Kolor:

Fioletowy

Lana Grossa - Bingo Melange 1003 liliowy melanż

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

380,99 zł

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

pt. 9 – pon. 12 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Wełna i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Lana Grossa - Bingo Melange 1012 oliwkowy cętkowany niebieski
Lana Grossa - Bingo Melange 1012 oliwkowy cętkowany niebieski
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
380,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
A ball of teal yarn with a label.
Lana Grossa BINGO 50 g ekstra cienka wełna merino 80 m kolor 197 - ciemny petrol
7 619,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
380,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Lana Grossa BINGO 50 g ekstra cienka wełna merynosowa 80 m kolor 005 - surowa biel
Lana Grossa BINGO 50 g ekstra cienka wełna merynosowa 80 m kolor 005 - surowa biel
6 339,80 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
374,99 zł
-58,00 zł
316,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Lana Grossa COLORS FOR YOU 50 g grubej włóczki z gradientem kolorów 90 m kolor 146 - czerwony/niebieski/fioletowy/cynamon/żółty
Lana Grossa COLORS FOR YOU 50 g grubej włóczki z gradientem kolorów 90 m kolor 146 - czerwony/niebieski/fioletowy/cynamon/żółty
7 439,80 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
371,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
A ball of light gray yarn with a label.
Lana Grossa BINGO 50 g bardzo cienka wełna merynosowa 80 m kolor 001 - jasnoszary cętkowany
7 619,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
380,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Lana Grossa - Cool Wool Melange 1404 schwarzrot meliert
Lana Grossa - Cool Wool Melange 1404 schwarzrot meliert
7 779,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
388,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Ecopuno 028 | Turkusowy
Ecopuno 028 | Turkusowy
1 641,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
82,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lana Grossa - Natural Superkid Tweed 0630 fioletowy
Lana Grossa - Natural Superkid Tweed 0630 fioletowy
3 410,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
87,45 zł
-2,20 zł
85,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Włóczka MELANGE WOOL - 100 g / 170 m - Fioletowa
Włóczka MELANGE WOOL - 100 g / 170 m - Fioletowa
184,00 zł/1kg
18,40 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Ecopuno 029 | Turkusowy
Ecopuno 029 | Turkusowy
1 735,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
86,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Przędza TEREZKA – 50 g / 155 m – miętowa
Przędza TEREZKA – 50 g / 155 m – miętowa
419,40 zł/1kg
20,97 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Włóczka PAMUK MAKREME – 250 g / 150 m – miętowa
Włóczka PAMUK MAKREME – 250 g / 150 m – miętowa
0,23 zł/1m
35,03 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Ecopuno 022 | Purpurowy
Ecopuno 022 | Purpurowy
1 736,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
86,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Burcum Batik 3366 Przędza dziewiarska
Alize Burcum Batik 3366 Przędza dziewiarska
2 499,00 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
249,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Burcum Batik 4684 Przędza dziewiarska
Alize Burcum Batik 4684 Przędza dziewiarska
2 553,00 zł/1kg
255,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Himalaya Dolphin Baby 80321 Przędza dziewiarska
Himalaya Dolphin Baby 80321 Przędza dziewiarska
289,90 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 125
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Przędza ÁJA – 50 g / 217 m – fioletowa
Przędza ÁJA – 50 g / 217 m – fioletowa
0,09 zł/1m
18,73 zł
Sprzedawca: VISO
A ball of grey yarn with a label.
Włóczka Dolphin Baby 80351
159,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

SZCZEGÓŁY

Waga:
50 g

Długość pracy:
ok. 80 m

Rozmiar igły:
4,5 - 5,5

Próbka ściegu
10 x 10 cm:
23 rzędy, 16 oczek

Zużycie swetra rozmiar 38-40:
ok. 550 - 600 g

INSTRUKCJE DOTYCZĄCE PIELĘGNACJI

Używać łagodnego detergentu

nie używaj płynu do zmiękczania tkanin

prać delikatnie w temperaturze 30 stopni

Wybielanie niedozwolone

Prasować w niskiej temperaturze

Czyścić perchloroetylenem

Suszyć poziomo

Długość
80 m
Kolor
Fioletowy
Producent
Lana Grossa
Waga
50 g
EAN
4033493321457
Numer producenta
AF

Długość
80 m
Kolor
Fioletowy
Producent
Lana Grossa
Waga
50 g
EAN
4033493321457
Numer producenta
AF
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Gründl przędza szenilowa Funny uni, 100g/120m, wełna dziecięca, 100% poliester, przędza szydełkowa i dziewiarska Beige (19)
Gründl przędza szenilowa Funny uni, 100g/120m, wełna dziecięca, 100% poliester, przędza szydełkowa i dziewiarska Beige (19)
737,70 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
73,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
A ball of white yarn with a label wrapped around it.
Włóczka Baby YarnArt ( 501 )
1,67 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
250,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Włóczka Gabo Wool Mohsilko 4305 / gorzka czekolada
Włóczka Gabo Wool Mohsilko 4305 / gorzka czekolada
1 516,00 zł/1kg
37,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Himalaya Dolphin Baby 80301 Przędza dziewiarska
Himalaya Dolphin Baby 80301 Przędza dziewiarska
0,24 zł/1m
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 125
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
A ball of white yarn with a label.
Alize Velluto 55 Przędza dziewiarska
2 594,50 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
259,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Zestaw Szydełek Prym 218441 7-12 Mm 5 Sztuk
Zestaw Szydełek Prym 218441 7-12 Mm 5 Sztuk
824,95 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
164,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Przędza LENJA SOFT - 25 g / 85 m - Niebieska
Przędza LENJA SOFT - 25 g / 85 m - Niebieska
806,54 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
20,97 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla DROPS Lima 0100 natur
DROPS Lima 0100 natur
577,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
28,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Schachenmayr Merino Extrafine 120, 50 g, kolor przędzy do ręcznego dziergania
Schachenmayr Merino Extrafine 120, 50 g, kolor przędzy do ręcznego dziergania
821,37 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
41,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Leonora by Permin – elegancka przędza z jedwabiu, wełny i moheru (41 nebelwald)
Leonora by Permin – elegancka przędza z jedwabiu, wełny i moheru (41 nebelwald)
942,80 zł/1kg
23,57 zł
Sprzedawca: marussia
Zdjęcie produktu dla Włóczka Gazzal Baby Bawełna XL 3424 / beż
Włóczka Gazzal Baby Bawełna XL 3424 / beż
0,08 zł/1m
7,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Włóczka Jeans ( 73 )
Włóczka Jeans ( 73 )
0,11 zł/1m
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 126
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla DMC Eco Vita Raffia, Rękodzieło, Czarny, Włókno drzewne, 100 m, 100% wood fibers, 50 g
DMC Eco Vita Raffia, Rękodzieło, Czarny, Włókno drzewne, 100 m, 100% wood fibers, 50 g
611,40 zł/1kg
30,57 zł
Sprzedawca: marussia
Zdjęcie produktu dla Włóczka Scheepjes Catona 130 / 25 g - stara koronka
Włóczka Scheepjes Catona 130 / 25 g - stara koronka
0,13 zł/1m
7,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Zestaw włóczek bawełnianych Alison & Mae - 8x25m - Wysokiej jakości włóczki do szydełkowania i robienia na drutach - Idealne do majsterkowania, amigurumi i rękodzieła
Zestaw włóczek bawełnianych Alison & Mae - 8x25m - Wysokiej jakości włóczki do szydełkowania i robienia na drutach - Idealne do majsterkowania, amigurumi i rękodzieła
0,13 zł/1m
25,23 zł
Sprzedawca: Dionizos
Zdjęcie produktu dla Nici Anchor Freccia 6 – przędza bawełniana merceryzowana do szydełkowania (kolor 00218)
Nici Anchor Freccia 6 – przędza bawełniana merceryzowana do szydełkowania (kolor 00218)
375,60 zł/1kg
18,78 zł
Sprzedawca: marussia
Zdjęcie produktu dla Creativ Company 16824054, Rękodzieło, Niebieski, Akrylowy, 50 g
Creativ Company 16824054, Rękodzieło, Niebieski, Akrylowy, 50 g
1 160,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
58,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
A ball of neon green yarn with a label.
Włóczka Baby YarnArt 8232
1,67 zł/1m
250,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Przędza Merino Soft Art'is, 100% wełna merino, bez mulesingu i poddana obróbce superwash (50g / 120m) (12 odcieni kremowych)
Przędza Merino Soft Art'is, 100% wełna merino, bez mulesingu i poddana obróbce superwash (50g / 120m) (12 odcieni kremowych)
445,20 zł/1kg
22,26 zł
Sprzedawca: marussia
Zdjęcie produktu dla 500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa
500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa
209,88 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
Zdjęcie produktu dla Rosários 4 Meia 14 Baby Blue Przędza dziewiarska
Rosários 4 Meia 14 Baby Blue Przędza dziewiarska
0,11 zł/1m
20,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Materiał rzemieślniczy, wełna, włóczka do rękodzieła JASNY BEŻOWY Nice Life, 100%.poliakryl , motek 50g
Materiał rzemieślniczy, wełna, włóczka do rękodzieła JASNY BEŻOWY Nice Life, 100%.poliakryl , motek 50g
16,97 zł
Sprzedawca: PIKOLEO
Zdjęcie produktu dla Gründl Lisa – włóczka, 133 metrów, 50 gramów. Idealna do szydełkowania i robienia na drutach. Miękka, wysokiej jakości
Gründl Lisa – włóczka, 133 metrów, 50 gramów. Idealna do szydełkowania i robienia na drutach. Miękka, wysokiej jakości
2 911,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
145,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Bobbiny Premium 5 mm 100 m Jeans Sznurek
Bobbiny Premium 5 mm 100 m Jeans Sznurek
93,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
46,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Jeans 05 Cream Przędza dziewiarska
Yarn Art Jeans 05 Cream Przędza dziewiarska
5 039,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 126
251,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Recenzje klientów

Na podstawie 7 opinii
Oceniono dnia 17 stycznia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super miękki
Oceniono dnia 24 marca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko zgodnie z opisem
Oceniono dnia 11 lipca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 31 marca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 października 2024 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 kwietnia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 listopada 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla 500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa
500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 500g DIY aksamitnej miękkiej przędzy dziewiarskiej przędza dziewiarska ręczna rowing wełna szydełkowa gruba wełna dziewiarska, zielona
500g DIY aksamitnej miękkiej przędzy dziewiarskiej przędza dziewiarska ręczna rowing wełna szydełkowa gruba wełna dziewiarska, zielona
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Żółta
500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Żółta
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
141,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
282,52 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 211
Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 211
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 217
Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 217
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g Happy Kids – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
Alize 5 x 100 g Happy Kids – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Ebony – 1060)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Ebony – 1060)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Honey Cream – 310)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Honey Cream – 310)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Oatmeal – 599)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Oatmeal – 599)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (oliwkowa zieleń – 485)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (oliwkowa zieleń – 485)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (niebieski królewski – 141)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (niebieski królewski – 141)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowa – 185)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowa – 185)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowy – 28)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowy – 28)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (czerwony – 56)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (czerwony – 56)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (turkusowy – 287)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (turkusowy – 287)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Sage Green – 299)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Sage Green – 299)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g Superlana Megafil – gruba wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (czerwony – 56)
Alize 5 x 100 g Superlana Megafil – gruba wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (czerwony – 56)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g Superlana Megafil – gruba wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (ciemnozielona – 426)
Alize 5 x 100 g Superlana Megafil – gruba wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (ciemnozielona – 426)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5x 100g Superlana Megafil, gruba włóczka, jednolita kolorystyka, idealna do szydełkowania i robienia na drutach (biały - 55)
Alize 5x 100g Superlana Megafil, gruba włóczka, jednolita kolorystyka, idealna do szydełkowania i robienia na drutach (biały - 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg