5,0



Na podstawie 3 opinii
Zawartość:
1 l- 0.5 l
- 1 l
BAVIETTE Środek do prania neutralizujący nieprzyjemne zapachy, 1 litr – zawiera mikroorganizmy, które skutecznie eliminują zapachy zwierząt, potu po aktywności fizycznej oraz inne organiczne zapachy, idealny do prania delikatnych ubrań dla niemowląt
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
98,92 zł
98,92 zł / 1l
+ 29,96 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Płyny do prania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(73)Liczba wystawionych ocen: 73




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2







5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5% zniżki





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3





3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2

Więcej informacji o reklamie
Płyn do prania koloru Perwoll Color Renew 3,96 L12,62 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Chanteclair 801519453073014,28 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Płyn do prania detersivo Utra clean 1480ml - Coccolino28,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l37,71 zł/1l
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Delikatny płyn do prania 1 litr, płyn do prania delikatnych tkanin, wegański,
61,14 zł/1l
61,14 zł
Sprzedawca: Ka_SHOP

Dr. Beckmann, Środek do usuwania uporczywych zapachów, 500ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
32,92 zł/1l
16,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dettol - Dodatek do prania - Sensitive - 1,5L
157,78 zł/1l
157,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Odżywka zapachowo-pielęgnacyjna Sodasan z organicznym aloesem
29,85 zł/1l
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Płyn do prania wełny, delikatny płyn do prania, 500 ml, bez zapachu
40,30 zł/1kg
20,15 zł
Sprzedawca: taleoo

Woolite delikatny płyn do prania ubrań i wełny Keratin Therapy 4,5 L
13,31 zł/1kg
59,89 zł
Sprzedawca: Metler

Płyn do prania 20l, duży płyn do prania, detergent do prania
18,90 zł/1kg
378,08 zł
Sprzedawca: taleoo

SkinStar płyn do prania dywanów dla koni 2,5 litra bez substancji zapachowych Pielęgnacja dywanów
52,30 zł/1l
130,75 zł
Sprzedawca: WassersportEuropaGmbH

Sanytol Dezynfekujący dodatek do prania Białe Kwiaty, 500 ml
47,34 zł/1kg
23,67 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Płyn do prania wełny, płyn do delikatnych tkanin, 750ml
25,60 zł/1l
19,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Dr. Beckmann zapach do prania Fresh 250ml | Do pralki i suszarki | Koncentrat
14,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Vanish, Odplamiacz w żelu, 750 ml
44,24 zł/1l
33,18 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Wybielacz tlenowy 6 x 400 g, wybielacz do prania, odplamiacz do ubrań
35,07 zł/1kg
84,16 zł
Sprzedawca: boni-shop

Woolite delikatny płyn do prania ubrań i wełny Keratin Therapy 3,6 L
13,86 zł/1l
49,89 zł
Sprzedawca: Metler

Vanish Oxi Action
53,10 zł/1kg
27,08 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Dr. Beckmann, koncentrat zapachowy do prania, Summer, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
52,14 zł/1kg
16,26 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,86 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Płyn do prania Baviette Naturpur 873 – neutralizator zapachów dla tkanin nadających się do prania
Baviette Naturpur 873 to płyn do prania tkanin nadających się do prania, oparty na mikroorganizmach. Specjalna formuła pomaga redukować nieprzyjemne zapachy zwierząt, zapachy sportowe, pot i inne organiczne zapachy, zamiast jedynie maskować je dodatkowymi aromatami.
Skład produktu nadaje się do regularnej pielęgnacji prania w codziennym użytkowaniu i jest wolny od chloru oraz agresywnych chemikaliów.
Przeznaczenie: koce dla psów, legowiska dla kotów, koce dla zwierząt, tekstylia dla zwierząt domowych, pokrowce na sofy, poszewki na poduszki, ręczniki, odzież sportową, odzież funkcyjna, kamizelki EMS, odzież robocza, odzież codzienna, pościel, odzież dla niemowląt, delikatne tkaniny, tkaniny z zapachem potu, wilgoci oraz pranie z gospodarstw domowych, w których przebywają zwierzęta.
Sposób użycia: Wlać około 30 ml produktu bezpośrednio do szuflady na proszek lub do bębna pralki. Zalecana temperatura prania: 30 °C, czas prania: minimum 20 minut.
- Zawartość
- 1 l
- Producent
- Baviette
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1000 g
- EAN
- 008933665867389336658673
- Numer producenta
- 0089336658673BAV
- Zawartość
- 1 l
- Producent
- Baviette
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1000 g
- EAN
- 008933665867389336658673
- Numer producenta
- 0089336658673BAV
Produkty biobójcze należy stosować ostrożnie. Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie.
kein Biozidprodukt
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Karta charakterystyki (PDF)
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Chanteclair 8015194530730
14,28 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do płukania iConcentrati Muschio Bianco XXl 1,8l - Chante Clair
21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Felce Azzurra 8001280409578, 1 szt.
15,59 zł/1l
24,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żel do Prania Białego Ariel Professional Universal + 4,95L
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Płyn do prania detersivo Utra clean 1480ml - Coccolino
28,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

PERSIL Żel Color 4,5l 100 prań
13,11 zł/1l
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Madel 8002295030528, Płynny, 250 ml, Tkanina, Biały, Włochy
43,96 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania czerni Perwoll Black Renew 3,96 L
12,62 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Persil Gel Expert Lavender 900 ml 20 prań
51,50 zł/1l
46,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Sanytol Dezynfekujący dodatek do prania Białe Kwiaty, 500 ml
47,34 zł/1kg
23,67 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Woolite delikatny płyn do prania ubrań i wełny Keratin Therapy 3,6 L
13,86 zł/1l
49,89 zł
Sprzedawca: Metler

