4,7



Na podstawie 42 opinii
Xiaomi | Smart Air Purifier 4 Compact Eu | 27 W | Odpowiedni Dla Pomieszczeń O Powierzchni Od 16-27 M² | Biały
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
325,60 zł
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Oczyszczacze powietrza i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
REVENTO® Puro - Oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA zwalczający 99,97% pleśni, kurzu, pyłków, sierści zwierząt - Tryb uśpienia 22dB - Aromaterapia199,90 zł
Sprzedawca: REVENTO

Więcej informacji o reklamie
Oczyszczacz powietrza Alergia & Zwierzęta, HEPA H13 + Węgiel aktywny + Filtr myjący, 25dB, CADR 350, PM2.5, przeciw pyłkom/sierści/zapachom579,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Menant-Alle

Więcej informacji o reklamie
Xiaomi | 4 Lite Eu | Inteligentny Oczyszczacz Powietrza | 33 W | M³ | Odpowiedni Do Pomieszczeń Do 25-43 M² | Biały502,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
Oczyszczacz powietrza Brandson cichy, oczyszczacz powietrza, oczyszczacz powietrza do pomieszczeń o powierzchni 90 m², dla alergików Filtr H13 HEPA usuwa 99,97% wirusów bakterii alergenów kurzu pyłków dymu sierści zwierząt716,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Philips 600i series AC0650/10 Oczyszczacz powietrza, 49 dB,
425,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

BRAUN BFD104BE BRAUN Scan & Clean Luftreiniger 85 W
3 250,66 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Trotec Designowy oczyszczacz powietrza AirgoClean® 15 E
667,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

ProfiCook PC-LR 3076
1 131,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

LEVOIT oczyszczacz powietrza HEPA 7 W energooszczędny nawilżacz z aromaterapiąMisc
273,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Oczyszczacz powietrza Brandt do pomieszczeń o powierzchni 16 m² 5-stopniowy filtr: filtr wstępny / filtr HEPA H13 / węgiel aktywny / jony ujemne / lampa UV
152,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mikapro

MediaShop M19972 - Oczyszczacz powietrza, 30 m², biały
791,04 zł
Sprzedawca: artbook-service

Philips AC0920/10, 49 dB, 250 m³/h
675,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Xiaomi Mi Air Purifier 4 Pro EU (33664)
961,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GeekStore

Brandson oczyszczacz powietrza cichy, oczyszczacz powietrza, oczyszczacz powietrza do pomieszczeń o powierzchni 45 m², dla alergików Filtr H13 HEPA usuwa 99,97% wirusów bakterii alergenów kurzu pyłków dymu sierści zwierząt
490,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Bosch Air 2000 - Oczyszczacz powietrza - biały
913,94 zł
Sprzedawca: Sotel

Oczyszczacz powietrza bez filtra, przeznaczony dla alergików i palaczy
575,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Oczyszczacz powietrza alpina z jonizatorem – oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA H11 – filtr powietrza z 3 prędkościami – odświeżacz powietrza z funkcją timera – cichy tryb nocny, do pomieszczeń o powierzchni do 28 m², kolor biały
459,00 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Philips 1000 series AC1711/10 Oczyszczacz powietrza do średnich pomieszczeń, 50 dB, 300 m³/h
1 477,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Beko ATP7100I, 59 dB, 306 m³/h
1 404,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Philips Oczyszczacz powietrza PureProtect Water Serii 3400, 51 dB, 300 m³/h
1 565,84 zł
Sprzedawca: evomag
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Inteligentny oczyszczacz powietrza 4 Compact
Oczyszczaj powietrze tam, gdzie tego potrzebujesz
- Czyszczenie alergenów / Inteligentna kontrola / Monitorowanie jakości powietrza w czasie rzeczywistym
- Czyszczenie alergenowe dla osób wrażliwych na alergie
- Podwójne zastosowanie do stołu i podłogi – kompaktowy rozmiar i mały rozmiar
- Automatyczna regulacja prędkości oczyszczania - czujnik cząstek stałych
- 48 m i super2; - wielkość pokoju w oparciu o 2 ACPH
- Widoczne rezultaty – dzięki wskaźnikowi jakości powietrza
- Spokojny i niezakłócony sen - 20 dB przy niskim poziomie hałasu
- Niski pobór mocy i wysoka wydajność — tylko maksymalna moc wyjściowa 27 W
- Filtr 3 w 1 99,97% – wychwytuje cząsteczki o wielkości zaledwie 0,3 mikrona
- 230 m i sup3;/h CADR dla cząstek*
- Oczyszczanie cyrkulacyjne 360 stopni
- 48 m i sup2; Baza 2 ACPH*
Sypialnia - Świeże powietrze eliminuje zmęczenie
Sypialnia dziecięca - Chroni zdrowie dróg oddechowych dzieci i niemowląt
Przestrzeń do pracy - Działa cicho, podwajając swoją wydajność
Wychwytuje 99,97% cząstek o wielkości zaledwie 0,3 mikrona
Filtracja 3 w 1 dla ogólnego oczyszczanie
Skutecznie eliminuj typowe zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniach dzięki filtracji wielowarstwowej
- Pyłek
- Kup
- Dym
- Popiół z pożarów lasów
- Maści od zwierząt domowych
- Sierść zwierząt
- Sierp zwierząt domowych
- Inne zapachy
Certyfikat T i Uml;V Rheinland Allergy Care
Certyfikat wydanej przez autorytatywną organizację T i Uuml;V Rheinland, Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact skutecznie filtruje alergeny w powietrzu
Zadbaj o osoby wrażliwe na alergie - filtruj alergeny, takie jak pyłki, roztocza itp.
Chroń rodziny ze zwierzętami - Filtruj alergeny, takie jak sierść zwierząt, sierść itp.
Inteligentny pilot
Czyste powietrze tam, gdzie tego potrzebujesz
strong>
Aktywuj zdalnie oczyszczacz powietrza za pomocą aplikacji Mi Home/Xiaomi Home, aby powitać Cię w domu czystym i świeżym powietrzem.
- Czasowe włączenie/wyłączenie
- Ustawienia regulowane
- Jakość powietrza
- Blokada rodzicielska
Obsługa sterowania głosowego
Poproś o dobre powietrze na odległość
*Funkcje sterowania głosowego Alexa i Google Asystent wymaga do działania inteligentnych urządzeń głosowych. Powiązane urządzenia łączące są sprzedawane osobno.
Tryb automatyczny jednym dotknięciem
Monitorowanie w czasie rzeczywistym, wysokowydajne oczyszczanie
Dzięki konfiguracji czujnika cząstek stałych, czułemu monitorowaniu jakości powietrza i automatycznej regulacji prędkości oczyszczania możesz w każdej chwili cieszyć się czystym powietrzem.
Czujnik kurzu cząstki
Raportowanie zmian w jakości powietrza w czasie rzeczywistym
Monitorowanie jakości powietrza w czasie rzeczywistym
Raportowanie zmian na lepsze oczyszczanie
Intuicyjne dane o jakości powietrza w pomieszczeniu dzięki czterokolorowej sygnalizacji świetlnej. Dostosuj ustawienia oczyszczania za pomocą prostych przycisków dotykowych — wystarczy jedno dotknięcie, aby spełnić Twoje potrzeby w zakresie jakości powietrza.
- Tryb automatyczny
- Śpij
- Tryb ręczny
Ustawianie obszaru oczyszczania
Wybierz optymalną prędkość w jednym kroku
W trybie ręcznym możesz ustawić obszar zasięgu i dostosuj prędkość do swoich preferencji.
Czyste powietrze z wyjątkowo cichego trybu uśpienia
Chroń swoje słodkie sny
W trybie uśpienia hałas wynosi tylko 20 dB*, a wyświetlacz jest podświetlony można wyłączyć. Zapewnij sobie spokojny sen bez zakłóceń późno w nocy.
Niskie zużycie oczyszczania, skuteczna ochrona
Energia może wynosić zaledwie 27 W, nawet przy maksymalnej mocy. Na 24 godziny oczyszczania* potrzeba jedynie 0,7 kWh.
Wydajny bezszczotkowy
Silnik prądu stałego
Nie ściera się ze szczotkami węglowymi, dzięki czemu jest cichszy i energooszczędny.
Doskonałe wrażenia użytkownika, wszystko tkwi w szczegółach
Bezproblemowa, jednoetapowa wymiana filtra - Przekręć i usuń poniżej
Przypomnienia o wymianie filtra — wystarczy wymienić filtr, gdy jest to zalecane
Stylowy wygląd — matowa tekstura, eleganckie linie
Różnica pomiędzy wysoce wydajnymi
Filtr Xiaomi i konwencjonalny filtr HEPA
Połączenie dwóch technologii filtrów: Filtracja elektrostatyczna i mechaniczna. Wysokowydajne media filtracyjne Xiaomi mogą usunąć 99,97% cząstek unoszących się w powietrzu o wielkości zaledwie 0,1 mikrometra i wychwytują kurz, PM 2,5, pyłki, sierść zwierząt domowych, dym, a nawet najmniejsze mikroplastiki. Szybkość filtracji materiałów filtracyjnych o wysokiej wydajności Xiaomi wynosi 99,97 lub drobnych cząstek o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i może osiągnąć 99,99 lub cząstek o wielkości zaledwie 0,1 mikrona.
* 16–27 m i sup2; efektywny obszar zasięgu: Obliczono w Załączniku F.4 dokumentu dotyczącego oczyszczacza powietrza (GB/T 18801-2015): obszar zastosowania = pCADR x (0,07-0,12). Dane pCADR z CVC Testing Technology Ltd. Raport nr: WTS2022-4212.
*Wychwytuje 99,97% cząstek o średnicy 0,3 i µm: Według raportu Chińskiego Instytutu Testowania i Inspekcji gospodarstw domowych urządzeń elektrycznych do kontroli (nr WCv-21-40115), materiał filtrujący zastosowany w tym produkcie osiąga skuteczność filtracji 99,97 lub 0,3 i m; cząstki.
* 230m i sup3;/h cząstki CADR: Dane z CVC Testing Technology Ltd. Nr raportu: WTS2022-4212.
* Tryb uśpienia o niskim poziomie hałasu 20 dB: odnosi się do ilości hałasu generowanego, gdy produkt znajduje się w trybie uśpienia i zasypia Dane z CVC Testing Technology Ltd. Raport nr: WTS2022-4212.
* Tylko 0,7kWh potrzebne na 24 godziny oczyszczania: 27W x 24h i podział; 1000 = 0,684 kWh. Całodobowe zużycie energii wynosi 0,684 kWh, około 0,7 kWh.
*Alexa nie jest dostępna we wszystkich językach i krajach. Funkcje i funkcjonalność Alexy mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.
*48 ㎡ wielkość pomieszczenia opiera się na 2 wymianach powietrza na godzinę (ACPH), co oznacza, że może ono oczyścić pokój o długości 48m i sup2; 2 razy na godzinę (zakładając, że pomieszczenie ma wysokość sufitu 2,4 m), wielkość pomieszczenia = pCADR i podział; 2,4 m i podział;2. Dane pCADR z CVC Testing Technology Ltd. Raport nr: WTS2022-4212.
* Rozmiar pomieszczenia (w górę) obliczany jest na podstawie 2 wymian powietrza na godzinę (ACPH) i PCADR, co oznacza, że może oczyścić pomieszczenie tej wielkości 2 razy na godzinę (pod warunkiem, że pomieszczenie ma wysokość sufitu 2,4 m), Rozmiar pomieszczenia = PCADR i podziel; 2,4 m i podział; 2.
* Efektywny obszar pokrycia jest obliczany zgodnie z chińską normą krajową GB/T 18801-2015, przy założeniu, że w pomieszczeniu jest wysokość sufitu wynosząca 2,4 m i brane są pod uwagę takie czynniki, jak stężenie cząstek zanieczyszczeń na zewnątrz 300 i mu;g/m oraz sup3; oraz ilość wymian powietrza w budynkach, przy czym norma jest bardziej rygorystyczna. Efektywny obszar zasięgu=(0,07~0,12)*PCADR.
Specyfikacje:
- Nazwa produktu: Inteligentny oczyszczacz powietrza Xiaomi 4 Compact
- Nr modelu produktu: AC-M18-SC
- Wymiary produktu: i Phi;220 x 355 mm
- Waga netto produktu: około 2,2 kg
- Efektywny obszar zasięgu: 16-27 m i sup2;
- Szum: i le; 60dB(A)
- Przepustowość cząstek CADR: 230 m i sup3;/h
- Skuteczność oczyszczania cząstek stałych: wysoka
Xiaomi Air Purifier 4 Compact to kompaktowy i wydajny oczyszczacz powietrza, zaprojektowany z myślą o sypialniach, biurach i niewielkich mieszkaniach. Urządzenie łączy minimalistyczny design z zaawansowaną technologią filtracji, umożliwiając stałe utrzymanie wysokiej jakości powietrza przy niskim zużyciu energii.
Model AC‑M18‑SC oferuje CADR 230 m³/h, co czyni go odpowiednim do pomieszczeń o powierzchni do 27 m². Dzięki lekkiej konstrukcji (ok. 2,2 kg) i niewielkim wymiarom (Φ220 x 355 mm) urządzenie jest łatwe w przemieszczaniu i ustawieniu na podłodze, biurku czy szafce nocnej.
- Skuteczna filtracja 3w1: filtr wstępny, filtr HEPA oraz filtr węglowy — usuwa do 99,97% cząstek o wielkości do 0,3 µm (pyłki, kurz, PM2.5, sierść, dym i zapachy).
- Inteligentne czujniki: monitorowanie jakości powietrza w czasie rzeczywistym i automatyczne dostosowanie pracy urządzenia.
- Sterowanie przez aplikację: kompatybilne z aplikacją Xiaomi Home — zdalne włączanie/wyłączanie, zmiana trybów, powiadomienia o stanie filtra i monitorowanie jakości powietrza.
- Cichy tryb nocny: niezauważalna praca podczas snu przy niskim poziomie hałasu (do około 60 dB, typowo niska emisja akustyczna).
- Efektywność energetyczna: niskie zużycie energii przy stałej, wysokiej wydajności; filtr wystarcza nawet do 6–12 miesięcy użytkowania (w zależności od warunków).
- Intuicyjny panel: dotykowy ekran OLED z wyświetlaczem informacji o jakości powietrza i statusie urządzenia.
- Mobilność i łatwość obsługi: waga ok. 2,2 kg, w zestawie filtr i przewód zasilający.
Specyfikacja techniczna:
- Model: Air Purifier 4 Compact (AC‑M18‑SC)
- Kolor: biały
- Maksymalna wydajność (CADR): 230 m³/h
- Moc: 27 W
- Poziom hałasu: od ok. 20 dB do maks. 60 dB
- Zakres efektywnego pokrycia: 16–27 m²
- Filtry: wstępny, HEPA, węglowy
- Interfejs i komunikacja: Wi‑Fi, dotykowy panel sterowania, wskaźnik wymiany filtra, wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, wyświetlacz
- Wymiary: Φ220 x 355 mm (szer. 22 cm, wys. 35,5 cm, gł. 35,5 cm)
- Waga: 2,2 kg (waga z opakowaniem: 3,08 kg)
- Certyfikaty:/li>
- EAN: 6934177775345
- Stan: nowy
- Kod producenta: 38751
Dlaczego warto wybrać Xiaomi Air Purifier 4 Compact?
- Optymalny do małych pomieszczeń — wysoka wydajność przy kompaktowych wymiarach.
- Skuteczna ochrona przed alergenami i zanieczyszczeniami — idealne rozwiązanie dla alergików i właścicieli zwierząt.
- Pełna kontrola zdalna i automatyka pracy dzięki inteligentnym czujnikom.
- Nowoczesny, dyskretny wygląd — łatwo wpisuje się w każde wnętrze.
W zestawie: oczyszczacz, filtr, przewód zasilający. Gwarantujemy oryginalny produkt marki Xiaomi z pełnym wsparciem serwisowym.
Xiaomi | Smart Air Purifier 4 Compact EU | 27 W | Odpowiedni dla pomieszczeń o powierzchni od 16-27 m² | BiałyXiaomi
- Package features / Gross depth (mm): 268.00 mm
- Package features / Gross height (mm): 435.00 mm
- Package features / Gross width (mm): 268.00 mm
- Package features / Packing quantity: 1.00 szt.
- Package features / Paper/Pasteboard: 900.00 g
- Package features / Plastic (No PET): 10.00 g
- Package features / Tare weight (kg): 0.8 kg
- Package features / TI weight (kg): 0.01 kg
- Package features / Volume (m3): 0.03 m³
- Package features / Embeeded battery: No
- Package features / WEEE tax: CL109:5:2017-04-01
- Package features / Palette Qty: 60 szt.
- Technical details / Gross weight: 3 kg
- Technical details / Net weight: 2.20 kg
- Technical details / Inne funkcje: Ultra-quiet and Brushless DC Motor; High-efficiency Filtration; Smart Control
- Technical details / Przeznaczone dla pomieszczeń do: 16-27 m²
- Technical details / Producer: Xiaomi
- Producer product name: Smart Air Purifier 4 Compact EU
- : 24 miesiąc
- Opis ogólny / kolor: White
- Zarządzanie energią / Moc: 27 W
Xiaomi opracowało nowy, inteligentny oczyszczacz powietrza, który doskonale sprawdzi się w Twoim domu. Od salonu, po mniejsze pomieszczenia, takie jak sypialnia czy łazienka. Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact zapewnia czyste powietrze w każdym pomieszczeniu. Ten oczyszczacz ma niewielkie, kompaktowe wymiary, dzięki czemu jest łatwy w transporcie. Ale nie daj się zwieść, bo rozmiar nie ma znaczenia! Ten oczyszczacz oferuje wszystkie funkcje oczyszczania, które oferują również większe modele konkurencji, takie jak Purifier 4 Lite i Purifier 4.
Purifier 4 Compact wykorzystuje trzy wydajne filtry HEPA, które mogą usuwać do 99,97% cząstek zanieczyszczeń z powietrza. Oczyszczacz posiada wydajność CADR na poziomie 230 m³/h. Oprócz wielu innych zalet, Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact...
Nie bój się wziąć głębokiego oddechu
MAŁY, ALE PORĘCZNY
W porównaniu do innych oczyszczaczy z tej serii, wersję Compact można postawić na podłodze lub na stole. Dzięki swojej wadze i wymiarom oczyszczacz jest jeszcze łatwiejszy do przenoszenia. Ale nie trzeba go nawet odwracać przez cały czas, ponieważ wlot powietrza 360° sprawia, że czyszczenie jest całkowicie beztroskie również w tym przypadku. Imponująca wydajność 230 m³/h zapewnia stały dopływ czystego powietrza do pomieszczeń o powierzchni do 48 m².
GWIŻDŻ USTAMI, A NIE PŁUCAMI
Potrójna filtracja eliminuje 99,97% cząstek o wielkości zaledwie 0,3 μm, dzięki czemu może nawet zwalczać roztocza. Dzięki temu Twój pokój będzie czysty przez cały dzień, a przeziębienia i alergie zostaną zażegnane w zarodku. Ochronę przed alergenami potwierdza rygorystyczny certyfikat Rheinland Allergy Care.
CHRONI CIEBIE I TWOJE DZIECI
Jest idealny do sypialni, ponieważ eliminuje zmęczenie. Do pokoju dziecięcego, ponieważ chroni drogi oddechowe dzieci i niemowląt. A także w gabinecie, ponieważ jest cichy, nie przeszkadza i podwaja produktywność.
TYLKO JEDEN FILTR ROCZNIE
Wysokowydajny filtr wystarcza na 6-12 miesięcy. Ponadto aplikacja Mi Home poinformuje Cię, kiedy należy go wymienić. Jego wymiana zajmuje tylko chwilę. Wystarczy go przekręcić i wyciągnąć od spodu. Zaoszczędzony czas możesz poświęcić rodzinie.
TRYB AUTOMATYCZNY ZA JEDNYM DOTKNIĘCIEM
Czułe, precyzyjne czujniki laserowe wykonują pracę za Ciebie. Monitorują jakość powietrza w czasie rzeczywistym. Nic im nie umknie. Błyskawicznie dostosowują prędkość oczyszczania. Ty możesz po prostu swobodnie oddychać.
INTELIGENTNE STEROWANIE
Inteligentne sterowanie zapewnia powrót do świeżego domu. Aplikacja Mi Home/Xiaomi Home pozwala dostosować czyszczenie, nawet gdy jesteś w ruchu. Odkurzaczem można również sterować za pomocą sterowania głosowego Alexa.
CZTEROKOLOROWY WSKAŹNIK
Jakość powietrza w pomieszczeniu można odczytać z kolorowego wskaźnika. Wszystko w czasie rzeczywistym. Ponadto można ustawić wymagania dotyczące jakości powietrza za naciśnięciem jednego przycisku. Do wyboru są następujące tryby:
- Tryb automatyczny
- Tryb ręczny
- Tryb nocny
ULTRA CICHA PRACA DLA SPOKOJNEGO SNU
Przełącz na tryb nocny, aby wyłączyć podświetlenie wyświetlacza i zredukować hałas do zaledwie 20 dB. Powietrze będzie czyste, a niezakłócony sen znacznie zdrowszy.
CHROŃ SWOJE PŁUCA I PORTFEL
Dzięki wydajnemu silnikowi bezszczotkowemu zużycie energii może wynosić zaledwie 27 W. I to nawet przy maksymalnej mocy. Na 24 godziny pracy potrzeba zaledwie 0,7 kWh.
XIAOMI MI SMART AIR PURIFIER 4 PORÓWNANIE MODELI
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
- Inteligentny oczyszczacz powietrza Xiaomi 4 Compact
- 1x filtr
- 1x instrukcja obsługi
- 1x kabel zasilający
Inteligentny oczyszczacz powietrza Xiaomi 4 Compact. Poziom hałasu: 60 dB, szybkość oczyszczania powietrza: 230 m³/h
Informacje ogólne
Poziom hałasu
60 dB
Szybkość oczyszczania powietrza
230 m³/h
Filtracja
Filtr HEPA
Tak
Filtr cząstek stałych
Tak
Filtr antyalergiczny
Tak
Opcja filtrowania
Alergeny, Dym papierosowy, Roztocza, Zapachy, Pyłki
Żywotność filtra (maks.)
12 miesięcy
Filtracja cząstek
0,3 µm
Filtruje kurz/pyłki
99,97 %
Charakterystyka
Szybkość oczyszczania powietrza
230 m³/h
Odpowiedni do pomieszczeń do
27 m²
Poziom hałasu
60 dB
Zdalne sterowanie za pomocą smartfona
Tak
Sterowanie głosowe
Tak
Współpracuje z Amazon Alexa
Tak
Współpracuje z Asystentem Google
Tak
Czujnik cząsteczek powietrza
Tak
Typ silnika
Prąd stały
Poziom hałasu (praca nocna)
20 dB
Rheinland
Zużycie energii
Pobór mocy (maks.)
27 W
Kolor obudowy
Kolor produktu
Kolor biały
Wbudowany wyświetlacz
Tak
Umiejscowienie
Podłoga, stół
Waga i wymiary
Szerokość
220 mm
Głębokość
220 mm
Wysokość
355 mm
Waga
2,2 kg
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact
Oddychaj lepiej dzięki inteligentnemu oczyszczaczowi powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact, który zapewnia świeże i czyste powietrze przez cały dzień. Xiaomi jest znane ze swoich stylowych i wydajnych produktów, a ten oczyszczacz powietrza nie jest wyjątkiem. Dzięki kompaktowej konstrukcji można go łatwo umieścić w dowolnym miejscu w domu. Urządzenie można również podłączyć do smartfona za pośrednictwem aplikacji Xiaomi Home, aby wygodnie kontrolować i monitorować użytkowanie i ustawienia.
Dzięki wysoce wydajnej filtracji, która wychwytuje do 99,97% cząstek o wielkości od 0,3 mikrona, szybko czyści wszystko, od pyłków po sierść zwierząt domowych. Bezszczotkowy silnik zapewnia przyjemną i cichą pracę przy bardzo niskim zużyciu energii. Oferuje również funkcję uśpienia z poziomem hałasu wynoszącym zaledwie 20 dB. Dzięki wydajności PCADR wynoszącej 230 m3/h i wlotowi powietrza 360°, ten oczyszczacz powietrza jest odpowiedni do sypialni o powierzchni 16-27 m2.
Cechy
- Poziom hałasu: 60 dB
- Prędkość oczyszczania powietrza: 230 m³/h
- Zdalna obsługa za pomocą smartfona: Tak
- Odpowiedni do pomieszczeń o powierzchni do:27 m²
- Skuteczność: 99,97%
- Poziom hałasu (tryb nocny): 20 dB
- Typ silnika: Silnik bezwęglowy
- Współpracuje z Amazon Alexa:Tak
- Współpracuje z Asystentem Google:Tak
- Czujniki jakości powietrza:Tak
- Tryb automatyczny:Tak
- Całkowita moc wyjściowa:27 W
Konstrukcja
- Typ sterowania:Dotykowy
- Wbudowany wyświetlacz:Tak
- Kolor produktu:Biały
Waga i wymiary
- Średnica produktu: 220 mm
- Wysokość: 355 mm
- Waga: 2,2 kg
Filtrowanie
- Zdolność filtracji: Dym papierosowy, Drobny pył, Alergeny, Pyłki
- Wyjmowany filtr: Tak
- Filtracja cząstek: 0,1 µm
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact EU - miniaturowa wersja popularnego oczyszczacza powietrza. Pomaga w domu przed kurzem, zapachami kuchennymi, paleniem, redukuje zapachy i sierść zwierząt. Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni 16-27 m2, zasysa powietrze przez 360°, skuteczna filtracja wychwytuje do 99,97% cząstek o wielkości od 0,3 mikrona. Niezwykle niski poziom hałasu do 20 dB idealny do niezakłóconego snu w pobliżu oczyszczacza. Oczywiście obsługa WiFi, aplikacja mobilna Mi Home i Asystent Google, Amazon Alexa. Dotykowy ekran statusu OLED.
:
Producer product name - Smart Air Purifier 4 Compact EU
Opis ogólny:
kolor - White
Zarządzanie energią:
Moc - 27
Technical details:
Przeznaczone dla pomieszczeń do - 16-27
Producer - Xiaomi
- Wymiary
- 220 x 220 x 355 mm
- Model
- Smart Air Purifier 4 Compact
- Kolor
- Biały
- Producent
- Zakres dostawy
- instrukcja obsługi, oczyszczacz powietrza
- Głośność
- 60 dB
- Waga
- 2.2 kg
- EAN
- 6934177775345
- Numer producenta
- 6894
- Wymiary
- 220 x 220 x 355 mm
- Model
- Smart Air Purifier 4 Compact
- Kolor
- Biały
- Producent
- Zakres dostawy
- instrukcja obsługi, oczyszczacz powietrza
- Głośność
- 60 dB
- Waga
- 2.2 kg
- EAN
- 6934177775345
- Numer producenta
- 6894
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Xiaomi | Inteligentny Oczyszczacz Powietrza 4 Kompaktowy Filtr | Biały
125,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

BRAUN BFD104BE BRAUN Scan & Clean Luftreiniger 85 W
3 250,66 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Wymienny filtr do oczyszczacza powietrza Airfresh Clean 400
363,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ersatzfilter Airfresh Clean 300
300,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Xiaomi | 4 Lite Eu | Inteligentny Oczyszczacz Powietrza | 33 W | M³ | Odpowiedni Do Pomieszczeń Do 25-43 M² | Biały
502,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

zewnętrzne lampki choinkowe 480 LED 36 m ciepły żółty - Home Styling Collection
67,93 zł
Sprzedawca: VISO

Xiaomi Mi Air Purifier 4 Pro EU (33664)
961,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GeekStore

Nawilżacz powietrza z aromaterapią Ruhhy 22739
129,37 zł
Sprzedawca: Eoshop

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci O16439
295,38 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife

Oświetlenie solarne LED z czujnikiem. Solarna lampa. Solarna lampa z detektorem ruchu. Reflektor solarny. Reflektor z czujnikiem ruchu. IP65, 108 LED, Retoo
24,89 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Retoo

SOEHNLE 68107 - Filtr zamienny Airfresh Clean Connect 500 - OV
317,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Składana ławka do ćwiczeń KM-Fit | Wielofunkcyjna, regulowana, obciążenie do 400 kg
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

TULANO Cover 40 | Barierka do łóżka 200 cm Barierka do łóżeczka | Składana | Odpowiednia do materaca o wysokości 10-28 cm | 18 regulowanych wysokości Boczna kieszeń
275,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MeesterGroup

VASAGLE Szafka na buty z 3 klapami, przechylana, 120 x 60 x 24 cm, styl vintage
367,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Schwalbe 10429311, Zawór Dunlop, 28", 28 - 47 mm, 4 cm, Guma, Czarny
42,20 zł
Sprzedawca: Lohmeier

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Tytan
6 431,50 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: LVS-Handel

Apple MagSafe, Wewnętrzna, Bezprzewodowe ładowanie, Srebrny, Biały
126,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ploonk

Zestaw krzeseł do jadalni z plastikowym siedziskiem, 2 szt.,
745,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Sejf z kodem S8799
129,90 zł
Sprzedawca: toprezent

Gorenje GV642C65, W pełni wbudowany, Pełny rozmiar (60 cm), Dotyk, Szuflada, Stal nierdzewna, 14 komplet.
2 025,26 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Sprzedawca: Teshop

Kabel USB do USB Type-C kabel ładujący 1m Kabel ładujący USB 3.0 1m Kabel do szybkiego ładowania 5V/2.4A kabel do szybkiego ładowania szybki kabel w nylonowym oplocie
109,40 zł/1m
11,41 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,94 zł
Sprzedawca: Katomix

Lionelo Emma Plus składany wózek spacerowy z pozycją leżącą ciemnoszary
559,84 zł
-180,84 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
379,00 zł
Sprzedawca: CenterSklep24

Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray
1 610,40 zł/1l
161,04 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 79% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
79%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
17%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
2%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
2%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny oczyszczacz powietrza
To już mój drugi kompaktowy oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart 4. Jeden znajduje się w moim warsztacie hobbystycznym (drukowanie 3D, aerograf, malowanie itp.), a drugi w salonie. Oba działają niezawodnie i wyraźnie czuć lepsze powietrze. Pierwszy mam już od dobrych 2 lat. Zużycie energii jest ograniczone, filtry są trwałe, a filtry zamienne są często dostępne w Amazon za około 30 euro w podwójnym opakowaniu. Sterowanie za pomocą Alexy równolegle z aplikacją Xiaomi jest bardzo praktyczne, a także pokazuje aktualną jakość powietrza i stan filtra w procentach do następnej zalecanej wymiany. Dlatego jak dotąd mogę tylko polecić oczyszczacz powietrza.
Oceniono dnia 7 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu top
Dostawa była bardzo szybka, urządzenie dotarło dzień wcześniej niż zapowiadano. Samo urządzenie jest bardzo ciche, ledwo słyszalne i można nim wygodnie sterować i wywoływać wszystkie parametry za pomocą naszych telefonów komórkowych Xiaomi.
Oceniono dnia 23 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny oczyszczacz powietrza
Bardzo łatwa obsługa za pomocą telefonu komórkowego. Natychmiast reaguje na zmiany powietrza. Lekki i łatwy w transporcie (do innych pomieszczeń)
Oceniono dnia 19 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Stosunek ceny do jakości bardzo dobry
Oceniono dnia 23 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa, świetny design.
Jestem zachwycony, łatwy w użyciu. Działa znakomicie.
Oceniono dnia 17 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsze urządzenie
Jestem zachwycony
Oceniono dnia 19 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry stosunek ceny do wydajności
Urządzenie robi to, co powinno. Mamy teraz dwa. Jeden w sypialni, drugi w pokoju, w którym śpią psy. Od tego czasu powietrze w obu pokojach jest znacznie lepsze.
Oceniono dnia 13 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo praktyczne, a oprogramowanie jest naprawdę dobre
Stosunek ceny do jakości jest znakomity; inteligentne rozpoznawanie mogłoby co prawda działać nieco szybciej, ale jak na tę cenę jest lepsze niż się spodziewałem.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Filtr wody SucceBuy UV 22,7 l/min dla czystej wody pitnej



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
352,44 zł
-15,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
336,99 zł
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

Inteligentny oczyszczacz powietrza Levoit Core 600S LAP-C601S
1 983,12 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Oczyszczacz powietrza Brandson cichy, oczyszczacz powietrza, oczyszczacz powietrza do pomieszczeń o powierzchni 90 m², dla alergików Filtr H13 HEPA usuwa 99,97% wirusów bakterii alergenów kurzu pyłków dymu sierści zwierząt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
716,95 zł
Sprzedawca: Ganz-Einfach

REVENTO® Puro - Oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA zwalczający 99,97% pleśni, kurzu, pyłków, sierści zwierząt - Tryb uśpienia 22dB - Aromaterapia



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
199,90 zł
Sprzedawca: REVENTO

Oczyszczacz powietrza Alergia & Zwierzęta, HEPA H13 + Węgiel aktywny + Filtr myjący, 25dB, CADR 350, PM2.5, przeciw pyłkom/sierści/zapachom
579,39 zł
Sprzedawca: Menant-Alle

Oczyszczacz powietrza WEBBER AP9700 WI-FI
1 112,96 zł
Sprzedawca: webbereurope

Oczyszczacz powietrza Webber AP9650
1 011,99 zł
Sprzedawca: webbereurope

Brandson oczyszczacz powietrza cichy, oczyszczacz powietrza, oczyszczacz powietrza do pomieszczeń o powierzchni 45 m², dla alergików Filtr H13 HEPA usuwa 99,97% wirusów bakterii alergenów kurzu pyłków dymu sierści zwierząt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
490,95 zł
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Filtr powietrza Elvix do Tesli Model 3/Y z węglem aktywnym
264,41 zł
Sprzedawca: SecureTrade

80000g Przemysłowy oczyszczacz powietrza z ozonem, 10g - 80g/h Komercyjny generator ozonu, regulowany timer Generator ozonu Doskonały oczyszczacz powietrza, z timerem
1 619,51 zł
Sprzedawca: Hangtong-DE

Oczyszczacz powietrza PhoneSoap AirSoap – idealny do domu, biura lub sypialni
850,00 zł
Sprzedawca: IDCP

Oczyszczacz powietrza N8WERK z systemem 6 filtrów Filtr H14 CADR 185 m³/h Dla alergików Filtruje pyłki kurz Bakterie Kontrola aplikacji Zawiera lampę UVC



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 183,46 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Oczyszczacz powietrza N8WERK 6-filtrowy system filtrów H14 dla alergików filtruje pyłki, kurz, bakterie itp. Sterowanie za pomocą aplikacji Światło UVC Wielkość pomieszczenia do 50 m²



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 160,64 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Boneco W200, Czarny, Biały, LED, Podłoga, Stół, Prąd przemienny, 220 - 240 V, 50 / 60 Hz



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 021,28 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Topchances Komercyjny Generator Ozonu Zabójca Zapachów, 10,000mg/h Przemysłowy Oczyszczacz Powietrza z Ozonem, Ozonator Generator Ozonu z Timerem do pomieszczeń, dymu, samochodów i zwierząt domowych



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
836,95 zł
Sprzedawca: Hangtong-DE

Oczyszczacz powietrza Zenet ZET-202, z filtrem HEPA
681,00 zł
Sprzedawca: Zenet

Generator ozonu 600mg/h profesjonalny generator ozonu z timerem ozonator urządzenie do ozonowania wody oczyszczacz powietrza



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
138,89 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021

Oczyszczacz powietrza Welltec APH800D
1 990,00 zł
Sprzedawca: Welltec

Oczyszczacz powietrza Welltec APH1000D
2 490,00 zł
Sprzedawca: Welltec

Xiaomi | 4 Lite Eu | Inteligentny Oczyszczacz Powietrza | 33 W | M³ | Odpowiedni Do Pomieszczeń Do 25-43 M² | Biały



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
502,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster