5,0



Na podstawie 1 opinii
Klej W Płynie Transparentny 500Ml A'15 5992
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
19,21 zł
38,42 zł / 1kg
+ 14,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kleje uniwersalne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Klej szybkoschnący 12 x 2g super mocny cyjanoakrylowy sekundowy uniwersalny bezbarwny do metalu szkła plastiku drewna9,43 zł
Sprzedawca: Przydasie

Więcej informacji o reklamie
Klej uniwersalny UHU extra 125 g135,02 zł/1m
29,30 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

Więcej informacji o reklamie
HELAPLAST PVCpoliuretan klej do plastiku 300g puszka przezroczysta ELASTOSAL utwardzacz RFE - Ilość: 300g436,47 zł/1kg
130,94 zł
Sprzedawca: WassersportEuropaGmbH

Więcej informacji o reklamie
Klej w tubce Bambino, 250 ml47,33 zł/1kg
12,78 zł
Sprzedawca: Aspekto

UHU UH45040, 42 ml, RoHS, REACH, 1 szt.
265,88 zł/1kg
21,27 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Klej uniwersalny w płynie 120g.
48,50 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Kraina_Misia_Krzysia

UHU Component Adhesive Plus instant 35g
3 201,67 zł/1l
57,63 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Klej w płynie z gąbeczką, 50 ml
24,60 zł/1l
1,23 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Klej PVA w płynie 250 ml
59,36 zł/1l
14,84 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Klej w tubce, 45g
113,80 zł/1kg
5,69 zł
Sprzedawca: Kraina_Misia_Krzysia

Aliga, Klej w sprayu, 500 ml
111,44 zł/1l
55,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Klej w płynie PVA eXtra klej 500 ml do papieru i kartonu
49,08 zł/1l
24,54 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Klej do Plandek HYSOFIX PLAN 20 - 1000 ml
61,90 zł
Sprzedawca: PAKOGROUP

Collall - Alleslijm Collall 100ml | Butelka 1 sztuka od
48,64 zł/1kg
48,64 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Klej Do Pistoletu Na Gorąco 11Mm (35)30Cm1Kg 5187
3 687,50 zł/1kg
73,75 zł
Sprzedawca: QIKtech

LOCTITE 577 Uszczelniacz do gwintów - 50ml
4 398,00 zł/1l
219,90 zł
Sprzedawca: Sotel

Naklejki Konie
1 351,67 zł/1kg
8,11 zł
Sprzedawca: POPventure

Masa klejąca UHU Patafix - do mocowania
13,42 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Toma, Klej Magic roller, 50 ml
608,00 zł/1kg
6,08 zł
Sprzedawca: Katomix
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
KLEJ W PŁYNIE TRANSPARENTNY 500ML A'15 5992ASTRA SPÓŁKA AKCYJNA
- Nowy
- Kod producenta: 5901137111797 cyrkiel niebieski zielone opak
- Rodzaj: w płynie
- Marka: Astra
- Bohater: inny
- Płeć: Chłopcy|Dziewczynki
- Pojemność: 500
- EAN: 5901137125992
- Klej w płynie
- Pojemność - 500 ml
- Bardzo dobre właściwości klejące
- Super wydajny, zmywalny wodą.
- Klei papier i cienką tekturę. Idealny do prac kreatywnych i hobbystycznych.
Nie czekaj, zamów już dziś! teraz i ciesz się niezawodnym klejem ASTRA!
klej w płynie bezbarwny
super wydajny
zmywalny wodą
Klej w płynie transparentny ASTRA o pojemności 500ml.
ND39_412970 KLEJ W PLYNIE 500ML AST 401118006 BUTASTRAND39_412970 KLEJ W PLYNIE 500ML AST 401118006 BUT
INFORMACJA : Jeżeli na zdjęciach pokazane są produkty w kilku kolorach lub kształtach , bądź zobrazowany jest cały display lub opakowanie zbiorcze z produktami.
Klej w płynie jest transparentny, super wydajny i zmywalny wodą. Mieści się w butelce plastikowej o pojemności 500 ml. Klei papier i cienką tekturę. Idealnie nadaje się do prac kreatywnych i hobbystycznych.
Opis szczegółowy klej transparentny Astra idealnie nadaje się do prac plastycznych oraz kreatywnych i hobbystycznych. Klei papier, tekturę Parametry produktu Rodzaj klej Licencja Astra Mix wzorów/kolorów Nie Waga jednostkowa brutto 0,7 kg Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Astra S.A. Ulica i numer: Poleczki 23 Kod pocztowy i miasto: 02-822 warszawa PL Produkt medyczny / Produkt akcyzowy Nie dotyczy Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 5901137125992 Marka: ASTRA Kategoria: ARTYKUŁY SZKOLNE Podkategoria: KLEJE Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: Astra S.A. Ulica i numer: Poleczki 23 Kod pocztowy i miasto: 02-822 warszawa PL Waga jednostkowa brutto: 0.70 kg
Klej w płynie transparentny ASTRA o pojemności 500 ml to praktyczny produkt do codziennych prac plastycznych, szkolnych i biurowych. Po wyschnięciu pozostaje przezroczysty, dzięki czemu pozwala uzyskać estetyczne i schludne wykończenie. Doskonale sprawdzi się podczas klejenia papieru, kartonu, elementów dekoracyjnych oraz wykonywania prac kreatywnych. Płynna konsystencja ułatwia równomierne rozprowadzanie kleju i precyzyjne łączenie materiałów. Duża butelka o pojemności 500 ml zapewnia wygodne użytkowanie zarówno w domu, szkole, pracowni, jak i biurze. To uniwersalny wybór dla dzieci, uczniów, nauczycieli oraz wszystkich osób zajmujących się twórczymi projektami.
Klej w płynie Astra SLIMY to przezroczysty, wysoce skuteczny klej, który można zmyć wodą i który nadaje się do klejenia papieru, cienkiej tektury i do robienia szlamu. Wraz z aktywatorem Astra SLIMY (brak w zestawie) powstaje idealny szlam, który jest nietoksyczny i nieszkodliwy.
- Zawartość
- 500 ml
- Wymiary
- niezdefiniowany
- Model
- undefiniert
- Kolor
- Przezroczysty
- Producent
- Zakres dostawy
- niezdefiniowany
- Wersja
- niezdefiniowany
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 500 g
- EAN
- 5901137125992
- Numer producenta
- undefiniert
- Zawartość
- 500 ml
- Wymiary
- niezdefiniowany
- Model
- undefiniert
- Kolor
- Przezroczysty
- Producent
- Zakres dostawy
- niezdefiniowany
- Wersja
- niezdefiniowany
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 500 g
- EAN
- 5901137125992
- Numer producenta
- undefiniert
Produkty biobójcze należy stosować ostrożnie. Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie.
undefiniert
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
P502: Przestrzegać wskazówek producenta lub dostawcy dotyczących odzysku lub wtórnego wykorzystania.
Instrukcje dotyczące utylizacji
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
EUH 210: Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
Pasuje również do tego

folia 6599 Tonpapier, DIN A5, 130 g/qm, 25 Farben sortiert
59,50 zł
Sprzedawca: somnia24

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Kalendarz adwentowy HARIBO 10041344 300g
276,47 zł/1kg
82,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Makita Adventskalender 24 Türchen
525,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Oryginalny kabel do transmisji danych Samsung USB-C - 1,5 m - biały KP31222
25,90 zł/1m
25,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Samochodowy uchwyt magnetyczny na smartfon do kratki wentylacyjnej telefon komórkowy KFZ
31,68 zł
Sprzedawca: TR8

Segregator D.RECT 10 sztuk (po 2 sztuki w każdym kolorze 5x2) | Segregator kartonowy A4 z plastikową perforacją z przezroczystą przednią okładką | Segregator plastikowy z folii PP | Perforowany - europerforacja
47,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Oxford 100050403, Pomarańczowy, A4, 90 g/m²
65,10 zł/1m
19,53 zł
Sprzedawca: M_plus_L

ORTHEX Aufbewahrungsbox "SmartStore Classic" 14 l, (LxBxH): 40x30x18 cm transparent – 10er Vorteilset
31,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Słuchawki bezprzewodowe Grundig Bluetooth – bezprzewodowe słuchawki douszne z mikrofonem – sterowanie dotykowe – dioda LED wskazująca poziom naładowania – 7 godzin odtwarzania – 2 godziny ładowania
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Bezprzewodowy dzwonek do drzwi Bezprzewodowy, bezbateryjny, kinetyczny system dzwonka do drzwi z 38 melodiami, zasięg do 200 m, IP44 (1x odbiornik gniazdkowy + 1x odbiornik gniazdkowy + 1x odbiornik gniazdkowy)
53,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ogrodowa Poduszka 40X40X8Cm Ita Home & Garden Lisa
41,27 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Piórnik Minecraft Astra
58,11 zł
Sprzedawca: MATFEL

FRANZIS - Kalendarz adwentowy Marble Run
107,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Kalendarz adwentowy dla dzieci Domek 3D z 24 czekoladkami 234g
285,90 zł/1kg
66,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Miecz świetlny z dźwiękiem i wibracjami - czerwony
105,20 zł
Sprzedawca: Geheimshop-de

Nintendo Pokémon-Legenden: Arceus, Nintendo Switch, dla wszystkich, Nośnik fizyczny
430,73 zł
Sprzedawca: Sotel

Pelikan 700405, Zestaw pędzli, Mieszany, Włosy kucykyka
26,45 zł
Sprzedawca: MATFEL

Play by Play Sonic the Hedgehog: Sonic 30 cm Plush
106,36 zł
Sprzedawca: BEBELUC

Zestaw igieł do szycia 55 sztuk na karcie
20,77 zł
Sprzedawca: M_plus_L

HP Premium 250/A4/210x297, Druk laserowy/atramentowy, A4 (210x297 mm), 250 ark., 90 g/m², Biały, 121 µm
58,63 zł
Sprzedawca: somnia24

Zestaw do zamiatania Vileda, szufelka i miotła, kolor czerwony
22,80 zł
Sprzedawca: BrickBloom

1 x slime do samodzielnego wykonania w pudełku ok. 13x8x4 cm, 1 z 6 kolorów, DIY, zrób swój własny slime
705,50 zł/1l
84,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Tuban TU3051, 500 ml, Płynny, Klej w butelce
43,98 zł/1l
21,99 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

10" lampa pierścieniowa LED 12W ze statywem i wyzwalaczem Bluetooth 3 kolory 10 poziomów jasności 10% -100% regulowana jasność 160 LED uchwyt na smartfona Oświetlenie świetlne
87,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pelikan 720250, Czarny, Niebieski, Brązowy, Zielony, Pomarańczowy, Różowy, Fioletowy, Czerwony, Fioletowy,..., Farba akwarelowa, Twardy, 1 szt.
182,00 zł/1kg
50,96 zł
Sprzedawca: M_plus_L

YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
64,17 zł/1kg
3,85 zł
Sprzedawca: Katomix

Canon PG-545/CL-546, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 2 szt., Multipak
362,70 zł
Sprzedawca: Green_Country

2x Kabel do ładowania Samsung Galaxy USB typu C Kabel do transmisji danych Szybka ładowarka do S9 S10 A50 Biały
69,18 zł/1m
83,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Klej szybkoschnący 12 x 2g super mocny cyjanoakrylowy sekundowy uniwersalny bezbarwny do metalu szkła plastiku drewna
9,43 zł
Sprzedawca: Przydasie

Klej uniwersalny UHU extra 125 g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
29,30 zł
Sprzedawca: eu-bay_de
135,02 zł/1m

Klej w tubce Bambino, 250 ml
12,78 zł
Sprzedawca: Aspekto
47,33 zł/1kg

HELAPLAST PVCpoliuretan klej do plastiku 300g puszka przezroczysta ELASTOSAL utwardzacz RFE - Ilość: 300g
130,94 zł
Sprzedawca: WassersportEuropaGmbH
436,47 zł/1kg

HELAPLAST PVCpoliuretan klej do plastiku 300g puszka przezroczysta ELASTOSAL utwardzacz RFE - Ilość: 300g + 10g UTWARDZACZ
174,65 zł
Sprzedawca: WassersportEuropaGmbH
563,39 zł/1kg

Aliga, Klej w sprayu, 500 ml
55,72 zł
Sprzedawca: Teosmart
111,44 zł/1l