Softlan Plyn do plukania Bouquet Rose, 650 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
15,15 zł/1l
9,85 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do prania Lavatrice Colorati Ravviva e Protegge 2,07l - Chante Clair
11,89 zł/1l
25,29 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nikwax Tech Wash detergent do prania odzieży funkcyjnej na zewnątrz 1 litr
79,98 zł/1l
79,98 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: HWESTA

Persil Liquid 45 Wash Colour 1.215L
36,21 zł/1l
44,00 zł
Sprzedawca: Prostor

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
37,71 zł/1l
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Płyn do prania Detersivo Muschio Bianco 1,76l - Omino Bianco
17,04 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dodatek do prania Dettol - Sensitive - 1,5 l - 4 sztuki - opakowanie ekonomiczne
45,51 zł/1l
273,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Dr. Beckmann, kula do suszenia + probka zapachu do prania (1 sztuka+50ml) (PRODUKT Z NIEMIEC)
164,95 zł/1kg
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Felce Azzurra, Płyn do szyb, 750 ml
18,57 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,39 zł
Sprzedawca: Katomix

Bros Microbec Ultra, Preparat do latryn i suchych toalet, 4 saszetki
119,00 zł/1kg
11,90 zł
Sprzedawca: szybkikoszyk

Mon Amour Blu Mare, Płynny, 1350 ml, Morze, Niebieski, Ciemny Niebieski, Butelka
14,05 zł/1l
18,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Waschkonig Żel do prania, color, 3,305l
7,10 zł/1l
27,12 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Hoffmanns płyn do prania firanek 11WL 660g
0,02 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn Do Prania Koloru Yumos Terapia Regeneracyjna 2,52 L
11,43 zł/1kg
31,99 zł
Sprzedawca: UniMarket

Tesori d’Oriente 8008970060743, Płynny, 760 ml, Wanilia, Butelka
19,72 zł/1l
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Odplamiacz do tkanin Smacchiatore 500 ml
35 300,00 zł/1l
17,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Spuma di Sciampagna Płyn Marsiglia 29 prań
14,45 zł/1l
18,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Odplamiacz Saptil 200 ml Sil
69,95 zł/1l
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świeży miętowy zapach
Zawartość 0,5 l
Używam tego detergentu już od jakiegoś czasu i szczególnie podoba mi się jego zapach. Przyjemnie pachnie miętą, ale nie jest zbyt mocny ani sztuczny. Dla mnie jest to dokładnie ten świeży, czysty zapach, który lubię w moim praniu. Pranie jest czyste po praniu i pachnie przyjemnie i świeżo. Szczególnie podoba mi się rezultat z ręcznikami i codziennym praniem. Kupiłbym go ponownie.
Oceniono dnia 7 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Miętowa świeżość
Zawartość 0,5 l
Bardzo podoba mi się ten zapach. Jest przyjemny, nienachalny i o wiele przyjemniejszy niż w przypadku wielu mocno perfumowanych detergentów.
Oceniono dnia 5 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Zawartość 0,5 l
Odniosłem wrażenie, że pranie pachnie znacznie przyjemniej, szczególnie w przypadku zapachów zwierzęcych i zapachu potu. W przypadku bardzo mocno pachnących rzeczy dodaję trochę więcej lub piorę je drugi raz. Uważam, że detergent jest bardzo praktyczny i przyjemny w codziennym użytkowaniu.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Płyn do Prania Czarnych i Ciemnych Tkanin Ubrań Perwoll Black Renew 4L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
123,55 zł
-63,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel Do Prania Uniwersalny Do Wszystkich Tkanin 900Ml Moomin
49,38 zł
Sprzedawca: EDANTI
98,76 zł/1kg

Madel Odplamiacz do tkanin 400 ml
16,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
42,22 zł/1l

Żel do Prania Białego Ariel Professional Universal + 4,95L



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel Do Prania Tkanin Kolorowych 1800 Ml Moomin Nordic Swan Ecolabel
63,07 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,94 zł
Sprzedawca: EDANTI
121,88 zł/1kg

Softlan Ultra Płyn Do Płukania Windfrisch 1L - 45 Prań
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,08 zł/1kg

Płyn do płukania iConcentrati Muschio Bianco XXl 1,8l - Chante Clair



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Odplamiacz Saptil 200 ml Sil
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,95 zł/1l

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
11,99 zł/1kg

Żel do Prania Białego i Koloru Persil Deep Clean 2,47 L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,30 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
12,27 zł/1l

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
6,56 zł/1l

Płyn do prania wełny jedwabiu Perwoll Renew Delicates 3,96L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
48,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

PERSIL Żel Color 4,5l 100 prań



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
13,11 zł/1l

Dr. Beckmann, kula do suszenia + probka zapachu do prania (1 sztuka+50ml) (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
164,95 zł/1kg

Płyn do prania uniwersalny Dash Actilift Classico 2,75 L



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
16,36 zł/1l

Coccolino Żel do prania Odor Protect 1480 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
46,83 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,45 zł/1l

Chanteclair 8015194530730



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(73)Liczba wystawionych ocen: 73
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,28 zł/1l

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,71 zł/1l

Płyn do prania detersivo Utra clean 1480ml - Coccolino



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
28,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina