3,8



Na podstawie 6 opinii
Kuketo | Forma do pieczenia chleba 39×11×7,5 cm - Bardzo długa forma do pieczenia chleba i ciast - Wytrzymała stalowa forma z nieprzywierającą powłoką - Łatwa w pielęgnacji i czarna
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
22,99 zł
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Formy keksowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Silikonowa forma do pieczenia czerwona forma do bochenka forma do ciasta forma do chleba ciasto 2 szt99,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Raptor

Więcej informacji o reklamie
Forma do pieczenia bochenków 25x11 cm118,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Forma do pieczenia chleba z powłoką nieprzywierającą ZENKER, długość: 350 mm
48,15 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Kaiser 2300621210, Płachta ocynowana, Czarny, Niemcy, 11 mm, 30,8 mm, 7,59 mm
60,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Kuketo | Forma do pieczenia chleba 39×11×7,5 cm - Bardzo długa forma do pieczenia chleba, ciast i ciastek - Wytrzymała stalowa forma - Trwała, łatwa do czyszczenia i w srebrnym kolorze
11,88 zł
Sprzedawca: Igmar

KAISER Classic Stutenkastenform, 35 cm schwarz
67,84 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Forma do pieczenia ZENKER 25 cm, z powłoką nieprzywierającą
49,98 zł
Sprzedawca: TR8

Dr. Oetker 2479, Forma do ciasta z klamrą, Prostokątny, Płaska powierzchnia, Bordowy, Szary, 300 mm, 120 mm
249,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kaiser 7637211, Prostokątny, 3,6 l, 350 mm, 100 mm, 85 mm, 114 mm
134,74 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Keksówka Ambition Lukrecja 39 cm
39,98 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,98 zł
Sprzedawca: TR8

Kuketo | Forma do pieczenia chleba 35×11×7,5 cm - Bardzo długa forma do pieczenia chleba, ciast i ciasteczek - Solidna stalowa forma - Łatwa w pielęgnacji, trwała i w srebrnym kolorze
15,99 zł
-43%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,99 zł
Sprzedawca: JGS

Formy do ciasta Lékué - stal węglowa - nieprzywierająca - śliwkowa 24x13cm
170,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Forma do pieczenia chleba Forma do pieczenia bochenka Forma do pieczenia chleba czarna BIRKMANN 30 cm
271,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

METALTEX 220625038 Superior forma do bochenka 25 cm, nieprzywierająca
63,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kinghoff forma blacha do ciasta 63878
30,75 zł
Sprzedawca: Lumarko

Kinghoff forma do bagietek zapiekanek 45228
90,31 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Patisse silikonowa forma keksówka 24cm Starflex P19615
87,00 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Forma do pieczenia od Birkmann, o średnicy 30 cm, z powłoką nieprzywierającą
86,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Forma do ciasta 30 cm - Lacor
120,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kuketo | Forma do pieczenia chleba 39×11×7,5 cm - Bardzo długa forma do pieczenia chleba i ciast - Wytrzymała stalowa forma z nieprzywierającą powłoką - Łatwa do czyszczenia i czarna
Wyjątkowo długa forma do dużych wypieków
Forma do pieczenia chleba Kuketo o wymiarach 39×11×7,5 cm jest idealna dla każdego, kto lubi piec większe bochenki chleba lub długie bochenki ciasta. Jej solidna konstrukcja i praktyczna nieprzywierająca powłoka sprawiają, że jest niezastąpionym pomocnikiem w każdym projekcie pieczenia. Dzięki dużej długości doskonale nadaje się do pieczenia porcji dla całej rodziny lub na specjalne okazje.
Opis i szczegóły produktu
Forma jest wykonana z wysokiej jakości stali z nieprzywierającą powłoką, która zapewnia stabilność, trwałość i równomierne rozprowadzanie ciepła. Wymiary 39 × 11 × 7,5 cm zapewniają dużo miejsca na duże bochenki, biszkopty, ciasta, a nawet pikantne zapiekanki.
Nieprzywierająca powłoka zapobiega przywieraniu i ułatwia wyjmowanie wypieków. Łatwa w pielęgnacji powierzchnia ułatwia również czyszczenie, co czyni ją idealną do codziennego użytku.
Specyfikacja
- Wymiary: 39 × 11 × 7,5 cm
- Materiał: wytrzymała stal z nieprzywierającą powłoką
- Kształt: prostokątna, bardzo długa forma do pieczenia bochenków
- Kolor: czarny
- Właściwości: trwała, równomierne rozprowadzanie ciepła, łatwa do czyszczenia
- Zastosowanie: chleb, ciasta, placki, zapiekanki
Zalety - Pojemna, praktyczna i trwała
- Dodatkowa długość (39 cm) - idealna do dużych bochenków i długich ciast bochenkowych
- Nieprzywierająca powłoka - zapobiega przywieraniu, ułatwia wyjmowanie
- Wytrzymała stal - zapewnia stabilność i długą żywotność
- Optymalna dystrybucja ciepła - równomierne pieczenie bez przypalania
- Łatwość czyszczenia - proste czyszczenie do codziennego użytku
Największe zalety korzystania z produktu
Forma do chleba Kuketo 39×11×7,5 cm umożliwia łatwe i niezawodne pieczenie dużych porcji. Niezależnie od tego, czy chodzi o pyszny chleb bananowy, klasyczne bochenki czy pikantne ciasta - forma oferuje mnóstwo miejsca na kreatywne pomysły i gwarantuje doskonałe rezultaty.
Elegancja i funkcjonalność w kuchni
Forma do chleba Kuketo o wymiarach 39×11×7,5 cm łączy w sobie praktyczny rozmiar, solidną jakość i nowoczesny design. Jest trwała, łatwa w czyszczeniu i wszechstronna - niezbędne akcesorium kuchenne dla każdego, kto uwielbia regularnie piec.
- Wymiary
- 39 x 11
- Średnica
- 11 cm
- Materiał
- Stal
- Model
- Kastenform 39x11x7,5 cm
- Kolor
- Czarny
- Producent
- Kuketo
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 0.27 kg
- EAN
- 5902882001685
- Numer producenta
- 001685
- Wymiary
- 39 x 11
- Średnica
- 11 cm
- Materiał
- Stal
- Model
- Kastenform 39x11x7,5 cm
- Kolor
- Czarny
- Producent
- Kuketo
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 0.27 kg
- EAN
- 5902882001685
- Numer producenta
- 001685
Pasuje również do tego

Kuketo | Forma do pieczenia chleba 39×11×7,5 cm - Bardzo długa forma do pieczenia chleba, ciast i ciastek - Wytrzymała stalowa forma - Trwała, łatwa do czyszczenia i w srebrnym kolorze
11,88 zł
Sprzedawca: Igmar

Kaiser 2300621210, Płachta ocynowana, Czarny, Niemcy, 11 mm, 30,8 mm, 7,59 mm
60,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Słodki sos sojowy Kecap Manis 600ml - ABC
29,97 zł/1l
26,12 zł
-31%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HI LED świeca choinkowa bezprzewodowa, model 406138
173,27 zł
Sprzedawca: Di-Life

3x1M 100LEDs LED wróżki kurtyny kolorowe z 8 trybów i timer wewnątrz party ogród okno ściany Boże Narodzenie dekoracji PVC kurtyny światła
109,74 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Xiaomi 11T Pro 5G 256 GB + 8 GB Dual-Sim Meteorite Gray Neu
1 220,06 zł
-31,15 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 188,91 zł
Sprzedawca: JANADO

FunCakes Fondant Rosa Pastel Pink 250 g
707,60 zł/1kg
176,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

2M ładowalne lampki choinkowe kolorowe PVC IP65 wodoodporne lampki choinkowe LED do ogrodu na imprezę świąteczną dekoracja świetlna, tryb światła ciągłego
53,23 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

KAISER Classic Stutenkastenform, 35 cm schwarz
67,84 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna
20,00 zł/1kg
199,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

2x Toner do BROTHER MFC-L2710DW 2730 2735 2750 HL-L2310D 2350 2370 TN2420
84,34 zł
Sprzedawca: GP-TONER

BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Forma do pieczenia chleba z powłoką nieprzywierającą ZENKER, długość: 350 mm
48,15 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Kuketo | Forma do pieczenia chleba 30×11×7,5 cm - Bardzo długa forma do pieczenia chleba, ciast i ciasteczek - Wytrzymała stalowa forma nieprzywierająca - Łatwa do czyszczenia i trwała - Czarna
16,97 zł
Sprzedawca: Igmar

Zenker 6514, Foremka do ciasta o pojemności funta, Prostokątny, 230 °C, Czarny, Niemcy, 115 mm
94,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Forma do pieczenia ZENKER 25 cm, z powłoką nieprzywierającą
49,98 zł
Sprzedawca: TR8

Zenker 6518, Foremka do ciasta o pojemności funta, Prostokątny, 230 °C, Czarny, Niemcy, 160 mm
123,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Zenker 6516, Foremka do ciasta o pojemności funta, Prostokątny, 230 °C, Czarny, Niemcy, 115 mm
121,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Zenker 3974, Forma do chleba, Prostokątny, Płaska powierzchnia, 230 °C, Czarny, Niemcy
139,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Forma do pieczenia chleba ZENKER, z powłoką nieprzywierającą, długość: 300 mm
84,64 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Dr. Oetker 2479, Forma do ciasta z klamrą, Prostokątny, Płaska powierzchnia, Bordowy, Szary, 300 mm, 120 mm
249,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Relaxdays 10027917, 1 szt.
75,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Kaiser 7637211, Prostokątny, 3,6 l, 350 mm, 100 mm, 85 mm, 114 mm
134,74 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Pasabahce 5831700, Kwadrat, 300 °C, Szkło, Turcja, 2 szt.
49,99 zł
Sprzedawca: homerci

Zenker 6520, Forma do chleba, Owalny, 230 °C, Czarny, Niemcy, 265 mm
86,60 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

Waga kuchenna 2kg - WK3465 74489
41,45 zł
Sprzedawca: siluk_24

Karl Hausmann 72-częściowy zestaw sztućców Lena, polerowane srebro, stal nierdzewna
239,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VikingHome

LEADZM Uchwyt ścienny do telewizora 32-70 cali, uchwyt ścienny, uchwyt do telewizora, regulowany kątem nachylenia i obrotu, model Tmds-101, udźwig 50 kg, standard VESA 600x400, regulacja góra-dół: 10 stopni
171,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
17%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
17%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Forma do pieczenia
Świetna duża forma do pieczenia ciasta, której szukałam od dłuższego czasu. Pierwsze ciasto było idealne! Szybka dostawa! Wszystko idealne! Bardzo dziękuję!
Oceniono dnia 25 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 6 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 stycznia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Silikonowa forma do pieczenia czerwona forma do bochenka forma do ciasta forma do chleba ciasto 2 szt



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(50)Liczba wystawionych ocen: 50
99,99 zł
Sprzedawca: Raptor

Forma do pieczenia chleba ze stali nierdzewnej, 3 sztuki. Forma do pieczenia chleba i tortów, wymiary 23,5x12,6x6 cm. Można myć w zmywarce
283,93 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw 4 form do pieczenia chleba, tortów i innych wypieków, wykonane ze stali nierdzewnej, prostokątne, o wymiarach 23,5 x 12,6 x 6 cm
342,65 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw form do wyciskania ciasta
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Składany stojak do pieczenia, stojak na lody, stojak na rożki, uchwyt na babeczki, stojak na desery, narzędzia do pieczenia
103,50 zł
Sprzedawca: Zanjo24

zawias pleciony 4x3x3, szczotkowane złoto (blister) (2 szt.)
21,46 zł
Sprzedawca: sparta_pro

Guardini kształt na chlieb Gardenia, 30 cm
35,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,19 zł
Sprzedawca: TradeConcept

Forma do pieczenia bochenków 25x11 cm
118,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS