23 W, Typ zasilania: AC, Napięcie wejściowe AC: 220 V. Szerokość: 190 mm, Głębokość: 202 mm, Wysokość: 315 mm

Xiaomi MJJSQ06DY Nawilżacz 2 Lite - Nawilżacz - Stołowy, do postawienia na stole
Pojemność
4 l
Kolor
Biały
Wydajność osuszania w litrach/24H
7.2 l
Producent
Zalecana powierzchnia
40 m²
Liczba sztuk
10
Pilot zdalnego sterowania
Nie
Głośność
38 dB
Waga
1400 g
EAN
6934177799785
Numer producenta
7261

Pojemność
4 l
Kolor
Biały
Wydajność osuszania w litrach/24H
7.2 l
Producent
Zalecana powierzchnia
40 m²
Liczba sztuk
10
Pilot zdalnego sterowania
Nie
Głośność
38 dB
Waga
1400 g
EAN
6934177799785
Numer producenta
7261
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Podróżny zasilacz Wtyczka Podróżny zasilacz Gniazdko Uniwersalny zasilacz dla USA Japonia Meksyk Kanada do UE Niemcy USA Europa Czarny
Podróżny zasilacz Wtyczka Podróżny zasilacz Gniazdko Uniwersalny zasilacz dla USA Japonia Meksyk Kanada do UE Niemcy USA Europa Czarny
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
2,99 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Remington S3500, Prostownica, 15 s, Czarny, Ceramiczny turmalin, 1,8 m, 230 °C
Remington S3500, Prostownica, 15 s, Czarny, Ceramiczny turmalin, 1,8 m, 230 °C
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 80
95,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla WESTCOTT E-40200 00 Zestaw szpachelek do malowania narzędzi modelarskich WESTCOTT, 5 szt
WESTCOTT E-40200 00 Zestaw szpachelek do malowania narzędzi modelarskich WESTCOTT, 5 szt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
67,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 94
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 200
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics
Zdjęcie produktu dla Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 505
70,31 zł
Sprzedawca: Phonmatic
Zdjęcie produktu dla Oryginalny kabel do transmisji danych Samsung USB-C - 1,5 m - biały KP31222
Oryginalny kabel do transmisji danych Samsung USB-C - 1,5 m - biały KP31222
25,90 zł/1m
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 268
25,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Oral-B Vitality Pro, Dorosły, Obrotowa szczoteczka do zębów, Codzienna pielęgnacja, Delikatny, Czarny, 2 min, Bateria
Oral-B Vitality Pro, Dorosły, Obrotowa szczoteczka do zębów, Codzienna pielęgnacja, Delikatny, Czarny, 2 min, Bateria
249,40 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 227
112,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Klimatyzator przenośny De'longhi Comfort z systemem powietrze-powietrze PAC EM82
Klimatyzator przenośny De'longhi Comfort z systemem powietrze-powietrze PAC EM82
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 59
5 640,74 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do D
Sprzedawca: Sotel
Zdjęcie produktu dla Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
968,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 662
96,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Inhalator Nebulizator Nebulizator aerozolowy kompletny zestaw 2 maski  Nebulizator  Ustnik  Przewód  5 filtrów  Panda
Inhalator Nebulizator Nebulizator aerozolowy kompletny zestaw 2 maski Nebulizator Ustnik Przewód 5 filtrów Panda
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
158,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics
Zdjęcie produktu dla CCLIFE Mata do zabawy dla niemowląt, mata do raczkowania 196x176x1cm, nietoksyczna, składana i antypoślizgowa, cyfry i zwierzęta
CCLIFE Mata do zabawy dla niemowląt, mata do raczkowania 196x176x1cm, nietoksyczna, składana i antypoślizgowa, cyfry i zwierzęta
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
187,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Krups Mini Me KP123, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1500 W, Czarny, Stal nierdzewna
Krups Mini Me KP123, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1500 W, Czarny, Stal nierdzewna
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 90
340,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Automatyczny fontannella do picia dla kotów i psów, pojemność 2 litry, z filtrem węglowym i dozownikiem wody. Fontannella dla kotów, fontannella do picia, miska do picia, Retoo
Automatyczny fontannella do picia dla kotów i psów, pojemność 2 litry, z filtrem węglowym i dozownikiem wody. Fontannella dla kotów, fontannella do picia, miska do picia, Retoo
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 81
86,99 zł
-25%
64,59 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla EINFEBEN wanienka dla niemowląt wanienka dla dzieci składana składana bezpieczna kąpiel 3 w 1 0-6 lat z nóżkami przenośna z siatką zabezpieczającą termometr szampon kubek zielony
EINFEBEN wanienka dla niemowląt wanienka dla dzieci składana składana bezpieczna kąpiel 3 w 1 0-6 lat z nóżkami przenośna z siatką zabezpieczającą termometr szampon kubek zielony
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
161,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Zdjęcie produktu dla EASY WORK Sandpapiersatz – 10er Vorteilset
EASY WORK Sandpapiersatz – 10er Vorteilset
132,68 zł
Sprzedawca: NeuertsShop
Zdjęcie produktu dla Drewniany, domowy plac zabaw dla dzieci - drabinka + ścianka wspinaczkowa + równoważnia do balansowania - trójkąt Piklera
Drewniany, domowy plac zabaw dla dzieci - drabinka + ścianka wspinaczkowa + równoważnia do balansowania - trójkąt Piklera
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 94
308,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion
Zdjęcie produktu dla Pokrowiec na grilla Wodoodporny pokrowiec na grilla Weber Q1000 Q2000 czarny
Pokrowiec na grilla Wodoodporny pokrowiec na grilla Weber Q1000 Q2000 czarny
193,28 zł/1m²
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 76
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla Cyfrowy termometr higrometr z czujnikiem Zegar wewnętrzny Miernik temperatury wilgotności Pomiar temperatury Mierzone wartości Celsjusz Fahrenheit Retoo
Cyfrowy termometr higrometr z czujnikiem Zegar wewnętrzny Miernik temperatury wilgotności Pomiar temperatury Mierzone wartości Celsjusz Fahrenheit Retoo
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 242
14,89 zł
-13%
12,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Komora Fresh zone, Szary, Metaliczny
Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Komora Fresh zone, Szary, Metaliczny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 508
1 499,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Zestaw mebelków dla dzieci: stolik + 2 krzesełka, KESPER
Zestaw mebelków dla dzieci: stolik + 2 krzesełka, KESPER
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 582
236,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2872
119,99 zł
Rabat 10% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect
Zdjęcie produktu dla Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
34,52 zł/1m
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 366
34,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
Zdjęcie produktu dla Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 556
256,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Projektor gwiaździstego nieba w planetarium, projektor Galaxy na sufit w sypialni, projektor LED gwiaździstego nieba dla dzieci, prezent dla dorosłych
Projektor gwiaździstego nieba w planetarium, projektor Galaxy na sufit w sypialni, projektor LED gwiaździstego nieba dla dzieci, prezent dla dorosłych
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 204
152,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kauf-CR07
Zdjęcie produktu dla Elektrownia balkonowa 1000 W Bifacial glass/glass solar system Ready to plug in WIFI Mini PV photovoltaic system Upgradeable 800 Watts license-free, black
Elektrownia balkonowa 1000 W Bifacial glass/glass solar system Ready to plug in WIFI Mini PV photovoltaic system Upgradeable 800 Watts license-free, black
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 442
1 990,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH
Zdjęcie produktu dla AVANA – szkło hartowane do iPhone'a XR / iPhone'a 11, folia chroniąca przed podglądaniem, szkło ochronne do wyświetlacza 9H, folia anty-szpiegowska, 2 sztuki
AVANA – szkło hartowane do iPhone'a XR / iPhone'a 11, folia chroniąca przed podglądaniem, szkło ochronne do wyświetlacza 9H, folia anty-szpiegowska, 2 sztuki
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 130
41,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2412
99,55 zł
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla 7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3086
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 2190
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Recenzje klientów

Na podstawie 7 opinii
Oceniono dnia 31 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo zadowalający
Oceniono dnia 12 stycznia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Dobry
Oceniono dnia 4 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 listopada 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 grudnia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 6 grudnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 lutego 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Oczyszczacz powietrza Webber APEH11003 WIFI HEPA 12 UV Jonizator Nawilżacz powietrza
Oczyszczacz powietrza Webber APEH11003 WIFI HEPA 12 UV Jonizator Nawilżacz powietrza
869,99 zł
Darmowa wysyłka10% zniżki
Sprzedawca: webbereurope
Zdjęcie produktu dla Przenośny dyfuzor olejków eterycznych samochodowy odświeżacz powietrza USB 10ml
Przenośny dyfuzor olejków eterycznych samochodowy odświeżacz powietrza USB 10ml
39,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
Zdjęcie produktu dla BOT Dyfuzor zapachowy RDF3 260 ml jasnobrązowe drewno
BOT Dyfuzor zapachowy RDF3 260 ml jasnobrązowe drewno
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,10 zł
Sprzedawca: BlueroadRE
Zdjęcie produktu dla Recalma Dyfuzor zapachowy 3w1 szklany 3D 100 ml nawilżacz powietrza lampka LED 7 kolorów cicha praca auto wyłączanie zielony
Recalma Dyfuzor zapachowy 3w1 szklany 3D 100 ml nawilżacz powietrza lampka LED 7 kolorów cicha praca auto wyłączanie zielony
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
143,48 zł
Sprzedawca: CMRD-BV
Zdjęcie produktu dla Recalma Dyfuzor zapachowy ceramiczny 2w1 nawilżacz powietrza ultradźwiękowy cichy z timerem i LED, biały, aromaterapia
Recalma Dyfuzor zapachowy ceramiczny 2w1 nawilżacz powietrza ultradźwiękowy cichy z timerem i LED, biały, aromaterapia
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
135,03 zł
Sprzedawca: CMRD-BV
Zdjęcie produktu dla AIORBER 3 w 1: wentylator z funkcją chłodzenia i nawilżania powietrza, z akumulatorem 15 000 mAh, zbiornikiem na wodę o pojemności 2 l, czasem pracy do 24 godzin, złączem USB-C, 4 stopniami prędkości, oscylacją 90°, przenośny, cichy, zielony
AIORBER 3 w 1: wentylator z funkcją chłodzenia i nawilżania powietrza, z akumulatorem 15 000 mAh, zbiornikiem na wodę o pojemności 2 l, czasem pracy do 24 godzin, złączem USB-C, 4 stopniami prędkości, oscylacją 90°, przenośny, cichy, zielony
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
339,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OrberStore
Zdjęcie produktu dla Kuketo | Nawilżacz antygrawitacyjny czarny z diodą LED - stylowy dyfuzor z efektem wodospadu i funkcją zapachu - cichy, duży i nowoczesny
Kuketo | Nawilżacz antygrawitacyjny czarny z diodą LED - stylowy dyfuzor z efektem wodospadu i funkcją zapachu - cichy, duży i nowoczesny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
109,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kuketo
Zdjęcie produktu dla HEVA MILO Nawilżacz powietrza ultradźwiękowy 360° Aromaterapia Timer Biały
HEVA MILO Nawilżacz powietrza ultradźwiękowy 360° Aromaterapia Timer Biały
189,00 zł
Sprzedawca: Climateo_eu
Zdjęcie produktu dla AIORBER 3 w 1: wentylator z funkcją chłodzenia i nawilżania powietrza, z akumulatorem 15 000 mAh, zbiornikiem na wodę o pojemności 2 l, czasem pracy do 24 godzin, złączem USB-C, 4 stopniami prędkości, oscylacją 90°, przenośny, cichy, kolor pomarańczowy
AIORBER 3 w 1: wentylator z funkcją chłodzenia i nawilżania powietrza, z akumulatorem 15 000 mAh, zbiornikiem na wodę o pojemności 2 l, czasem pracy do 24 godzin, złączem USB-C, 4 stopniami prędkości, oscylacją 90°, przenośny, cichy, kolor pomarańczowy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
299,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OrberStore
Zdjęcie produktu dla AIORBER 3 w 1: wentylator z funkcją chłodzenia i nawilżania powietrza, z akumulatorem 15 000 mAh, zbiornikiem na wodę o pojemności 2 l, czasem pracy do 24 godzin, złączem USB-C, 4 stopniami prędkości, oscylacją 90°, przenośny, cichy, czarny
AIORBER 3 w 1: wentylator z funkcją chłodzenia i nawilżania powietrza, z akumulatorem 15 000 mAh, zbiornikiem na wodę o pojemności 2 l, czasem pracy do 24 godzin, złączem USB-C, 4 stopniami prędkości, oscylacją 90°, przenośny, cichy, czarny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
299,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OrberStore
Zdjęcie produktu dla REVENTO® Nawilżacz powietrza w kształcie kominka
REVENTO® Nawilżacz powietrza w kształcie kominka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
99,99 zł
Sprzedawca: REVENTO
A humidifier with LED lights and a remote control, with smaller humidifiers in various colors in the background.
Kuketo | Nawilżacz 500 ml z lampką nocną LED RGB i pilotem - Dyfuzor aromatów do olejków eterycznych - Lampa zapachowa, stylowa i cicha
64,99 zł
Sprzedawca: Kuketo
Zdjęcie produktu dla Nawilżacz Powietrza Ewaporacyjny Jonizator Aromaterapia Dyfuzor Pilot Timer
Nawilżacz Powietrza Ewaporacyjny Jonizator Aromaterapia Dyfuzor Pilot Timer
207,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Zdjęcie produktu dla Dyfuzor zapachowy Arendo, nawilżacz, nebulizator o wyglądzie drewna, dyfuzor z 7 kolorowymi diodami LED, funkcja timera, 300 ml, jasnobrązowy
Dyfuzor zapachowy Arendo, nawilżacz, nebulizator o wyglądzie drewna, dyfuzor z 7 kolorowymi diodami LED, funkcja timera, 300 ml, jasnobrązowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
220,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla Nawilżacz powietrza Arendo, dyfuzor aromatu w drewnianym designie z diodą LED, dyfuzor, funkcja timera, zmiana 7 kolorów, 300 ml, ciemny brąz
Nawilżacz powietrza Arendo, dyfuzor aromatu w drewnianym designie z diodą LED, dyfuzor, funkcja timera, zmiana 7 kolorów, 300 ml, ciemny brąz
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
198,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Home Styling Collection Nawilżacz powietrza Zbiornik na wodę Parownik wody do grzejników z LIŚCIAMI 1 sztuka
Home Styling Collection Nawilżacz powietrza Zbiornik na wodę Parownik wody do grzejników z LIŚCIAMI 1 sztuka
3,2Średnia ocena: 3,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
19,99 zł
Sprzedawca: Vilde
Zdjęcie produktu dla Nawilżacz powietrza jonizator dyfuzor z olejkami WT5000ION ultradźwiękowy, aromaterapia, pokój do 35m2, wydajny 300ml/h
Nawilżacz powietrza jonizator dyfuzor z olejkami WT5000ION ultradźwiękowy, aromaterapia, pokój do 35m2, wydajny 300ml/h
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
137,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Zdjęcie produktu dla Nawilżacz Brandson, dyfuzor aromatu 2,5 l, lampka nastrojowa, zbiornik na wodę 2,5 l, z buteleczką olejku aromatycznego 10 ml, do salonu i sypialni, joga, spa
Nawilżacz Brandson, dyfuzor aromatu 2,5 l, lampka nastrojowa, zbiornik na wodę 2,5 l, z buteleczką olejku aromatycznego 10 ml, do salonu i sypialni, joga, spa
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
177,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla Medisana AH 663, Czarny, Biały, LED, 1,4 m, 25 W, Prąd przemienny, 220-240 V
Medisana AH 663, Czarny, Biały, LED, 1,4 m, 25 W, Prąd przemienny, 220-240 V
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
245,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Nawilżacz powietrza Brandson, dyfuzor aromatów, zbiornik na wodę 2,5 l, z buteleczką olejku aromatycznego 10 ml, do salonu i sypialni, joga, spa
Nawilżacz powietrza Brandson, dyfuzor aromatów, zbiornik na wodę 2,5 l, z buteleczką olejku aromatycznego 10 ml, do salonu i sypialni, joga, spa
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
159,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach